horni

Brož Filip (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
27.9.2020 10:45 Ledoletci 4 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :O 5. místo
Zbraslav Lední medvědi 5
26.9.2020 13:00 Loupežníci Jičín 12 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Lední medvědi 2
26.9.2020 8:15 Zbraslav Lední medvědi 5 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Kolibris 7 2
6.9.2020 15:30 Ledoborci OS 0 dráha B Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Lední medvědi 1
6.9.2020 10:30 Zbraslav Lední medvědi 3 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina A
Zbraslav Polární lišky 5
7.3.2020 11:30 Zbraslav Lední medvědi 1 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Dion XY 13
9.2.2020 18:00 Savona 6 8 dráha 4. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 3
9.2.2020 11:30 Zbraslav Lední medvědi 9 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoletci 6
8.2.2020 18:00 Loupežníci Jičín 8 dráha 2. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 0
8.2.2020 11:30 Zbraslav Lední medvědi 2 dráha 4. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci NG 8
7.2.2020 18:00 Ledoborci OS 10 dráha 2. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 1
7.2.2020 11:30 Zbraslav Lední medvědi 0 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 7
17.11.2019 10:30 Zbraslav Lední medvědi 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
CZE 8
16.11.2019 16:15 Zbraslav Lední medvědi 2 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
Ledoborci Juniors 8
16.11.2019 10:30 PLC 2 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina C
Zbraslav Lední medvědi 4
22.9.2019 16:50 Dion XY 6 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :First place
Zbraslav Lední medvědi 5
22.9.2019 13:20 Zbraslav Polární lišky 8 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Semi Final
Zbraslav Lední medvědi 9
21.9.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 10 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B)
PLC 2 0
21.9.2019 8:20 Třešňovka D 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B)
Zbraslav Lední medvědi 1
26.5.2019 15:20 Zbraslav Polární lišky 3 dráha 3. Žákovská liga :Finálová skupina
Zbraslav Tučňáci 2
25.5.2019 15:50 Zbraslav Polární lišky 3 dráha 2. Žákovská liga :Finálová skupina
Zbraslav Tučňáci 6
25.5.2019 10:50 Zbraslav Tučňáci 4 dráha 2. Žákovská liga :Finálová skupina
Germany 3
11.5.2019 18:00 Zbraslav Tučňáci 1 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 13
11.5.2019 11:30 Zbraslav Sobi 8 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Tučňáci 4
6.4.2019 17:50 Zbraslav Tučňáci 4 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 3
6.4.2019 12:50 Zbraslav Polární lišky 12 dráha B Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 1
6.4.2019 8:20 Zbraslav Tučňáci 5 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 2
23.3.2019 19:20 Kolibris 6 2 dráha 3. Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 10
3.3.2019 18:00 Zbraslav Tučňáci 3 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Dion XY 9
3.3.2019 11:30 Ledoborci NG 13 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Tučňáci 2
2.3.2019 18:00 Zbraslav Tučňáci 2 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Savona 13
2.3.2019 11:30 Loupežníci Jičín 11 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Tučňáci 3
1.3.2019 15:00 Zbraslav Tučňáci 1 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 17
16.2.2019 15:50 Zbraslav Tučňáci 4 dráha B Žákovská liga :Základní část
Germany 5
16.2.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 5 dráha B Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 4
27.1.2019 15:50 Zbraslav Tučňáci 5 dráha B Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Polární lišky 10
26.1.2019 17:50 Zbraslav Tučňáci 11 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 0
26.1.2019 8:20 Germany 5 dráha B Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 1
20.1.2019 13:20 Zbraslav Tučňáci 7 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :Boj o medaile
Ledožáci 2
20.1.2019 8:20 Zbraslav Tučňáci 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2018 :3.kolo
Zbraslav Lední medvědi 7
19.1.2019 16:50 Kolibris 4 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2018 :2.kolo
Zbraslav Tučňáci 10
19.1.2019 10:50 Zbraslav Tučňáci 13 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :Základní část
Ledožáci 1
4.11.2018 13:20 Zbraslav Tučňáci 1 dráha A Žákovská liga :Základní část
Hungary 0
4.11.2018 8:20 Kolibris 4 4 dráha A Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 12
27.5.2018 16:20 Tučňáci 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo ŽÁK
Lední medvědi 8
27.5.2018 10:50 Lední medvědi 8 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo ŽÁK
Tučňáci 3
26.5.2018 18:50 Dion HJ 3 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Žáci 1
Tučňáci 6
26.5.2018 13:20 Tučňáci 9 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Žáci 1
Kolibris 4 2
6.5.2018 16:20 Tučňáci 6 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Polární lišky 5
6.5.2018 10:50 Tučňáci 9 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Lachtani 0
5.5.2018 13:20 Lední medvědi 8 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Tučňáci 2
5.5.2018 8:20 Kolibris 4 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Tučňáci 8
22.4.2018 10:00 Lední medvědi 6 dráha 4. MČR žáků 2018 :Semifinále
Tučňáci 1
25.2.2018 15:00 Lední medvědi 4 dráha 1. MČR žáků 2018 :Základní část
Tučňáci 6
25.2.2018 8:30 Tučňáci 8 dráha 2. MČR žáků 2018 :Základní část
Polární lišky 5
24.2.2018 8:30 Loupežníci Jičín 6 dráha 1. MČR žáků 2018 :Základní část
Tučňáci 1
23.2.2018 15:00 Tučňáci 8 dráha 2. MČR žáků 2018 :Základní část
Kolibris 4 0
23.2.2018 8:30 Lachtani 1 dráha 3. MČR žáků 2018 :Základní část
Tučňáci 14
28.1.2018 8:20 Kolibris 4 0 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Tučňáci 14
27.1.2018 16:20 Polární lišky 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Tučňáci 9
27.1.2018 8:20 Tučňáci 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Lední medvědi 6
26.11.2017 13:50 Tučňáci 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Žáci
Lední medvědi 6
26.11.2017 10:50 Tučňáci 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Žáci
Polární lišky 7
25.11.2017 16:20 Lední medvědi 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Žáci
Tučňáci 3
25.11.2017 10:50 Polární lišky 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Žáci
Tučňáci 3
1.10.2017 18:00 Polární lišky 3 dráha A Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
Lední medvědi 6
1.10.2017 11:30 Lední medvědi 4 dráha B Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
Polární lišky 3
30.9.2017 8:30 PLC 2 2 dráha B Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
Lední medvědi 10
30.4.2017 15:30 Tučňáci 7 dráha 1. MČR žáků 2017 :Finále
Dion DJ 9
29.4.2017 15:55 Tučňáci 7 dráha 1. MČR žáků 2017 :Semifinále
PLC 2 2
9.4.2017 10:20 Tučňáci 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 1
8.4.2017 17:15 Polární lišky 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 6
8.4.2017 8:00 Tučňáci 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 2
7.4.2017 16:15 Dion DJ 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 1
26.3.2017 14:55 PLC 2 0 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 8
26.3.2017 8:30 Dion DJ 2 dráha 1. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 7
25.3.2017 14:55 Tučňáci 6 dráha 1. MČR žáků 2017 :Základní část
Polární lišky 3
25.3.2017 8:25 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 2
24.3.2017 19:25 Tučňáci 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Lední medvědi 1
12.3.2017 12:00 Třešňovka 3 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2017 :7th place
Oberstdorf 2 7
11.3.2017 18:00 Třešňovka 0 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2017 :Group E
Oberstdorf 1 10
11.3.2017 14:30 Fijan 4 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2017 :Group D
Třešňovka 4
11.3.2017 8:30 Třešňovka 7 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2017 :Group B
POL 6
10.3.2017 18:30 Třešňovka 6 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2017 :Group B
Adamant 1 6
29.1.2017 17:30 Tučňáci 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 7
29.1.2017 8:00 Dion DJ 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 6
28.1.2017 17:30 Polární lišky 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 4
28.1.2017 10:20 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
18.12.2016 18:30 Tučňáci 1 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Dion DJ 6
18.12.2016 8:30 PLC 2 3 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Tučňáci 2
17.12.2016 15:30 Lední medvědi 5 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Tučňáci 4
17.12.2016 12:00 Tučňáci 6 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Loupežníci Jičín 1
6.11.2016 17:00 Tučňáci 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 6
6.11.2016 8:00 Dion DJ 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 1
5.11.2016 15:10 Polární lišky 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 8
5.11.2016 8:00 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo