datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
10.2.2019 |
16:00 |
Kolibris 2
0
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Sokolky
1
|
10.2.2019 |
8:30 |
Zbraslav W
1
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
0
|
27.1.2019 |
16:30 |
Kolibris 2
1
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO
6
|
27.1.2019 |
8:15 |
Ledolamky
4
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
11
|
26.1.2019 |
16:30 |
Kolibris 2
2
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H
8
|
26.1.2019 |
8:15 |
Savona M
8
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
3
|
16.12.2018 |
16:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
12
|
16.12.2018 |
8:30 |
PLC LEDO
10
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
1
|
15.12.2018 |
16:00 |
Kolibris 2
2
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W
7
|
15.12.2018 |
8:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Ledolamky
6
|
2.12.2018 |
10:30 |
Voks Stones
2
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Dion XY
8
|
1.12.2018 |
18:30 |
Savona 1
7
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Dion XY
2
|
1.12.2018 |
10:30 |
Dion XY
5
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Ledoborci
7
|
30.11.2018 |
21:00 |
Liboc YB
5
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Dion XY
4
|
30.11.2018 |
13:00 |
Dion XY
2
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C |
Red Panda Zbraslav
6
|
28.10.2018 |
20:15 |
Sokolky
9
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
28.10.2018 |
12:00 |
Savona H
11
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
27.10.2018 |
20:15 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M
8
|
27.10.2018 |
12:00 |
Liboc 3
7
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
30.9.2018 |
10:45 |
Dion JB
8
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Dion XY
6
|
29.9.2018 |
18:30 |
Ledoborci
7
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Dion XY
8
|
29.9.2018 |
8:30 |
Dion XY
1
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
PLC LEDO
13
|
28.9.2018 |
18:30 |
Dion XY
12
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Voks Stones
8
|
28.9.2018 |
10:45 |
Red Panda Zbraslav
6
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B |
Dion XY
8
|
8.4.2018 |
13:00 |
Ledoborky 2
0
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 2
1
|
7.4.2018 |
13:00 |
Ledolamky
1
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 2
0
|
11.2.2018 |
16:00 |
Kolibris 2
1
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 1
0
|
11.2.2018 |
8:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :základní část |
Citadela
5
|
10.2.2018 |
16:00 |
PLC SHOOLANCE
6
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 2
7
|
10.2.2018 |
8:30 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :základní část |
Falcon Praha
3
|
10.12.2017 |
15:30 |
Letící kameny
5
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 2
7
|
10.12.2017 |
8:30 |
Kolibris 1
4
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 2
6
|
9.12.2017 |
15:30 |
Kolibris 2
3
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :základní část |
Ledolamky
5
|
9.12.2017 |
8:30 |
Citadela
2
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 2
5
|
22.10.2017 |
19:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :základní část |
Ledoborky 2
3
|
22.10.2017 |
12:00 |
Kolibris 2
9
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :základní část |
PLC SHOOLANCE
2
|
21.10.2017 |
19:30 |
Falcon Praha
0
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :základní část |
Kolibris 2
9
|
21.10.2017 |
12:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :základní část |
Letící kameny
3
|
8.4.2017 |
16:00 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Letící kameny
6
|
8.4.2017 |
8:30 |
Sokolky
6
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
4.3.2017 |
17:05 |
Dion X (P.Štěpánek)
3
|
dráha 2. |
MČR mixy 2017 :Skupina C |
Savona 2 (L.Klíma)
8
|
4.3.2017 |
11:05 |
RIPER HK (V.Hubálek)
3
|
dráha 1. |
MČR mixy 2017 :Skupina C |
Dion X (P.Štěpánek)
9
|
3.3.2017 |
17:35 |
Dion X (P.Štěpánek)
4
|
dráha 4. |
MČR mixy 2017 :Skupina C |
Ledoborci 7 (M.Dolejší)
6
|
29.1.2017 |
19:30 |
Kolibris 2
10
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Dion ICE
2
|
29.1.2017 |
12:00 |
Zbraslav TP
4
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
28.1.2017 |
19:30 |
Falcon Praha
7
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
6
|
28.1.2017 |
12:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 1
6
|
3.12.2016 |
12:15 |
Kolibris
3
|
dráha 2. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina E |
Savona 4
7
|
2.12.2016 |
19:00 |
CK Zlatá Praha
7
|
dráha 3. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina E |
Kolibris
4
|
2.12.2016 |
12:15 |
Kolibris
0
|
dráha 2. |
MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina E |
Ledoborci 8
1
|
6.11.2016 |
16:00 |
Citadela
6
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
6.11.2016 |
8:30 |
Dion ICE
5
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
8
|
5.11.2016 |
16:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Sokolky
6
|
5.11.2016 |
8:30 |
Kolibris 2
11
|
dráha 4. |
1.liga – ženy :Základní část |
Zbraslav TP
3
|
2.10.2016 |
19:30 |
Letící kameny
2
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
11
|
2.10.2016 |
12:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 2. |
1.liga – ženy :Základní část |
Falcon Praha
5
|
1.10.2016 |
19:30 |
Kolibris 1
2
|
dráha 1. |
1.liga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
10
|
1.10.2016 |
12:00 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
1.liga – ženy :Základní část |
Citadela
3
|
1.5.2016 |
9:00 |
Kolibris (P.Štěpánek)
3
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2016 :1/4 finále |
Savona 1 (J.Bareš)
6
|
30.4.2016 |
20:00 |
Ledoborci Juniors (A.Podolka)
4
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2016 :1/8 finále |
Kolibris (P.Štěpánek)
6
|
30.4.2016 |
16:00 |
Kolibris (P.Štěpánek)
7
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2016 :Skupina D |
1.CK Brno (P.Kovač)
5
|
30.4.2016 |
9:00 |
Kolibris (P.Štěpánek)
1
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2016 :Skupina D |
Liboc 3 (A.Kubešková)
8
|
29.4.2016 |
16:00 |
Ledoborci 1 (D.Jirounek)
2
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2016 :Skupina D |
Kolibris (P.Štěpánek)
6
|
20.2.2016 |
19:00 |
Savona H
7
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
6
|
20.2.2016 |
12:00 |
PLC LEDO
5
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
4
|
24.1.2016 |
15:30 |
Kolibris 2
7
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Ledoborky 2
1
|
24.1.2016 |
8:30 |
Savona M
9
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
4
|
23.1.2016 |
15:30 |
Kolibris 2
7
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
2
|
23.1.2016 |
8:30 |
Liboc 1
5
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
1
|
6.12.2015 |
10:00 |
Dion X
6
|
dráha 1. |
MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále |
Trutnov 1
8
|
5.12.2015 |
20:15 |
Dion 1
5
|
dráha 2. |
MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále |
Dion X
6
|
5.12.2015 |
12:15 |
Dion X
10
|
dráha 1. |
MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E |
Ledoborci 7
0
|
4.12.2015 |
19:00 |
Dion X
7
|
dráha 3. |
MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E |
CK Zlatá Praha 1
5
|
4.12.2015 |
12:15 |
Savona 4
5
|
dráha 1. |
MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina E |
Dion X
7
|
8.11.2015 |
18:30 |
Kolibris 2
3
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W
10
|
8.11.2015 |
12:00 |
Kolibris 2
1
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H
6
|
7.11.2015 |
18:30 |
Kolibris 2
5
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO
6
|
7.11.2015 |
12:00 |
Ledoborky 2
6
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
4
|
4.10.2015 |
15:30 |
Kolibris 2
3
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M
6
|
4.10.2015 |
8:30 |
Liboc 3
6
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
3.10.2015 |
15:30 |
Kolibris 2
7
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1
6
|
3.10.2015 |
8:30 |
Zbraslav W
11
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
6
|
3.5.2015 |
15:25 |
Kolibris (P.Štěpánek)
1
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Liboc (K.Kubeška)
0
|
3.5.2015 |
11:25 |
Kolibris (P.Štěpánek)
2
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 2 (L.Klíma)
7
|
2.5.2015 |
18:25 |
Kolibris (P.Štěpánek)
7
|
dráha 2. |
MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Dion 1 (K.Krupanský)
3
|
2.5.2015 |
15:25 |
Savona 1 (M.Strnadová)
6
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Kolibris (P.Štěpánek)
1
|
1.5.2015 |
18:25 |
Savona 2 (L.Klíma)
4
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Kolibris (P.Štěpánek)
5
|
1.5.2015 |
11:25 |
Kolibris (P.Štěpánek)
7
|
dráha 2. |
MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Ledoborci Juniors (D.Verner)
2
|
24.4.2015 |
12:00 |
Savona H
1
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část |
Kolibris 2
0
|
23.4.2015 |
20:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část |
Savona M
9
|
23.4.2015 |
12:00 |
Liboc 1
9
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
22.4.2015 |
20:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část |
Zbraslav W
12
|
22.4.2015 |
12:00 |
Liboc 3
9
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část |
Kolibris 2
6
|
21.2.2015 |
19:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 1
8
|
21.2.2015 |
12:00 |
PLC LEDO
7
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
0
|
1.2.2015 |
15:30 |
Kolibris 1
6
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
3
|
1.2.2015 |
8:30 |
Liboc 3
8
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
31.1.2015 |
15:30 |
Kolibris 2
0
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Zbraslav W
8
|
31.1.2015 |
8:30 |
Savona M
5
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
6
|
13.12.2014 |
13:30 |
Liboc 1
4
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2014 :2. kolo |
Dion X
1
|
12.12.2014 |
21:00 |
Dion X
6
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2014 :Skupina I |
Savona 2
8
|
12.12.2014 |
17:00 |
CC RIPER
2
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2014 :Skupina I |
Dion X
8
|
9.11.2014 |
19:00 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona H
2
|
9.11.2014 |
12:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 1
3
|
8.11.2014 |
19:00 |
Kolibris 2
7
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
PLC LEDO
4
|
8.11.2014 |
12:00 |
Liboc 1
4
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
19.10.2014 |
15:30 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Liboc 3
5
|
19.10.2014 |
8:30 |
Zbraslav W
9
|
dráha 2. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
3
|
18.10.2014 |
15:30 |
Kolibris 2
3
|
dráha 3. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Savona M
8
|
18.10.2014 |
8:30 |
Savona H
9
|
dráha 4. |
Extraliga – ženy :Základní část |
Kolibris 2
7
|
4.5.2014 |
15:25 |
Kolibris (D.Šik)
0
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 4 (J.Kováč)
1
|
4.5.2014 |
11:25 |
Kolibris (D.Šik)
6
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav OH (K.Klíma)
8
|
3.5.2014 |
17:25 |
Kolibris (D.Šik)
7
|
dráha 2. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 4 (J.Kováč)
1
|
3.5.2014 |
14:25 |
Kolibris (D.Šik)
4
|
dráha 3. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Trutnov (M.Hoferka)
7
|
2.5.2014 |
18:25 |
Kolibris (D.Šik)
7
|
dráha 4. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona 1 (H.Synáčková)
4
|
2.5.2014 |
11:25 |
Kolibris (D.Šik)
11
|
dráha 1. |
MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav ONI (M.Tomíšek)
2
|
19.4.2014 |
8:00 |
Savona M
1
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
0
|
18.4.2014 |
16:00 |
Zbraslav W
1
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
0
|
18.4.2014 |
8:00 |
Kolibris 2
0
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 1
1
|
17.4.2014 |
16:00 |
Kolibris 2
2
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Savona H
8
|
17.4.2014 |
8:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Liboc 3
7
|
29.3.2014 |
19:00 |
Ledo TP
7
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
8
|
29.3.2014 |
11:30 |
Savona M
7
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
6
|
26.1.2014 |
16:00 |
Kolibris 2
2
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Zbraslav W
10
|
26.1.2014 |
8:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny
2
|
25.1.2014 |
16:00 |
Kolibris 1
3
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
7
|
25.1.2014 |
8:30 |
Savona H
11
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
1
|
10.11.2013 |
19:00 |
Kolibris 2
2
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Liboc 3
9
|
10.11.2013 |
11:30 |
Kolibris 2
9
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Ledo TP
6
|
9.11.2013 |
19:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Savona M
10
|
9.11.2013 |
11:30 |
Zbraslav W
12
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
6.10.2013 |
16:00 |
Letící kameny
11
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
6.10.2013 |
8:30 |
Kolibris 2
6
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 1
12
|
5.10.2013 |
16:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Savona H
10
|
5.10.2013 |
8:30 |
Liboc 3
7
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
19.4.2013 |
12:00 |
Aritma 3
9
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
6
|
18.4.2013 |
20:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Savona M
5
|
18.4.2013 |
12:00 |
Ledo TP
8
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
7
|
17.4.2013 |
20:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Zbraslav W
8
|
17.4.2013 |
12:00 |
Savona H
11
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
7
|
31.3.2013 |
13:00 |
Kolibris 2
0
|
dráha 3. |
Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13 |
Letící kameny
0
|
31.3.2013 |
9:00 |
Kolibris 2
7
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 1
4
|
30.3.2013 |
19:00 |
Savona M
9
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 2
2
|
30.3.2013 |
11:30 |
Zbraslav W
12
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 2
1
|
10.2.2013 |
16:00 |
Kolibris 2
1
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona H
11
|
10.2.2013 |
8:30 |
Kolibris 2
10
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 1
2
|
9.2.2013 |
16:00 |
Kolibris 2
11
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Dion DJ
7
|
9.2.2013 |
8:30 |
Aritma 3
6
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 2
8
|
16.12.2012 |
16:30 |
Kolibris 1
9
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2012 :Hra o 3. místo |
Dion VIP
10
|
16.12.2012 |
13:00 |
Kolibris 1
6
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2012 :Semifinále |
MD CC Savona 3
8
|
16.12.2012 |
10:00 |
Dion X
3
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále |
Kolibris 1
10
|
15.12.2012 |
16:00 |
Ledoborci 3
1
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá) |
Kolibris 1
8
|
14.12.2012 |
20:00 |
Kolibris 1
4
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá) |
Liboc 1
8
|
14.12.2012 |
13:00 |
Kolibris 1
3
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá) |
Trutnov 1
5
|
11.11.2012 |
19:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledo TP
11
|
11.11.2012 |
11:30 |
Savona H
5
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 2
9
|
10.11.2012 |
19:00 |
Kolibris 1
10
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 2
6
|
10.11.2012 |
11:30 |
Kolibris 2
3
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav W
11
|
21.10.2012 |
16:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Savona M
11
|
21.10.2012 |
8:30 |
Dion DJ
10
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 2
4
|
20.10.2012 |
16:00 |
Ledo TP
7
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Kolibris 2
8
|
20.10.2012 |
8:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část) |
Aritma 3
9
|
7.5.2012 |
17:25 |
Kolibris 1
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Finále |
Aritma 1
1
|
7.5.2012 |
14:25 |
Kolibris 1
5
|
dráha 4. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav H
3
|
6.5.2012 |
14:25 |
Kolibris 1
6
|
dráha 3. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Ledoborci 1
4
|
5.5.2012 |
17:25 |
Kolibris 1
8
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Kolibris 2
4
|
5.5.2012 |
11:25 |
Kolibris 1
11
|
dráha 4. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Zbraslav M
5
|
20.4.2012 |
8:00 |
Aritma 3
9
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
19.4.2012 |
16:00 |
Savona M
11
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
19.4.2012 |
8:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Dion SJ
12
|
18.4.2012 |
8:00 |
Savona H
10
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
2
|
31.3.2012 |
19:00 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona H
7
|
31.3.2012 |
11:30 |
Kolibris 2
9
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Savona M
4
|
12.2.2012 |
16:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 3
9
|
12.2.2012 |
8:30 |
Ledo TP
3
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 2
9
|
11.2.2012 |
16:00 |
Kolibris 1
6
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 2
10
|
11.2.2012 |
8:30 |
Dion SJ
9
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 2
3
|
18.12.2011 |
16:00 |
Zbraslav R
9
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - o 3. místo |
Dion X
8
|
18.12.2011 |
12:45 |
Zbraslav TP
5
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Semifinále |
Dion X
2
|
17.12.2011 |
19:45 |
Zbraslav H
3
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba |
Dion X
4
|
17.12.2011 |
8:00 |
Ledoborci 2
2
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C |
Dion X
8
|
16.12.2011 |
18:00 |
Dion X
11
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C |
1.CK Brno
2
|
16.12.2011 |
10:00 |
Dion X
8
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C |
Trutnov 3
3
|
13.11.2011 |
19:00 |
Letící kameny
4
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 2
9
|
13.11.2011 |
11:30 |
Savona H
9
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 2
1
|
12.11.2011 |
19:00 |
Aritma 3
4
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 2
5
|
12.11.2011 |
11:30 |
Savona M
6
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 2
5
|
16.10.2011 |
16:00 |
Kolibris 2
10
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Ledo TP
3
|
16.10.2011 |
8:30 |
Kolibris 2
9
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Kolibris 1
5
|
15.10.2011 |
16:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Dion SJ
6
|
15.10.2011 |
8:30 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část) |
Letící kameny
4
|
8.5.2011 |
18:15 |
Kolibris
4
|
dráha 2. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Finále) |
Aritma 1
6
|
8.5.2011 |
15:00 |
Tee Party S K
5
|
dráha 1. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Semifinále) |
Kolibris
7
|
8.5.2011 |
12:20 |
Kolibris
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Second chance) |
Tee Party Z
3
|
8.5.2011 |
9:15 |
Kolibris
3
|
dráha 4. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo) |
Zbraslav D
2
|
7.5.2011 |
12:20 |
Kolibris
5
|
dráha 4. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
Tee Party S K
7
|
7.5.2011 |
8:00 |
Kolibris
9
|
dráha 2. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
Savona 3
2
|
6.5.2011 |
12:20 |
Kolibris
11
|
dráha 3. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
1.CK Brno
5
|
6.5.2011 |
8:00 |
Kolibris
11
|
dráha 4. |
MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina |
Ledoborci 4
1
|
24.4.2011 |
12:00 |
Savona M
11
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále |
Kolibris 2
8
|
23.4.2011 |
12:00 |
Savona H
8
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
10
|
22.4.2011 |
20:00 |
Kolibris 2
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Savona M
4
|
22.4.2011 |
12:00 |
Aritma 3
6
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
7
|
21.4.2011 |
20:00 |
Dion SJ
8
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
5
|
2.4.2011 |
18:30 |
Trutnov 2
4
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
9
|
2.4.2011 |
12:00 |
Kolibris 2
1
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona H
8
|
23.1.2011 |
15:30 |
Aritma 1
7
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
6
|
23.1.2011 |
9:00 |
Letící kameny
2
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
7
|
22.1.2011 |
15:30 |
Kolibris 2
5
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 3
9
|
22.1.2011 |
9:00 |
Dion SJ
5
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
11
|
21.11.2010 |
18:30 |
Kolibris 2
4
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Savona M
7
|
21.11.2010 |
12:00 |
Kolibris 2
9
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Trutnov 2
7
|
20.11.2010 |
18:30 |
Kolibris 2
11
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Aritma 1
3
|
20.11.2010 |
12:00 |
Kolibris 2
10
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Letící kameny
6
|
24.10.2010 |
15:30 |
Savona H
9
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
7
|
24.10.2010 |
9:00 |
Aritma 3
10
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
4
|
23.10.2010 |
15:30 |
Kolibris 2
7
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Dion SJ
9
|
23.10.2010 |
9:00 |
Savona M
7
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část) |
Kolibris 2
5
|
21.5.2010 |
20:25 |
Kolibris
7
|
dráha 4. |
MČR mixy 2010 :FINÁLE |
Dion (P.Horák)
8
|
1.5.2010 |
17:30 |
Aritma (K.Kubeška)
2
|
dráha A |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Kolibris
4
|
1.5.2010 |
13:15 |
Kolibris
17
|
dráha B |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Zbraslav (T.Válek)
5
|
30.4.2010 |
17:45 |
Kolibris
5
|
dráha 1. |
MČR mixy 2010 :Skupina B |
Savona (J.Bareš)
4
|
30.4.2010 |
10:45 |
1.CK Brno (P.Kovač)
4
|
dráha 2. |
MČR mixy 2010 :Skupina B |
Kolibris
15
|
19.2.2010 |
8:00 |
Kolibris 2
5
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin |
Aritma 3
9
|
18.2.2010 |
16:00 |
Savona H
12
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin |
Kolibris 2
2
|
18.2.2010 |
8:00 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin |
Dion SJ
8
|
17.2.2010 |
16:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin |
Savona M
8
|
17.2.2010 |
8:00 |
Aritma 1
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin |
Kolibris 2
4
|
6.2.2010 |
18:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 1
12
|
6.2.2010 |
11:30 |
Kolibris 2
3
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona H
11
|
24.1.2010 |
15:00 |
Savona M
7
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2
5
|
24.1.2010 |
8:30 |
Letící kameny
2
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2
11
|
23.1.2010 |
15:00 |
Aritma 3
3
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2
9
|
23.1.2010 |
8:30 |
Kolibris 2
3
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Dion SJ
10
|
15.11.2009 |
18:00 |
Zbraslav D
4
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2
13
|
15.11.2009 |
11:30 |
Kolibris 2
6
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona M
9
|
14.11.2009 |
18:00 |
Kolibris 2
13
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Letící kameny
10
|
14.11.2009 |
11:30 |
Aritma 1
2
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2
9
|
25.10.2009 |
15:00 |
Savona H
7
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2
6
|
25.10.2009 |
8:30 |
Kolibris 2
9
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 3
11
|
24.10.2009 |
15:00 |
Dion SJ
6
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 2
3
|
24.10.2009 |
8:30 |
Kolibris 2
11
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část) |
Zbraslav D
1
|
3.5.2009 |
16:15 |
Kolibris
4
|
dráha 1. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Trutnov
9
|
3.5.2009 |
10:45 |
Kolibris
6
|
dráha A |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Dion (V.Nekovařík)
8
|
2.5.2009 |
18:00 |
Kolibris
9
|
dráha 1. |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Valící se šutráky (M.Kubera)
7
|
2.5.2009 |
12:30 |
Kolibris (K.Hradec)
4
|
dráha B |
MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C) |
Kolibris
8
|
1.5.2009 |
17:45 |
Aritma (M.Vařečková)
8
|
dráha A |
MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B |
Kolibris
5
|
1.5.2009 |
10:45 |
Zbraslav (L.Navrátilová)
2
|
dráha 3. |
MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B |
Kolibris
14
|
12.2.2009 |
18:00 |
Kolibris 2
2
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky - o postup |
Aritma 3
7
|
12.2.2009 |
12:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Dion SJ
5
|
11.2.2009 |
20:00 |
Zbraslav D
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
3
|
11.2.2009 |
12:00 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny
4
|
10.2.2009 |
20:00 |
Savona H
9
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
8
|
10.2.2009 |
12:00 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Aritma 3
9
|
25.1.2009 |
8:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Tie breaky |
Aritma 3
9
|
24.1.2009 |
15:00 |
Dion SJ
8
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
6
|
24.1.2009 |
8:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona H
7
|
11.1.2009 |
18:00 |
Kolibris 2
12
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Citadela
1
|
11.1.2009 |
11:30 |
Letící kameny
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
6
|
10.1.2009 |
18:00 |
Zbraslav D
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
6
|
10.1.2009 |
11:30 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Aritma 1
2
|
9.11.2008 |
15:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Aritma 3
7
|
9.11.2008 |
8:30 |
Citadela
7
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
8
|
8.11.2008 |
15:00 |
Kolibris 2
4
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část |
Letící kameny
11
|
8.11.2008 |
8:30 |
Kolibris 2
6
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Dion SJ
8
|
5.10.2008 |
18:00 |
Savona H
10
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
9
|
5.10.2008 |
11:30 |
Kolibris 2
4
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část |
Zbraslav D
9
|
4.10.2008 |
18:00 |
Aritma 1
5
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
9
|
4.10.2008 |
11:30 |
Aritma 3
13
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
3
|
26.4.2008 |
16:25 |
Zbraslav D
6
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 3.v 4. |
Kolibris 2
5
|
25.4.2008 |
18:25 |
Aritma 3
1
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Tie break - o postup |
Kolibris 2
8
|
25.4.2008 |
8:25 |
Dion SJ
5
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje |
Kolibris 2
7
|
24.4.2008 |
16:25 |
Wallis
5
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje |
Kolibris 2
10
|
24.4.2008 |
8:25 |
Kolibris 2
2
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje |
Savona H
8
|
23.4.2008 |
16:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje |
Aritma 3
11
|
23.4.2008 |
8:25 |
Zbraslav D
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje |
Kolibris 2
5
|
9.2.2008 |
18:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona M
4
|
9.2.2008 |
11:55 |
Kolibris 2
7
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Aritma 3
4
|
20.1.2008 |
15:25 |
Citadela
3
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
9
|
20.1.2008 |
8:55 |
Dion SJ
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
2
|
19.1.2008 |
15:25 |
Kolibris 2
10
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část |
Wallis
2
|
19.1.2008 |
8:55 |
Savona H
10
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
4
|
23.12.2007 |
9:15 |
CC Letící kameny
6
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Kolibris 1
1
|
22.12.2007 |
18:15 |
Dion SJ
4
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Kolibris 1
8
|
22.12.2007 |
14:15 |
Aritma 1
6
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Kolibris 1
5
|
22.12.2007 |
8:15 |
Kolibris 1
6
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Citadela
7
|
21.12.2007 |
16:15 |
Kolibris 1
5
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
MD CC Letící kameny 2
3
|
21.12.2007 |
12:15 |
Kolibris 1
9
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles |
Zbraslav M
7
|
11.11.2007 |
18:25 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Zbraslav D
7
|
11.11.2007 |
11:55 |
Savona M
5
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
10
|
10.11.2007 |
18:25 |
Aritma 3
5
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
7
|
10.11.2007 |
11:55 |
Kolibris 2
11
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Citadela
4
|
28.10.2007 |
15:25 |
Kolibris 2
3
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část |
Dion SJ
11
|
28.10.2007 |
8:55 |
Wallis
5
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
8
|
27.10.2007 |
15:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část |
Savona H
12
|
27.10.2007 |
8:55 |
Zbraslav D
6
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část |
Kolibris 2
7
|
27.5.2007 |
16:20 |
CC Kolibris
9
|
dráha 1. |
Akademici 2007 :Akademici ženy |
Savona K
6
|
27.5.2007 |
14:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 1. |
Akademici 2007 :Akademici ženy |
CC Kolibris
12
|
21.4.2007 |
11:25 |
Zbraslav D
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky |
Kolibris 2
5
|
20.4.2007 |
18:25 |
Kolibris 2
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky |
Aritma 3
4
|
20.4.2007 |
12:25 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje |
Aritma 3
4
|
19.4.2007 |
20:25 |
Zbraslav D
8
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje |
Kolibris 2
7
|
19.4.2007 |
12:25 |
Wallis
6
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje |
Kolibris 2
5
|
18.4.2007 |
20:25 |
Kolibris 2
3
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje |
Dion SJ
12
|
18.4.2007 |
12:25 |
Kolibris 2
5
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje |
Savona H
11
|
11.2.2007 |
15:25 |
Kolibris 2
7
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Wallis
6
|
11.2.2007 |
8:55 |
Dion SJ
5
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Kolibris 2
7
|
10.2.2007 |
15:25 |
Kolibris 2
8
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Aritma 1
4
|
10.2.2007 |
8:55 |
Kolibris 2
6
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Savona H
7
|
21.1.2007 |
18:25 |
Aritma 3
0
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Kolibris 2
0
|
20.1.2007 |
18:25 |
Letící kameny
9
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Kolibris 2
13
|
20.1.2007 |
11:55 |
Kolibris 2
11
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část 2.kolo |
Zbraslav D
5
|
19.11.2006 |
8:55 |
Aritma 3
4
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Kolibris 2
7
|
18.11.2006 |
15:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Aritma 1
3
|
18.11.2006 |
8:55 |
Letící kameny
11
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Kolibris 2
2
|
29.10.2006 |
18:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Wallis
4
|
28.10.2006 |
18:25 |
Kolibris 2
8
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Savona H
7
|
28.10.2006 |
11:55 |
Dion SJ
8
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :základní část 1.kolo |
Kolibris 2
7
|
9.4.2006 |
16:00 |
Valící se šutráky
2
|
dráha 3. |
MČR mixy 2007 :Finále |
Kolibris
14
|
9.4.2006 |
11:15 |
Savona (Vojtuš)
3
|
dráha 2. |
MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá |
Kolibris
9
|
8.4.2006 |
15:00 |
Kolibris
10
|
dráha 4. |
MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená |
Kolibris (K.Hradec)
4
|
7.4.2006 |
20:00 |
Kolibris
4
|
dráha 3. |
MČR mixy 2007 :Základní část sk.A |
Dion (V.Černovský)
6
|
7.4.2006 |
13:00 |
Kolibris
15
|
dráha 1. |
MČR mixy 2007 :Základní část sk.A |
Airport Bratislava (Kuťka
4
|
12.3.2006 |
20:55 |
Kolibris 1
0
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Kolibris 2
9
|
12.3.2006 |
17:55 |
Aritma 3
5
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Kolibris 2
3
|
12.3.2006 |
11:55 |
Kolibris 2
12
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :EKT "B" |
Trutnov 2
4
|
19.2.2006 |
20:55 |
Aritma 1
9
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :EKT "A" |
Kolibris 2
0
|
19.2.2006 |
14:55 |
Kolibris 2
9
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :EKT "A" |
Citadela
1
|
19.2.2006 |
8:55 |
Kolibris 1
7
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :EKT "A" |
Kolibris 2
6
|
29.1.2006 |
17:55 |
Hungary Ž
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
8
|
29.1.2006 |
11:55 |
Kolibris 2
1
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Savona H
10
|
15.1.2006 |
17:55 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 1
5
|
15.1.2006 |
11:55 |
Kolibris 2
1
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Aritma 1
12
|
14.1.2006 |
20:55 |
Trutnov 2
3
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
12
|
14.1.2006 |
14:55 |
Letící kameny
8
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
7
|
14.1.2006 |
8:55 |
Kolibris 2
4
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Dion SJ
5
|
30.10.2005 |
11:25 |
Kolibris 2
2
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále |
Hungary Ž
9
|
29.10.2005 |
16:25 |
Savona H
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část - 1.kolo |
Kolibris 2
3
|
28.10.2005 |
8:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Letící kameny
4
|
27.10.2005 |
16:25 |
Kolibris 2
8
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 1
5
|
27.10.2005 |
8:25 |
Kolibris 2
8
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Dion SJ
2
|
26.10.2005 |
16:25 |
Hungary Ž
7
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
9
|
26.10.2005 |
8:25 |
Savona H
6
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
4
|
16.10.2005 |
17:25 |
Savona D
7
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - juniorky :Finále |
Dion DJ
6
|
16.10.2005 |
11:25 |
Aritma 3
3
|
dráha 1. |
MČRJ 2005 - juniorky :Semifinále |
Dion DJ
8
|
15.10.2005 |
17:55 |
Dion DJ
0
|
dráha 3. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Savona D
9
|
15.10.2005 |
11:55 |
Aritma 3
12
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Dion DJ
6
|
14.10.2005 |
18:55 |
Dion DJ
8
|
dráha 3. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Zbraslav D
5
|
9.10.2005 |
17:55 |
Zlatá Praha Ž
2
|
dráha 3. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Dion DJ
13
|
9.10.2005 |
11:55 |
Dion DJ
13
|
dráha 1. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
1
|
8.10.2005 |
17:55 |
CC Kladno Ž
0
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Dion DJ
9
|
25.9.2005 |
14:00 |
Dion DJ
9
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2005 :Slupina o 3.- 8.místo |
CC Kladno Ž
0
|
25.9.2005 |
8:30 |
Savona 4
6
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo |
Dion DJ
1
|
24.9.2005 |
14:00 |
Dion DJ
3
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Savona D
4
|
24.9.2005 |
8:30 |
Dion DJ
9
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část |
Zbraslav H
0
|
10.4.2005 |
16:00 |
Kolibris 1
1
|
dráha 2. |
MČR mixy 2006 :Finále |
Kolibris XP
7
|
10.4.2005 |
11:15 |
Kolibris 1
6
|
dráha 3. |
MČR mixy 2006 :4.kolo |
1.KCK Trutnov
3
|
9.4.2005 |
17:15 |
Kolibris 1
8
|
dráha 2. |
MČR mixy 2006 :3.kolo |
Savona - Zbraslav
7
|
9.4.2005 |
10:15 |
Tee Party
3
|
dráha 4. |
MČR mixy 2006 :2.kolo |
Kolibris 1
5
|
8.4.2005 |
17:45 |
Kolibris 1
16
|
dráha 1. |
MČR mixy 2006 :1.kolo |
New Castle Kings
2
|
6.2.2005 |
20:55 |
Aritma 1
9
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Tie break |
Kolibris 2
10
|
6.2.2005 |
14:55 |
Letící kameny
2
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
7
|
6.2.2005 |
8:55 |
Kolibris 2
8
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Citadela
3
|
16.1.2005 |
20:55 |
Kolibris 2
4
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Aritma 1
8
|
16.1.2005 |
14:55 |
Kolibris 2
9
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 1
7
|
16.1.2005 |
8:55 |
Savona H
8
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
3
|
15.1.2005 |
17:55 |
Savona I
5
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
9
|
15.1.2005 |
11:55 |
Dion SJ
4
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
8
|
14.11.2004 |
15:10 |
Kolibris 2
6
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo |
Savona 1
4
|
14.11.2004 |
10:30 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo |
Valící se šutráky
4
|
13.11.2004 |
14:30 |
CC Kolibris 4M
4
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina A |
Kolibris 2
5
|
13.11.2004 |
10:10 |
Kolibris 2
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2004 :Skupina A |
Klub z Viktorky
7
|
7.11.2004 |
16:25 |
CC Savona L
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Finále |
Kolibris 2
6
|
7.11.2004 |
11:25 |
CC Aritma 2Ž
7
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále |
Kolibris 2
9
|
6.11.2004 |
16:25 |
Kolibris 2
7
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Čtvrtfinále |
Kolibris 1
6
|
5.11.2004 |
8:25 |
Kolibris 2
2
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 1
7
|
4.11.2004 |
16:25 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Citadela
4
|
4.11.2004 |
8:25 |
Kolibris 2
5
|
dráha 3. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
CC Aritma 2Ž
7
|
3.11.2004 |
16:25 |
Dion SJ
4
|
dráha 2. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
10
|
3.11.2004 |
8:25 |
CC Savona L
8
|
dráha 1. |
Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část |
Kolibris 2
6
|
17.10.2004 |
14:25 |
Kolibris 1
8
|
dráha 3. |
MČRJ 2004 - juniorky :Finále |
CC Dion Ž
3
|
17.10.2004 |
8:25 |
Kolibris 1
15
|
dráha 4. |
MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále |
Savona D
2
|
10.10.2004 |
17:55 |
Kolibris 1
11
|
dráha 1. |
MČRJ 2004 - juniorky :Základní část |
CC Dion Ž
4
|
10.10.2004 |
11:55 |
Kolibris 1
10
|
dráha 2. |
MČRJ 2004 - juniorky :Základní část |
CC Aritma Ž
6
|
9.10.2004 |
17:55 |
Kolibris 1
9
|
dráha 2. |
MČRJ 2004 - juniorky :Základní část |
Savona D
3
|
9.10.2004 |
11:55 |
Kolibris 1
17
|
dráha 1. |
MČRJ 2004 - juniorky :Základní část |
Zbraslav 2
2
|
7.2.2004 |
14:55 |
Kolibris 2
6
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Letící kameny
2
|
7.2.2004 |
8:55 |
Kolibris 2
10
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Citadela
5
|
18.1.2004 |
20:55 |
Kolibris 2
9
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Aritma 1
2
|
18.1.2004 |
14:55 |
Kolibris 2
10
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 1
2
|
18.1.2004 |
8:55 |
CC Savona L
10
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
3
|
17.1.2004 |
17:55 |
Savona M
3
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
7
|
17.1.2004 |
11:55 |
CC Aritma 2Ž
7
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :Základní část |
Kolibris 2
11
|
14.12.2003 |
16:15 |
Kolibris 1
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo |
Trutnov 1
7
|
14.12.2003 |
13:15 |
Savona 4
6
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo |
Kolibris 1
7
|
14.12.2003 |
9:15 |
Kolibris 1
12
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo |
Aritma 3
2
|
16.11.2003 |
18:00 |
Kolibris 2
6
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 2003 :Utkání o 7. - 8.místo |
Kolibris 1
4
|
16.11.2003 |
13:45 |
Letící kameny
7
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 2003 :Utkání o 5. - 8.místo |
Kolibris 2
6
|
16.11.2003 |
9:30 |
CC Savona L
10
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo |
Kolibris 2
3
|
15.11.2003 |
22:00 |
Kolibris 2
8
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2003 :Skupina C |
Dion RM
7
|
15.11.2003 |
13:40 |
Kolibris 2
11
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2003 :Skupina C |
Trutnov 1
3
|
9.3.2003 |
14:25 |
Kolibris 3Ž
11
|
dráha 3. |
MČRJ 2003 - juniorky :Finále |
Savona M
0
|
8.3.2003 |
16:10 |
Kolibris 3Ž
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2003 - juniorky :Základní část |
1.KCK Trutnov B
3
|
8.3.2003 |
11:05 |
Kolibris 3Ž
8
|
dráha 1. |
MČRJ 2003 - juniorky :Základní část |
Dion SJ
7
|
7.3.2003 |
20:40 |
Kolibris 3Ž
16
|
dráha 1. |
MČRJ 2003 - juniorky :Základní část |
CC Aritma Ž
3
|
7.3.2003 |
17:55 |
Kolibris 3Ž
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2003 - juniorky :Základní část |
Savona M
6
|
15.2.2003 |
15:15 |
CC Kolibris 4Ž
12
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři |
CC Aritma Ž
4
|
15.2.2003 |
11:45 |
CC Kolibris 4Ž
8
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři |
1.KCK Trutnov A
3
|
15.2.2003 |
9:15 |
CC Kolibris 4Ž
12
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři |
1.CK Brno M
0
|
9.2.2003 |
16:20 |
Aritma 1
6
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :5.hrací den |
Kolibris 2
9
|
9.2.2003 |
13:35 |
Kolibris 2
9
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :5.hrací den |
CK Zlatá Praha 1
1
|
2.2.2003 |
16:10 |
CC Savona L
8
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 2
5
|
2.2.2003 |
11:00 |
Letící kameny
4
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 2
8
|
2.2.2003 |
8:15 |
Citadela
3
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 2
8
|
17.11.2002 |
21:30 |
Kolibris 2
8
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :3.hrací den |
CC Aritma 2Ž
5
|
17.11.2002 |
18:45 |
Kolibris 1
10
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :3.hrací den |
Kolibris 2
8
|
17.11.2002 |
13:35 |
Kolibris 2
9
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :3.hrací den |
Aritma 1
3
|
3.11.2002 |
16:10 |
Kolibris 2
6
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :2.hrací den |
CK Zlatá Praha 1
7
|
3.11.2002 |
11:00 |
Letící kameny
9
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 2
9
|
3.11.2002 |
8:15 |
Citadela
11
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 2
5
|
6.10.2002 |
21:30 |
Kolibris 2
4
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :1.hrací den |
CC Aritma 2Ž
7
|
6.10.2002 |
18:45 |
Kolibris 2
8
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :1.hrací den |
CC Savona L
5
|
6.10.2002 |
13:35 |
Kolibris 2
3
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 1
9
|
10.3.2002 |
13:00 |
Savona M
5
|
dráha 2. |
MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Kolibris 1
6
|
10.3.2002 |
11:30 |
CC Savona L
5
|
dráha 3. |
MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Kolibris 1
11
|
9.3.2002 |
13:40 |
Kolibris 1
7
|
dráha 1. |
MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Trutnov 2
4
|
9.3.2002 |
10:25 |
Kolibris 1
12
|
dráha 4. |
MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky |
1.CK Brno juniorky
0
|
16.2.2002 |
16:10 |
Kolibris 2
3
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
Kolibris 1
8
|
16.2.2002 |
14:00 |
Kolibris 1
1
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
Savona M
7
|
16.2.2002 |
9:00 |
Kolibris 1
4
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři |
CC Aritma Ž
5
|
10.2.2002 |
11:00 |
Kolibris 3Ž
6
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :5.hrací den |
CK Zlatá Praha 2
7
|
10.2.2002 |
8:15 |
CC Savona L
11
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :5.hrací den |
Kolibris 3Ž
1
|
26.1.2002 |
16:00 |
Kolibris 1
7
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Kolibris 2
1
|
26.1.2002 |
11:45 |
Kolibris 1
2
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Savona 1
9
|
20.1.2002 |
20:45 |
Citadela
10
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 3Ž
4
|
20.1.2002 |
18:00 |
Kolibris 2
13
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 3Ž
4
|
20.1.2002 |
13:20 |
CC Aritma 2Ž
10
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :4.hrací den |
Kolibris 3Ž
6
|
16.12.2001 |
16:00 |
Kolibris 1
9
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
CC Dion Ž
2
|
16.12.2001 |
11:45 |
Kolibris 1
12
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 3
1
|
18.11.2001 |
15:40 |
Kolibris 3Ž
7
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :3.hrací den |
Kolibris 1
8
|
18.11.2001 |
11:00 |
Kolibris 3Ž
4
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :3.hrací den |
Letící kameny
10
|
18.11.2001 |
8:15 |
Kolibris 3Ž
3
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :3.hrací den |
CK Zlatá Praha 2
6
|
4.11.2001 |
20:45 |
Kolibris 3Ž
10
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :2.hrací den |
Letící kameny
7
|
4.11.2001 |
18:00 |
CC Savona L
4
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 3Ž
9
|
4.11.2001 |
13:20 |
Kolibris 3Ž
6
|
dráha 2. |
Extraliga - ženy :2.hrací den |
Kolibris 1
5
|
27.10.2001 |
14:00 |
Trutnov 1
5
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Kolibris 1
9
|
27.10.2001 |
9:45 |
Kolibris 1
8
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
1.CK Brno 2
0
|
7.10.2001 |
15:40 |
Citadela
9
|
dráha 4. |
Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 3Ž
6
|
7.10.2001 |
11:00 |
CC Aritma 2Ž
3
|
dráha 1. |
Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 3Ž
6
|
7.10.2001 |
8:15 |
Kolibris 2
14
|
dráha 3. |
Extraliga - ženy :1.hrací den |
Kolibris 3Ž
2
|
29.9.2001 |
16:00 |
Trutnov 2
5
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 1
6
|
29.9.2001 |
11:45 |
Savona 2
9
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 1
1
|
4.2.2001 |
14:45 |
Trutnov 2
3
|
dráha 1. |
MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Kolibris 1
13
|
4.2.2001 |
11:15 |
Savona 1
5
|
dráha 4. |
MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Kolibris 1
5
|
3.2.2001 |
17:45 |
Kolibris 1
12
|
dráha 4. |
MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Zlatá Praha Ž
1
|
3.2.2001 |
9:00 |
Savona 2
7
|
dráha 3. |
MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Kolibris 1
5
|
13.1.2001 |
14:15 |
Kolibris 1
8
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 3Ž
1
|
13.1.2001 |
12:00 |
1.CK Brno 1
4
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 1
2
|
13.1.2001 |
9:45 |
Kolibris 1
5
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 2
6
|
12.1.2001 |
14:00 |
Kolibris 1
6
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 2
1
|
12.1.2001 |
9:45 |
Kolibris 1
6
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 4
8
|
10.12.2000 |
14:15 |
Kolibris 1
2
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 3
0
|
10.12.2000 |
12:00 |
Zlatá Praha Ž
5
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Kolibris 1
5
|
10.12.2000 |
9:45 |
1.CK Brno 1
1
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Kolibris 1
5
|
28.10.2000 |
14:15 |
Kolibris 1
2
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Zlatá Praha Ž
5
|
28.10.2000 |
12:00 |
1.CK Brno 2
0
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Kolibris 1
2
|
28.10.2000 |
9:45 |
Kolibris 1
3
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
CC Savona 3
6
|
30.9.2000 |
12:30 |
Kolibris 1
3
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 3Ž
4
|
30.9.2000 |
10:20 |
Kolibris 1
5
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Savona 2
7
|
5.3.2000 |
14:30 |
CC TJ Junior Praha Ž
6
|
dráha 1. |
MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Kolibris 1
5
|
5.3.2000 |
8:30 |
Kolibris 1
6
|
dráha 4. |
MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky |
CC TJ Junior Praha Ž
10
|
4.3.2000 |
15:30 |
Kolibris 1
13
|
dráha 1. |
MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Savona M
1
|
4.3.2000 |
12:15 |
Kolibris 1
9
|
dráha 4. |
MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky |
Kolibris 2
5
|