horni

Beneš Tomáš (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2019 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 11
13.4.2019 15:30 Zbraslav M 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 8
13.4.2019 8:30 Troublemakers 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
24.2.2019 18:30 Kolibris 3 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 4
24.2.2019 11:30 Zbraslav M 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 11
23.2.2019 18:30 Zbraslav M 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
23.2.2019 11:30 Kamenný Újezd 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 9
13.1.2019 11:30 Zbraslav M 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 10
12.1.2019 18:30 Ledoborci Army 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 6
12.1.2019 11:30 Zbraslav M 10 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 6
8.12.2018 15:00 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize A :Základní část
PLC 4
8.12.2018 8:30 PLC 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
14.10.2018 18:00 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 4
14.10.2018 8:30 Brno - Východ 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
13.10.2018 18:00 Karviná 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
13.10.2018 8:30 Zbraslav M 10 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
14.4.2018 10:30 Zbraslav M 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Baráž
Ledoborci 2 8
8.4.2018 18:30 Ledoborci Juniors 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
11.3.2018 18:30 Ledoborci 3 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 1
11.3.2018 11:30 Zbraslav M 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 6
10.3.2018 18:30 Loupežníci Jičín 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 3
10.3.2018 11:30 Zbraslav M 1 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER 0
3.3.2018 8:30 Zbraslav M 1 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 0
11.2.2018 18:30 Liboc 2 4 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 8
11.2.2018 11:30 Kolibris 3 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 6
10.2.2018 15:30 Zbraslav M 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Liboc 2 10
10.2.2018 8:30 CC RIPER 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 5
11.11.2017 14:00 Zbraslav M 10 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
28.10.2017 16:00 Zbraslav M 10 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 6
28.10.2017 8:30 Zbraslav M 15 dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
15.10.2017 11:30 Zbraslav M 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 3
14.10.2017 15:30 Ledoborci NG 3 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 7
14.10.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 18
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo