datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
27.9.2020 |
8:30 |
Dion 1
2
|
dráha 1. |
Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga – muži :soupisky baráž ex/1. m 20 |
Kolibris 2
8
|
26.9.2020 |
16:30 |
Dion 1
8
|
dráha 1. |
1.liga – muži :poražený (1.A v 1.B) vs vítěz (2.A v 2.B) |
Ledoborci 7
4
|
26.9.2020 |
8:30 |
Dion 1
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :2.A v 2.B |
Letící kameny
5
|
1.3.2020 |
15:30 |
Cherry Stones
6
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
8
|
1.3.2020 |
8:30 |
Dion 1
10
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Brno - Západ
2
|
12.1.2020 |
15:30 |
Ledoborci 7
7
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
1
|
12.1.2020 |
8:30 |
PLC S&K
1
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
9
|
11.1.2020 |
15:30 |
Ledoborci OS
4
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
9
|
11.1.2020 |
8:30 |
Dion 1
6
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Zbraslav R
5
|
15.12.2019 |
18:30 |
Dion 1
6
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Morning star Přírodověda
4
|
15.12.2019 |
11:30 |
Brno - Západ
5
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
9
|
14.12.2019 |
18:30 |
Dion 1
8
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Ledoborci 7
4
|
14.12.2019 |
11:30 |
Dion 1
9
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Cherry Stones
3
|
3.11.2019 |
15:30 |
Dion 1
8
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
PLC S&K
2
|
3.11.2019 |
8:30 |
Dion 1
2
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Ledoborci OS
4
|
2.11.2019 |
15:30 |
Zbraslav R
9
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
6
|
2.11.2019 |
8:30 |
Morning star Přírodověda
9
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Základní část (skupina A) |
Dion 1
2
|
27.4.2019 |
10:30 |
Dion 1
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B) |
Dion CÉLINE
7
|
9.3.2019 |
15:30 |
Ledoborci 1
6
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina B |
Dion 1
4
|
9.3.2019 |
8:30 |
Letící kameny
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina B |
Dion 1
5
|
24.2.2019 |
15:30 |
Dion 1
12
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina B |
Klub z Viktorky
2
|
24.2.2019 |
8:30 |
Kolibris 5
3
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina B |
Dion 1
6
|
23.2.2019 |
15:30 |
Morning star Přírodověda
5
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina B |
Dion 1
8
|
23.2.2019 |
8:30 |
Dion 1
2
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Skupina B |
Ledoborci Juniors
4
|
11.11.2018 |
15:30 |
Dion 1
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina B |
Cherry Stones
5
|
11.11.2018 |
8:30 |
Dion 1
5
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Skupina B |
Letící kameny
6
|
10.11.2018 |
15:30 |
Dion 1
6
|
dráha 1. |
1.liga – muži :Skupina B |
Kolibris 5
7
|
10.11.2018 |
8:30 |
Klub z Viktorky
11
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina B |
Dion 1
3
|
14.10.2018 |
18:30 |
Dion 1
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :Skupina B |
Ledoborci 1
2
|
14.10.2018 |
11:30 |
Dion 1
5
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina B |
Morning star Přírodověda
3
|
13.10.2018 |
18:30 |
Ledoborci Juniors
0
|
dráha 4. |
1.liga – muži :Skupina B |
Dion 1
10
|
13.10.2018 |
11:30 |
Cherry Stones
1
|
dráha 3. |
1.liga – muži :Skupina B |
Dion 1
7
|
30.3.2018 |
15:30 |
Dion 1
8
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina B |
PLC S&K
4
|
30.3.2018 |
8:30 |
Dion 1
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Západ
2
|
21.1.2018 |
18:30 |
Zbraslav OH
5
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina B |
Dion 1
3
|
21.1.2018 |
11:30 |
Dion 1
6
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina B |
Ledoborci 2
4
|
20.1.2018 |
18:30 |
Dion 1
5
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina B |
Morning star Přírodověda
3
|
20.1.2018 |
11:30 |
Letící kameny
7
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina B |
Dion 1
4
|
5.11.2017 |
15:30 |
Brno - Východ
8
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina B |
Dion 1
9
|
5.11.2017 |
8:30 |
Dion 1
5
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina B |
Zbraslav OH
6
|
4.11.2017 |
15:30 |
Ledoborci 2
7
|
dráha 3. |
1.liga – muži :skupina B |
Dion 1
6
|
4.11.2017 |
8:30 |
Brno - Západ
6
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina B |
Dion 1
3
|
1.10.2017 |
18:30 |
PLC S&K
2
|
dráha 1. |
1.liga – muži :skupina B |
Dion 1
5
|
1.10.2017 |
11:30 |
Morning star Přírodověda
8
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina B |
Dion 1
4
|
30.9.2017 |
18:30 |
Dion 1
7
|
dráha 4. |
1.liga – muži :skupina B |
Letící kameny
3
|
30.9.2017 |
11:30 |
Dion 1
7
|
dráha 2. |
1.liga – muži :skupina B |
Brno - Východ
3
|
15.4.2017 |
19:30 |
Savona 6
6
|
dráha 1. |
Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži : |
Dion 1
9
|
15.4.2017 |
12:00 |
Dion 1
9
|
dráha 3. |
Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži : |
Zbraslav M
2
|
26.2.2017 |
8:30 |
Kamenný Újezd
2
|
dráha A |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
12
|
25.2.2017 |
15:30 |
Dion 1
6
|
dráha B |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 3
2
|
5.2.2017 |
18:30 |
Ledoborci 4
5
|
dráha A |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
9
|
4.2.2017 |
18:30 |
Dion 1
7
|
dráha A |
Muži divize A :Základní část |
Karviná
5
|
4.2.2017 |
11:30 |
Dion 1
9
|
dráha B |
Muži divize A :Základní část |
Kolibris 5
5
|
11.12.2016 |
18:30 |
Dion 1
9
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Liboc 2
4
|
11.12.2016 |
11:30 |
Troublemakers
2
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
10
|
10.12.2016 |
18:30 |
Klub z Viktorky
7
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
6
|
10.12.2016 |
11:30 |
Ledoborci 3
5
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
3
|
23.10.2016 |
15:30 |
Dion 1
12
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4
0
|
23.10.2016 |
8:30 |
Dion 1
7
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Troublemakers
2
|
22.10.2016 |
15:30 |
Dion 1
8
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Klub z Viktorky
4
|
22.10.2016 |
8:30 |
Liboc 2
1
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
15
|
9.10.2016 |
12:00 |
Kolibris 5
6
|
dráha A |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
7
|
8.10.2016 |
19:30 |
Dion 1
1
|
dráha B |
Muži divize A :Základní část |
Karviná
0
|
8.10.2016 |
12:00 |
Kamenný Újezd
1
|
dráha B |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
18
|
3.4.2016 |
14:00 |
Dion 1
3
|
dráha 2. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Brno - Východ
8
|
2.4.2016 |
17:15 |
Dion 1
11
|
dráha 4. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Klub z Viktorky
4
|
2.4.2016 |
11:15 |
Dion 1
2
|
dráha 1. |
Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži : |
Brno - Západ
7
|
17.1.2016 |
17:15 |
Karviná
0
|
dráha 1. |
Muži divize E : |
Dion 1
1
|
17.1.2016 |
11:15 |
Zbraslav L
5
|
dráha 2. |
Muži divize E : |
Dion 1
2
|
16.1.2016 |
20:00 |
Brno - Východ
9
|
dráha A |
Muži divize E : |
Dion 1
6
|
16.1.2016 |
11:15 |
Dion 1
3
|
dráha A |
Muži divize E : |
PLC GUERERA
6
|
3.1.2016 |
20:00 |
Ledoborci Juniors
6
|
dráha 3. |
Muži divize E : |
Dion 1
3
|
3.1.2016 |
14:00 |
Ledoborci 2
12
|
dráha 4. |
Muži divize E : |
Dion 1
3
|
3.1.2016 |
8:30 |
Demion
3
|
dráha 2. |
Muži divize E : |
Dion 1
7
|
2.1.2016 |
17:15 |
Dion 1
15
|
dráha 4. |
Muži divize E : |
Kolibris 5
1
|
22.11.2015 |
11:15 |
Brno - Východ
4
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
5
|
21.11.2015 |
20:00 |
Brno - Západ
6
|
dráha 2. |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
7
|
21.11.2015 |
11:15 |
WHEELCHAIR
6
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Dion 1
7
|
27.9.2015 |
17:15 |
Dion 1
3
|
dráha 3. |
Muži divize A :Základní část |
Morning star Přírodověda
7
|
27.9.2015 |
11:15 |
Dion 1
9
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci 4
1
|
26.9.2015 |
17:15 |
Dion 1
7
|
dráha 4. |
Muži divize A :Základní část |
Ledoborci Juniors
4
|
26.9.2015 |
8:30 |
Dion 1
2
|
dráha 1. |
Muži divize A :Základní část |
Dion VIP
11
|
8.2.2015 |
15:00 |
Karviná
1
|
dráha 2. |
Muži divize C :Základní část |
Savona 3
0
|
8.2.2015 |
8:30 |
Demion
9
|
dráha 3. |
Muži divize C :Základní část |
Savona 3
8
|
7.2.2015 |
17:15 |
Savona 3
5
|
dráha 4. |
Muži divize C :Základní část |
Ledoborci 3
6
|
7.2.2015 |
10:45 |
Savona 3
12
|
dráha 1. |
Muži divize C :Základní část |
Kolibris 3
0
|
23.11.2014 |
17:15 |
Savona 3
1
|
dráha 2. |
Muži divize C :Základní část |
Klub z Viktorky
7
|
23.11.2014 |
10:45 |
Loupežníci Jičín
6
|
dráha 4. |
Muži divize C :Základní část |
Savona 3
3
|
22.11.2014 |
19:00 |
Savona 3
9
|
dráha 3. |
Muži divize C :Základní část |
RIPER Hradec Králové HD
6
|
22.11.2014 |
13:00 |
Ledoborci 3
3
|
dráha 1. |
Muži divize C :Základní část |
Savona 3
5
|
22.11.2014 |
8:00 |
Savona 3
10
|
dráha 4. |
Muži divize C :Základní část |
Karviná
4
|
28.9.2014 |
19:00 |
RIPER Hradec Králové HD
8
|
dráha 1. |
Muži divize C :Základní část |
Savona 3
2
|
28.9.2014 |
13:00 |
Kolibris 3
0
|
dráha 4. |
Muži divize C :Základní část |
Savona 3
1
|
28.9.2014 |
8:00 |
Klub z Viktorky
8
|
dráha 3. |
Muži divize C :Základní část |
Savona 3
4
|
27.9.2014 |
16:30 |
Savona 3
3
|
dráha 2. |
Muži divize C :Základní část |
Loupežníci Jičín
8
|
27.9.2014 |
10:30 |
Savona 3
4
|
dráha 3. |
Muži divize C :Základní část |
Demion
3
|
6.4.2014 |
14:00 |
Savona 3
7
|
dráha 4. |
Finálový turnaj divizí :Finále divize |
Zlatá Praha 3
8
|
6.4.2014 |
8:00 |
Guerera TP
8
|
dráha 3. |
Finálový turnaj divizí :Finále divize |
Savona 3
3
|
5.4.2014 |
17:00 |
RPK Brno
3
|
dráha 1. |
Finálový turnaj divizí :Finále divize |
Savona 3
10
|
5.4.2014 |
11:00 |
Savona 3
4
|
dráha 2. |
Finálový turnaj divizí :Finále divize |
Dion YB
5
|
23.3.2014 |
20:00 |
Savona 3
9
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 5
2
|
23.3.2014 |
14:00 |
Savona 3
6
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Kolibris 5
5
|
23.3.2014 |
8:00 |
RIPER Hradec Králové
5
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Savona 3
9
|
22.3.2014 |
17:00 |
Ledoborci 3
7
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Savona 3
1
|
16.2.2014 |
20:00 |
S&K Tee Party
4
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Savona 3
7
|
16.2.2014 |
14:00 |
Brno - Západ
5
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Savona 3
7
|
16.2.2014 |
8:00 |
Dion 1
8
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Savona 3
5
|
15.2.2014 |
17:00 |
Ledoborci 5
0
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
Savona 3
1
|
15.2.2014 |
11:00 |
Kolibris 5
2
|
dráha 4. |
Muži divize B :Základní část |
Savona 3
8
|
17.11.2013 |
17:00 |
Savona 3
12
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
RIPER Hradec Králové
3
|
17.11.2013 |
11:00 |
Savona 3
3
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Ledoborci 3
6
|
16.11.2013 |
20:00 |
Savona 3
6
|
dráha 2. |
Muži divize B :Základní část |
S&K Tee Party
4
|
16.11.2013 |
14:00 |
Savona 3
7
|
dráha 3. |
Muži divize B :Základní část |
Brno - Západ
3
|
16.11.2013 |
8:00 |
Savona 3
3
|
dráha 1. |
Muži divize B :Základní část |
Dion 1
6
|
7.4.2013 |
17:00 |
Savona 3
1
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
RIPER Hradec Králové
0
|
6.4.2013 |
20:00 |
Grey Wolves Team
3
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
4
|
5.4.2013 |
20:00 |
Dion 1
2
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
8
|
20.1.2013 |
20:00 |
Savona 3
10
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
RIPER Hradec Králové HD
1
|
20.1.2013 |
8:00 |
Kolibris 5
5
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
6
|
18.1.2013 |
20:00 |
Savona 3
9
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Loupežníci Jičín
4
|
9.12.2012 |
8:00 |
Ledoborci 2
9
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
5
|
8.12.2012 |
11:00 |
Savona 3
7
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Klub z Viktorky
4
|
28.10.2012 |
14:00 |
Ledoborci 4
1
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
9
|
27.10.2012 |
17:00 |
Savona 3
13
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
WHEELCHAIR
2
|
30.9.2012 |
20:00 |
Zbraslav ING
1
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
9
|
30.9.2012 |
14:00 |
Savona 3
2
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Karviná
5
|
30.9.2012 |
8:00 |
Ledoborci 3
5
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
7
|
29.9.2012 |
17:00 |
Savona 3
7
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Tee Party M
5
|
29.9.2012 |
11:00 |
Ledoborci 5
3
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
7
|
23.9.2012 |
17:00 |
Savona 3
7
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Kolibris 3
3
|
22.9.2012 |
14:00 |
Zbraslav L
4
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část) |
Savona 3
7
|
8.4.2012 |
11:30 |
Modřany TP
2
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zbraslav ING
7
|
18.3.2012 |
17:30 |
RIPER Hradec Králové HD
5
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Modřany TP
8
|
18.3.2012 |
11:30 |
Modřany TP
3
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Ledoborci 2
10
|
4.12.2011 |
14:30 |
Dion 1
7
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Modřany TP
6
|
4.12.2011 |
8:30 |
Modřany TP
7
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
RIPER Hradec Králové
4
|
3.12.2011 |
14:30 |
Grey Wolves Team
10
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Modřany TP
2
|
3.12.2011 |
8:30 |
Modřany TP
3
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Klub z Viktorky
4
|
6.11.2011 |
17:30 |
Kolibris 5
8
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Modřany TP
5
|
6.11.2011 |
11:30 |
Modřany TP
8
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Zlatá Praha 2
7
|
5.11.2011 |
17:30 |
Ledo Dion
8
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Modřany TP
6
|
5.11.2011 |
11:30 |
Modřany TP
10
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Karviná
8
|
2.10.2011 |
14:30 |
Zbraslav M
6
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Modřany TP
3
|
2.10.2011 |
8:30 |
Modřany TP
8
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Ledoborci 4
5
|
1.10.2011 |
14:30 |
Zbraslav L
3
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Modřany TP
7
|
1.10.2011 |
8:30 |
Modřany TP
8
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část) |
Ledoborci 3
3
|
9.4.2011 |
17:30 |
RIPER Hradec Králové
2
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Modřany TP
6
|
9.4.2011 |
11:30 |
Modřany TP
7
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav L
5
|
30.1.2011 |
14:30 |
Modřany TP
5
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Brno - Západ
4
|
30.1.2011 |
8:30 |
Zbraslav ING
4
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Modřany TP
6
|
29.1.2011 |
17:30 |
Modřany TP
6
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Ledoborci 3
5
|
29.1.2011 |
11:30 |
Zlatá Praha 2
6
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Modřany TP
3
|
28.11.2010 |
14:30 |
Modřany TP
5
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Dion VIP
8
|
28.11.2010 |
8:30 |
Zbraslav SK
8
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Modřany TP
2
|
27.11.2010 |
14:30 |
Modřany TP
10
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Ledoborci 4
4
|
27.11.2010 |
8:30 |
Aritma 3
3
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Modřany TP
6
|
3.10.2010 |
17:30 |
Modřany TP
6
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Kolibris 5
4
|
3.10.2010 |
11:30 |
Dion 1
4
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Modřany TP
10
|
2.10.2010 |
20:30 |
Ledoborci 2
4
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Modřany TP
6
|
2.10.2010 |
14:30 |
Modřany TP
2
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Zbraslav M
5
|
2.10.2010 |
8:30 |
Modřany TP
3
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část) |
Karviná
12
|
10.4.2010 |
8:00 |
Modřany TP
1
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Dion VIP
9
|
7.3.2010 |
14:00 |
Tee Party
7
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
6
|
7.3.2010 |
8:00 |
Modřany TP
8
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Guerera TP
3
|
6.3.2010 |
14:00 |
Modřany TP
9
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Karviná
8
|
6.3.2010 |
8:00 |
Zbraslav A
6
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
3
|
10.1.2010 |
11:00 |
Zbraslav OH
15
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
3
|
9.1.2010 |
20:00 |
Ledoborci 2
5
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
4
|
9.1.2010 |
14:00 |
Modřany TP
2
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Dion 1
7
|
6.12.2009 |
11:00 |
Modřany TP
1
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Brno - Západ
7
|
5.12.2009 |
20:00 |
Modřany TP
6
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Aritma 3
7
|
22.11.2009 |
14:00 |
Modřany TP
0
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zlatá Praha 2
0
|
22.11.2009 |
8:00 |
Dion VIP
1
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
8
|
21.11.2009 |
20:00 |
Modřany TP
3
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Tee Party
8
|
21.11.2009 |
14:00 |
Guerera TP
8
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
7
|
1.11.2009 |
17:00 |
Karviná
13
|
dráha 1. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
3
|
1.11.2009 |
11:00 |
Modřany TP
5
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav A
8
|
31.10.2009 |
14:00 |
Modřany TP
2
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Zbraslav OH
10
|
31.10.2009 |
8:00 |
Dion 1
1
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
6
|
13.9.2009 |
20:00 |
Brno - Západ
7
|
dráha 4. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
4
|
13.9.2009 |
14:00 |
Modřany TP
9
|
dráha 3. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Ledoborci 2
1
|
12.9.2009 |
14:00 |
Aritma 3
4
|
dráha 2. |
3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část) |
Modřany TP
11
|