horni

Bičíková Kateřina (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 15:30 Kolibris 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
15.3.2020 8:30 Letící kameny dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2
14.3.2020 15:30 Kolibris 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I
14.3.2020 8:30 Liboc 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2
19.1.2020 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 14
19.1.2020 8:30 Kolibris 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
18.1.2020 15:30 Kolibris 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
18.1.2020 8:30 Savona I 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
8.12.2019 15:30 Kolibris 2 3 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 4
8.12.2019 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 3
13.10.2019 15:30 Citadela 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 9
13.10.2019 8:30 Kolibris 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
12.10.2019 15:30 Trutnov 2 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 9
12.10.2019 8:30 Kolibris 2 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 1
10.2.2019 16:00 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 1
10.2.2019 8:30 Zbraslav W 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
27.1.2019 16:30 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
27.1.2019 8:15 Ledolamky 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 11
26.1.2019 16:30 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
26.1.2019 8:15 Savona M 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
16.12.2018 16:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
16.12.2018 8:30 PLC LEDO 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 1
15.12.2018 16:00 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
15.12.2018 8:30 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 6
28.10.2018 20:15 Sokolky 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
28.10.2018 12:00 Savona H 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
27.10.2018 20:15 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
27.10.2018 12:00 Liboc 3 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
8.4.2018 13:00 Ledoborky 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 1
7.4.2018 13:00 Ledolamky 1 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 0
11.2.2018 16:00 Kolibris 2 1 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 0
11.2.2018 8:30 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 5
10.2.2018 16:00 PLC SHOOLANCE 6 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.2.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
10.12.2017 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.12.2017 8:30 Kolibris 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 6
9.12.2017 15:30 Kolibris 2 3 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 5
9.12.2017 8:30 Citadela 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 5
22.10.2017 19:30 Kolibris 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 3
22.10.2017 12:00 Kolibris 2 9 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 2
21.10.2017 19:30 Falcon Praha 0 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 9
21.10.2017 12:00 Kolibris 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 3
8.4.2017 16:00 Kolibris 2 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
8.4.2017 8:30 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
4.3.2017 17:05 Dion X (P.Štěpánek) 3 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina C
Savona 2 (L.Klíma) 8
4.3.2017 11:05 RIPER HK (V.Hubálek) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina C
Dion X (P.Štěpánek) 9
3.3.2017 17:35 Dion X (P.Štěpánek) 4 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 6
29.1.2017 19:30 Kolibris 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
29.1.2017 12:00 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
28.1.2017 19:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
28.1.2017 12:00 Kolibris 2 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
6.11.2016 16:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.11.2016 8:30 Dion ICE 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 8
5.11.2016 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
5.11.2016 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
2.10.2016 19:30 Letící kameny 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 11
2.10.2016 12:00 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 5
1.10.2016 19:30 Kolibris 1 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 10
1.10.2016 12:00 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
1.5.2016 9:00 Kolibris (P.Štěpánek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Savona 1 (J.Bareš) 6
30.4.2016 20:00 Ledoborci Juniors (A.Podolka) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Kolibris (P.Štěpánek) 6
30.4.2016 16:00 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina D
1.CK Brno (P.Kovač) 5
30.4.2016 9:00 Kolibris (P.Štěpánek) 1 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Liboc 3 (A.Kubešková) 8
29.4.2016 16:00 Ledoborci 1 (D.Jirounek) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Kolibris (P.Štěpánek) 6
20.2.2016 19:00 Savona H 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
20.2.2016 12:00 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
24.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
24.1.2016 8:30 Savona M 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
23.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 2
23.1.2016 8:30 Liboc 1 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 1
8.11.2015 18:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.11.2015 12:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
7.11.2015 18:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
7.11.2015 12:00 Ledoborky 2 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
4.10.2015 15:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
3.10.2015 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
3.10.2015 8:30 Zbraslav W 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
3.5.2015 15:25 Kolibris (P.Štěpánek) 1 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 0
3.5.2015 11:25 Kolibris (P.Štěpánek) 2 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 2 (L.Klíma) 7
2.5.2015 18:25 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
2.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris (P.Štěpánek) 1
1.5.2015 18:25 Savona 2 (L.Klíma) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris (P.Štěpánek) 5
1.5.2015 11:25 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci Juniors (D.Verner) 2
24.4.2015 12:00 Savona H 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
23.4.2015 20:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 9
23.4.2015 12:00 Liboc 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
22.4.2015 20:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
22.4.2015 12:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
21.2.2015 19:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
21.2.2015 12:00 PLC LEDO 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
1.2.2015 15:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
1.2.2015 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
31.1.2015 15:30 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.1.2015 8:30 Savona M 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
9.11.2014 19:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 2
9.11.2014 12:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
8.11.2014 19:00 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
8.11.2014 12:00 Liboc 1 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
19.10.2014 15:30 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.10.2014 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
18.10.2014 15:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
18.10.2014 8:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 7
19.4.2014 8:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 16:00 Zbraslav W 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 8:00 Kolibris 2 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 1
17.4.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
17.4.2014 8:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 7
29.3.2014 19:00 Ledo TP 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
29.3.2014 11:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
26.1.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 10
26.1.2014 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
25.1.2014 16:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
25.1.2014 8:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 1
10.11.2013 19:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
10.11.2013 11:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 6
9.11.2013 19:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
9.11.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
6.10.2013 16:00 Letící kameny 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.10.2013 8:30 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 12
5.10.2013 16:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 10
5.10.2013 8:30 Liboc 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
19.4.2013 12:00 Aritma 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
18.4.2013 20:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
18.4.2013 12:00 Ledo TP 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
17.4.2013 20:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2013 12:00 Savona H 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
31.3.2013 13:00 Kolibris 2 0 dráha 3. Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13
Letící kameny 0
31.3.2013 9:00 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 4
30.3.2013 19:00 Savona M 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 2
30.3.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 1
10.2.2013 16:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 11
10.2.2013 8:30 Kolibris 2 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 2
9.2.2013 16:00 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 7
9.2.2013 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 8
11.11.2012 19:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 11
11.11.2012 11:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 9
10.11.2012 19:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 6
10.11.2012 11:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 11
21.10.2012 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 11
21.10.2012 8:30 Dion DJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 4
20.10.2012 16:00 Ledo TP 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 8
20.10.2012 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 9
7.5.2012 14:25 Aritma 3 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 5
7.5.2012 8:25 Zbraslav OH 5 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
6.5.2012 20:25 Zbraslav R 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 14:25 Aritma 3 6 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 2
6.5.2012 8:25 Zbraslav R 8 dráha 4. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona M 6
5.5.2012 17:25 Aritma 1 7 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
5.5.2012 8:25 Aritma 3 5 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 6
20.4.2012 8:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
19.4.2012 16:00 Savona M 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
19.4.2012 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
18.4.2012 8:00 Savona H 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
31.3.2012 19:00 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 7
31.3.2012 11:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 4
12.2.2012 16:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 9
12.2.2012 8:30 Ledo TP 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 9
11.2.2012 16:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 10
11.2.2012 8:30 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 3
13.11.2011 19:00 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 9
13.11.2011 11:30 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 1
12.11.2011 19:00 Aritma 3 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
12.11.2011 11:30 Savona M 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
16.10.2011 16:00 Kolibris 2 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 3
16.10.2011 8:30 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 5
15.10.2011 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
15.10.2011 8:30 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 4
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 13:15 Kolibris 17 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 5
30.4.2010 17:45 Valící se šutráky 3 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 9
30.4.2010 10:45 1.CK Brno (B.Henzlová) 3 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 7
19.2.2010 8:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 3 9
18.2.2010 16:00 Savona H 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Kolibris 2 2
18.2.2010 8:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 8
17.2.2010 16:00 Kolibris 2 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona M 8
17.2.2010 8:00 Aritma 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Kolibris 2 4
6.2.2010 18:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 12
6.2.2010 11:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 11
24.1.2010 15:00 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 5
24.1.2010 8:30 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 11
23.1.2010 15:00 Aritma 3 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 9
23.1.2010 8:30 Kolibris 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
15.11.2009 18:00 Zbraslav D 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 13
15.11.2009 11:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 9
14.11.2009 18:00 Kolibris 2 13 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 10
14.11.2009 11:30 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 9
25.10.2009 15:00 Savona H 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 6
25.10.2009 8:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 11
24.10.2009 15:00 Dion SJ 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 3
24.10.2009 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 1
24.5.2009 21:00 Dion SJ 7 dráha 4. Akademici 2009 - ženy :finále
Zbraslav Z 4
24.5.2009 11:00 Dion SJ 12 dráha 1. Akademici 2009 - ženy :základní skupina
Zbraslav Z 3
24.5.2009 8:30 Dion SJ 14 dráha 3. Akademici 2009 - ženy :základní skupina
Zbraslav Z 2
3.5.2009 13:00 RPK Brno (D.Ženatý) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 8
2.5.2009 15:00 Zbraslav (T.Válek) 5 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (P.Kovač) 6
2.5.2009 12:30 Dion (P.Horák) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2009 17:45 Ledoborci (K.Jiralová) 2 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zbraslav (T.Válek) 5
1.5.2009 8:30 RPK Brno (L.Merta) 3 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Zbraslav (T.Válek) 4
13.2.2009 16:00 Aritma 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále - 1.v 2. - 3. v 4.
Zbraslav D 4
12.2.2009 18:00 Letící kameny 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky - o postup
Zbraslav D 6
12.2.2009 12:00 Zbraslav D 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 5
11.2.2009 20:00 Zbraslav D 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
11.2.2009 12:00 Dion SJ 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav D 8
10.2.2009 20:00 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav D 9
10.2.2009 12:00 Zbraslav D 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 8
24.1.2009 15:00 Savona H 8 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 3
24.1.2009 8:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
11.1.2009 18:00 Zbraslav D 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 0
11.1.2009 11:30 Zbraslav D 4 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
10.1.2009 18:00 Zbraslav D 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
10.1.2009 11:30 Aritma 3 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
9.11.2008 15:00 Zbraslav D 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 5
9.11.2008 8:30 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 7
8.11.2008 15:00 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 5
8.11.2008 8:30 Zbraslav D 4 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
5.10.2008 18:00 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 6
5.10.2008 11:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 9
4.10.2008 18:00 Zbraslav D 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 2
4.10.2008 11:30 Citadela 1 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 10
13.4.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Zbraslav D 2
13.4.2008 9:25 Zbraslav D 11 dráha 2. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :semifinále
1.CK Brno juniorky 5
12.4.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. MČRJ 2008 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Zbraslav D 5
5.4.2008 18:15 CC Kladno Ž 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Zbraslav Z 4
5.4.2008 13:15 Zbraslav Z 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Demion 5
24.3.2008 11:55 Zbraslav D 8 dráha 2. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Dion DJ 4
23.3.2008 17:55 Aritma 3 3 dráha 4. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
23.3.2008 11:55 Zbraslav D 8 dráha 2. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
1.CK Brno juniorky 9
22.3.2008 8:55 Trutnov 2 1 dráha 1. MČRJ 2008 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 12
16.3.2008 20:45 Toxic RKC 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Zbraslav Z 1
16.3.2008 13:15 Zbraslav Z 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 7
15.3.2008 18:15 Zbraslav Z 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 5 8
15.3.2008 8:15 RPK Brno 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Zbraslav Z 2
27.1.2008 20:45 CC Dion TP 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Zbraslav Z 5
27.1.2008 13:15 Zbraslav Z 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Ledoborky 1 3
26.1.2008 13:15 Zbraslav Z 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 6
25.11.2007 20:45 Zbraslav Z 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 5 9
25.11.2007 10:45 Zbraslav Z 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
Demion 10
24.11.2007 18:15 Ledoborky 1 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.turnaj
Zbraslav Z 2
24.11.2007 10:45 Zbraslav Z 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 4 11
18.11.2007 10:30 Zbraslav H 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav D 11
18.11.2007 8:00 Savona 4 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav D 11
17.11.2007 14:30 Zbraslav D 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion DJ 4
17.11.2007 9:00 Zbraslav D 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona 5 3
30.9.2007 13:15 Zbraslav Z 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 1
29.9.2007 18:15 Zbraslav Z 6 dráha 4. 2.liga - ženy :1.turnaj
CC Dion TP 5
29.9.2007 10:45 Zbraslav Z 6 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Ledoborky 1 2
28.9.2007 15:45 RPK Brno 0 dráha 1. 2.liga - ženy :1.turnaj
Zbraslav Z 9
21.4.2007 16:25 Dion SJ 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Zbraslav D 4
21.4.2007 11:25 Zbraslav D 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie breaky
Kolibris 2 5
20.4.2007 12:25 Dion SJ 12 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Zbraslav D 5
19.4.2007 20:25 Zbraslav D 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Kolibris 2 7
19.4.2007 12:25 Savona H 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Zbraslav D 5
18.4.2007 20:25 Wallis 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Zbraslav D 5
18.4.2007 12:25 Zbraslav D 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 11
15.4.2007 15:25 Aritma 3 9 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Zbraslav D 4
14.4.2007 15:55 Aritma 3 6 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Zbraslav D 7
13.4.2007 14:55 Zbraslav D 0 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Aritma 3 9
13.4.2007 8:55 CC Kladno Ž 0 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 9
25.3.2007 14:55 1.CK Brno juniorky 3 dráha 4. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 10
25.3.2007 8:55 Zbraslav D 12 dráha 3. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 2
24.3.2007 14:55 Zbraslav D 18 dráha 1. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Dion DJ 1
23.3.2007 18:25 Savona M 5 dráha 2. MČRJ 2007 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 6
11.2.2007 15:25 Aritma 1 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 0
11.2.2007 8:55 Savona H 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 0
10.2.2007 15:25 Zbraslav D 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 6
10.2.2007 8:55 Wallis 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 2
21.1.2007 18:25 Zbraslav D 7 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
20.1.2007 18:25 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 9
20.1.2007 11:55 Kolibris 2 11 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo