horni

Boušková (Stárková) Jana

datum čas zápas dráha soutěž
6.2.2010 15:00 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 1
6.2.2010 8:30 Ledo TP 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 7
24.1.2010 18:30 Ledo TP 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
24.1.2010 12:00 Savona I 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 8
23.1.2010 18:30 Ledo TP 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 3
23.1.2010 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 8
15.11.2009 15:00 Ledo TP 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 0
15.11.2009 8:30 Ledo TP 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 1
14.11.2009 15:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 5
14.11.2009 8:30 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
25.10.2009 18:30 Ledo TP 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 3
25.10.2009 12:00 Valící se šutráky 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 6
24.10.2009 18:30 Ledo TP 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 5
24.10.2009 12:00 Aritma 5 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 11
8.4.2007 14:55 Ledo TP 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 5 6
8.4.2007 8:55 Ledo TP 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Demion 9
7.4.2007 11:55 Ledoborky 1 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 4
18.3.2007 8:55 RPK Brno 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 0
17.3.2007 11:55 Kolibris 1 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 0
4.2.2007 8:55 Ledo TP 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 3Ž 13
3.2.2007 8:55 Aritma 4 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 5
16.12.2006 14:55 Demion 8 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 2
26.11.2006 14:55 Ledo TP 4 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledoborky 1 5
26.11.2006 8:55 Ledo TP 6 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 5 4
25.11.2006 14:55 Aritma 4 8 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 3
8.10.2006 14:55 RPK Brno 4 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 6
7.10.2006 17:55 Ledo TP 4 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CC Bratislava 9
7.10.2006 8:55 Smazat 8 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 2
10.2.2001 18:00 Trutnov 2 9 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 4 0
10.2.2001 15:15 Savona 4 14 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
CC Dion Ž 3
10.2.2001 10:35 Savona 4 5 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Valící se šutráky 6
20.1.2001 15:40 Savona 4 12 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Savona 3 2
20.1.2001 11:00 CK Zlatá Praha 2 11 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 4 5
20.1.2001 8:15 Savona 4 2 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 2 7
18.11.2000 20:45 Kolibris 3Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 4 4
18.11.2000 13:20 Savona 4 11 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
4.11.2000 15:40 Trutnov 2 3 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 4 11
4.11.2000 11:00 Savona 4 6 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Dion Ž 7
4.11.2000 8:15 Savona 4 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Savona 3 5
7.10.2000 20:45 Savona 4 4 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 2 8
7.10.2000 18:00 CK Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 4 2
7.10.2000 13:20 Savona 4 6 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Valící se šutráky 9
1.10.2000 19:40 Kolibris 2 1 dráha A Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Savona 4 9
1.10.2000 17:30 Savona 4 4 dráha 2. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Letící kameny 3
1.10.2000 13:40 Citadela 4 dráha 3. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Savona 4 5
1.10.2000 9:50 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Savona 4 10
30.9.2000 17:00 Kolibris 3Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 4 5
30.9.2000 8:00 Savona 4 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
16.4.2000 12:00 M CC Dion 2 2 dráha 4. MČR mixy 2000 :Mixy
M Savona - Junior 1 16
15.4.2000 17:40 M Savona - Junior 1 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 10
15.4.2000 13:20 M Savona - Junior 1 4 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
Kolibris 1 5
15.4.2000 8:00 M Savona - Junior 1 4 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
V.N.S 6
1.4.2000 20:20 TJ Junior 1Ž 7 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 8
1.4.2000 15:30 TJ Junior 1Ž 7 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 5
1.4.2000 10:40 TJ Junior 1Ž 4 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 7
19.2.2000 15:40 Aritma 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
TJ Junior 1Ž 6
19.2.2000 8:15 TJ Junior 1Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 2 0
12.2.2000 14:20 Savona 1 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 1 3
12.2.2000 12:00 Savona 1 17 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 3 0
12.2.2000 9:40 Savona 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 5
5.2.2000 20:45 TJ Junior 1Ž 13 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Trutnov 2 3
5.2.2000 18:00 TJ Junior 1Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
CC Dion Ž 7
5.2.2000 13:20 TJ Junior 1Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
22.1.2000 15:50 TJ Junior 1Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 5
22.1.2000 11:00 TJ Junior 1Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 6
22.1.2000 8:15 Aritma 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
TJ Junior 1Ž 3
15.1.2000 16:00 Savona 1 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 4
15.1.2000 13:50 Savona 1 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 1
15.1.2000 9:40 Savona 1 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 2 9
5.12.1999 16:10 CC TJ Junior Praha Ž 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Savona 2 0
5.12.1999 14:00 CC TJ Junior Praha Ž 1 dráha A Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Trutnov 1 8
5.12.1999 11:10 CC Savona 3 8 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 2
5.12.1999 9:00 Savona 1 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 4
20.11.1999 16:00 Savona 1 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 4
20.11.1999 13:20 Savona 1 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 4
20.11.1999 9:40 Savona 1 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 2 7
6.11.1999 20:45 TJ Junior 1Ž 13 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Trutnov 2 6
6.11.1999 18:00 TJ Junior 1Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 10
6.11.1999 13:20 TJ Junior 1Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
31.10.1999 12:30 CC TJ Junior Praha Ž 3 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC Kolibris 4M 3
31.10.1999 7:30 CC Aritma 8 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC TJ Junior Praha Ž 3
30.10.1999 16:00 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 1 13
30.10.1999 13:50 Kolibris 1 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 1 6
16.10.1999 13:50 Kolibris 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 1 5
16.10.1999 9:40 1.CK Brno 1 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 1 7
25.9.1999 8:15 TJ Junior 1Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 3
21.3.1999 15:00 CC TJ Junior Praha Ž 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 12
21.3.1999 13:00 Letící kameny 8 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 5
21.3.1999 13:00 CC TJ Junior Praha Ž 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 2 0
21.3.1999 8:30 Savona 1 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 0
13.3.1999 8:15 TJ Junior 1Ž 10 dráha 3. 2.liga - ženy :Dohrávka
Savona M 4
6.2.1999 15:30 CC Savona O 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 2
6.2.1999 12:30 CC TJ Junior Praha Ž 6 dráha B Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 4
6.2.1999 9:30 CC TJ Junior Praha Ž 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 2 5
23.1.1999 11:00 Kolibris 3Ž 9 dráha 4. 2.liga - ženy :4.kolo
TJ Junior 1Ž 2
21.11.1998 12:45 CC TJ Junior Praha Ž 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona B 6
21.11.1998 9:45 CC TJ Junior Praha Ž 3 dráha B Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Letící kameny 9
31.10.1998 15:45 CC Savona mix 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
31.10.1998 12:45 CC Savona O 3 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 6
31.10.1998 9:30 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 2
24.10.1998 15:40 TJ Junior 2Ž 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
TJ Junior 1Ž 9
24.10.1998 11:00 CC Letící kameny 2Ž 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
TJ Junior 1Ž 6
24.10.1998 8:15 TJ Junior 1Ž 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 8
10.10.1998 15:30 Kolibris 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 10
10.10.1998 12:30 CC TJ Junior Praha Ž 11 dráha A Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 2
10.10.1998 9:45 CC Savona O 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 1
3.10.1998 20:45 TJ Junior 1Ž 9 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
CC Dion Ž 2
3.10.1998 18:00 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CK Brno juniorky 7
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo