datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
14.3.2020 |
18:30 |
Zlatá Praha
|
dráha 1. |
Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Metla Kladno
|
23.2.2020 |
11:30 |
Zlatá Praha
3
|
dráha B |
Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
PLC 2
10
|
22.2.2020 |
15:00 |
RPK Brno
1
|
dráha B |
Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Zlatá Praha
0
|
22.2.2020 |
8:30 |
Tee Party
2
|
dráha B |
Ženy divize :Nastavba (spodních 5) |
Zlatá Praha
10
|
19.1.2020 |
18:30 |
Zlatá Praha
4
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
5
|
19.1.2020 |
11:30 |
Zlatá Praha
7
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Dion 7D
3
|
18.1.2020 |
18:30 |
Metla Kladno
8
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
3
|
18.1.2020 |
11:30 |
Tee Party
1
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
10
|
15.12.2019 |
18:00 |
Zlatá Praha
1
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
PLC 2
13
|
15.12.2019 |
8:30 |
Ledoborky 3
8
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
4
|
13.10.2019 |
18:00 |
Zlatá Praha
3
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
9
|
13.10.2019 |
11:30 |
Kolibris 7
3
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
12
|
12.10.2019 |
18:00 |
Zlatá Praha
7
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
6
|
12.10.2019 |
11:30 |
Dion XX
10
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
3
|
17.3.2019 |
18:30 |
Zlatá Praha
4
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
7
|
17.3.2019 |
11:30 |
Dion SG1
4
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
7
|
16.3.2019 |
18:30 |
Zlatá Praha
6
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Savona I
7
|
16.3.2019 |
11:30 |
Zlatá Praha
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
8
|
9.2.2019 |
19:30 |
Liboc 5
1
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
12
|
9.2.2019 |
12:00 |
Zlatá Praha
5
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
8
|
12.1.2019 |
15:30 |
RPK Brno
7
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
2
|
12.1.2019 |
11:30 |
Tee Party
8
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
7
|
9.12.2018 |
18:30 |
Zlatá Praha
5
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Dion SG1
6
|
9.12.2018 |
8:30 |
Savona I
11
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
3
|
21.10.2018 |
18:30 |
Ledoborky 3
1
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
0
|
21.10.2018 |
11:30 |
Zlatá Praha
4
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Liboc 5
7
|
20.10.2018 |
18:30 |
Metla Kladno
4
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
8
|
20.10.2018 |
11:30 |
Zlatá Praha
4
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
5
|
7.4.2018 |
11:00 |
Zlatá Praha
10
|
dráha A |
Ženy divize :Skupina 2 |
RPK Brno
1
|
21.1.2018 |
15:30 |
Dion RUM
0
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 2 |
Zlatá Praha
7
|
20.1.2018 |
17:30 |
Tee Party
0
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 2 |
Zlatá Praha
10
|
20.1.2018 |
11:15 |
Ledoborky 3
2
|
dráha B |
Ženy divize :Skupina 2 |
Zlatá Praha
7
|
7.1.2018 |
18:30 |
Zlatá Praha
1
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
0
|
7.1.2018 |
8:30 |
Savona I
10
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
3
|
12.11.2017 |
8:30 |
Dion RUM
3
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
10
|
11.11.2017 |
17:30 |
Zlatá Praha
3
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
10
|
11.11.2017 |
11:15 |
Zlatá Praha
1
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
10
|
29.10.2017 |
15:30 |
Metla Kladno
6
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
8
|
29.10.2017 |
8:30 |
Zlatá Praha
8
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Tee Party
3
|
22.10.2017 |
18:30 |
Zbraslav TP
1
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
0
|
21.10.2017 |
15:30 |
Zlatá Praha
2
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
CC RIPER
11
|
21.10.2017 |
8:30 |
Dion SG1
8
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
2
|
25.2.2017 |
19:30 |
Savona I
13
|
dráha 1. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
3
|
25.2.2017 |
12:00 |
Tee Party
1
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
10
|
5.2.2017 |
15:30 |
PLC SHOOLANCE
5
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
6
|
5.2.2017 |
8:30 |
CC RIPER
6
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
8
|
4.2.2017 |
15:30 |
Ledolamky
9
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
4
|
4.2.2017 |
8:30 |
Ice Cats
0
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Zlatá Praha
1
|
13.11.2016 |
16:00 |
Zlatá Praha
7
|
dráha B |
Ženy divize :Základní část |
Třešňovka D
12
|
13.11.2016 |
8:30 |
Zlatá Praha
9
|
dráha A |
Ženy divize :Základní část |
Ledoborky 3
2
|
12.11.2016 |
16:00 |
Zlatá Praha
10
|
dráha 4. |
Ženy divize :Základní část |
Dion RUM
6
|
12.11.2016 |
8:30 |
Zlatá Praha
3
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
RPK Brno
11
|
23.10.2016 |
18:30 |
Zlatá Praha
8
|
dráha 2. |
Ženy divize :Základní část |
Metla Kladno
2
|
22.10.2016 |
18:30 |
Zlatá Praha
7
|
dráha 3. |
Ženy divize :Základní část |
Valící se šutráky
12
|
16.1.2016 |
20:00 |
Zlatá Praha
3
|
dráha 1. |
Ženy divize Q : |
Metla Kladno
7
|
16.1.2016 |
14:00 |
Zlatá Praha
7
|
dráha 4. |
Ženy divize Q : |
Valící se šutráky
6
|
16.1.2016 |
8:30 |
Zlatá Praha
6
|
dráha 1. |
Ženy divize Q : |
Dion ICE
10
|
3.1.2016 |
17:15 |
Zlatá Praha
9
|
dráha 3. |
Ženy divize Q : |
Citadela
8
|
3.1.2016 |
11:15 |
Zlatá Praha
3
|
dráha 2. |
Ženy divize Q : |
Zbraslav TP
6
|
2.1.2016 |
20:00 |
Zlatá Praha
12
|
dráha A |
Ženy divize Q : |
VSK Přírodověda
5
|
2.1.2016 |
8:30 |
Zlatá Praha
3
|
dráha B |
Ženy divize Q : |
Tee Party
8
|
22.11.2015 |
20:00 |
Zlatá Praha
1
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
0
|
22.11.2015 |
14:00 |
Ledoborky 3
2
|
dráha 3. |
Ženy divize X :Základní část |
Zlatá Praha
12
|
22.11.2015 |
8:30 |
Zlatá Praha
6
|
dráha 3. |
Ženy divize X :Základní část |
Metla Kladno
9
|
21.11.2015 |
14:00 |
Zlatá Praha
13
|
dráha A |
Ženy divize X :Základní část |
Ice Cats
4
|
27.9.2015 |
20:00 |
Zlatá Praha
0
|
dráha 4. |
Ženy divize X :Základní část |
RPK Brno
1
|
27.9.2015 |
8:30 |
Zbraslav TP
9
|
dráha 1. |
Ženy divize X :Základní část |
Zlatá Praha
6
|
26.9.2015 |
14:00 |
VSK Přírodověda
2
|
dráha A |
Ženy divize X :Základní část |
Zlatá Praha
8
|
1.5.2010 |
17:30 |
Trutnov (V.Zinga)
6
|
dráha 3. |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Dion (P.Horák)
10
|
1.5.2010 |
13:15 |
Trutnov (V.Zinga)
7
|
dráha A |
MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá |
Savona (M.Vojtuš)
3
|
30.4.2010 |
15:30 |
Aritma 1
7
|
dráha 2. |
MČR mixy 2010 :Skupina A |
Trutnov (V.Zinga)
8
|
30.4.2010 |
8:30 |
Trutnov (V.Zinga)
10
|
dráha 3. |
MČR mixy 2010 :Skupina A |
Ledoborci (J. Marša)
2
|
3.4.2010 |
16:00 |
Trutnov
0
|
dráha 4. |
MČRJ 2010 - juniorky (finálový turnaj) :MČRJ - juniorky (1. semifinále) |
Aritma 3
12
|
21.3.2010 |
8:00 |
Trutnov
1
|
dráha 2. |
MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část |
Aritma 3
9
|
20.3.2010 |
19:00 |
Savona M
11
|
dráha 1. |
MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část |
Trutnov
1
|
20.3.2010 |
10:00 |
Trutnov
2
|
dráha 2. |
MČRJ 2010 - juniorky :Hlavní část |
Dion DJ
11
|
11.4.2009 |
10:00 |
Trutnov
3
|
dráha 1. |
MČRJ 2009 - juniorky (finálový turnaj) :MČR juniorky - 1. semifinále |
Dion DJ
10
|
22.3.2009 |
10:00 |
Aritma 3
7
|
dráha 2. |
MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část |
Trutnov
5
|
21.3.2009 |
16:00 |
Trutnov
0
|
dráha 1. |
MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část |
Savona M
20
|
21.3.2009 |
10:00 |
Dion DJ
7
|
dráha 2. |
MČRJ 2009 - juniorky :MČRJ juniorky - základní část |
Trutnov
4
|
24.3.2008 |
11:55 |
Trutnov 2
1
|
dráha 1. |
MČRJ 2008 - juniorky :Základní část |
1.CK Brno juniorky
10
|
23.3.2008 |
17:55 |
Dion DJ
12
|
dráha 3. |
MČRJ 2008 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
5
|
22.3.2008 |
14:55 |
Aritma 3
5
|
dráha 3. |
MČRJ 2008 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
4
|
22.3.2008 |
8:55 |
Trutnov 2
1
|
dráha 1. |
MČRJ 2008 - juniorky :Základní část |
Zbraslav D
12
|
18.11.2007 |
13:30 |
1.KCK Trutnov 1
9
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Trutnov 1
3
|
18.11.2007 |
8:00 |
Dion DJ
12
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Trutnov 1
3
|
17.11.2007 |
11:30 |
Trutnov 1
3
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Dion HJ
9
|
17.11.2007 |
9:00 |
Zbraslav H
7
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007 |
Trutnov 1
2
|
14.4.2007 |
9:00 |
Trutnov 2
5
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - juniorky :Tie breaky |
Dion DJ
9
|
13.4.2007 |
14:55 |
1.CK Brno juniorky
4
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
5
|
13.4.2007 |
8:55 |
Trutnov 2
3
|
dráha 1. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Aritma 3
10
|
25.3.2007 |
14:55 |
Trutnov 2
9
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Savona M
5
|
25.3.2007 |
8:55 |
Zbraslav D
12
|
dráha 3. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
2
|
24.3.2007 |
14:55 |
CC Kladno Ž
0
|
dráha 4. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
10
|
24.3.2007 |
8:55 |
Trutnov 2
0
|
dráha 2. |
MČRJ 2007 - juniorky :Základní část |
Dion DJ
15
|
12.11.2006 |
13:00 |
Trutnov 2
3
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo |
Savona 5
10
|
12.11.2006 |
8:00 |
Trutnov 2
8
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 9.- 13.místo |
Savona 5
6
|
11.11.2006 |
16:30 |
Aritma 2
10
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část |
Trutnov 2
2
|
11.11.2006 |
11:30 |
Dion HJ
5
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část |
Trutnov 2
4
|
8.5.2006 |
8:55 |
Trutnov 2
0
|
dráha 3. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Zbraslav D
9
|
7.5.2006 |
14:30 |
1.CK Brno juniorky
3
|
dráha 1. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
9
|
7.5.2006 |
8:55 |
Trutnov 2
12
|
dráha 2. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
CC Kladno Ž
1
|
6.5.2006 |
14:30 |
Trutnov 2
3
|
dráha 2. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Aritma 3
10
|
6.5.2006 |
8:55 |
Savona D
8
|
dráha 1. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
7
|
5.5.2006 |
16:40 |
Dion DJ
9
|
dráha 3. |
MČRJ 2006 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
0
|
30.4.2006 |
15:55 |
Dion HJ
12
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo |
Trutnov 1
5
|
30.4.2006 |
12:40 |
Zlatá Praha 2
10
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo |
Trutnov 1
1
|
29.4.2006 |
16:55 |
Trutnov 1
4
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část |
Dion HJ
8
|
29.4.2006 |
13:25 |
Trutnov 1
2
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část |
Zbraslav D
14
|
16.10.2005 |
8:25 |
CC Kladno Ž
8
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - juniorky :Finálová část |
Trutnov 2
7
|
15.10.2005 |
17:55 |
Trutnov 2
5
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Savona D
11
|
15.10.2005 |
11:55 |
Zlatá Praha Ž
5
|
dráha 3. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
4
|
9.10.2005 |
17:55 |
Trutnov 2
6
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
CC Kladno Ž
6
|
9.10.2005 |
11:55 |
Dion DJ
13
|
dráha 1. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
1
|
8.10.2005 |
17:55 |
Trutnov 2
2
|
dráha 3. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Savona D
10
|
8.10.2005 |
11:55 |
Aritma 3
20
|
dráha 2. |
MČRJ 2005 - juniorky :Základní část |
Trutnov 2
1
|
7.5.2005 |
16:45 |
Kolibris 3
8
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
1.KCK Trutnov 1
0
|
7.5.2005 |
14:10 |
Trutnov 2
9
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
1.CK Brno 2
0
|
7.5.2005 |
11:35 |
1.KCK Trutnov 1
3
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Savona 4
7
|
7.5.2005 |
9:00 |
CC Kolibris 4
0
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :6.hrací den |
Trutnov 2
9
|
19.3.2005 |
16:45 |
Zbraslav D
17
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Trutnov 2
1
|
19.3.2005 |
14:10 |
Zbraslav H
10
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.KCK Trutnov 1
3
|
19.3.2005 |
11:35 |
Aritma 3
15
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Trutnov 2
1
|
19.3.2005 |
9:00 |
Zlatá Praha
0
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.KCK Trutnov 1
9
|
9.1.2005 |
16:45 |
1.KCK Trutnov 1
16
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 2
2
|
9.1.2005 |
14:10 |
Trutnov 2
6
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Dion DJ
5
|
9.1.2005 |
11:35 |
1.KCK Trutnov 1
11
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Dion HJ
1
|
9.1.2005 |
9:00 |
Trutnov 2
0
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 1
11
|
11.12.2004 |
16:45 |
Trutnov 2
7
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 3
0
|
11.12.2004 |
14:10 |
1.KCK Trutnov 1
14
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 4
2
|
23.10.2004 |
14:45 |
CC Kolibris 4
2
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
1.KCK Trutnov 1
8
|
23.10.2004 |
9:00 |
Kolibris 2
15
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Trutnov 2
1
|
25.9.2004 |
16:45 |
Savona D
6
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Trutnov 2
5
|
25.9.2004 |
14:10 |
Kolibris 3
8
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.KCK Trutnov 1
4
|
25.9.2004 |
11:35 |
Savona 4
20
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Trutnov 2
2
|
25.9.2004 |
9:00 |
Savona Z
4
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
1.KCK Trutnov 1
7
|