horni

Baudyšová Tereza (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
28.3.2020 11:15 Savona 5 (J.Vedral) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina D
Ledoborci Pomelo (O.Kobián)
27.3.2020 20:30 RPK Brno H (T.Horák) dráha 2. MČR mixy 2020 :Skupina D
Savona 5 (J.Vedral)
27.3.2020 14:10 Blues Turtle (M.Votava) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina D
Savona 5 (J.Vedral)
15.3.2020 18:30 Dion XX dráha 2. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3
15.3.2020 11:30 Kolibris 7 dráha 3. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX
14.3.2020 18:30 Dion SG1 dráha 2. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX
7.3.2020 8:30 Třešňovka D 0 dráha 2. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Ledolamky 6
23.2.2020 8:30 Valící se šutráky 4 dráha A Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX 12
22.2.2020 11:30 Dion 7D 4 dráha B Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX 5
9.2.2020 8:30 PLC 2 1 dráha 2. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 7
8.2.2020 15:00 Třešňovka D 6 dráha 1. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Dion XX 7
8.2.2020 8:30 Třešňovka D 9 dráha 4. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 3
7.2.2020 15:00 Zbraslav Polární lišky 7 dráha 4. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 5
2.2.2020 13:30 Dion YB 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona 5 10
2.2.2020 9:30 Savona M 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Dion YB 4
1.2.2020 17:30 Dion YB 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona H 4
1.2.2020 13:30 Ledoborci 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Dion YB 9
1.2.2020 9:30 Dion YB 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 10
15.12.2019 18:00 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 7
15.12.2019 11:30 Dion XX 5 dráha B Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 6
14.12.2019 15:00 Dion SG1 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 8
14.12.2019 8:30 Dion 7D 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion XX 6
8.12.2019 18:30 Dion XX 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 4
8.12.2019 11:30 Dion XX 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
2.12.2019 16:00 Savona H 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 3. místo
Dion YB 2
2.12.2019 12:30 Zbraslav H 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Dion YB 2
2.12.2019 9:00 Savona M 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Dion YB 1
1.12.2019 19:20 Blues Turtle 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Dion YB 7
1.12.2019 11:25 Dion YB 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 9
30.11.2019 16:55 Liboc 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion YB 9
30.11.2019 11:25 Dion YB 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Real Party Club Brno 1
17.11.2019 10:30 Třešňovka D 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Dion XX 6
16.11.2019 16:15 Loupežníci Jičín Juniors 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Třešňovka D 2
16.11.2019 10:30 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Třešňovka D 5
13.10.2019 15:00 Valící se šutráky 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 5
13.10.2019 8:30 PLC 2 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion XX 9
12.10.2019 18:00 Dion XX 10 dráha A Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.10.2019 11:30 Dion XX 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
30.9.2019 16:00 Savona 5 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 5. místo
Dion YB 2
30.9.2019 12:30 Dion YB 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Dion 13 0
30.9.2019 9:00 Savona H 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Dion YB 3
29.9.2019 19:20 Dion YB 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Blues Turtle 9
29.9.2019 13:50 Shooters 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion YB 8
29.9.2019 9:00 Blues Turtle 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Dion YB 8
28.9.2019 19:20 Dion YB 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Trutnov 3
28.9.2019 9:00 Dion YB 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 7
22.9.2019 10:50 Třešňovka D 0 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Kolibris 7 1
22.9.2019 8:20 Ledoletci 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Třešňovka D 0
21.9.2019 16:50 PLC 2 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B)
Třešňovka D 0
21.9.2019 8:20 Třešňovka D 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B)
Zbraslav Lední medvědi 1
12.5.2019 15:00 Třešňovka D 10 dráha 2. MČRJ 2019 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Ledolamky 4
12.5.2019 10:00 Třešňovka D 13 dráha 3. MČRJ 2019 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
PLC 1 3
11.5.2019 15:00 Třešňovka D 3 dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Ledolamky 10
6.4.2019 19:20 PLC 1 10 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7 2
6.4.2019 12:20 PLC 1 1 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 8
31.3.2019 15:45 Kolibris (O.Mihola) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :O 5. místo
Blues Turtle (M.Votava) 0
31.3.2019 11:45 Ledo Savona (M.Strnadová) 0 dráha 4. MČR mixy 2019 :Semifinále 2
Blues Turtle (M.Votava) 1
31.3.2019 8:45 Dion YB (J.Vedral) 8 dráha 4. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Blues Turtle (M.Votava) 2
30.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 6 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Blues Turtle (M.Votava) 7
30.3.2019 17:30 Blues Turtle (M.Votava) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Dion Army (D.Jakl) 2
30.3.2019 13:45 Blues Turtle (M.Votava) 8 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
RPK Brno M (L.Merta) 4
30.3.2019 8:15 Savona M (D.Miklík) 7 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Blues Turtle (M.Votava) 2
29.3.2019 17:30 Blues Turtle (M.Votava) 9 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 6
24.3.2019 19:20 PLC 1 3 dráha 1. Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ 8
24.3.2019 12:20 Třešňovka D 8 dráha 4. Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 3
23.3.2019 16:20 Ledoborci Army 6 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 3
23.3.2019 10:50 Kolibris 7 2 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 9
3.3.2019 15:00 Třešňovka D 9 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 3
3.3.2019 8:30 PLC 2 1 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 17
2.3.2019 8:30 Třešňovka D 19 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 0
1.3.2019 11:30 Dion XX 0 dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 9
20.1.2019 10:50 PLC 1 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledolamky 7
19.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
PLC 1 2
19.1.2019 10:50 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
PLC 1 8
11.11.2018 16:20 PLC 1 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 9
11.11.2018 10:50 Hungary 0 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 16:20 Ledoborci Juniors 13 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 10:50 PLC 1 4 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 7
27.5.2018 13:50 PLC 1 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
PLC 2 7
27.5.2018 10:50 PLC 1 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Ledoborci Army 5
26.5.2018 16:20 PLC 2 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
PLC 1 4
26.5.2018 10:50 PLC 1 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Kolibris 3 9
6.5.2018 13:50 PLC 1 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Sobi 7
6.5.2018 8:20 Ledolamky 11 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
PLC 1 6
5.5.2018 16:20 Ledoborci NG 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
PLC 1 5
5.5.2018 10:50 PLC 1 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 3
21.4.2018 15:00 PLC 1 3 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Ledolamky 16
25.2.2018 8:30 PLC 2 3 dráha 4. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 11
24.2.2018 15:00 Dion DJ 5 dráha 3. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 4
23.2.2018 15:00 PLC 1 3 dráha 1. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 8
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo