horni

Čepela Tomáš (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
27.4.2019 10:30 Dion 1 5 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Dion CÉLINE 7
9.3.2019 15:30 Ledoborci 1 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 4
9.3.2019 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 5
24.2.2019 15:30 Dion 1 12 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 2
24.2.2019 8:30 Kolibris 5 3 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 6
23.2.2019 15:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 8
23.2.2019 8:30 Dion 1 2 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
11.11.2018 15:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 5
11.11.2018 8:30 Dion 1 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
10.11.2018 15:30 Dion 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 7
10.11.2018 8:30 Klub z Viktorky 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 3
14.10.2018 18:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 2
14.10.2018 11:30 Dion 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
13.10.2018 18:30 Ledoborci Juniors 0 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 10
13.10.2018 11:30 Cherry Stones 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 7
30.3.2018 15:30 Dion 1 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 4
30.3.2018 8:30 Dion 1 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 2
21.1.2018 18:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 3
21.1.2018 11:30 Dion 1 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 4
20.1.2018 18:30 Dion 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 3
20.1.2018 11:30 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 4
5.11.2017 15:30 Brno - Východ 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 9
5.11.2017 8:30 Dion 1 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 6
4.11.2017 15:30 Ledoborci 2 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 6
4.11.2017 8:30 Brno - Západ 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 3
1.10.2017 18:30 PLC S&K 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 5
1.10.2017 11:30 Morning star Přírodověda 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 4
30.9.2017 18:30 Dion 1 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 3
30.9.2017 11:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 3
15.4.2017 19:30 Savona 6 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Dion 1 9
15.4.2017 12:00 Dion 1 9 dráha 3. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Zbraslav M 2
26.2.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 12
25.2.2017 15:30 Dion 1 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 2
5.2.2017 18:30 Ledoborci 4 5 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 9
4.2.2017 18:30 Dion 1 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
4.2.2017 11:30 Dion 1 9 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
11.12.2016 18:30 Dion 1 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 4
11.12.2016 11:30 Troublemakers 2 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 10
10.12.2016 18:30 Klub z Viktorky 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion 1 6
10.12.2016 11:30 Ledoborci 3 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion 1 3
23.10.2016 15:30 Dion 1 12 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
23.10.2016 8:30 Dion 1 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
22.10.2016 15:30 Dion 1 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 4
22.10.2016 8:30 Liboc 2 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 15
9.10.2016 12:00 Kolibris 5 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 7
8.10.2016 19:30 Dion 1 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 0
8.10.2016 12:00 Kamenný Újezd 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Dion 1 18
3.4.2016 14:00 Dion 1 3 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Brno - Východ 8
2.4.2016 17:15 Dion 1 11 dráha 4. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Klub z Viktorky 4
2.4.2016 11:15 Dion 1 2 dráha 1. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Brno - Západ 7
17.1.2016 17:15 Karviná 0 dráha 1. Muži divize E :
Dion 1 1
17.1.2016 11:15 Zbraslav L 5 dráha 2. Muži divize E :
Dion 1 2
16.1.2016 20:00 Brno - Východ 9 dráha A Muži divize E :
Dion 1 6
16.1.2016 11:15 Dion 1 3 dráha A Muži divize E :
PLC GUERERA 6
3.1.2016 20:00 Ledoborci Juniors 6 dráha 3. Muži divize E :
Dion 1 3
3.1.2016 14:00 Ledoborci 2 12 dráha 4. Muži divize E :
Dion 1 3
3.1.2016 8:30 Demion 3 dráha 2. Muži divize E :
Dion 1 7
2.1.2016 17:15 Dion 1 15 dráha 4. Muži divize E :
Kolibris 5 1
22.11.2015 11:15 Brno - Východ 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion 1 5
21.11.2015 20:00 Brno - Západ 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion 1 7
21.11.2015 11:15 WHEELCHAIR 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion 1 7
27.9.2015 17:15 Dion 1 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 7
27.9.2015 11:15 Dion 1 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
26.9.2015 17:15 Dion 1 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 4
26.9.2015 8:30 Dion 1 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 11
10.5.2015 16:00 Kolibris 5 8 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Bronz
Dion 1 4
10.5.2015 10:30 Dion 1 7 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Semifinále
1.CK Brno 8
9.5.2015 18:30 Ledoborci 3 6 dráha 3. MČR 2015 – senioři :1/4 finále
Dion 1 8
9.5.2015 13:00 Dion 1 3 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Demion 9
8.5.2015 20:00 1.CK Brno 11 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Dion 1 4
8.5.2015 15:00 Dion 1 8 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina D
RIPER Hradec Králové 4
4.4.2015 18:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
4.4.2015 11:30 Brno - Západ 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 9
22.3.2015 15:00 Ledoborci 4 3 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 10
22.3.2015 8:30 Dion 1 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.3.2015 17:15 Dion 1 14 dráha 4. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 3
21.3.2015 10:45 Dion 1 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
PLC S&K 8
17.11.2014 17:15 Zlatá Praha 3 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 6
17.11.2014 10:45 WHEELCHAIR 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 2
16.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 0
16.11.2014 10:45 Dion 1 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 8
5.10.2014 15:30 Dion 1 1 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Zlatá Praha 3 0
5.10.2014 8:30 Dion 1 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2 4
4.10.2014 16:30 Dion 1 7 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 4
4.10.2014 10:30 PLC S&K 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 1
11.5.2014 16:00 Dion 1 6 dráha 1. MČR 2014 – senioři :O 3. místo
Kolibris 3
11.5.2014 13:15 1.CK Brno 6 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Semifinále
Dion 1 5
11.5.2014 10:30 Dion VIP 3 dráha 4. MČR 2014 – senioři :Čtvrtfinále
Dion 1 10
10.5.2014 15:45 Ledoborci 3 8 dráha 3. MČR 2014 – senioři :Skupina D
Dion 1 7
10.5.2014 10:30 Dion 1 2 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Skupina D
1.CK Brno 7
23.3.2014 20:00 Ledoborci 3 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion 1 4
23.3.2014 14:00 Dion 1 7 dráha 1. Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 6
23.3.2014 8:00 Dion 1 5 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Kolibris 5 6
22.3.2014 17:00 S&K Tee Party 11 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 2
16.2.2014 20:00 Brno - Západ 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion 1 3
16.2.2014 14:00 Ledoborci 5 8 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
16.2.2014 8:00 Dion 1 8 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Savona 3 5
15.2.2014 17:00 Dion 1 1 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
15.2.2014 11:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion 1 5
17.11.2013 17:00 Kolibris 5 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion 1 4
17.11.2013 11:00 Dion 1 6 dráha 3. Muži divize B :Základní část
S&K Tee Party 5
16.11.2013 20:00 Dion 1 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Brno - Západ 7
16.11.2013 14:00 Dion 1 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 5 2
16.11.2013 8:00 Savona 3 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion 1 6
7.4.2013 17:00 Dion 1 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Grey Wolves Team 13
6.4.2013 14:00 RIPER Hradec Králové HD 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 3
5.4.2013 20:00 Dion 1 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 3 8
20.1.2013 20:00 Dion 1 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 8
19.1.2013 17:00 Loupežníci Jičín 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 9
18.1.2013 17:00 Ledoborci 2 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 1
9.12.2012 14:00 Klub z Viktorky 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 9
8.12.2012 17:00 Dion 1 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 5
28.10.2012 20:00 WHEELCHAIR 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 8
28.10.2012 8:00 Dion 1 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 7
27.10.2012 11:00 Karviná 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 6
30.9.2012 17:00 Dion 1 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
30.9.2012 11:00 Tee Party M 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 3
29.9.2012 17:00 Dion 1 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 5 1
29.9.2012 11:00 Kolibris 3 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 0
23.9.2012 11:00 Dion 1 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 4
22.9.2012 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 12
13.5.2012 8:30 Savona 5 7 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Dion 1 1
12.5.2012 18:30 Kolibris 3 2 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Dion 1 6
12.5.2012 15:45 Dion 1 5 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 6
12.5.2012 10:45 Aritma 3 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Dion 1 6
8.4.2012 8:30 Dion 1 9 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 8
25.3.2012 14:15 Dion 1 5 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR senioři 2012 - Hra o bronz
Ledoborci 3 7
25.3.2012 9:15 Demion 5 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 4
24.3.2012 19:15 Demion 1 dráha 2. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 7
24.3.2012 13:15 Dion 1 1 dráha 4. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Ledoborci 3 0
24.3.2012 8:15 Kolibris 5 11 dráha 2. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 6
17.3.2012 17:30 Dion 1 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 0
17.3.2012 11:30 Ledo Dion 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 5
4.12.2011 14:30 Dion 1 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Modřany TP 6
4.12.2011 8:30 Zbraslav ING 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 8
3.12.2011 14:30 Dion 1 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 7
3.12.2011 8:30 Ledoborci 3 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 8
23.10.2011 14:30 Dion 1 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 4 3
23.10.2011 8:30 RIPER Hradec Králové HD 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 5
22.10.2011 14:30 Dion 1 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 8
22.10.2011 8:30 Zbraslav M 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 4
25.9.2011 17:30 Dion 1 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 9
25.9.2011 11:30 Kolibris 5 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 6
24.9.2011 17:30 Grey Wolves Team 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 1
24.9.2011 11:30 Klub z Viktorky 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 6
21.5.2011 17:40 Aritma 2 9 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Dion 1 2
21.5.2011 12:20 Trutnov 2 14 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Dion 1 1
21.5.2011 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Červená skupina
Dion 1 3
9.4.2011 17:30 Dion 1 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
9.4.2011 11:30 Zbraslav M 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 3
27.3.2011 16:15 Dion 1 7 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - Bronze game
Demion 5
27.3.2011 9:15 Dion 1 2 dráha 3. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - semifinále
Kolibris 5 7
26.3.2011 18:15 Demion 7 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion 1 6
26.3.2011 13:15 Dion 1 2 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion VIP 7
26.3.2011 8:15 Kolibris 5 6 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion 1 3
5.12.2010 14:30 Dion 1 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 9
5.12.2010 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 6
4.12.2010 14:30 Dion 1 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 1
4.12.2010 8:30 Aritma 3 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 0
31.10.2010 14:30 Dion 1 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 5
31.10.2010 8:30 Zbraslav ING 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 7
30.10.2010 17:30 Dion 1 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 2
30.10.2010 11:30 Zlatá Praha 2 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 5
3.10.2010 17:30 Karviná 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 5
3.10.2010 11:30 Dion 1 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Modřany TP 10
2.10.2010 20:30 RIPER Hradec Králové 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 11
2.10.2010 14:30 Dion 1 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 4
2.10.2010 8:30 Dion 1 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 6
10.4.2010 8:00 Zbraslav OH 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 3
7.3.2010 14:00 Dion 1 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 0
7.3.2010 8:00 Zbraslav A 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 6
6.3.2010 20:00 Dion 1 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 7
6.3.2010 8:00 Dion 1 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 9
10.1.2010 17:00 Zlatá Praha 2 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 0
10.1.2010 11:00 Dion 1 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 8
9.1.2010 14:00 Modřany TP 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 7
6.12.2009 17:00 Dion 1 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 11
6.12.2009 11:00 Dion 1 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 1
5.12.2009 14:00 Dion 1 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 12
5.12.2009 8:00 Ledoborci 2 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 8
22.11.2009 8:00 Dion 1 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 9
21.11.2009 20:00 Aritma 3 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 8
21.11.2009 14:00 Dion 1 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 10
21.11.2009 8:00 Brno - Západ 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 4
1.11.2009 11:00 Guerera TP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 2
31.10.2009 20:00 Dion 1 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 7
31.10.2009 14:00 Tee Party 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 7
31.10.2009 8:00 Dion 1 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 6
12.9.2009 20:00 Dion VIP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 0
12.9.2009 8:00 Karviná 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 3
4.4.2009 20:00 Dion 1 3 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 9
4.4.2009 11:00 Kolibris 5 5 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 7
8.3.2009 11:00 Dion RM 15 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 4
7.3.2009 17:00 Dion 1 1 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 8
7.3.2009 8:00 Demion 5 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 7
22.2.2009 17:00 Dion 1 0 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 0
22.2.2009 8:00 Dion 1 0 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 0
21.2.2009 14:00 Brno - Východ 0 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 0
23.11.2008 14:00 Dion 1 3 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 7
22.11.2008 20:00 Dion 1 3 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 8
22.11.2008 11:00 Kolibris 3 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 3
28.9.2008 11:00 Dion 1 0 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Demion 0
27.9.2008 17:00 Klub z Viktorky 5 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 8
27.9.2008 8:00 Ledoborci 1 5 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo