datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
4.3.2017 |
19:50 |
Ledoborci 3 (M.Votava)
9
|
dráha 4. |
MČR mixy 2017 :Skupina A |
RPK Brno V (L.Merta)
2
|
4.3.2017 |
8:20 |
RPK Brno V (L.Merta)
6
|
dráha 3. |
MČR mixy 2017 :Skupina A |
Dion YB (J.Vedral)
10
|
3.3.2017 |
20:20 |
Přírodověda (D.Miklík)
2
|
dráha 4. |
MČR mixy 2017 :Skupina A |
RPK Brno V (L.Merta)
8
|
3.3.2017 |
14:50 |
1.CK Brno (J.Bareš)
1
|
dráha 1. |
MČR mixy 2017 :Skupina A |
RPK Brno V (L.Merta)
6
|
3.4.2016 |
17:15 |
Ice Cats
4
|
dráha 4. |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
7
|
3.4.2016 |
11:15 |
PLC SHOOLANCE
3
|
dráha 2. |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
9
|
2.4.2016 |
20:00 |
RPK Brno
8
|
dráha 4. |
Ženy divize Z : |
Dion RUM
6
|
2.4.2016 |
8:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 1. |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
0
|
17.1.2016 |
8:30 |
RIPER Hradec Králové
7
|
dráha B |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
8
|
16.1.2016 |
14:00 |
Třešňovka D
8
|
dráha B |
Ženy divize Z : |
RPK Brno
9
|
22.11.2015 |
20:00 |
Zlatá Praha
1
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
0
|
22.11.2015 |
14:00 |
RPK Brno
3
|
dráha 4. |
Ženy divize X :Základní část |
Metla Kladno
9
|
22.11.2015 |
8:30 |
RPK Brno
9
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
Ice Cats
7
|
27.9.2015 |
20:00 |
Zlatá Praha
0
|
dráha 4. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
1
|
27.9.2015 |
14:00 |
Zbraslav TP
8
|
dráha 2. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
1
|
27.9.2015 |
8:30 |
VSK Přírodověda
8
|
dráha 3. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
6
|
26.9.2015 |
14:00 |
RPK Brno
1
|
dráha B |
Ženy divize X :Základní část |
Ledoborky 3
9
|
22.3.2015 |
18:00 |
RPK Brno
6
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
7
|
22.3.2015 |
11:30 |
RPK Brno
12
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
VSK Přírodověda
2
|
21.3.2015 |
20:00 |
RIPER Hradec Králové
6
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
21.3.2015 |
13:30 |
RPK Brno
7
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
9
|
23.11.2014 |
8:00 |
RPK Brno
5
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
9
|
22.11.2014 |
10:45 |
Dion RUM
10
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
2
|
16.11.2014 |
13:30 |
Tee Party Z
5
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
7
|
15.11.2014 |
17:15 |
RPK Brno
7
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Dion ICE
9
|
15.11.2014 |
10:45 |
Falcon Praha
6
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
5.10.2014 |
19:00 |
RPK Brno
5
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
7
|
4.10.2014 |
19:00 |
Citadela
7
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
3
|
4.10.2014 |
13:00 |
PLC
11
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
6.4.2014 |
17:00 |
Steel TP
7
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
9
|
6.4.2014 |
11:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Falcon Praha
6
|
5.4.2014 |
20:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Trutnov 2
5
|
5.4.2014 |
14:00 |
RPK Brno
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
6
|
5.4.2014 |
8:00 |
RIPER Hradec Králové
2
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
12
|
16.3.2014 |
14:00 |
Zlatá Praha
6
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
5
|
16.3.2014 |
8:00 |
Tee Party Z
3
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
8
|
15.12.2013 |
20:00 |
Martin TP
13
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
5
|
15.12.2013 |
14:00 |
RPK Brno
9
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RIPER Hradec Králové
7
|
14.12.2013 |
17:00 |
Falcon Praha
5
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
6
|
14.12.2013 |
11:00 |
RPK Brno
8
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Steel TP
9
|
8.12.2013 |
16:30 |
1.CK Brno
4
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2013 :Bronz game |
Zbraslav D
13
|
8.12.2013 |
13:00 |
1.CK Brno
7
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2013 :Semifinále |
Savona 1
10
|
8.12.2013 |
10:00 |
1.CK Brno
7
|
dráha 3. |
MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále |
Trutnov 2
5
|
7.12.2013 |
18:00 |
1.CK Brno
8
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále |
Ledoborci 1
5
|
7.12.2013 |
12:30 |
Trutnov 2
8
|
dráha 2. |
MČR mixed doubles 2013 :Skupina E |
1.CK Brno
1
|
6.12.2013 |
19:00 |
1.CK Brno
7
|
dráha 4. |
MČR mixed doubles 2013 :Skupina E |
Ledoborci 5
3
|
6.12.2013 |
12:00 |
Zbraslav R
12
|
dráha 1. |
MČR mixed doubles 2013 :Skupina E |
1.CK Brno
2
|
27.10.2013 |
17:00 |
RPK Brno
0
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
1
|
27.10.2013 |
11:00 |
Valící se šutráky
10
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
3
|
26.10.2013 |
20:00 |
Trutnov 2
19
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
0
|
26.10.2013 |
14:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party Z
9
|
26.10.2013 |
8:00 |
RPK Brno
2
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Martin TP
8
|
7.4.2013 |
8:00 |
RPK Brno J
4
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 2
9
|
6.4.2013 |
17:00 |
Ledoborky 2
4
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
5
|
6.4.2013 |
11:00 |
Citadela
6
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
5
|
5.4.2013 |
20:00 |
RPK Brno J
10
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Steel TP
4
|
24.3.2013 |
20:00 |
RPK Brno J
0
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Martin TP
1
|
24.3.2013 |
14:00 |
RIPER Hradec Králové
7
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
3
|
23.3.2013 |
14:00 |
Ledoborky 1
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
3
|
23.3.2013 |
8:00 |
RPK Brno J
2
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zlatá Praha
16
|
20.1.2013 |
17:00 |
RPK Brno J
2
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Zbraslav TP
10
|
19.1.2013 |
20:00 |
Tee Party Z
3
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
5
|
19.1.2013 |
8:00 |
RPK Brno J
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Falcon Praha
7
|
28.10.2012 |
11:00 |
RPK Brno J
1
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno
0
|
27.10.2012 |
20:00 |
Steel TP
2
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
9
|
27.10.2012 |
14:00 |
RPK Brno J
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Citadela
5
|
27.10.2012 |
8:00 |
Zbraslav TP
8
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
4
|
14.10.2012 |
11:00 |
RPK Brno J
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RIPER Hradec Králové
6
|
13.10.2012 |
20:00 |
Martin TP
1
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
8
|
13.10.2012 |
8:00 |
RPK Brno J
6
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Ledoborky 1
7
|
23.9.2012 |
14:00 |
Zlatá Praha
5
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
9
|
23.9.2012 |
8:00 |
RPK Brno J
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
Tee Party Z
6
|
22.9.2012 |
12:45 |
Falcon Praha
2
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část) |
RPK Brno J
9
|
6.5.2012 |
20:25 |
Savona Z
2
|
dráha 3. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Trutnov
7
|
6.5.2012 |
17:25 |
Savona M
2
|
dráha 4. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona Z
5
|
6.5.2012 |
11:25 |
Zbraslav M
5
|
dráha 3. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona Z
7
|
6.5.2012 |
8:25 |
Aritma 3
6
|
dráha 2. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona Z
3
|
5.5.2012 |
17:25 |
Zbraslav H
6
|
dráha 1. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona Z
5
|
5.5.2012 |
8:25 |
Savona M
4
|
dráha 4. |
MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.) |
Savona Z
7
|
7.4.2012 |
14:30 |
Valící se šutráky
6
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
7
|
7.4.2012 |
8:30 |
RPK Brno J
4
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Zbraslav TP
10
|
18.3.2012 |
14:30 |
Tee Party Z
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
5
|
18.3.2012 |
8:30 |
RPK Brno J
5
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Aritma 4
9
|
17.3.2012 |
14:30 |
RPK Brno
3
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
11
|
17.3.2012 |
8:30 |
RPK Brno J
9
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Tee Party
11
|
4.12.2011 |
17:30 |
RIPER Hradec Králové
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
9
|
3.12.2011 |
17:30 |
Ledoborky 1
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
8
|
3.12.2011 |
11:30 |
RPK Brno J
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Valící se šutráky
6
|
23.10.2011 |
17:30 |
Zbraslav TP
7
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
2
|
23.10.2011 |
11:30 |
RPK Brno J
5
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Tee Party Z
11
|
22.10.2011 |
17:30 |
Aritma 4
7
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
2
|
22.10.2011 |
11:30 |
RPK Brno J
6
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno
5
|
25.9.2011 |
14:30 |
Tee Party
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RPK Brno J
6
|
25.9.2011 |
8:30 |
RPK Brno J
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
RIPER Hradec Králové
6
|
24.9.2011 |
8:30 |
RPK Brno J
5
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část) |
Ledoborky 1
12
|
16.1.2011 |
11:30 |
GML Brno 2
0
|
dráha 2. |
MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část |
Trutnov
8
|
15.1.2011 |
17:00 |
Savona Z
22
|
dráha 4. |
MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část |
GML Brno 2
0
|
15.1.2011 |
11:30 |
GML Brno 2
1
|
dráha 3. |
MČRJ 2011 - juniorky :Hlavní část |
Dion DJ
16
|