horni

Bílek Antonín (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
25.5.2019 17:50 Liboc 2 0 dráha 4. Juniorská liga :Finálová skupina
Třešňovka D 1
25.5.2019 12:50 Liboc 2 0 dráha 1. Juniorská liga :Finálová skupina
Slovenia 1
25.5.2019 8:20 Liboc 2 0 dráha 3. Juniorská liga :Finálová skupina
Ledoborci Juniors 1
6.4.2019 15:20 Liboc 2 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 4
6.4.2019 10:20 Ledoborci NG 7 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 5
24.3.2019 13:20 Liboc 2 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 3
24.3.2019 8:20 PLC 2 9 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 7
17.2.2019 15:20 Slovenia 7 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 10
17.2.2019 10:20 Savona 9 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 2
26.1.2019 15:20 Dion DJ 0 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 1
26.1.2019 10:20 Liboc 2 0 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Ledoborci NG 1
11.11.2018 13:50 Liboc 2 9 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 8
11.11.2018 8:20 Liboc 2 8 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 3
8.4.2018 15:30 Kamenný Újezd 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Liboc 2 4
8.4.2018 8:30 Liboc 2 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 12
11.3.2018 15:30 Loupežníci Jičín 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 10
11.3.2018 8:30 Ledoborci Juniors 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 0
10.3.2018 18:30 CC RIPER 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 1
3.3.2018 15:30 Ledoborci NG 0 dráha B Muži divize B :Základní část
Liboc 2 1
3.3.2018 8:30 Liboc 2 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 5
11.2.2018 18:30 Liboc 2 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
10.2.2018 15:30 Zbraslav M 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 10
10.2.2018 8:30 Liboc 2 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 5
11.11.2017 20:15 Liboc 2 0 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 1
11.11.2017 14:00 Liboc 2 0 dráha 3. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
11.11.2017 8:30 Liboc 2 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
28.10.2017 16:00 Kolibris 3 12 dráha B Muži divize B :Základní část
Liboc 2 1
28.10.2017 8:30 Ledoborci 3 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Liboc 2 4
15.10.2017 15:30 Liboc 2 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 1
29.4.2017 16:00 Kolibris 3 9 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Čtvrtfinále
Liboc 2 5
29.4.2017 8:55 Liboc 2 1 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Dion YB 15
26.3.2017 11:25 Ledoborci NG 8 dráha 4. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Liboc 2 10
25.3.2017 18:25 CC RIPER 2 1 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Liboc 2 7
24.3.2017 15:55 Liboc 2 12 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci Army 10
18.3.2017 8:30 Liboc 2 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 10
26.2.2017 15:30 Karviná 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 7
25.2.2017 8:30 Klub z Viktorky 14 dráha B Muži divize A :Základní část
Liboc 2 1
18.12.2016 15:00 Liboc 2 7 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
PLC 1 8
18.12.2016 11:30 Liboc 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Ledoborci NG 9
17.12.2016 12:00 Ledolamky 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Liboc 2 2
17.12.2016 8:30 Kolibris 3 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři B
Liboc 2 16
11.12.2016 18:30 Dion 1 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 4
11.12.2016 11:30 Liboc 2 15 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 6
10.12.2016 18:30 Liboc 2 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 11
13.11.2016 11:30 Ledoborci 3 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 6
12.11.2016 19:00 Liboc 2 4 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 7
12.11.2016 11:30 Liboc 2 7 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 8
23.10.2016 15:30 Kamenný Újezd 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 8
23.10.2016 8:30 Liboc 2 2 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
22.10.2016 15:30 Kolibris 5 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 3
22.10.2016 8:30 Liboc 2 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 15
9.10.2016 16:00 Ledoborci 4 0 dráha B Muži divize A :Základní část
Liboc 2 1
9.10.2016 8:30 Liboc 2 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 5
8.10.2016 8:30 Troublemakers 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 4
22.5.2016 18:00 Liboc 2 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - O 5.-7. místo
Ledolamky 11
22.5.2016 8:30 Kolibris 3 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga - O 5.-7. místo
Liboc 7
21.5.2016 17:30 Liboc 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Savona 5 5
21.5.2016 11:30 Liboc 1 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga B
Třešňovka D 14
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo