horni

Černovská Lenka (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
10.2.2019 16:00 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 1
10.2.2019 8:30 Zbraslav W 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
27.1.2019 16:30 Kolibris 2 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
27.1.2019 8:15 Ledolamky 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 11
26.1.2019 16:30 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
26.1.2019 8:15 Savona M 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
16.12.2018 16:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 12
16.12.2018 8:30 PLC LEDO 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 1
15.12.2018 16:00 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 7
15.12.2018 8:30 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 6
28.10.2018 20:15 Sokolky 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
28.10.2018 12:00 Savona H 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
27.10.2018 20:15 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
27.10.2018 12:00 Liboc 3 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
8.4.2018 13:00 Ledoborky 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 1
7.4.2018 13:00 Ledolamky 1 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 0
11.2.2018 16:00 Kolibris 2 1 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 0
11.2.2018 8:30 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 5
10.2.2018 16:00 PLC SHOOLANCE 6 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.2.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
10.12.2017 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 7
10.12.2017 8:30 Kolibris 1 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 6
9.12.2017 15:30 Kolibris 2 3 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 5
9.12.2017 8:30 Citadela 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 5
22.10.2017 19:30 Kolibris 2 8 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 3
22.10.2017 12:00 Kolibris 2 9 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 2
21.10.2017 19:30 Falcon Praha 0 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 9
21.10.2017 12:00 Kolibris 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 3
8.4.2017 16:00 Kolibris 2 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
8.4.2017 8:30 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
5.3.2017 11:05 Dion VIP (V.Černovský) 0 dráha 3. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
Savona 1 (M.Strnadová) 1
5.3.2017 8:20 Dion VIP (V.Černovský) 6 dráha 4. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
Savona 2 (L.Klíma) 7
4.3.2017 13:50 Dion VIP (V.Černovský) 2 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 6
4.3.2017 8:20 Dion VIP (V.Černovský) 12 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina B
Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 2
3.3.2017 20:20 RPK Brno Z (Z.Vlčková) 1 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Dion VIP (V.Černovský) 15
3.3.2017 14:50 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 5
29.1.2017 19:30 Kolibris 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
29.1.2017 12:00 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
28.1.2017 19:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
28.1.2017 12:00 Kolibris 2 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
6.11.2016 16:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.11.2016 8:30 Dion ICE 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 8
5.11.2016 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
5.11.2016 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
2.10.2016 19:30 Letící kameny 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 11
2.10.2016 12:00 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 5
1.10.2016 19:30 Kolibris 1 2 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 10
1.10.2016 12:00 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
1.5.2016 16:00 Dion VIP (M.Černovský) 4 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Finále
Savona 1 (J.Bareš) 8
1.5.2016 12:00 Dion YB (J.Vedral) 3 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Semifinále
Dion VIP (M.Černovský) 8
1.5.2016 9:00 Liboc (J.Candra) 3 dráha 1. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Dion VIP (M.Černovský) 7
30.4.2016 16:00 Dion VIP (M.Černovský) 11 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Ledoborci Juniors (A.Podolka) 0
30.4.2016 9:00 Dion VIP (M.Černovský) 8 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Přírodověda (T.Zelenka) 7
29.4.2016 16:00 Dion YB (J.Vedral) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Dion VIP (M.Černovský) 7
20.2.2016 19:00 Savona H 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
20.2.2016 12:00 PLC LEDO 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
24.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 1
24.1.2016 8:30 Savona M 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
23.1.2016 15:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 2
23.1.2016 8:30 Liboc 1 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 1
8.11.2015 18:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
8.11.2015 12:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
7.11.2015 18:30 Kolibris 2 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
7.11.2015 12:00 Ledoborky 2 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 4
4.10.2015 15:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 6
4.10.2015 8:30 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
3.10.2015 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
3.10.2015 8:30 Zbraslav W 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
3.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 5 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Bronz
Dion VIP (V.Černovský) 1
3.5.2015 15:25 Savona 2 (L.Klíma) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 6
2.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 2 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 7
1.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 8
1.5.2015 8:25 Dion VIP (V.Černovský) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion YB (J.Vedral) 4
24.4.2015 12:00 Savona H 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
23.4.2015 20:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 9
23.4.2015 12:00 Liboc 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
22.4.2015 20:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Zbraslav W 12
22.4.2015 12:00 Liboc 3 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
21.2.2015 19:00 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
21.2.2015 12:00 PLC LEDO 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
1.2.2015 15:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
1.2.2015 8:30 Liboc 3 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
31.1.2015 15:30 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
31.1.2015 8:30 Savona M 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
9.11.2014 19:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 2
9.11.2014 12:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
8.11.2014 19:00 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
8.11.2014 12:00 Liboc 1 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
19.10.2014 15:30 Kolibris 2 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
19.10.2014 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 3
18.10.2014 15:30 Kolibris 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 8
18.10.2014 8:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 7
19.4.2014 8:00 Savona M 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 16:00 Zbraslav W 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 0
18.4.2014 8:00 Kolibris 2 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 1
17.4.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
17.4.2014 8:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Liboc 3 7
29.3.2014 19:00 Ledo TP 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
29.3.2014 11:30 Savona M 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
26.1.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 10
26.1.2014 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 2
25.1.2014 16:00 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
25.1.2014 8:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 1
7.12.2013 18:00 Dion VIP 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Savona 1 8
7.12.2013 8:30 Dion VIP 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Prague Tee Party Z 2
6.12.2013 19:00 Zbraslav L 13 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Dion VIP 3
6.12.2013 10:00 Savona I 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Dion VIP 9
10.11.2013 19:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 9
10.11.2013 11:30 Kolibris 2 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 6
9.11.2013 19:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 10
9.11.2013 11:30 Zbraslav W 12 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
6.10.2013 16:00 Letící kameny 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.10.2013 8:30 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 12
5.10.2013 16:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 10
5.10.2013 8:30 Liboc 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
22.4.2012 16:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 7
22.4.2012 10:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Dion SJ 6
21.4.2012 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále MČR (na dvě vítězství)
Savona M 8
20.4.2012 8:00 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 5
19.4.2012 8:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
18.4.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
18.4.2012 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 6
31.3.2012 19:00 Dion SJ 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 4
31.3.2012 11:30 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 8
12.2.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
12.2.2012 8:30 Kolibris 1 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 8
11.2.2012 16:00 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 1
11.2.2012 8:30 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 3
13.11.2011 19:00 Aritma 3 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
13.11.2011 11:30 Ledo TP 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 8
12.11.2011 19:00 Savona M 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 11
12.11.2011 11:30 Savona H 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 5
16.10.2011 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 6
16.10.2011 8:30 Dion SJ 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
15.10.2011 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 6
15.10.2011 8:30 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 2
22.5.2011 8:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Dion SJ 4
21.5.2011 17:40 Dion SJ 10 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Ledoborci 3 4
21.5.2011 12:20 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Dion SJ 8
21.5.2011 8:00 Dion SJ 6 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Zelená skupina
Savona 5 7
8.5.2011 18:15 Savona 2 2 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Bronz game)
Tee Party S K 7
8.5.2011 15:00 Tee Party S K 5 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Semifinále)
Kolibris 7
8.5.2011 9:15 Savona 1 3 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Tee Party S K 4
7.5.2011 19:50 Savona 3 4 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 3
7.5.2011 12:20 Kolibris 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 7
7.5.2011 8:00 Tee Party S K 11 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 5
6.5.2011 17:40 Tee Party S K 11 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 4
25.4.2011 10:00 Savona M 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 6
24.4.2011 18:00 Savona M 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
23.4.2011 12:00 Aritma 3 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
22.4.2011 12:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 3
21.4.2011 20:00 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 5
21.4.2011 12:00 Savona H 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
2.4.2011 18:30 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 3
2.4.2011 12:00 Aritma 1 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 11
23.1.2011 15:30 Aritma 3 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
23.1.2011 9:00 Savona M 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 15:30 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
22.1.2011 9:00 Dion SJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 11
19.12.2010 10:45 Ledoborci 1 5 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále
Savona 2 7
19.12.2010 8:00 Trutnov 1 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Ledoborci 1 7
18.12.2010 18:00 RPK Brno 1 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Ledoborci 1 14
17.12.2010 20:00 Ledoborci 1 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Dion RM 4
17.12.2010 10:00 Ledoborci 1 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Zbraslav M 2
21.11.2010 18:30 Dion SJ 12 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
21.11.2010 12:00 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
20.11.2010 18:30 Dion SJ 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 7
20.11.2010 12:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 7
24.10.2010 15:30 Dion SJ 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
24.10.2010 9:00 Dion SJ 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 7
23.10.2010 15:30 Kolibris 2 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 9
23.10.2010 9:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 8
22.5.2010 20:00 RPK Brno 7 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 6
22.5.2010 14:00 Dion X 5 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 4
22.5.2010 11:00 Zbraslav H 4 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Oranžová skupina
Dion SJ 6
21.5.2010 20:25 Kolibris 7 dráha 4. MČR mixy 2010 :FINÁLE
Dion (P.Horák) 8
1.5.2010 17:30 Trutnov (V.Zinga) 6 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Dion (P.Horák) 10
1.5.2010 13:15 Aritma (M.Vařečková) 3 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Dion (P.Horák) 13
30.4.2010 15:30 Zbraslav (V.Reitmajer) 2 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina A
Dion (P.Horák) 15
30.4.2010 8:30 RPK Brno (D.Ženatý) 3 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina A
Dion (P.Horák) 9
27.3.2010 18:00 Dion SJ 7 dráha 3. Akademické MČR 2010 - ženy :Finále
CC Savona 2Ž 5
27.3.2010 13:00 Dion SJ 9 dráha 1. Akademické MČR 2010 - ženy :Základní skupina
Aritma 3 2
27.3.2010 10:30 Aritma 3 4 dráha 4. Akademické MČR 2010 - ženy :Základní skupina
CC Savona 2Ž 9
27.3.2010 8:00 CC Savona 2Ž 6 dráha 2. Akademické MČR 2010 - ženy :Základní skupina
Dion SJ 7
21.2.2010 16:00 Aritma 3 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 3
20.2.2010 16:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Aritma 3 6
19.2.2010 8:00 Savona M 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 10
18.2.2010 16:00 Aritma 3 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 7
18.2.2010 8:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Dion SJ 8
17.2.2010 16:00 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Aritma 1 5
17.2.2010 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 6
6.2.2010 18:00 Aritma 3 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 7
6.2.2010 11:30 Savona M 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 8
24.1.2010 15:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 9
24.1.2010 8:30 Dion SJ 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
23.1.2010 15:00 Dion SJ 13 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 2
23.1.2010 8:30 Kolibris 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
20.12.2009 8:00 Dion RM 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Zbraslav Z 2
19.12.2009 18:00 Trutnov 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Dion RM 11
19.12.2009 10:00 Aritma 1 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Dion RM 5
18.12.2009 20:00 Dion RM 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Kolibris 2 4
15.11.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
15.11.2009 11:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
14.11.2009 18:00 Savona H 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 9
14.11.2009 11:30 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 4
25.10.2009 15:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 6
25.10.2009 8:30 Zbraslav D 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 10
24.10.2009 15:00 Dion SJ 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 3
24.10.2009 8:30 Letící kameny 5 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 6
24.5.2009 21:00 Dion SJ 7 dráha 4. Akademici 2009 - ženy :finále
Zbraslav Z 4
24.5.2009 11:00 Dion SJ 12 dráha 1. Akademici 2009 - ženy :základní skupina
Zbraslav Z 3
24.5.2009 8:30 Dion SJ 14 dráha 3. Akademici 2009 - ženy :základní skupina
Zbraslav Z 2
23.5.2009 19:00 Dion SJ 9 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :O 5. místo
Letící kameny 5
23.5.2009 15:00 Dion SJ 5 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 5.-8.
Citadela 2
23.5.2009 12:00 Dion SJ 5 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Dion VIP 5
23.5.2009 8:00 Dion SJ 3 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Zlatá Praha 1 3
3.5.2009 16:15 1.CK Brno (M.Snítil) 7 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (P.Horák) 9
3.5.2009 16:15 Dion (V.Nekovařík) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - Finále
Savona (J.Bareš) 6
3.5.2009 10:45 Dion (P.Horák) 3 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Bareš) 5
3.5.2009 10:45 Kolibris 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 18:00 Dion (P.Horák) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Trutnov 4
2.5.2009 18:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 12:30 Dion (P.Horák) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Zbraslav (T.Válek) 3
2.5.2009 12:30 Savona (M.Vojtuš) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 9
1.5.2009 17:45 Dion (P.Horák) 6 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 6
1.5.2009 8:30 Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (P.Horák) 11
1.5.2009 8:30 1.CK Brno (H.Kavická) 2 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina A
Dion (V.Nekovařík) 16
28.3.2009 18:00 Bratislava 2 2 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :6. kolo (skupin AB)
Dion SJ 15
28.3.2009 13:45 Aritma 1 9 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Dion SJ 6
28.3.2009 10:15 Dion SJ 5 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Aritma 2 6
14.2.2009 11:00 Aritma 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2. semifinále - 2. v 3.
Dion SJ 8
13.2.2009 16:00 Dion SJ 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále - 1.v 2. - 3. v 4.
Savona H 9
12.2.2009 12:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
11.2.2009 20:00 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 5
11.2.2009 12:00 Dion SJ 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav D 8
10.2.2009 20:00 Letící kameny 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 4
10.2.2009 12:00 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 8
24.1.2009 15:00 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 6
24.1.2009 8:30 Aritma 3 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
11.1.2009 18:00 Dion SJ 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.1.2009 11:30 Zbraslav D 4 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
10.1.2009 18:00 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
10.1.2009 11:30 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
9.11.2008 15:00 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 5
9.11.2008 8:30 Savona H 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
8.11.2008 15:00 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 5
8.11.2008 8:30 Kolibris 2 6 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
5.10.2008 18:00 Dion SJ 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 5
5.10.2008 11:30 Citadela 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 10
4.10.2008 18:00 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 4
4.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 5
27.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Savona H 5
26.4.2008 16:25 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 1. v 2.
Dion SJ 10
25.4.2008 8:25 Dion SJ 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Kolibris 2 7
24.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Zbraslav D 3
24.4.2008 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Aritma 3 5
23.4.2008 16:25 Wallis 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 10
23.4.2008 8:25 Savona H 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 1
9.2.2008 18:25 Wallis 2 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
9.2.2008 11:55 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
20.1.2008 15:25 Zbraslav D 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 4
20.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 2
19.1.2008 15:25 Aritma 3 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 3
19.1.2008 8:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 3
11.11.2007 18:25 Savona M 1 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
11.11.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 3
10.11.2007 18:25 Savona H 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
10.11.2007 11:55 Dion SJ 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 7
28.10.2007 15:25 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 11
28.10.2007 8:55 Dion SJ 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 12
27.10.2007 15:25 Citadela 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 6
27.10.2007 8:55 Dion SJ 11 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 2
22.4.2007 16:25 Wallis 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 9
22.4.2007 11:25 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Dion SJ 8
21.4.2007 16:25 Dion SJ 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Zbraslav D 4
20.4.2007 12:25 Dion SJ 12 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Zbraslav D 5
19.4.2007 20:25 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 2
19.4.2007 12:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Aritma 3 6
18.4.2007 20:25 Kolibris 2 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 12
18.4.2007 12:25 Dion SJ 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Wallis 7
11.2.2007 15:25 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 8
11.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Kolibris 2 7
10.2.2007 15:25 Savona H 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 3
10.2.2007 8:55 Dion SJ 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 4
21.1.2007 18:25 Wallis 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 6
20.1.2007 18:25 Zbraslav D 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 9
20.1.2007 11:55 Dion SJ 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 1 7
19.11.2006 8:55 Savona H 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 10
18.11.2006 8:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 3 7
29.10.2006 18:25 Aritma 1 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 11
29.10.2006 11:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
28.10.2006 18:25 Wallis 4 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 13
28.10.2006 11:55 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Kolibris 2 7
1.10.2006 14:30 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Finále
Dion SJ 3
1.10.2006 8:55 Trutnov 1 2 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Dion SJ 9
30.9.2006 17:30 Dion SJ 6 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Trutnov 2 5
30.9.2006 11:55 Dion SJ 6 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 3 5
20.5.2006 15:25 Savona D 11 dráha 4. MČRJ 2006 - juniorky (finálový turnaj) :1.kolo
Dion DJ 6
8.5.2006 14:30 Zbraslav D 9 dráha 1. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 0
8.5.2006 8:55 Dion DJ 2 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Aritma 3 12
7.5.2006 14:30 Savona D 12 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 0
7.5.2006 8:55 1.CK Brno juniorky 1 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Dion DJ 17
6.5.2006 8:55 Dion DJ 10 dráha 2. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
CC Kladno Ž 4
5.5.2006 16:40 Dion DJ 9 dráha 3. MČRJ 2006 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 0
23.4.2006 16:25 Savona H 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
22.4.2006 16:25 Dion SJ 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Savona H 4
21.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 1 7
20.4.2006 16:25 Aritma 3 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 5
20.4.2006 8:25 Hungary Ž 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
19.4.2006 16:25 Dion SJ 12 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 6
19.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
9.4.2006 16:00 Savona (J.Valíček) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Finále
Dion (P.Horák) 9
9.4.2006 11:15 Aritma (K.Kubeška) 7 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Dion (P.Horák) 2
8.4.2006 17:15 Dion (P.Horák) 10 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Aritma (O.Hurtík) 5
8.4.2006 10:15 Dion (P.Horák) 6 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Kolibris (K.Hradec) 3
7.4.2006 17:45 Dion (P.Horák) 14 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
RPK Brno (D.Ženatý) 1
29.1.2006 17:55 Dion SJ 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 3
29.1.2006 11:55 Dion SJ 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Trutnov 2 4
15.1.2006 17:55 Letící kameny 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
15.1.2006 11:55 Dion SJ 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Hungary Ž 3
14.1.2006 20:55 Savona H 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 6
14.1.2006 14:55 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
14.1.2006 8:55 Kolibris 2 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
28.10.2005 8:25 Kolibris 1 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
27.10.2005 16:25 Dion SJ 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
27.10.2005 8:25 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 2
26.10.2005 16:25 Letící kameny 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 3
26.10.2005 8:25 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 7
16.10.2005 17:25 Savona D 7 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Finále
Dion DJ 6
16.10.2005 11:25 Aritma 3 3 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Semifinále
Dion DJ 8
15.10.2005 17:55 Dion DJ 0 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Savona D 9
15.10.2005 11:55 Aritma 3 12 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 6
14.10.2005 18:55 Dion DJ 8 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Zbraslav D 5
9.10.2005 17:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 3. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 13
9.10.2005 11:55 Dion DJ 13 dráha 1. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Trutnov 2 1
8.10.2005 17:55 CC Kladno Ž 0 dráha 2. MČRJ 2005 - juniorky :Základní část
Dion DJ 9
25.9.2005 14:00 Dion DJ 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2005 :Slupina o 3.- 8.místo
CC Kladno Ž 0
25.9.2005 8:30 Savona 4 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
Dion DJ 1
24.9.2005 14:00 Dion DJ 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Savona D 4
24.9.2005 8:30 Dion DJ 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 0
7.5.2005 14:10 Savona D 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Dion HJ 4
7.5.2005 9:00 Dion HJ 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
1.CK Brno 1 5
24.4.2005 14:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Trutnov 2 6
24.4.2005 8:55 Dion SJ 14 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Valící se šutráky 4
19.3.2005 14:10 Savona Z 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion HJ 3
19.3.2005 9:00 Dion HJ 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Zbraslav H 5
13.3.2005 20:55 Dion SJ 10 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Aritma 3 3
13.3.2005 17:55 Kolibris 1 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 2
13.3.2005 11:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 3
6.2.2005 14:55 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 5
6.2.2005 8:55 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 20:55 Citadela 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 2
16.1.2005 14:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 11
16.1.2005 8:55 Dion SJ 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 5
15.1.2005 17:55 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
15.1.2005 11:55 Dion SJ 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
9.1.2005 16:45 Zlatá Praha 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion HJ 4
9.1.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Dion HJ 1
11.12.2004 14:10 Dion HJ 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 1
11.12.2004 9:00 Dion HJ 14 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 4 1
5.11.2004 8:25 CC Savona L 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
4.11.2004 16:25 Dion SJ 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 7
4.11.2004 8:25 Citadela 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 4
3.11.2004 16:25 Dion SJ 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 10
3.11.2004 8:25 CC Aritma 2Ž 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 9
17.10.2004 14:25 Kolibris 1 8 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Finále
CC Dion Ž 3
17.10.2004 8:25 CC Dion Ž 9 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Semifinále
CC Aritma Ž 3
16.10.2004 12:55 CC Dion Ž 15 dráha 2. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
Zbraslav 2 2
10.10.2004 17:55 Kolibris 1 11 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 4
9.10.2004 17:55 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 10
9.10.2004 11:55 Savona D 6 dráha 3. MČRJ 2004 - juniorky :Základní část
CC Dion Ž 6
3.10.2004 20:55 Dion SJ 0 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
CC Aritma 2Ž 9
3.10.2004 14:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 5
3.10.2004 8:55 Dion SJ 9 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "B"
Kolibris 3Ž 3
25.9.2004 14:10 CC Kolibris 4 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion HJ 6
25.9.2004 9:00 Kolibris 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion HJ 4
12.9.2004 15:00 Savona 4 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Dion Ž 1
12.9.2004 12:00 CC Dion Ž 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Aritma Ž 5
11.9.2004 15:00 CC Dion Ž 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina B
Savona D 3
11.9.2004 12:00 CC Dion Ž 17 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina B
Zbraslav 1 0
14.3.2004 20:55 CC Aritma 2Ž 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 9
14.3.2004 17:55 Citadela 9 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 4
14.3.2004 11:55 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Dion SJ 9
6.3.2004 16:45 CC Savona B 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Dion Ž 6
6.3.2004 11:35 CC Dion Ž 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 6
14.2.2004 14:55 1.CK Brno juniorky 2 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 16
14.2.2004 8:55 Dion SJ 13 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Klub z Viktorky Ž 2
25.1.2004 20:55 Dion SJ 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 11
25.1.2004 14:55 Dion SJ 18 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
CK Zlatá Praha 2 2
25.1.2004 8:55 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 11
24.1.2004 17:55 Kolibris 3Ž 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 9
24.1.2004 11:55 Valící se šutráky 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Dion SJ 8
11.1.2004 16:45 CC Dion Ž 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 5
11.1.2004 11:35 CC Savona F 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
14.12.2003 16:15 Dion SJ 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Savona M 3
14.12.2003 13:15 Dion SJ 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Aritma 3 6
14.12.2003 9:15 Dion SJ 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Savona 4 12
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
CC Dion Ž 9
23.11.2003 14:00 Forma roste 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 12
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 CC Savona B 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
22.11.2003 11:30 Trutnov 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 14
16.11.2003 16:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Dion SJ 3
15.11.2003 15:50 Dion SJ 5 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Nord Star 3
15.11.2003 7:30 Dion SJ 4 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina A
Zlatá Praha 1 13
2.11.2003 16:10 CSC Sušice Ž 3 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
Dion SJ 12
2.11.2003 8:15 CK Zlatá Praha 2 10 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Dion SJ 5
9.3.2003 14:25 Dion SJ 9 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Utkání o 3.místo
CC Aritma Ž 3
9.3.2003 8:30 CC Aritma Ž 4 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 9
8.3.2003 11:05 Kolibris 3Ž 8 dráha 1. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 7
7.3.2003 20:40 Savona M 15 dráha 2. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
Dion SJ 3
7.3.2003 17:55 Dion SJ 2 dráha 4. MČRJ 2003 - juniorky :Základní část
1.KCK Trutnov B 5
16.2.2003 11:00 Dion SJ 4 dráha 2. 1.liga - ženy :8.hrací den
1.CK Brno juniorky 12
16.2.2003 8:15 Dion SJ 0 dráha 1. 1.liga - ženy :8.hrací den
Savona 1 9
15.2.2003 15:15 Dion SJ 10 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 4
15.2.2003 11:45 Dion SJ 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
1.KCK Trutnov B 10
15.2.2003 9:15 CC Aritma Ž 10 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
Dion SJ 10
8.2.2003 18:45 Klub z Viktorky Ž 2 dráha 1. 1.liga - ženy :7.hrací den
Dion SJ 15
8.2.2003 10:50 Dion SJ 3 dráha 2. 1.liga - ženy :7.hrací den
Valící se šutráky 9
1.2.2003 16:10 CSC Sušice Ž 0 dráha 4. 1.liga - ženy :6.hrací den
Dion SJ 9
1.2.2003 8:15 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
Dion SJ 10
25.1.2003 17:00 1.KCK Trutnov A 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Dion 1 6
25.1.2003 13:05 Dion 1 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
1.KCK Trutnov B 4
25.1.2003 9:15 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 1.- 8.místo
Dion 1 8
11.1.2003 21:30 CC Dion DK 2 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Dion SJ 13
11.1.2003 18:45 Dion SJ 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona M 2
11.1.2003 13:35 Dion SJ 6 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 8
15.12.2002 12:55 Savona 2 0 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Dion 1 6
15.12.2002 9:15 1.KCK Trutnov B 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Dion 1 3
16.11.2002 21:30 Dion SJ 6 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 7
16.11.2002 13:35 Dion SJ 8 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 10
9.11.2002 16:00 Dion 1 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
1.KCK Trutnov B 3
9.11.2002 14:00 Dion 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 1 4
27.10.2002 16:10 CC Dion DK 11 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
Dion SJ 7
27.10.2002 11:00 Dion SJ 13 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona M 4
27.10.2002 8:15 Dion SJ 10 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
Trutnov 2 2
26.10.2002 16:00 Dion 1 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
CC Aritma Ž 2
26.10.2002 11:45 1.CK Brno 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Dion 1 11
5.10.2002 18:45 Klub z Viktorky Ž 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Dion SJ 22
5.10.2002 13:45 Dion SJ 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 1 7
29.9.2002 17:10 Dion SJ 4 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Aritma 1 12
29.9.2002 13:30 Letící kameny 12 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion SJ 4
29.9.2002 9:50 CC Savona L 8 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion SJ 7
28.9.2002 14:00 Savona 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
Dion 1 4
28.9.2002 9:45 Dion 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 3
10.3.2002 8:15 CC Dion Ž 16 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
1.CK Brno juniorky 3
9.3.2002 16:35 Savona M 8 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 3
9.3.2002 13:40 CC Savona L 7 dráha 3. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 5
9.3.2002 8:00 CC Aritma Ž 5 dráha 1. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 5
16.2.2002 16:10 CC Dion Ž 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Savona M 4
16.2.2002 14:00 CC Savona 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Dion Ž 5
16.2.2002 9:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Dion Ž 7
9.2.2002 11:00 Savona M 12 dráha 2. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 5
9.2.2002 8:15 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion Ž 3
26.1.2002 16:00 CC Dion Ž 12 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 3 2
26.1.2002 11:45 1.CK Brno 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC Dion Ž 5
19.1.2002 20:45 CC Dion Ž 7 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 9
19.1.2002 18:00 CK Zlatá Praha 3 5 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
CC Dion Ž 4
19.1.2002 13:20 Aritma 1 9 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
CC Dion Ž 5
16.12.2001 16:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Dion Ž 2
16.12.2001 11:45 Savona 1 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Dion Ž 2
17.11.2001 15:40 CC Dion Ž 9 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 4
17.11.2001 8:15 Savona M 10 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Dion Ž 4
3.11.2001 20:45 CC Dion Ž 11 dráha 2. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 7
3.11.2001 18:00 CK Zlatá Praha 3 11 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 3
3.11.2001 13:20 Aritma 1 11 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 5
27.10.2001 16:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Dion Ž 4
27.10.2001 11:45 CC Dion Ž 14 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 4
6.10.2001 15:40 CC Dion Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 5
6.10.2001 11:00 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
CC Dion Ž 8
29.9.2001 14:00 Kolibris 3Ž 0 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Dion Ž 3
29.9.2001 9:45 1.CK Brno 4 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC Dion Ž 0
12.1.2001 14:00 Trutnov 1 11 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Dion Ž 3
12.1.2001 9:45 Savona 2 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Dion Ž 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo