horni

Břízová Dana (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
26.9.2020 16:30 Ledoborky 3 0 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga – ženy :
Citadela 1
15.3.2020 15:30 Kolibris 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
15.3.2020 8:30 Savona I dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela
14.3.2020 15:30 Citadela dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny
14.3.2020 8:30 Citadela dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2
19.1.2020 15:30 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 2
19.1.2020 8:30 Citadela 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 9
18.1.2020 15:30 Zbraslav TP 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 5
18.1.2020 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
8.12.2019 15:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
8.12.2019 8:30 Trutnov 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
13.10.2019 15:30 Citadela 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 9
13.10.2019 8:30 Citadela 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 1
12.10.2019 15:30 Liboc 4 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
12.10.2019 8:30 Citadela 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
27.4.2019 10:30 Dion SG1 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Kolibris 1 8
17.3.2019 18:30 Dion SG1 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
17.3.2019 11:30 Dion SG1 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 7
16.3.2019 18:30 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
16.3.2019 11:30 Dion SG1 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 8
9.2.2019 19:30 Metla Kladno 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
9.2.2019 12:00 Dion SG1 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
12.1.2019 15:30 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 5
12.1.2019 8:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
9.12.2018 18:30 Zlatá Praha 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
9.12.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
21.10.2018 18:30 Liboc 5 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
21.10.2018 11:30 Dion SG1 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 7
20.10.2018 18:30 RPK Brno 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
20.10.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo