horni

Cajthaml Pavel (1.KCK TRUTNOV)

datum čas zápas dráha soutěž
23.4.2005 17:55 Klub z Viktorky 6 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "B"
1.KCK Trutnov 96 7
23.4.2005 11:55 Brno - Východ 10 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "B"
1.KCK Trutnov 96 1
20.3.2005 20:55 Savona 1 10 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
1.KCK Trutnov 96 2
20.3.2005 14:55 1.KCK Trutnov 96 6 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A"
Savona 4 5
20.3.2005 8:55 1.KCK Trutnov 96 7 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A"
El Greco 3
13.2.2005 17:55 1.KCK Trutnov 96 2 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 8
13.2.2005 11:55 Kladno Nephr. 7 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.KCK Trutnov 96 4
12.2.2005 17:55 1.KCK Trutnov 96 9 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.CC Bratislava 0
30.1.2005 20:55 Kladno The Bush 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.KCK Trutnov 96 9
30.1.2005 14:55 1.KCK Trutnov 96 7 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Demion 6
29.1.2005 11:55 Zlatá Praha 2 2 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.KCK Trutnov 96 7
23.10.2004 20:55 Savona 4 9 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B"
El Greco 0
23.10.2004 17:55 El Greco 6 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B"
Brno - Západ 8
23.10.2004 11:55 Kladno The Bush 4 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
El Greco 9
20.3.2004 14:55 Savona 4 10 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A"
El Greco 3
20.3.2004 8:55 Kladno Nephr. 8 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
El Greco 6
29.2.2004 17:55 El Greco 5 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
KCK Piechowice 4
29.2.2004 8:55 El Greco 5 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 6
28.2.2004 20:55 1.CC Bratislava 5 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 7
28.2.2004 14:55 Sušice 5 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 7
28.2.2004 8:55 El Greco 6 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
CC Dion TR 7
1.2.2004 17:55 El Greco 5 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kladno The Bush 4
1.2.2004 14:55 Kladno Nephr. 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 5
1.2.2004 8:55 Savona 1 6 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 5
31.1.2004 17:55 El Greco 3 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 7
31.1.2004 11:55 CC Kolibris 6 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 4
15.1.2000 20:45 Kolibris 5 7 dráha 3. 2.liga - muži :4.hrací den
Trutnov 1 4
15.1.2000 18:05 Trutnov 1 5 dráha 3. 2.liga - muži :4.hrací den
Letící kameny 2 10
15.1.2000 11:45 Dion RM 8 dráha 3. 2.liga - muži :4.hrací den
Trutnov 1 3
20.11.1999 20:45 Kolibris 5 10 dráha 4. 2.liga - muži :3.hrací den
Trutnov 1 2
20.11.1999 18:05 Dion RM 8 dráha A 2.liga - muži :3.hrací den
Trutnov 1 9
20.11.1999 11:45 Trutnov 1 4 dráha 2. 2.liga - muži :3.hrací den
Letící kameny 2 6
31.10.1999 21:00 Trutnov 1 2 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Finále
Kolibris 2 10
31.10.1999 17:40 CC Dion Ž 0 dráha 3. Pohár ČSC 1999 :Utkání o 1.- 16.místo
Trutnov 1 11
31.10.1999 15:50 Kolibris 1 2 dráha 2. Pohár ČSC 1999 :Skupina C
Trutnov 1 7
31.10.1999 10:50 Kolibris 1 9 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Skupina C
Trutnov 1 4
30.10.1999 20:45 Kolibris 5 8 dráha A 2.liga - muži :2.hrací den
Trutnov 1 1
30.10.1999 18:05 Trutnov 1 12 dráha 3. 2.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 3
30.10.1999 11:45 Letící kameny 2 3 dráha 4. 2.liga - muži :2.hrací den
Trutnov 1 9
16.10.1999 20:45 Kolibris 5 6 dráha 4. 2.liga - muži :1.hrací den
Trutnov 1 5
16.10.1999 18:05 Trutnov 1 9 dráha 2. 2.liga - muži :1.hrací den
Dion RM 2
16.10.1999 11:45 Trutnov 1 4 dráha 4. 2.liga - muži :1.hrací den
Letící kameny 2 11
25.4.1999 12:10 M XXL 8 dráha 2. MČR mixy 1999 :2.hrací den
M Trutnov - Dion 2
24.4.1999 18:00 M Schythe 10 dráha 4. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Trutnov - Dion 5
24.4.1999 14:00 Kolibris 1 9 dráha 4. MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Trutnov - Dion 4
24.4.1999 10:00 M Savona - Junior 9 dráha A MČR mixy 1999 :1.hrací den
M Trutnov - Dion 0
30.1.1999 14:10 Trutnov 1 2 dráha 4. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Kolibris 3 8
30.1.1999 9:10 Letící kameny 8 dráha 2. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Trutnov 1 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo