horni

Čeloud Libor

datum čas zápas dráha soutěž
14.3.2015 15:30 Dion X 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 4
14.3.2015 8:30 Savona 4 8 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
18.1.2015 19:00 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 4
18.1.2015 12:00 Savona 4 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 1
17.1.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 9
17.1.2015 12:00 Savona 4 11 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 3
2.11.2014 15:30 Dion YB 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 3
2.11.2014 8:30 Savona 4 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 6
1.11.2014 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 7
1.11.2014 8:30 Savona 4 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 7
12.10.2014 19:00 Zbraslav OH 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 2
12.10.2014 12:00 Savona 4 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
11.10.2014 19:00 Ledo Dion 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 6
11.10.2014 12:00 Savona 4 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 6
14.9.2014 17:15 Savona 4 0 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :O 3. místo
Letící kameny 0
14.9.2014 15:00 Dion X 0 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Semifinále
Savona 4 0
14.9.2014 12:15 Liboc 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Savona 4 9
14.9.2014 7:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Savona 4 11
13.9.2014 17:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina D
Savona 4 10
13.9.2014 7:30 Savona 4 10 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina D
Ledoborci Juniors 1
2.2.2014 10:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Baráž o extraligu 2014/15 - muži :Baráž o Extraligu 2014/15
Savona 4 7
1.2.2014 19:00 Kolibris 2 6 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 3
1.2.2014 11:30 Savona 4 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 1 7
19.1.2014 16:00 Savona 5 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 3
19.1.2014 8:30 Duh.jedn. 5 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 7
18.1.2014 16:00 Zbraslav R 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 6
18.1.2014 8:30 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Dion X 5
3.11.2013 19:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 2
3.11.2013 11:30 Savona 4 8 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 6
2.11.2013 19:00 Kolibris 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 2
2.11.2013 11:30 Savona 4 6 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Savona 5 8
13.10.2013 16:00 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Duh.jedn. 4
13.10.2013 8:30 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Zbraslav R 7
12.10.2013 16:00 Dion X 5 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 4 6
12.10.2013 8:30 Savona 4 2 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
19.4.2013 8:00 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 2
18.4.2013 16:00 Savona 4 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 8
18.4.2013 8:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 4
17.4.2013 16:00 Savona 4 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 8
17.4.2013 8:00 Duhoví jednorožci 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 2
24.2.2013 17:00 Savona 4 6 dráha 1. Baráž o extraligu 2013/14 - muži :Baráž o Playoff 2013
Savona 5 5
23.2.2013 19:00 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 5
23.2.2013 11:30 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 3
3.2.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 7
3.2.2013 8:30 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 5
2.2.2013 16:00 Savona 4 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 1
2.2.2013 8:30 Sem Tam Brno 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
18.11.2012 19:00 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 8
18.11.2012 11:30 Dion X 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 4
17.11.2012 19:00 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
17.11.2012 11:30 Savona 4 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 10
4.11.2012 16:00 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 6
4.11.2012 8:30 Aritma 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 9
3.11.2012 16:00 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
3.11.2012 8:30 Savona 4 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 11
26.2.2012 13:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Baráž o extraligu 2012 - muži :Baráž o Extraligu 2012/13
Savona 4 8
26.2.2012 9:00 Savona 4 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 8
25.2.2012 19:00 Savona 4 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 7
25.2.2012 11:30 Savona 4 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 3
5.2.2012 16:00 Savona 4 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 7
5.2.2012 8:30 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 3
4.2.2012 16:00 Savona 5 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 9
4.2.2012 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 5
20.11.2011 19:00 Dion X 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 6
20.11.2011 11:30 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 2
19.11.2011 19:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 6
19.11.2011 11:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 4
30.10.2011 16:00 Savona 4 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 3
30.10.2011 8:30 Savona 4 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 6
29.10.2011 16:00 Savona 4 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 10
29.10.2011 8:30 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 8
24.4.2011 12:00 Zbraslav R 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Savona 4 7
23.4.2011 8:00 Kolibris 1 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 7
22.4.2011 16:00 Aritma 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 7
22.4.2011 8:00 Savona 4 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
21.4.2011 16:00 Savona 4 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 10
21.4.2011 8:00 Dion X 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 8
19.3.2011 18:30 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 7
19.3.2011 12:00 Savona 4 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 7
13.2.2011 15:30 Savona 4 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
13.2.2011 9:00 Aritma 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
12.2.2011 15:30 Aritma 2 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 9
12.2.2011 9:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 5
7.11.2010 18:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
7.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 11
6.11.2010 18:30 Dion X 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 4
6.11.2010 12:00 Kolibris 1 11 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 4
10.10.2010 15:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 0
10.10.2010 9:00 Aritma 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 9
9.10.2010 15:30 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 4
9.10.2010 9:00 Zbraslav R 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
2.5.2010 9:00 RPK Brno (L.Merta) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
1.CK Brno (B.Henzlová) 7
1.5.2010 10:15 1.CK Brno (B.Henzlová) 4 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Ledoborci (K.Jiralová) 7
30.4.2010 17:45 1.CK Brno (B.Henzlová) 5 dráha A MČR mixy 2010 :Skupina B
1.CK Brno (P.Kovač) 5
30.4.2010 10:45 1.CK Brno (B.Henzlová) 3 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina B
Zbraslav (T.Válek) 7
21.2.2010 11:00 Savona 4 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :2. semifinále
Kolibris 1 5
20.2.2010 16:00 Dion X 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Savona 4 9
19.2.2010 12:00 Savona 4 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 7
18.2.2010 20:00 Savona 4 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Aritma 2 6
18.2.2010 12:00 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 3
17.2.2010 20:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 4
17.2.2010 12:00 Savona 4 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Kolibris 1 7
13.2.2010 18:00 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
13.2.2010 11:30 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 5
17.1.2010 15:00 Dion X 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
17.1.2010 8:30 Savona 4 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 5
16.1.2010 15:00 Savona 4 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 3
16.1.2010 8:30 Kolibris 1 1 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 8
8.11.2009 18:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 5
8.11.2009 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
7.11.2009 18:00 Savona 4 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 2
7.11.2009 11:30 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 9
11.10.2009 15:00 Zbraslav R 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 11
11.10.2009 8:30 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 9
10.10.2009 15:00 Savona 4 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
10.10.2009 8:30 Savona 4 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 2
3.5.2009 16:15 Savona (M.Vojtuš) 16 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (B.Henzlová) 4
3.5.2009 10:45 Trutnov 6 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (B.Henzlová) 4
2.5.2009 18:00 Aritma (M.Vařečková) 4 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (B.Henzlová) 5
2.5.2009 10:15 1.CK Brno (B.Henzlová) 12 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (H.Kavická) 1
1.5.2009 20:00 Savona (J.Kováč) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (B.Henzlová) 4
1.5.2009 13:00 1.CK Brno (R.Adámková) 9 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (B.Henzlová) 3
12.4.2009 10:25 Kolibris 3 6 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 1 8
11.4.2009 10:00 Zbraslav H 1 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 1. semifinále
Savona 1 9
22.3.2009 10:00 Kolibris 3 3 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Savona 1 4
21.3.2009 16:00 Savona 1 8 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Zbraslav H 2
21.3.2009 10:00 Savona 1 12 dráha 1. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Dion HJ 3
13.2.2009 16:00 Savona 4 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :1. semifinále - 1. v 2. - 3. v 4.
Kolibris 2 9
12.2.2009 18:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Tie break - o postup
Savona 4 8
12.2.2009 8:00 Savona 4 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 3
11.2.2009 16:00 Kolibris 2 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 7
11.2.2009 8:00 Savona 4 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 9
10.2.2009 16:00 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Savona 4 2
10.2.2009 8:00 Savona 4 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Trutnov 1 3
9.2.2009 12:00 Savona 4 6 dráha 4. Baráž o extraligu - muži :O finále
Dion X 5
8.2.2009 19:00 Dion X 6 dráha 4. Baráž o extraligu - muži :O finále
Savona 4 5
8.2.2009 13:30 Savona 4 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :O finále
Dion X 3
7.2.2009 18:30 Savona 4 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 7
7.2.2009 12:00 Savona 4 2 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
18.1.2009 15:15 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 7
18.1.2009 8:30 Zlatá Praha 3 9 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
17.1.2009 15:00 Savona 4 1 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 8
17.1.2009 8:30 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
2.11.2008 18:30 Savona 4 11 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 5
2.11.2008 12:00 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 10
1.11.2008 18:30 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 11
1.11.2008 12:00 Savona 4 3 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 9
18.10.2008 15:00 Savona 4 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Dion HJ 4
18.10.2008 9:00 Savona 4 14 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav OH 3
12.10.2008 15:00 Savona 4 7 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 3 6
12.10.2008 8:30 Wallis M 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
11.10.2008 15:00 Savona 4 6 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 5
11.10.2008 8:30 S&K Tee Party 2 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 8
13.4.2008 15:25 Savona 4 8 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 5 3
12.4.2008 15:25 Savona 4 7 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona 5 0
24.3.2008 14:55 Dion RM 6 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 9
24.3.2008 8:55 Savona 4 9 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 0
23.3.2008 14:55 CC Aritma 3 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 9
23.3.2008 8:55 Savona 4 8 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
22.3.2008 17:55 Savona 5 6 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 4 5
22.3.2008 11:55 Savona 4 5 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
21.3.2008 18:25 Savona 4 4 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 6
16.2.2008 15:25 Savona 4 3 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
16.2.2008 8:55 KCK Piechowice 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 7
13.1.2008 18:25 Wallis M 8 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 0
13.1.2008 11:55 Savona 4 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 4
12.1.2008 18:25 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 10
12.1.2008 11:55 Savona 4 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 7
2.12.2007 14:00 Dion DJ 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
SCM Team 5
2.12.2007 11:00 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
SCM Team 3
2.12.2007 8:30 Dion RM 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
SCM Team 11
18.11.2007 13:30 Savona 4 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav H 4
18.11.2007 8:00 Savona 4 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Zbraslav D 11
17.11.2007 14:30 Aritma 3 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Savona 4 11
17.11.2007 11:30 Savona 4 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
1.KCK Trutnov 1 2
4.11.2007 15:25 Prague TP M 1 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 7
4.11.2007 8:55 Letící kameny 1 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 3
3.11.2007 15:25 Savona 4 8 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
KCK Piechowice 1
3.11.2007 8:55 Savona 4 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 6
14.10.2007 18:25 Zbraslav H 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 2
14.10.2007 11:55 Savona 4 12 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 2
13.10.2007 18:25 Savona 5 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 6
13.10.2007 11:55 Savona 4 9 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Prague TP M 3
9.9.2007 15:00 Dion DJ 1 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Juniorky
CC Kolibris 4 10
9.9.2007 12:00 CC Kolibris 4 9 dráha 2. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Juniorky
Savona M 5
8.9.2007 14:00 Savona M 2 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
CC Kolibris 4 8
8.9.2007 11:30 Dion DJ 3 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
CC Kolibris 4 4
8.9.2007 9:00 Zbraslav D 1 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři :Juniorky
CC Kolibris 4 6
12.5.2007 14:00 Kolibris 3 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Savona 4 10
12.5.2007 11:00 Savona 4 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
Dion DJ 1
12.5.2007 8:30 Savona 4 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :3.turnaj
1.CK Brno juniorky 5
14.4.2007 15:55 Savona 5 7 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona 4 6
14.4.2007 9:00 Kolibris 3 1 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Tie breaky
Savona 4 6
13.4.2007 17:55 Savona 4 13 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Dion HJ 0
13.4.2007 11:55 Savona 4 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 4
25.3.2007 17:55 Savona 5 6 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 5
25.3.2007 11:55 Savona 4 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 1
24.3.2007 17:55 Zlatá Praha 8 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 2
24.3.2007 11:55 1.CC Bratislava 1 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 16
23.3.2007 20:55 Kolibris 3 7 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 3
18.2.2007 8:55 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 4
17.2.2007 15:25 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 6
17.2.2007 8:55 Savona 4 1 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Dion Silver 10
14.1.2007 18:25 Savona 4 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Sem Tam Brno 9
14.1.2007 11:55 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 3
13.1.2007 18:25 Savona 4 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Kolibris 1 6
13.1.2007 11:55 Letící kameny 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 4
5.11.2006 8:55 Kolibris 1 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 5
4.11.2006 15:25 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Aritma 1 5
4.11.2006 8:55 Zbraslav R 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 7
15.10.2006 18:25 Savona 4 3 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
15.10.2006 11:55 Trutnov 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 4
14.10.2006 18:25 Savona 4 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Sem Tam Brno 10
14.10.2006 11:55 Dion Silver 4 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Savona 4 8
24.9.2006 14:55 Trutnov 1 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 3.-8.místo
Dion SJ 6
24.9.2006 8:55 CC Kladno Ž 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion SJ 6
23.9.2006 14:55 Dion SJ 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion RM 8
23.9.2006 8:55 1.CK Brno M 7 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion SJ 6
20.5.2006 15:25 Zbraslav H 12 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona Z 4
8.5.2006 17:00 Savona Z 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 8
8.5.2006 11:55 Dion HJ 4 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 10
7.5.2006 17:00 Zbraslav H 10 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 4
7.5.2006 11:55 Savona Z 7 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 6
6.5.2006 17:00 1.KCK Trutnov 1 4 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 8
6.5.2006 11:55 Savona Z 4 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona 4 10
5.5.2006 19:40 Kolibris 3 3 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 8
30.4.2006 15:55 Zlatá Praha 2 10 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Savona Z 6
30.4.2006 12:40 Dion HJ 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona Z 9
29.4.2006 16:55 Savona D 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Savona Z 2
29.4.2006 9:55 Dion SJ 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Savona Z 14
26.2.2006 15:55 Zbraslav H 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Savona Z 6
26.2.2006 12:40 Savona Z 13 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Dion DJ 5
25.2.2006 13:25 Savona Z 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Dion SJ 4
18.12.2005 14:15 Savona Z 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Zlatá Praha 2 5
18.12.2005 11:30 Savona Z 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Dion HJ 2
17.12.2005 14:15 Zbraslav D 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Savona Z 2
17.12.2005 9:00 Savona Z 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
CK Zlatá Praha 1 5
13.11.2005 15:00 Letící kameny 9 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 3.- 8.místo
Savona 4 5
13.11.2005 10:15 Savona 4 9 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Citadela 5
12.11.2005 19:15 Kolibris 3 7 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Savona 4 5
12.11.2005 12:30 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Savona 4 3
12.11.2005 8:00 Aritma 3 2 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Savona 4 11
6.11.2005 14:00 Kolibris 3 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Finále
Savona Z 3
6.11.2005 8:30 Savona Z 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Naďa team 2
5.11.2005 14:00 Savona Z 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion HJ 3
5.11.2005 8:30 Forma roste 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Savona Z 10
16.10.2005 17:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Finále
Savona 4 4
16.10.2005 11:25 Savona 4 7 dráha 4. MČRJ 2005 - junioři :Semifinále
Zbraslav H 2
15.10.2005 14:55 Kolibris 2 7 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 5
15.10.2005 8:55 1.KCK Trutnov 1 7 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 6
14.10.2005 15:55 Zlatá Praha 4 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 8
9.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
8.10.2005 14:55 Savona 4 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 2
8.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Dion HJ 5
25.9.2005 14:00 Kolibris 2 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Finále
Savona 4 3
25.9.2005 8:30 Savona 4 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
Dion DJ 1
24.9.2005 11:00 Savona 4 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav D 4
24.9.2005 8:30 Savona 4 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zlatá Praha Ž 3
7.5.2005 16:45 Aritma 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 11
7.5.2005 16:45 Savona Z 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
7.5.2005 11:35 1.KCK Trutnov 1 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Savona 4 7
7.5.2005 11:35 Savona Z 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Zbraslav D 8
30.4.2005 15:55 Savona 4 4 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
1.CC Bratislava 8
30.4.2005 12:25 Savona 4 8 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
Demion 5
30.4.2005 8:55 Savona 4 9 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "B"
Zlatá Praha 2 0
20.3.2005 18:00 Savona 4 3 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A"
KCK Piechowice 5
20.3.2005 14:55 1.KCK Trutnov 96 6 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A"
Savona 4 5
20.3.2005 8:55 Savona 4 9 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
Demion 7
19.3.2005 16:45 Savona 4 12 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion DJ 5
19.3.2005 14:10 Savona Z 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Dion HJ 3
19.3.2005 11:35 Savona 4 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 3 0
19.3.2005 9:00 Savona Z 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 4 0
25.2.2005 9:55 Savona Z 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 12
13.2.2005 14:55 Hungary 7 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Savona 4 4
12.2.2005 20:55 Savona 4 6 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Savona 1 7
12.2.2005 11:55 Sušice 0 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Savona 4 9
30.1.2005 17:55 Savona 4 17 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.B
El Greco 5
30.1.2005 11:55 KCK Piechowice 4 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Savona 4 10
29.1.2005 17:55 Savona 4 12 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.B
Zlatá Praha 3 1
9.1.2005 14:10 Kolibris 2 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
9.1.2005 11:35 CC Kolibris 4 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona Z 8
11.12.2004 16:45 Savona D 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 14
11.12.2004 14:10 Kolibris 3 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona Z 1
11.12.2004 11:35 Savona 4 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 0
11.12.2004 9:00 Savona Z 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 2 2
13.11.2004 21:00 Savona 4 0 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 17. - 22.místo
Trutnov 2 9
13.11.2004 16:40 Savona 4 3 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Dion RM 8
13.11.2004 10:10 Letící kameny 5 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Savona 4 5
23.10.2004 20:55 Savona 4 9 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B"
El Greco 0
23.10.2004 17:55 Kladno Nephr. 11 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
Savona 4 4
23.10.2004 14:45 Savona Z 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav H 4
23.10.2004 11:55 Savona 4 7 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B"
KCK Piechowice 6
23.10.2004 9:00 Savona 4 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav D 2
17.10.2004 14:25 Savona 4 7 dráha 4. MČRJ 2004 - junioři :Utkání o 3.místo
Kolibris 3 4
17.10.2004 11:25 Kolibris 2 7 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Semifinále
Savona 4 4
16.10.2004 15:55 Savona 4 10 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 3 3
15.10.2004 17:55 Kolibris 2 3 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 6
10.10.2004 14:55 Forma roste 2 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 15
10.10.2004 8:55 Savona 4 17 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 3
9.10.2004 14:55 Trutnov 1 3 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 18
9.10.2004 8:55 CC Savona 3 6 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 3
25.9.2004 16:45 Savona 4 12 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Aritma 3 1
25.9.2004 14:10 Savona Z 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Zlatá Praha 5
25.9.2004 11:35 Savona 4 20 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Trutnov 2 2
25.9.2004 9:00 Savona Z 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.KCK Trutnov 1 7
12.9.2004 15:00 Savona 4 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Dion Ž 1
12.9.2004 9:00 Savona 4 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 1. - 3.místo
CC Aritma Ž 3
11.9.2004 15:00 Savona 4 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Kolibris 2 4
11.9.2004 12:00 Savona 4 12 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Zbraslav 2 3
20.3.2004 14:55 Savona 4 10 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A"
El Greco 3
20.3.2004 8:55 Savona 4 5 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A"
Sušice 6
7.3.2004 8:55 Savona 4 10 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 3
6.3.2004 16:45 CC Savona F 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Zlatá Praha Ž 0
6.3.2004 11:35 Kolibris 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Savona F 8
29.2.2004 20:55 CC Dion TR 2 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 9
29.2.2004 8:55 El Greco 5 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 6
28.2.2004 20:55 Sušice 4 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 5
28.2.2004 14:55 KCK Piechowice 6 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 8
28.2.2004 8:55 Savona 4 4 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
1.CC Bratislava 6
1.2.2004 14:55 Savona 4 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 5
1.2.2004 11:55 Kolibris 5 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 4
31.1.2004 20:55 Savona 4 10 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 1
31.1.2004 14:55 Savona 4 5 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 8
31.1.2004 11:55 Kladno The Bush 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 12
11.1.2004 16:45 CC Savona F 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Aritma 3 6
11.1.2004 11:35 CC Savona F 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Dion Ž 5
14.12.2003 16:15 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Savona 4 7
14.12.2003 13:15 Savona 4 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Kolibris 1 7
14.12.2003 9:15 Dion SJ 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Savona 4 12
13.12.2003 17:35 CC Savona F 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Savona B 6
13.12.2003 11:35 Aritma 3 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona F 7
23.11.2003 16:30 CC Savona F 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Kolibris 3 0
23.11.2003 11:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
CC Savona F 11
22.11.2003 14:00 1.CK Brno 2 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
CC Savona F 14
22.11.2003 9:00 CC Savona F 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.B
Zlatá Praha Ž 8
16.11.2003 11:45 Trutnov 1 5 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Savona 4 12
15.11.2003 17:50 Trutnov 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona 4 7
15.11.2003 11:40 Kolibris 1 12 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona 4 3
9.3.2003 14:25 Savona 2 13 dráha 1. MČRJ 2003 - junioři :Utkání o 3.místo
1.CK Brno 1 7
9.3.2003 11:05 1.KCK Trutnov A 10 dráha 4. MČRJ 2003 - junioři :Semifinále
Savona 2 5
8.3.2003 18:45 Kolibris 1 2 dráha 2. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
Savona 2 13
8.3.2003 13:35 Savona 2 9 dráha 3. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
1.CK Brno 2 0
8.3.2003 8:30 Savona 1 15 dráha 2. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
Savona 2 1
25.1.2003 15:00 Savona 2 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 2 0
25.1.2003 15:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 1 7
25.1.2003 11:10 Savona 2 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
CC Savona 3 9
15.12.2002 14:50 CC Savona 3 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 2 9
15.12.2002 12:55 Savona 2 0 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Dion 1 6
15.12.2002 12:55 CC Savona 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Kolibris 3 9
15.12.2002 9:15 Savona 2 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
CC Aritma Ž 7
15.12.2002 9:15 CC Savona 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
1.KCK Trutnov A 11
9.11.2002 16:00 1.CK Brno 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona 3 0
9.11.2002 14:00 Savona 2 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
CC Aritma Ž 2
9.11.2002 11:45 Kolibris 2 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona 3 0
9.11.2002 9:45 Savona 2 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
1.KCK Trutnov B 0
26.10.2002 16:00 Savona 2 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Kolibris 1 3
26.10.2002 16:00 1.CK Brno 3 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 8
26.10.2002 14:00 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 9
26.10.2002 11:45 Savona 2 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 2
28.9.2002 16:00 CC Savona 3 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
Kolibris 2 4
28.9.2002 14:00 Savona 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
Dion 1 4
28.9.2002 11:45 CC Savona 3 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
1.KCK Trutnov A 14
28.9.2002 9:45 Savona 2 13 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
1.CK Brno 1 3
10.3.2002 15:00 CC Dion TR 13 dráha 1. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 2
10.3.2002 8:15 CC Savona 3 10 dráha 2. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Savona 1 1
9.3.2002 13:10 Savona 1 4 dráha 2. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Trutnov 1 8
9.3.2002 10:25 Savona 1 8 dráha 3. MČRJ 2002 - junioři :MČRJ - junioři
Kolibris 2 4
16.2.2002 16:10 Savona 1 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 3Ž 13
16.2.2002 11:00 CC Aritma Ž 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Savona 1 5
16.2.2002 9:00 Trutnov 2 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Savona 1 3
26.1.2002 14:00 1.CK Brno 1 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 4 9
26.1.2002 9:45 CC Savona 3 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 4 4
16.12.2001 14:00 Trutnov 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Savona 4 5
16.12.2001 9:45 Savona 4 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 8
27.10.2001 16:00 CC Aritma Ž 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 3
27.10.2001 11:45 CC Dion Ž 14 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 4
29.9.2001 14:00 1.CK Brno 4 9 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 4 2
29.9.2001 9:45 Savona 4 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 2
12.1.2001 16:00 Zlatá Praha Ž 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 4
12.1.2001 11:45 Savona 4 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 2 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo