horni

Černovský Marek (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
31.3.2019 15:45 Savona 1 (L.Klíma) 8 dráha 1. MČR mixy 2019 :Finále
Savona M (D.Miklík) 1
31.3.2019 11:45 Savona 1 (L.Klíma) 8 dráha 1. MČR mixy 2019 :Semifinále 1
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 1
31.3.2019 8:45 Zbraslav (J.Candra) 2 dráha 1. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Savona 1 (L.Klíma) 7
30.3.2019 17:30 RPK Brno H (T.Horák) 2 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Savona 1 (L.Klíma) 6
30.3.2019 13:45 Savona 1 (L.Klíma) 6 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
1.CK Brno (J.Bareš) 8
30.3.2019 8:15 Ledo Savona (M.Strnadová) 4 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Savona 1 (L.Klíma) 8
29.3.2019 17:30 Savona 1 (L.Klíma) 15 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledofast (J.Rychlý) 2
26.3.2019 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 7
25.3.2019 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 4
25.3.2019 10:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 10
24.3.2019 9:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
23.3.2019 16:00 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
23.3.2019 9:00 Dion YB 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
22.3.2019 16:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Kolibris 1 11
22.3.2019 10:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
21.3.2019 19:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Dion YB 8
9.2.2019 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
9.2.2019 8:30 Tabery - Zbraslav 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
27.1.2019 20:15 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 2
27.1.2019 12:00 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 13
26.1.2019 20:15 Zbraslav OH 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 12
26.1.2019 12:00 Sem Tam Brno 3 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 10
9.12.2018 16:00 Dion YB 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
9.12.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
8.12.2018 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
8.12.2018 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
28.10.2018 16:30 Kolibris 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
28.10.2018 8:15 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 3
27.10.2018 16:30 Liboc 10 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
27.10.2018 8:15 Sem Tam Brno 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 10
23.9.2018 15:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Sem Tam Brno 3
23.9.2018 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Liboc 2
23.9.2018 8:55 Ledolamky 5 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Sem Tam Brno 6
22.9.2018 12:30 Liboc 4 3 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Sem Tam Brno 10
22.9.2018 8:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Kolibris 2 4
21.9.2018 17:45 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Ledoborci 8 3
13.5.2018 17:15 Dion 4 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Finále
Ledoborci 7 2
13.5.2018 9:15 CZE UNI Ladies 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Semifinále
Dion 7
12.5.2018 16:45 Dion 17 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
ČVUT 1 1
12.5.2018 11:15 UK 1 1 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
Dion 12
11.5.2018 16:45 UK 2 1 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina A
Dion 17
25.3.2018 15:55 Dion YB (J.Vedral) 4 dráha 4. MČR mixy 2018 :Finále
Savona 1 (L.Klíma) 10
25.3.2018 12:30 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 3 dráha 5. MČR mixy 2018 :Semifinále
Savona 1 (L.Klíma) 9
25.3.2018 9:15 Ledoborci 7 (L.Hronová) 6 dráha 3. MČR mixy 2018 :Čtvrtfinále
Savona 1 (L.Klíma) 7
24.3.2018 11:15 Ledoborci 3 (M.Votava) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Savona 1 (L.Klíma) 7
24.3.2018 8:15 Savona 1 (L.Klíma) 7 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Dion VIP (V.Černovský) 2
18.3.2018 9:30 Tabery - Zbraslav 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále
Kolibris 1 6
17.3.2018 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 3
16.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Dion YB 9
16.3.2018 10:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
15.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Kolibris 1 5
15.3.2018 10:00 Dion YB 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
14.3.2018 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
14.3.2018 10:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 4
3.2.2018 20:15 Tabery - Zbraslav 11 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
3.2.2018 12:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
14.1.2018 16:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
14.1.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
13.1.2018 16:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.1.2018 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 8
17.12.2017 16:30 Liboc 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
17.12.2017 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 7
16.12.2017 16:30 Sem Tam Brno 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
16.12.2017 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 7
2.12.2017 18:30 Zbraslav M 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav Z 6
2.12.2017 13:00 Red Panda Zbraslav 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 6
2.12.2017 8:30 Zbraslav M 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Trutnov 1 6
1.12.2017 18:30 Zbraslav M 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 5 6
1.12.2017 13:00 Savona 1 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 4
29.10.2017 16:00 Savona 5 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
29.10.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
28.10.2017 16:00 Dion YB 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
28.10.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
14.10.2017 20:45 Red Panda Zbraslav 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 0
14.10.2017 16:15 Zbraslav Srnery 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 0
14.10.2017 10:45 Zbraslav M 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Trutnov 2 1
13.10.2017 20:45 Liboc 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 1
13.10.2017 15:15 Zbraslav M 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 1 5
17.9.2017 9:00 Tabery - Zbraslav 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Liboc 7
16.9.2017 15:30 Zbraslav L 2 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Tabery - Zbraslav 7
16.9.2017 10:15 Letící kameny 3 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Tabery - Zbraslav 6
15.9.2017 20:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
15.9.2017 14:45 Tabery - Zbraslav 2 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Dion YB 7
14.5.2017 9:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 8
13.5.2017 17:00 Sem Tam Brno 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Finále
Tabery - Zbraslav 1
13.5.2017 11:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Semifinále
Tabery - Zbraslav 10
12.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Tie break
Liboc 9
12.5.2017 11:00 Liboc 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
11.5.2017 17:00 Kolibris 1 7 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
11.5.2017 11:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
10.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 5
10.5.2017 11:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
9.5.2017 19:00 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 3
18.3.2017 19:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
5.3.2017 11:05 Dion VIP (V.Černovský) 0 dráha 3. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
Savona 1 (M.Strnadová) 1
5.3.2017 8:20 Dion VIP (V.Černovský) 6 dráha 4. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
Savona 2 (L.Klíma) 7
4.3.2017 13:50 Dion VIP (V.Černovský) 2 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 6
4.3.2017 8:20 Dion VIP (V.Černovský) 12 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina B
Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 2
3.3.2017 20:20 RPK Brno Z (Z.Vlčková) 1 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Dion VIP (V.Černovský) 15
3.3.2017 14:50 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 5
26.2.2017 16:00 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 6
26.2.2017 8:30 Savona 5 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
25.2.2017 16:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 10
25.2.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 4
15.2.2017 18:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
3.12.2016 12:15 Zbraslav M 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Dion VIP 8
2.12.2016 21:00 Ledoborci 1 7 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Zbraslav M 5
2.12.2016 12:15 Zbraslav M 1 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina F
Liboc 4 0
13.11.2016 19:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.11.2016 11:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
12.11.2016 19:00 Liboc 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 1
12.11.2016 11:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
9.10.2016 16:00 Trutnov 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
9.10.2016 8:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 6
8.10.2016 16:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
8.10.2016 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 4
11.9.2016 16:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :O 3. místo
Tabery - Zbraslav 5
11.9.2016 13:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Semifinále
Tabery - Zbraslav 2
11.9.2016 10:15 Liboc 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Tabery - Zbraslav 6
10.9.2016 12:30 Kolibris 2 8 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 2
10.9.2016 8:00 Zbraslav L 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 6
9.9.2016 17:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 9
9.9.2016 12:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Ledoborci 7 3
9.9.2016 8:00 Tabery - Zbraslav 1 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Třešňovka D 0
1.5.2016 16:00 Dion VIP (M.Černovský) 4 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Finále
Savona 1 (J.Bareš) 8
1.5.2016 12:00 Dion YB (J.Vedral) 3 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Semifinále
Dion VIP (M.Černovský) 8
1.5.2016 9:00 Liboc (J.Candra) 3 dráha 1. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Dion VIP (M.Černovský) 7
30.4.2016 16:00 Dion VIP (M.Černovský) 11 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Ledoborci Juniors (A.Podolka) 0
30.4.2016 9:00 Dion VIP (M.Černovský) 8 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Přírodověda (T.Zelenka) 7
29.4.2016 16:00 Dion YB (J.Vedral) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Dion VIP (M.Černovský) 7
13.4.2016 8:30 Liboc 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 7
12.4.2016 18:00 Liboc 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 8
12.4.2016 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Semifinále
Duhoví Jednorožci 6
11.4.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Sem Tam Brno 3
10.4.2016 20:00 Duhoví Jednorožci 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 7
10.4.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 5
9.4.2016 20:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Duhoví Jednorožci 9
9.4.2016 12:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Duhoví Jednorožci 2
12.3.2016 19:00 Dion YB 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 4
12.3.2016 12:00 Duhoví Jednorožci 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
31.1.2016 15:30 Duhoví Jednorožci 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 3
31.1.2016 8:30 Duhoví Jednorožci 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 3
30.1.2016 15:30 Kolibris 2 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
30.1.2016 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 8
15.11.2015 14:30 CZE 1 5 dráha 3. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men Final
POL 1 1
15.11.2015 11:30 CZE 1 7 dráha 1. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men Semifinal
RUS 3 2
14.11.2015 18:45 POL 1 6 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
CZE 1 3
14.11.2015 13:15 CZE 1 8 dráha 2. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
SLO 3
14.11.2015 7:45 TUR 1 2 dráha 4. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
CZE 1 7
13.11.2015 11:20 CZE 1 4 dráha 3. 1st EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Men B
LAT 3
1.11.2015 18:30 Liboc 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 5
1.11.2015 12:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 10
31.10.2015 18:30 Duhoví Jednorožci 1 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
31.10.2015 12:00 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 6
17.10.2015 10:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – muži :Semifinále
Duhoví Jednorožci 6
16.10.2015 16:00 Duhoví Jednorožci 9 dráha 1. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Kolibris 2 6
16.10.2015 10:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 10
15.10.2015 18:00 Duhoví Jednorožci 6 dráha 2. Kvalifikace ME 2015 – muži :Základní část
Kolibris 1 7
11.10.2015 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
11.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 3
10.10.2015 15:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 7
10.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
13.9.2015 16:15 Liboc 0 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :O 3. místo
Duhoví Jednorožci 10
13.9.2015 13:15 Duhoví Jednorožci 3 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Savona 5 7
13.9.2015 9:15 Sokolky 3 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 17:15 PLC LEDO 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 11:15 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 2
11.9.2015 13:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
11.9.2015 8:45 Duhoví Jednorožci 4 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Savona 6 3
10.5.2015 18:45 UK 1 5 dráha 2. Akademické MČR 2015 :Finále
UK 2 6
10.5.2015 13:00 UK 1 7 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Semifinále
Liboc 1 4
10.5.2015 8:00 UK 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
UK 1 13
9.5.2015 16:00 UK 4 3 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 1 5
9.5.2015 8:00 UK 1 5 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Skupina B
Liboc 1 4
8.5.2015 17:30 UK 1 7 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina B
Dion RUM 4
3.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 5 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Bronz
Dion VIP (V.Černovský) 1
3.5.2015 15:25 Savona 2 (L.Klíma) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 6
2.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 2 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 7
1.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 8
1.5.2015 8:25 Dion VIP (V.Černovský) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion YB (J.Vedral) 4
11.4.2015 11:25 Brno - Západ 2 dráha 2. Baráže :Baráž o 1. ligu (muži)
Dion X 4
29.3.2015 15:30 Dion X 7 dráha 2. MČRJ 2015 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Ledoborci Juniors 3
29.3.2015 10:00 Dion YB 4 dráha 3. MČRJ 2015 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Dion X 8
14.3.2015 15:30 Dion X 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 4
14.3.2015 8:30 Dion X 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 1
25.1.2015 13:25 Dion X 15 dráha 3. MČRJ 2015 – junioři :
Loupežníci Jičín 1 1
25.1.2015 8:30 Kolibris 3 0 dráha 4. MČRJ 2015 – junioři :
Dion X 12
24.1.2015 19:35 Dion X 7 dráha 1. MČRJ 2015 – junioři :
RIPER Hradec Králové 1 4
24.1.2015 13:25 Ledoborci Juniors 6 dráha 4. MČRJ 2015 – junioři :
Dion X 3
24.1.2015 8:30 Dion X 9 dráha 1. MČRJ 2015 – junioři :
Dion YB 2
18.1.2015 19:00 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 2
18.1.2015 12:00 Dion X 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
17.1.2015 19:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 0
17.1.2015 12:00 Dion X 9 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 4
2.11.2014 15:30 Ledo Dion 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 3
2.11.2014 8:30 Savona 4 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 6
1.11.2014 15:30 Ledoborci 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 4
1.11.2014 8:30 Dion X 1 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 4
12.10.2014 19:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 5
12.10.2014 12:00 Dion X 3 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 8
11.10.2014 19:00 Dion YB 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 7
11.10.2014 12:00 Dion X 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 1
14.9.2014 17:15 Zbraslav W 9 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Finále
Dion X 4
14.9.2014 15:00 Dion X 0 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Semifinále
Savona 4 0
14.9.2014 12:15 PLC LEDO 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Dion X 5
14.9.2014 7:30 Ledoborci 3 2 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Dion X 5
13.9.2014 19:30 Dion X 7 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina H
Savona 5 5
13.9.2014 15:00 PLC S&K 2 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina H
Dion X 7
13.4.2014 15:30 Dion X 8 dráha 2. MČRJ 2014 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Dion YB 6
9.2.2014 19:15 RIPER Hradec Králové 2 dráha 4. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion X 6
9.2.2014 15:05 Dion X 12 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
ČSC 4 1
8.2.2014 20:00 ČSC 3 0 dráha 2. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion X 14
8.2.2014 13:50 Dion X 14 dráha 3. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Liboc 1
7.2.2014 16:25 Dion X 8 dráha 2. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion YB 5
1.2.2014 19:00 Dion X 2 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 7
1.2.2014 11:30 Dion X 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 8
19.1.2014 16:00 Duh.jedn. 9 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 2
19.1.2014 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 3
18.1.2014 16:00 Savona 5 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 2
18.1.2014 8:30 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 5
22.12.2013 16:30 Dion X 6 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Bronz game
Kolibris 2 2
22.12.2013 13:15 Savona 5 5 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Semifinále
Dion X 4
22.12.2013 10:00 Trutnov 1 3 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Dion X 9
21.12.2013 21:15 Trutnov 1 3 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Dion X 6
21.12.2013 16:15 Dion X 6 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
S&K Tee Party 3
21.12.2013 10:30 Dion X 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Zbraslav ONI 1
3.11.2013 19:00 Kolibris 2 9 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 5
3.11.2013 11:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 4
2.11.2013 19:00 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 7
2.11.2013 11:30 Dion X 4 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 10
13.10.2013 16:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
13.10.2013 8:30 Dion X 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 3
12.10.2013 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 6
12.10.2013 8:30 Dion X 8 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 3
15.9.2013 17:00 Dion X 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Finále
RIPER Hradec Králové 3
15.9.2013 13:00 Dion X 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 1 5
15.9.2013 9:00 ČSC 2 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Dion X 12
14.9.2013 17:00 Dion X 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Kolibris 3 1
14.9.2013 13:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
Dion X 12
14.9.2013 9:00 Dion X 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2013 :Základní část
ČSC 3 4
21.4.2013 10:00 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR 2012/13 - muži FINÁLE (hraje se na dvě vítězství)
Dion X 1
20.4.2013 18:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR 2012/13 - muži FINÁLE (hraje se na dvě vítězství)
Dion X 4
20.4.2013 12:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Finálový turnaj MČR - muži 2012/13 SEMIFINÁLE
Dion X 7
19.4.2013 8:00 Kolibris 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
18.4.2013 16:00 Savona 4 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 8
18.4.2013 8:00 Dion X 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
17.4.2013 16:00 Dion X 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Duhoví jednorožci 6
17.4.2013 8:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 5
23.2.2013 19:00 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 5
23.2.2013 11:30 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 4
16.2.2013 15:30 Savona 1 4 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Dion X 7
3.2.2013 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 2
3.2.2013 8:30 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 1
2.2.2013 16:00 Dion X 2 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 8
2.2.2013 8:30 Aritma 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 1
27.1.2013 17:00 Kolibris 3 2 dráha 1. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Dion X 9
27.1.2013 9:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Dion X 10
26.1.2013 17:00 Dion X 13 dráha 4. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
ČSC 1
26.1.2013 13:00 Dion X 7 dráha 3. MČRJ 2013 - junioři :MČR junioři
Savona 1 4
16.12.2012 16:30 Kolibris 1 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Hra o 3. místo
Dion VIP 10
16.12.2012 13:00 Zbraslav H 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Semifinále
Dion VIP 8
16.12.2012 10:00 Dion VIP 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Čtvrtfinále
Liboc 1 7
15.12.2012 18:00 Kolibris 2 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Dion VIP 8
15.12.2012 13:00 Dion VIP 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Zbraslav M 11
15.12.2012 9:00 Duhoví jednorožci 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Dion VIP 7
14.12.2012 9:00 Dion VIP 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina B (červená)
Savona M 5
18.11.2012 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 6
18.11.2012 11:30 Dion X 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 4
17.11.2012 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 5
17.11.2012 11:30 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 5
4.11.2012 16:00 Dion X 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 6
4.11.2012 8:30 Sem Tam Brno 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 7
3.11.2012 16:00 Duhoví jednorožci 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 8
3.11.2012 8:30 Dion X 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 5
3.6.2012 14:00 Dion HJ 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2012 :Finále
Kolibris 3 2
2.6.2012 16:00 Dion HJ 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2012 :Základní část
Kolibris 3 5
2.6.2012 12:30 RIPER Hradec Králové 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2012 :Základní část
Dion HJ 9
20.4.2012 12:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 2
19.4.2012 20:00 Dion X 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 8
19.4.2012 12:00 Kolibris 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 3
18.4.2012 20:00 Dion X 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 9
18.4.2012 12:00 Aritma 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 3
26.2.2012 9:00 Zbraslav R 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
25.2.2012 19:00 Savona 5 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 5
25.2.2012 11:30 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 5
19.2.2012 14:25 Dion X 11 dráha 2. MČRJ 2012 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Dion HJ 5
19.2.2012 8:25 RIPER Hradec Králové 5 dráha 3. MČRJ 2012 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Dion X 8
5.2.2012 16:00 Aritma 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 7
5.2.2012 8:30 Dion X 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
4.2.2012 16:00 Dion X 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 4
4.2.2012 8:30 Zbraslav R 11 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 1
28.1.2012 17:00 Aritma 0 dráha 3. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
Dion X 26
28.1.2012 11:30 Dion X 5 dráha 1. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
Dion HJ 6
20.11.2011 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 6
20.11.2011 11:30 Dion X 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 4
19.11.2011 19:00 Dion X 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
19.11.2011 11:30 Dion X 1 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 7
30.10.2011 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 2
30.10.2011 8:30 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 1
29.10.2011 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 8
29.10.2011 8:30 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 8
5.6.2011 12:20 Dion RM 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2011 :Pohár junioři - 2011
Kolibris 3 0
5.6.2011 9:00 RPK Brno 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2011 :Pohár junioři - 2011
Dion RM 9
4.6.2011 12:20 Kolibris 3 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2011 :Pohár junioři - 2011
Dion RM 5
4.6.2011 9:00 Dion DJ 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2011 :Pohár junioři - 2011
Dion RM 6
7.5.2011 17:40 Dion RM 5 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 5
7.5.2011 15:30 Dion RM 6 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Aritma 1 11
6.5.2011 15:30 Savona M 10 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Dion RM 6
6.5.2011 10:10 Savona 2 7 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Zelená skupina
Dion RM 4
23.4.2011 8:00 Dion X 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 8
22.4.2011 16:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 4
22.4.2011 8:00 Dion X 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 9
21.4.2011 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 2
21.4.2011 8:00 Dion X 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 8
19.3.2011 18:30 Kolibris 1 11 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 7
19.3.2011 12:00 Dion X 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 7
13.2.2011 15:30 Savona 4 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
13.2.2011 9:00 Zbraslav R 12 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 3
12.2.2011 15:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
12.2.2011 9:00 Dion X 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
6.2.2011 14:25 Dion HJ 3 dráha 2. MČRJ 2011 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Dion RM 12
29.1.2011 11:30 Dion X 9 dráha 2. MČRJ 2012 - junioři :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
16.1.2011 11:30 Kolibris 3 0 dráha 3. MČRJ 2011 - junioři :Hlavní část
Dion RM 10
15.1.2011 17:00 Dion RM 7 dráha 1. MČRJ 2011 - junioři :Hlavní část
Dion HJ 2
15.1.2011 11:30 Dion RM 9 dráha 4. MČRJ 2011 - junioři :Hlavní část
RIPER Hradec Králové 3
14.1.2011 20:30 GML Brno 1 0 dráha 1. MČRJ 2011 - junioři :Hlavní část
Dion RM 0
7.11.2010 18:30 Dion X 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
7.11.2010 12:00 Dion X 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 9
6.11.2010 18:30 Dion X 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 4
6.11.2010 12:00 Aritma 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
10.10.2010 15:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
10.10.2010 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
9.10.2010 15:30 Dion X 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 5
9.10.2010 9:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 7
23.5.2010 18:00 Dion X 6 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav H 3
23.5.2010 14:30 Dion X 3 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Aritma 1 4
22.5.2010 20:00 Dion X 6 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Zbraslav H 3
22.5.2010 14:00 Dion X 5 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 4
22.5.2010 11:00 RPK Brno 4 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion X 6
1.5.2010 15:00 Zbraslav (L.Klímová) 5 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Dion (K.Svatoňová) 7
1.5.2010 13:15 Aritma (K.Kubeška) 9 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Dion (K.Svatoňová) 3
30.4.2010 20:00 Dion (K.Svatoňová) 9 dráha B MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 4
30.4.2010 13:15 Dion (K.Svatoňová) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina C
Letící kameny (M.Plzák) 4
10.4.2010 20:00 Dion RM 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 3
10.4.2010 11:00 Kolibris 5 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 6
3.4.2010 16:00 Dion RM 3 dráha 1. MČRJ 2010 - junioři (finálový turnaj) :MČRJ - junioři (1. semifinále)
Dion HJ 9
21.3.2010 17:00 Dion RM 11 dráha 2. MČRJ 2010 - junioři :Hlavní část
1.CK Brno 3
21.3.2010 8:00 Kolibris 3 0 dráha 3. MČRJ 2010 - junioři :Hlavní část
Dion RM 0
20.3.2010 15:00 Dion RM 0 dráha 4. MČRJ 2010 - junioři :Hlavní část
Zbraslav H 0
20.3.2010 10:00 Dion HJ 7 dráha 1. MČRJ 2010 - junioři :Hlavní část
Dion RM 4
6.3.2010 17:00 Dion RM 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 3
6.3.2010 11:00 RPK Brno 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 5
10.1.2010 14:00 Zlatá Praha 3 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 5
10.1.2010 8:00 Dion RM 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav H 5
8.1.2010 10:30 FRA 5 dráha 4. EJCC 2010 :EJCC Semifinals M
CZE 4
7.1.2010 8:00 POL 4 dráha 1. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
CZE 6
6.1.2010 17:55 CZE 7 dráha 4. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
NED 5
5.1.2010 17:55 CZE 10 dráha 2. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
AUT 3
5.1.2010 11:05 CZE 6 dráha 1. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
FIN 4
4.1.2010 17:55 ESP 3 dráha 4. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
CZE 8
3.1.2010 20:45 GER 1 dráha 3. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
CZE 5
20.12.2009 8:00 Dion RM 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Zbraslav Z 2
19.12.2009 18:00 Trutnov 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Dion RM 11
19.12.2009 10:00 Aritma 1 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Dion RM 5
18.12.2009 20:00 Dion RM 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Kolibris 2 4
6.12.2009 14:00 Dion RM 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 5
6.12.2009 8:00 Klub z Viktorky 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 7
5.12.2009 17:00 Brno - Východ 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 13
5.12.2009 11:00 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 3
31.10.2009 17:00 Dion RM 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
RPK Brno 6
31.10.2009 11:00 Dion RM 10 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 3 1
18.10.2009 12:45 Dion HJ 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 13
18.10.2009 9:15 Dion RM 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Kolibris 3 3
17.10.2009 15:45 Dion DJ 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 9
17.10.2009 12:15 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 1
17.10.2009 9:15 Aritma 3 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 6
13.9.2009 17:00 Zbraslav H 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 9
13.9.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 2
23.5.2009 17:00 Demion 1 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 9.-12.
Dion RM 10
23.5.2009 12:00 Dion RM 2 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 10
23.5.2009 10:00 Dion RM 6 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Kolibris 3 6
3.5.2009 13:00 Dion (J.Halad) 9 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (R.Klíma) 0
3.5.2009 8:30 1.CK Brno (R.Adámková) 1 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (J.Halad) 7
2.5.2009 10:15 Dion (J.Halad) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (P.Kovač) 5
1.5.2009 20:00 Dion (J.Halad) 4 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Trutnov 7
1.5.2009 13:00 Dion (J.Halad) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Kladno (L.Šafránková) 4
19.4.2009 11:00 Dion DJ 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina E
Kolibris 3 2
19.4.2009 8:30 Dion DJ 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina E
Savona M 7
18.4.2009 14:00 Dion DJ 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina A
Kolibris 3 10
18.4.2009 8:30 Dion DJ 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :TTM - duben '09 - skupina A
Zbraslav OH 4
11.4.2009 16:00 Kolibris 3 16 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 2. semifinále
Zbraslav H 5
11.4.2009 10:00 Zbraslav H 1 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 1. semifinále
Savona 1 9
4.4.2009 20:00 Dion RM 3 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 9
4.4.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 5
22.3.2009 10:00 Zbraslav H 5 dráha 1. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Dion HJ 6
21.3.2009 16:00 Savona 1 8 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Zbraslav H 2
21.3.2009 10:00 Kolibris 3 1 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Zbraslav H 7
8.3.2009 11:00 Dion RM 15 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 4
7.3.2009 17:00 Ledoborci 1 5 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 6
7.3.2009 8:00 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 6
22.2.2009 17:00 Kolibris 5 4 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 10
22.2.2009 8:00 Dion RM 10 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 5
21.2.2009 14:00 Kolibris 3 8 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 5
30.11.2008 9:00 CZE 1 4 dráha 2. Olympic Hopes 2008 :Red
CZE 2 5
29.11.2008 9:00 CZE 1 12 dráha 3. Olympic Hopes 2008 :Green group
POL 1 2
28.11.2008 14:00 RUS D. 1 4 dráha 1. Olympic Hopes 2008 :Green group
CZE 1 13
23.11.2008 14:00 Dion RM 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Demion 4
22.11.2008 20:00 Dion 1 3 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 8
22.11.2008 11:00 Dion RM 7 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 8
21.11.2008 17:00 Brno - Východ 3 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 10
18.10.2008 15:00 Savona 4 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Dion HJ 4
18.10.2008 9:00 Dion DJ 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Dion HJ 5
27.9.2008 17:00 Dion RM 6 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 5
27.9.2008 8:00 Klub z Viktorky 7 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 2
25.5.2008 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Dion RM 5
25.5.2008 10:30 Kolibris 3 11 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Dion RM 5
24.5.2008 14:00 Dion RM 13 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina B
Demion 1
24.5.2008 9:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Dion RM 3
3.5.2008 14:15 Savona 4 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Dion HJ 4
3.5.2008 11:30 Dion DJ 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Dion HJ 8
3.5.2008 9:00 Dion HJ 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :2.turnaj
Zlatá Praha 3
19.4.2008 18:55 Dion RM 3 dráha 2. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha 1 8
19.4.2008 12:25 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Dion RM 3
12.4.2008 15:25 Zbraslav H 11 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Dion HJ 7
12.4.2008 9:25 Dion HJ 7 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky
CC Aritma 3
6.4.2008 13:15 Dion RM 6 dráha 2. 2.liga - muži :Tie breaky
Kolibris 3 5
24.3.2008 14:55 Dion HJ 2 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 5 5
24.3.2008 8:55 Zbraslav H 8 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 3
23.3.2008 14:55 Dion HJ 8 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 4
23.3.2008 8:55 Zlatá Praha 2 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 13
22.3.2008 17:55 Dion HJ 15 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion RM 3
22.3.2008 11:55 Savona 4 5 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
21.3.2008 18:25 CC Aritma 5 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 9
16.3.2008 15:45 Zlatá Praha 2 0 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 0
15.3.2008 20:45 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 5
15.3.2008 13:15 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 7
24.2.2008 11:55 Dion HJ 10 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Kvalifikace
Zlatá Praha 1
24.2.2008 8:25 Dion RM 2 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Kvalifikace
Dion HJ 9
23.2.2008 11:55 Zlatá Praha 0 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Kvalifikace
Dion HJ 20
23.2.2008 8:25 Dion HJ 4 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Kvalifikace
Dion RM 5
27.1.2008 15:45 Dion RM 10 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Ledoborci 1 2
27.1.2008 8:15 Dion RM 4 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion 1 5
26.1.2008 18:15 Dion RM 8 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 2
26.1.2008 10:45 Zlatá Praha 3 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 5
2.12.2007 14:00 Dion HJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Kolibris 3 6
2.12.2007 11:00 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
SCM Team 3
2.12.2007 8:30 Dion HJ 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Zlatá Praha 0
25.11.2007 15:45 Dion RM 0 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kladno The Bush 0
25.11.2007 8:15 Dion RM 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Demion 5
24.11.2007 15:45 Dion RM 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Klub z Viktorky 3
24.11.2007 8:15 Dion RM 19 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Ledoborci 2 1
18.11.2007 10:30 Dion HJ 1 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona 5 18
18.11.2007 8:00 Kolibris 3 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion HJ 2
17.11.2007 11:30 Trutnov 1 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion HJ 9
17.11.2007 9:00 Dion HJ 3 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Kolibris 3 10
30.9.2007 15:45 Klub z Viktorky 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion RM 10
30.9.2007 8:15 Dion RM 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zlatá Praha 3 6
29.9.2007 13:15 Kladno The Bush 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion RM 7
28.9.2007 20:45 Dion RM 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Demion 10
28.9.2007 10:45 Dion RM 16 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Guerera TP 0
9.9.2007 15:00 Kolibris 3 14 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Dion HJ 1
9.9.2007 12:00 Zbraslav H 7 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Dion HJ 4
9.9.2007 9:00 Dion HJ 2 dráha 2. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 4 5
8.9.2007 16:30 Zbraslav H 8 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Dion HJ 0
8.9.2007 11:30 Dion HJ 5 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Savona 5 4
8.9.2007 9:00 Kolibris 3 6 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Dion HJ 4
12.5.2007 14:00 1.CK Brno juniorky 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion HJ 1
12.5.2007 11:00 Kolibris 3 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion HJ 3
12.5.2007 8:30 Zbraslav 1 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion HJ 7
5.5.2007 19:00 Kolibris 3 7 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 6
5.5.2007 15:00 Dion Silver 11 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 1
5.5.2007 10:00 Dion RM 11 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Ledoborky 1 2
5.5.2007 8:00 Dion RM 6 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Demion 6
13.4.2007 17:55 Savona 4 13 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 0
13.4.2007 11:55 1.KCK Trutnov 1 11 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 2
25.3.2007 17:55 Dion HJ 2 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
25.3.2007 11:55 Savona 5 9 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 3
24.3.2007 17:55 Dion HJ 8 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Kolibris 3 9
24.3.2007 11:55 Dion HJ 4 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 9
23.3.2007 20:55 1.CC Bratislava 1 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 8
18.2.2007 18:55 Savona 5 5 dráha 4. 1.liga - muži :Tie breaky
Dion RM 4
18.2.2007 12:25 Zbraslav H 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 4
17.2.2007 18:55 Savona 5 8 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 1
17.2.2007 12:25 Dion RM 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 4
28.1.2007 8:25 1.CK Brno juniorky 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion HJ 2
27.1.2007 16:55 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 6
27.1.2007 12:55 Dion DJ 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion HJ 3
27.1.2007 8:55 Dion HJ 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 8
14.1.2007 15:25 Dion RM 2 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 11
14.1.2007 8:55 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 3
13.1.2007 15:25 Dion RM 12 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 4
13.1.2007 8:55 Wallis M 9 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 1
12.11.2006 15:30 Dion HJ 2 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 5.- 8.místo
Savona K 13
12.11.2006 10:30 Dion HJ 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 5.- 8.místo
Kolibris 3 4
11.11.2006 11:30 Dion HJ 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Trutnov 2 4
11.11.2006 9:00 Aritma 2 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Dion HJ 4
5.11.2006 12:25 Savona 5 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 8
4.11.2006 18:55 Dion RM 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Dion 1 11
4.11.2006 12:25 Kolibris 2 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 2
15.10.2006 15:25 Dion RM 2 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Wallis M 11
15.10.2006 8:55 Aritma 2 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 4
14.10.2006 15:25 Dion RM 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 5 3
14.10.2006 8:55 Dion RM 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Zlatá Praha 1 4
24.9.2006 14:55 1.CK Brno juniorky 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Finále
Dion RM 4
24.9.2006 8:55 Dion RM 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
1.CK Brno M 7
23.9.2006 14:55 Dion SJ 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion RM 8
23.9.2006 8:55 Dion RM 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
CC Kladno Ž 3
8.5.2006 17:00 Dion HJ 0 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 9
8.5.2006 11:55 Dion HJ 4 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 10
7.5.2006 17:00 Savona 4 7 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
7.5.2006 11:55 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
6.5.2006 17:00 Zbraslav H 12 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
6.5.2006 11:55 Dion HJ 7 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 3 6
5.5.2006 19:40 Zlatá Praha 0 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 9
30.4.2006 15:55 Dion HJ 12 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Trutnov 1 5
30.4.2006 12:40 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona Z 9
29.4.2006 16:55 Trutnov 1 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion HJ 8
29.4.2006 9:55 Dion HJ 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Zbraslav D 14
12.3.2006 14:55 Kolibris 3 2 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
Dion RM 7
12.3.2006 8:55 Kolibris 1 14 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
Dion RM 3
26.2.2006 15:55 Zbraslav D 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Dion SJ 0
26.2.2006 12:40 Trutnov 1 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Dion SJ 10
25.2.2006 16:55 Dion SJ 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 6
25.2.2006 13:25 Savona Z 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Dion SJ 4
18.2.2006 20:55 CC Kolibris 6 0 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 9
18.2.2006 17:55 Dion 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 6
18.2.2006 11:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 8
18.12.2005 11:30 Dion SJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 9.- 11.místo
Dion DJ 7
17.12.2005 14:15 Dion SJ 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Naďa team 10
17.12.2005 9:00 Savona D 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion SJ 2
13.11.2005 10:15 Savona H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Dion RM 6
12.11.2005 21:30 Dion RM 8 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Zbraslav H 6
12.11.2005 17:00 Klub z Viktorky 3 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Dion RM 9
12.11.2005 12:30 Aritma 1 11 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Dion RM 4
6.11.2005 14:00 Dion SJ 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
CK Zlatá Praha 1 3
6.11.2005 11:00 Forma roste 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Dion SJ 4
5.11.2005 14:00 Dion SJ 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 12
5.11.2005 8:30 Dion SJ 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
1.CK Brno juniorky 0
16.10.2005 8:25 Kolibris 3 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Finálová část
Dion HJ 3
15.10.2005 14:55 Dion HJ 3 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 9
15.10.2005 8:55 Zlatá Praha 21 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Dion HJ 0
14.10.2005 15:55 Dion HJ 1 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 20
9.10.2005 14:55 1.KCK Trutnov 1 7 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Dion HJ 5
8.10.2005 14:55 Dion HJ 3 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 14
8.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Dion HJ 5
25.9.2005 11:00 Zbraslav H 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo
Dion HJ 2
24.9.2005 16:00 CC Kladno Ž 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Dion HJ 6
24.9.2005 11:00 Kolibris 2 14 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Dion HJ 1
7.5.2005 14:10 Savona D 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Dion HJ 4
7.5.2005 9:00 Dion HJ 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
1.CK Brno 1 5
23.4.2005 17:55 Dion RM 9 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 1 1
23.4.2005 11:55 Zlatá Praha 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Dion RM 4
19.3.2005 14:10 Savona Z 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion HJ 3
19.3.2005 9:00 Dion HJ 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Zbraslav H 5
12.3.2005 14:55 Zlatá Praha 1 10 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 2
12.3.2005 8:55 Dion RM 4 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion 1 5
5.2.2005 17:55 Trutnov 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 2
5.2.2005 11:55 Dion RM 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 7
23.1.2005 17:55 Zlatá Praha 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 6
23.1.2005 11:55 Dion RM 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 9
22.1.2005 20:55 Dion RM 13 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Klub z Viktorky 3
22.1.2005 14:55 Dion 1 2 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 9
22.1.2005 8:55 Dion RM 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 8
9.1.2005 16:45 Zlatá Praha 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion HJ 4
9.1.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion HJ 1
11.12.2004 14:10 Dion HJ 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 1
11.12.2004 9:00 Dion HJ 14 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 4 1
25.9.2004 14:10 CC Kolibris 4 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion HJ 6
25.9.2004 9:00 Kolibris 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion HJ 4
6.3.2004 16:45 CC Savona B 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Dion Ž 6
6.3.2004 11:35 CC Dion Ž 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 6
11.1.2004 16:45 CC Dion Ž 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 5
11.1.2004 11:35 CC Savona F 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
CC Dion Ž 9
23.11.2003 14:00 Forma roste 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 12
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 CC Savona B 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
22.11.2003 11:30 Trutnov 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 14
2.11.2003 21:30 Savona 2 9 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 5
2.11.2003 18:45 Dion RM 11 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion 1 4
2.11.2003 13:35 Dion RM 5 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
Trutnov 1 10
8.2.2003 13:25 Dion RM 4 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 8
8.2.2003 8:15 Kolibris 3 7 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
Dion RM 5
1.2.2003 21:30 Dion RM 4 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
Trutnov 1 9
1.2.2003 18:45 Dion RM 5 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
Dion 1 4
1.2.2003 13:35 Klub z Viktorky 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Dion RM 10
16.11.2002 16:10 Dion RM 10 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Východ 11
16.11.2002 11:00 Savona 2 8 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
Dion RM 1
16.11.2002 8:15 Dion RM 14 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 3
5.10.2002 16:10 Dion RM 9 dráha 3. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Východ 3
5.10.2002 11:50 Klub z Viktorky 10 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Dion RM 14
5.10.2002 8:15 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Kolibris 3 8
8.2.0214 8:30 Kolibris 3 0 dráha 1. MČRJ 2014 – junioři :Základní část
Dion X 1
CZE 1 14 dráha 1. Olympic Hopes 2008 :Red
SVK 2 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo