horni

Baudyšová Tereza (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
11.5.2019 15:00 Ledolamky dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Třešňovka D
6.4.2019 19:20 PLC 1 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7
6.4.2019 12:20 PLC 1 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors
24.3.2019 19:20 PLC 1 dráha 1. Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ
24.3.2019 12:20 Třešňovka D dráha 4. Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1
23.3.2019 16:20 Ledoborci Army dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1
23.3.2019 10:50 Kolibris 7 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1
3.3.2019 15:00 Třešňovka D 9 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 3
3.3.2019 8:30 PLC 2 1 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 17
2.3.2019 8:30 Třešňovka D 19 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 0
1.3.2019 11:30 Dion XX 0 dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 9
20.1.2019 10:50 PLC 1 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledolamky 7
19.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
PLC 1 2
19.1.2019 10:50 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
PLC 1 8
11.11.2018 16:20 PLC 1 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 9
11.11.2018 10:50 Hungary 0 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 16:20 Ledoborci Juniors 13 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 10:50 PLC 1 4 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 7
27.5.2018 13:50 PLC 1 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
PLC 2 7
27.5.2018 10:50 PLC 1 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Ledoborci Army 5
26.5.2018 16:20 PLC 2 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
PLC 1 4
26.5.2018 10:50 PLC 1 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Kolibris 3 9
6.5.2018 13:50 PLC 1 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Sobi 7
6.5.2018 8:20 Ledolamky 11 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
PLC 1 6
5.5.2018 16:20 Ledoborci NG 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
PLC 1 5
5.5.2018 10:50 PLC 1 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 3
21.4.2018 15:00 PLC 1 3 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Ledolamky 16
25.2.2018 8:30 PLC 2 3 dráha 4. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 11
24.2.2018 15:00 Dion DJ 5 dráha 3. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 4
23.2.2018 15:00 PLC 1 3 dráha 1. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 8
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo