horni

Baudyšová Klára (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 18:30 Dion XX dráha 2. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Ledoborky 3
15.3.2020 11:30 Kolibris 7 dráha 3. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX
14.3.2020 18:30 Dion SG1 dráha 2. Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX
8.3.2020 12:30 Dion XX 6 dráha 2. MČRJ 2020 - juniorky (finálový turnaj) :Finále (na 2 výhry)
Ledolamky 5
8.3.2020 8:30 Dion XX 10 dráha 3. MČRJ 2020 - juniorky (finálový turnaj) :Finále (na 2 výhry)
Ledolamky 4
7.3.2020 16:00 Dion XX 10 dráha 2. MČRJ 2020 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav Polární lišky 4
7.3.2020 8:30 Dion XX 8 dráha 4. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Zbraslav Polární lišky 1
23.2.2020 8:30 Valící se šutráky 4 dráha A Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX 12
22.2.2020 11:30 Dion 7D 4 dráha B Ženy divize :Nastavba (top 6)
Dion XX 5
9.2.2020 8:30 Dion XX 6 dráha 3. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 5
8.2.2020 15:00 Třešňovka D 6 dráha 1. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Dion XX 7
8.2.2020 8:30 Ledolamky 5 dráha 2. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
Dion XX 3
7.2.2020 15:00 Dion XX 5 dráha 2. MČRJ 2020 – juniorky :Základní část
PLC 2 6
5.1.2020 19:00 Dion WC 9 dráha A MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Finále
Ledoborci 1 5
5.1.2020 16:30 Ledo Army 6 dráha A MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Semifinále
Ledoborci 1 12
5.1.2020 12:45 Ledoborci 1 4 dráha B MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
PLC 1 6
4.1.2020 20:30 Ledoborci 3 0 dráha A MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
Ledoborci 1 1
4.1.2020 12:45 Ledoborci 1 9 dráha A MČR mixed doubles juniorů 2019/20 :Skupina C (žlutá)
Ledo Juniors 5
15.12.2019 18:00 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 7
15.12.2019 11:30 Dion XX 5 dráha B Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 6
14.12.2019 15:00 Dion SG1 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 8
14.12.2019 8:30 Dion 7D 7 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion XX 6
8.12.2019 18:30 Dion XX 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 4
8.12.2019 11:30 Dion XX 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
17.11.2019 16:15 Dion XX 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - SF
Ledoborci Juniors 6
17.11.2019 10:30 Třešňovka D 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Dion XX 6
16.11.2019 16:15 Dion XX 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Savona 6 0
16.11.2019 10:30 Dion XX 7 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina B
Loupežníci Jičín Juniors 6
13.10.2019 15:00 Valící se šutráky 9 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion XX 5
13.10.2019 8:30 PLC 2 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion XX 9
12.10.2019 18:00 Dion XX 10 dráha A Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.10.2019 11:30 Dion XX 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
22.9.2019 13:20 Dion XX 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :5th place
PLC 2 1
22.9.2019 8:20 Dion XX 1 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Quarter Final
Savona 6 10
21.9.2019 16:50 Dion XX 6 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group C)
Dion XY 10
21.9.2019 13:20 Ledoletci 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group C)
Dion XX 5
12.5.2019 10:00 Třešňovka D 13 dráha 3. MČRJ 2019 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
PLC 1 3
11.5.2019 15:00 Dion XX 5 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 8
6.4.2019 19:20 PLC 1 10 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7 2
6.4.2019 12:20 PLC 1 1 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 8
24.3.2019 19:20 PLC 1 3 dráha 1. Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ 8
24.3.2019 12:20 Třešňovka D 8 dráha 4. Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 3
23.3.2019 16:20 Ledoborci Army 6 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 3
23.3.2019 10:50 Kolibris 7 2 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 9
3.3.2019 15:00 Třešňovka D 9 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 3
3.3.2019 8:30 PLC 1 10 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 3
2.3.2019 8:30 Ledolamky 5 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 6
1.3.2019 18:00 PLC 1 9 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
20.1.2019 10:50 PLC 1 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledolamky 7
19.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
PLC 1 2
19.1.2019 10:50 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
PLC 1 8
11.11.2018 16:20 PLC 1 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 9
11.11.2018 10:50 Hungary 0 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 16:20 Ledoborci Juniors 13 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 10:50 PLC 1 4 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 7
CZE 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Pohár ČSC junioři 2019 - F
Dion XX 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo