horni

Černovský Vladimír (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
5.5.2019 13:45 Dion VIP 3 dráha 4. MČR 2019 – senioři :O 3. místo
Kolibris 6
5.5.2019 10:15 Demion 6 dráha 1. MČR 2019 – senioři :Semifinále
Dion VIP 2
4.5.2019 14:45 Zbraslav R 4 dráha 2. MČR 2019 – senioři :Skupina C
Dion VIP 9
3.5.2019 19:45 Dion VIP 10 dráha 4. MČR 2019 – senioři :Skupina C
Demion 7
14.4.2019 15:30 Dion VIP 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 1
13.4.2019 18:30 Loupežníci Jičín 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 4
13.4.2019 11:30 Ledoborci 4 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 6
10.3.2019 18:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Lucky Stones 1
10.3.2019 11:30 Zbraslav L 2 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 7
9.3.2019 11:30 Dion VIP 0 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 1
13.1.2019 18:00 Ledoborci NG 11 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
13.1.2019 11:30 Dion VIP 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 4
9.12.2018 12:00 Dion VIP 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
8.12.2018 20:15 Dion VIP 5 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 4 7
8.12.2018 12:00 Ledoborci 8 6 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 18:00 Lucky Stones 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Dion VIP 3
21.10.2018 11:30 Dion VIP 8 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav L 4
20.10.2018 8:30 CC RIPER 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Dion VIP 8
13.5.2018 17:15 CC RIPER 1 dráha 4. MČR 2018 – senioři :O 3. místo
Dion VIP 8
13.5.2018 13:15 Dion VIP 2 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Semifinále
CC Ledoborci 7
12.5.2018 19:15 Demion 2 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Čtvrtfinále
Dion VIP 10
12.5.2018 14:15 Zbraslav S 8 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Skupina D
Dion VIP 3
11.5.2018 19:15 Dion VIP 12 dráha 1. MČR 2018 – senioři :Skupina D
CC RIPER 3
30.3.2018 18:30 Ledoborci 7 10 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 1
30.3.2018 11:30 Kolibris 5 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 6
24.3.2018 17:30 RPK Brno M (L.Merta) 10 dráha 1. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Dion VIP (V.Černovský) 4
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 8:15 Savona 1 (L.Klíma) 7 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Dion VIP (V.Černovský) 2
21.1.2018 15:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 9
21.1.2018 8:30 Dion VIP 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 10
20.1.2018 15:30 Dion VIP 4 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 7
20.1.2018 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Dion VIP 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 9
4.11.2017 18:30 Dion VIP 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 8
4.11.2017 11:30 Dion VIP 3 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 8
1.10.2017 15:30 PLC GUERERA 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 3
1.10.2017 8:30 Zbraslav R 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 8
30.9.2017 15:30 Dion VIP 1 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 8
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
28.5.2017 14:00 Demion 1 dráha 3. MČR 2017 – senioři :O 3. místo
Dion VIP 0
28.5.2017 10:00 Trutnov 10 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Semifinále
Dion VIP 1
27.5.2017 14:30 CC Ledoborci 5 dráha 4. MČR 2017 – senioři :Senioři B
Dion VIP 7
26.5.2017 19:30 Dion VIP 9 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Senioři B
Kolibris 5 5
2.4.2017 8:30 Dion VIP 13 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Zbraslav M 2
1.4.2017 15:30 Ledoborci 2 2 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 11
1.4.2017 8:30 Brno - Východ 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 4
5.3.2017 11:05 Dion VIP (V.Černovský) 0 dráha 3. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
Savona 1 (M.Strnadová) 1
5.3.2017 8:20 Dion VIP (V.Černovský) 6 dráha 4. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
Savona 2 (L.Klíma) 7
4.3.2017 13:50 Dion VIP (V.Černovský) 2 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina B
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 6
4.3.2017 8:20 Dion VIP (V.Černovský) 12 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina B
Ledoborci 1 (M.Pospíšil) 2
3.3.2017 20:20 RPK Brno Z (Z.Vlčková) 1 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina B
Dion VIP (V.Černovský) 15
3.3.2017 14:50 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina B
Loupežníci Jičín (K.Karásek) 5
22.1.2017 18:30 Dion VIP 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Brno - Západ 7
22.1.2017 11:30 Ledoborci 1 9 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 5
21.1.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Savona 6 2
21.1.2017 11:30 Zbraslav L 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N2)
Dion VIP 8
20.11.2016 11:30 Dion VIP 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 8
19.11.2016 18:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 10
19.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 2
25.9.2016 15:30 Dion VIP 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
PLC GUERERA 8
25.9.2016 8:30 Dion YB 9 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
24.9.2016 15:30 Dion VIP 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Brno - Západ 8
24.9.2016 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
7.5.2016 21:00 Kolibris 5 0 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
Dion VIP 1
7.5.2016 14:00 Dion VIP 7 dráha 1. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 9
7.5.2016 8:30 Dion VIP 6 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
Demion 10
6.5.2016 13:00 LEDO LIBOC 6 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
Dion VIP 8
1.5.2016 16:00 Dion VIP (M.Černovský) 4 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Finále
Savona 1 (J.Bareš) 8
1.5.2016 12:00 Dion YB (J.Vedral) 3 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Semifinále
Dion VIP (M.Černovský) 8
1.5.2016 9:00 Liboc (J.Candra) 3 dráha 1. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Dion VIP (M.Černovský) 7
30.4.2016 16:00 Dion VIP (M.Černovský) 11 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Ledoborci Juniors (A.Podolka) 0
30.4.2016 9:00 Dion VIP (M.Černovský) 8 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Přírodověda (T.Zelenka) 7
29.4.2016 16:00 Dion YB (J.Vedral) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Dion VIP (M.Černovský) 7
17.1.2016 14:00 Ledoborci 3 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 6
17.1.2016 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 4
16.1.2016 17:15 Brno - Západ 2 dráha 3. Muži divize D :
Dion VIP 8
16.1.2016 11:15 Ledoborci 7 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 9
3.1.2016 20:00 PLC ICEBREAKERS 9 dráha B Muži divize D :
Dion VIP 8
3.1.2016 11:15 Morning star Přírodověda 7 dráha A Muži divize D :
Dion VIP 1
2.1.2016 20:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 12
2.1.2016 14:00 Zbraslav M 6 dráha 4. Muži divize D :
Dion VIP 9
22.11.2015 11:15 Dion VIP 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Západ 5
21.11.2015 20:00 Dion VIP 15 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 6
21.11.2015 11:15 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 5
27.9.2015 17:15 Ledoborci Juniors 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 5
27.9.2015 11:15 Brno - Východ 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
26.9.2015 17:15 Dion VIP 13 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
26.9.2015 8:30 Dion 1 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 11
10.5.2015 18:45 Dion VIP 6 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Finále
1.CK Brno 9
10.5.2015 10:30 Kolibris 5 3 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Semifinále
Dion VIP 6
9.5.2015 13:00 Dion VIP 4 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Ledoborci 3 3
8.5.2015 20:00 Kolibris 5 7 dráha 2. MČR 2015 – senioři :Skupina E
Dion VIP 8
3.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 5 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Bronz
Dion VIP (V.Černovský) 1
3.5.2015 15:25 Savona 2 (L.Klíma) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 6
2.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 2 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 7
1.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 8
1.5.2015 8:25 Dion VIP (V.Černovský) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion YB (J.Vedral) 4
4.4.2015 15:00 Ledoborci 7 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
4.4.2015 8:30 Dion VIP 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 1
8.2.2015 18:00 Zbraslav ONI 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 4
8.2.2015 11:30 Dion VIP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
7.2.2015 20:00 Ledoborci Juniors 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 7
7.2.2015 13:30 Zbraslav L 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
7.2.2015 8:00 Dion VIP 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 1
17.11.2014 20:00 Dion VIP 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
17.11.2014 8:00 Dion VIP 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 3
15.11.2014 20:00 Dion VIP 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 7
15.11.2014 13:30 Dion VIP 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
15.11.2014 8:00 Ledoborci 5 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 6
28.9.2014 16:30 Kolibris 5 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 2
28.9.2014 10:30 Dion VIP 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 8
27.9.2014 19:00 Zbraslav M 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 9
27.9.2014 8:00 Brno - Východ 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
11.5.2014 10:30 Dion VIP 3 dráha 4. MČR 2014 – senioři :Čtvrtfinále
Dion 1 10
10.5.2014 21:00 Dion VIP 11 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Skupina E
Demion 1
10.5.2014 10:30 Kolibris 7 dráha 2. MČR 2014 – senioři :Skupina E
Dion VIP 4
23.3.2014 17:00 Dion VIP 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 11
22.3.2014 20:00 Dion VIP 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 0
22.3.2014 11:00 Dion VIP 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 4
16.3.2014 17:00 Brno - Východ 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 5
16.3.2014 11:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
15.3.2014 20:00 Ledoborci 4 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 1
15.3.2014 14:00 Dion VIP 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
15.12.2013 17:00 Dion VIP 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion YB 2
15.12.2013 11:00 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
14.12.2013 20:00 Karviná 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 7
14.12.2013 14:00 Guerera TP 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 6
14.12.2013 8:00 Dion VIP 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 5
7.12.2013 18:00 Dion VIP 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Savona 1 8
7.12.2013 8:30 Dion VIP 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Prague Tee Party Z 2
6.12.2013 19:00 Zbraslav L 13 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Dion VIP 3
6.12.2013 10:00 Savona I 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina D
Dion VIP 9
27.10.2013 20:00 WHEELCHAIR 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 1
27.10.2013 14:00 Dion YB 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 3
27.10.2013 8:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
26.10.2013 11:00 Dion VIP 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 3
12.5.2013 18:00 Dion VIP 3 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Finále
1.CK Brno 6
12.5.2013 15:15 Dion VIP 11 dráha 4. MČR 2013 – senioři :Základní část
Demion 6
12.5.2013 10:15 Dion VIP 8 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Základní část
CC Ledoborci 5
11.5.2013 20:15 1.CK Brno 8 dráha 1. MČR 2013 – senioři :Základní část
Dion VIP 7
11.5.2013 10:15 Kolibris 5 11 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Základní část
Dion VIP 4
13.4.2013 12:45 Dion RM 6 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 2. ligu mužů
Klub z Viktorky 5
13.4.2013 9:00 RPK Brno 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 4
24.3.2013 17:00 Brno - Západ 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
24.3.2013 11:00 Brno - Východ 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 2
23.3.2013 17:00 Dion RM 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
9.12.2012 17:00 Ledo Dion 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
9.12.2012 11:00 RPK Brno 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
8.12.2012 20:00 Dion RM 10 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3 5
8.12.2012 14:00 Dion RM 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Západ 8
8.12.2012 8:00 Dion RM 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
14.10.2012 20:00 Zlatá Praha 1 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
14.10.2012 13:00 Dion RM 1 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 9
14.10.2012 8:00 Zlatá Praha 3 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 7
13.10.2012 17:00 Ledo Dion 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 4
13.10.2012 11:00 Dion RM 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
RPK Brno 3
14.4.2012 8:30 Dion RM 6 dráha 3. Baráže 2012 :Baráž o 1. ligu mužů 2012/13
Zbraslav H 7
25.2.2012 16:00 Zbraslav OH 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 1
25.2.2012 8:30 Ledoborci 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 6
5.2.2012 19:30 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 9
5.2.2012 12:00 Dion RM 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 6
4.2.2012 19:30 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 8
4.2.2012 12:00 Aritma 1 9 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
20.11.2011 16:00 Dion RM 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 12
20.11.2011 8:30 Dion RM 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 6
19.11.2011 16:00 Dion RM 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 9
19.11.2011 8:30 Dion RM 6 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 10
30.10.2011 19:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
30.10.2011 12:00 Trutnov 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
29.10.2011 19:30 Dion RM 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 6
29.10.2011 12:00 Kolibris 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 3
8.5.2011 18:15 Savona 2 2 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Bronz game)
Tee Party S K 7
8.5.2011 15:00 Tee Party S K 5 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Semifinále)
Kolibris 7
8.5.2011 9:15 Savona 1 3 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Tee Party S K 4
7.5.2011 19:50 Savona 3 4 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 3
7.5.2011 12:20 Kolibris 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Tee Party S K 7
7.5.2011 8:00 Tee Party S K 11 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
Ledoborci 4 5
6.5.2011 17:40 Tee Party S K 11 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Modrá skupina
1.CK Brno 4
10.4.2011 14:30 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 10
10.4.2011 8:30 Dion VIP 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 5
27.3.2011 16:15 Dion VIP 7 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - Finále
Kolibris 5 3
27.3.2011 9:15 Demion 4 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - semifinále
Dion VIP 8
26.3.2011 18:15 Kolibris 5 8 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion VIP 5
26.3.2011 13:15 Dion 1 2 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion VIP 7
26.3.2011 8:15 Dion VIP 7 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Demion 3
5.12.2010 14:30 Dion 1 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 9
5.12.2010 8:30 Dion VIP 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 0
4.12.2010 14:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 8
4.12.2010 8:30 Dion VIP 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 4
28.11.2010 14:30 Modřany TP 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 8
28.11.2010 8:30 Dion VIP 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
27.11.2010 14:30 Zbraslav M 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 10
27.11.2010 8:30 Dion VIP 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 6
17.10.2010 17:30 Zlatá Praha 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 9
17.10.2010 11:30 Dion VIP 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 6
16.10.2010 20:30 Dion VIP 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 8
16.10.2010 14:30 Ledoborci 4 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 13
16.10.2010 8:30 Dion VIP 0 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 0
10.4.2010 14:00 Dion VIP 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 7
10.4.2010 8:00 Modřany TP 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 9
7.3.2010 14:00 Dion VIP 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 7
6.3.2010 14:00 Dion VIP 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 6
6.3.2010 8:00 Zbraslav OH 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 6
9.1.2010 20:00 Guerera TP 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 4
9.1.2010 8:00 Aritma 3 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 8
6.12.2009 17:00 Dion 1 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 11
6.12.2009 11:00 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 7
5.12.2009 20:00 Dion VIP 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 9
5.12.2009 14:00 Dion VIP 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 3
5.12.2009 8:00 Dion VIP 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 2
22.11.2009 14:00 Ledoborci 2 6 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 8
22.11.2009 8:00 Dion VIP 1 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 8
21.11.2009 20:00 Zbraslav A 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 3
1.11.2009 17:00 Brno - Západ 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 6
1.11.2009 11:00 Dion VIP 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 10
31.10.2009 8:00 Dion VIP 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 9
13.9.2009 8:00 Dion VIP 10 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 3
12.9.2009 20:00 Dion VIP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 0
12.9.2009 14:00 Karviná 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 9
12.9.2009 8:00 Tee Party 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 9
23.5.2009 17:00 Dion VIP 6 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 9.-12.
Zbraslav A 5
23.5.2009 12:00 Dion SJ 5 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Dion VIP 5
23.5.2009 10:00 Dion VIP 4 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina D
Zlatá Praha 1 11
5.4.2009 16:00 Dion VIP 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga muži - tie break (o 2.-3. místo)
Karviná 9
5.4.2009 11:00 Tee Party 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga muži - tie break (o 2.-3. místo)
Dion VIP 9
4.4.2009 8:00 Zbraslav A 7 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 6
28.3.2009 18:00 Bratislava 2 2 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :6. kolo (skupin AB)
Dion SJ 15
28.3.2009 13:45 Aritma 1 9 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Dion SJ 6
28.3.2009 10:15 Dion SJ 5 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Aritma 2 6
8.3.2009 17:00 Dion VIP 8 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 3
8.3.2009 8:00 Dion VIP 11 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 4
7.3.2009 14:00 Dion VIP 9 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 4
21.2.2009 20:00 Brno - Západ 3 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 10
21.2.2009 11:00 Karviná 6 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 4
22.11.2008 17:00 Zlatá Praha 2 1 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 11
22.11.2008 8:00 Kamenný Újezd 0 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 0
28.9.2008 17:00 Dion VIP 6 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
RPK Brno 8
28.9.2008 8:00 Tee Party 3 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 12
19.4.2008 18:55 Dion RM 3 dráha 2. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Zlatá Praha 1 8
19.4.2008 12:25 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
Dion RM 3
6.4.2008 13:15 Dion RM 6 dráha 2. 2.liga - muži :Tie breaky
Kolibris 3 5
16.3.2008 15:45 Zlatá Praha 2 0 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 0
15.3.2008 20:45 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 5
15.3.2008 13:15 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 7
27.1.2008 15:45 Dion RM 10 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Ledoborci 1 2
27.1.2008 8:15 Dion RM 4 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion 1 5
26.1.2008 18:15 Dion RM 8 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 2
26.1.2008 10:45 Zlatá Praha 3 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 5
25.11.2007 15:45 Dion RM 0 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kladno The Bush 0
25.11.2007 8:15 Dion RM 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Demion 5
24.11.2007 15:45 Dion RM 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Klub z Viktorky 3
24.11.2007 8:15 Dion RM 19 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Ledoborci 2 1
30.9.2007 15:45 Klub z Viktorky 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion RM 10
30.9.2007 8:15 Dion RM 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zlatá Praha 3 6
29.9.2007 13:15 Kladno The Bush 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion RM 7
28.9.2007 20:45 Dion RM 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Demion 10
28.9.2007 10:45 Dion RM 16 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Guerera TP 0
5.5.2007 19:00 Kolibris 3 7 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 6
5.5.2007 15:00 Dion Silver 11 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion RM 1
5.5.2007 10:00 Dion RM 11 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Ledoborky 1 2
5.5.2007 8:00 Dion RM 6 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Demion 6
18.2.2007 18:55 Savona 5 5 dráha 4. 1.liga - muži :Tie breaky
Dion RM 4
18.2.2007 12:25 Zbraslav H 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 4
17.2.2007 18:55 Savona 5 8 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 1
17.2.2007 12:25 Dion RM 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 4
14.1.2007 15:25 Dion RM 2 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 11
14.1.2007 8:55 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 3
13.1.2007 15:25 Dion RM 12 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 4
13.1.2007 8:55 Wallis M 9 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 1
5.11.2006 12:25 Savona 5 2 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 8
4.11.2006 18:55 Dion RM 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Dion 1 11
4.11.2006 12:25 Kolibris 2 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 2
15.10.2006 15:25 Dion RM 2 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Wallis M 11
15.10.2006 8:55 Aritma 2 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 4
14.10.2006 15:25 Dion RM 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 5 3
14.10.2006 8:55 Dion RM 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Zlatá Praha 1 4
9.4.2006 16:00 Kolibris (J.Candra) 12 dráha 1. MČR mixy 2007 :Finále
Dion (V.Černovský) 4
9.4.2006 13:30 Dion (V.Černovský) 11 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
1.CK Brno (R.Adámková) 3
8.4.2006 17:15 Zbraslav (R.Klíma) 7 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Dion (V.Černovský) 6
7.4.2006 20:00 Kolibris 4 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Dion (V.Černovský) 6
7.4.2006 13:00 Dion (V.Černovský) 7 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.A
Savona (Vojtuš) 6
22.1.2006 14:55 RPK Brno 1 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Dion RM 10
22.1.2006 8:55 Dion RM 15 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
KCK Piechowice 4
21.1.2006 14:55 Dion RM 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 5
27.11.2005 17:55 Demion 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Dion RM 11
27.11.2005 11:55 Dion RM 13 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Airport 3
26.11.2005 17:55 Zlatá Praha 2 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Dion RM 5
10.4.2005 11:15 CC Dion 5 dráha 4. MČR mixy 2006 :4.kolo
1.CK Brno 8
9.4.2005 17:15 Kolibris XP 7 dráha 3. MČR mixy 2006 :3.kolo
CC Dion 4
9.4.2005 10:15 Savona - Šup 3 dráha 1. MČR mixy 2006 :2.kolo
CC Dion 6
8.4.2005 17:45 CC Dion 10 dráha 4. MČR mixy 2006 :1.kolo
ALL STARS 8
14.11.2004 15:10 CC Savona 3 8 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Dion RM 6
14.11.2004 10:30 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 9. - 16.místo
Dion RM 11
13.11.2004 16:40 Savona 4 3 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Dion RM 8
13.11.2004 12:20 CC Aritma 11 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Dion RM 4
2.10.2004 20:55 Dion RM 0 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 1 9
2.10.2004 17:55 Dion RM 4 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Kolibris 5 8
2.10.2004 11:55 Dion RM 8 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "B"
Sušice 3
13.3.2004 21:10 Dion RM 7 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Klub z Viktorky 3
13.3.2004 14:55 Dion RM 4 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
Brno - Východ 7
13.3.2004 8:55 Dion RM 11 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 6
14.2.2004 17:55 Trutnov 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 1
14.2.2004 14:55 Dion RM 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 2 2
25.1.2004 17:55 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 2
25.1.2004 11:55 Dion RM 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 3 7
24.1.2004 20:55 Dion RM 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Klub z Viktorky 4
24.1.2004 14:55 Dion 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 9
24.1.2004 8:55 Dion RM 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 6
16.11.2003 16:00 Kolibris 3 5 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Dion RM 8
15.11.2003 22:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Dion RM 7
15.11.2003 13:40 Letící kameny 6 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Dion RM 7
2.11.2003 21:30 Savona 2 9 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 5
2.11.2003 18:45 Dion RM 11 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion 1 4
2.11.2003 13:35 Dion RM 5 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
Trutnov 1 10
8.2.2003 13:25 Dion RM 4 dráha 3. 1.liga - muži :5.hrací den
Brno - Západ 8
8.2.2003 8:15 Kolibris 3 7 dráha 1. 1.liga - muži :5.hrací den
Dion RM 5
1.2.2003 21:30 Dion RM 4 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
Trutnov 1 9
1.2.2003 18:45 Dion RM 5 dráha 3. 1.liga - muži :4.hrací den
Dion 1 4
1.2.2003 13:35 Klub z Viktorky 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Dion RM 10
16.11.2002 16:10 Dion RM 10 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Východ 11
16.11.2002 11:00 Savona 2 8 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
Dion RM 1
16.11.2002 8:15 Dion RM 14 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Západ 3
5.10.2002 16:10 Dion RM 9 dráha 3. 1.liga - muži :1.hrací den
Brno - Východ 3
5.10.2002 11:50 Klub z Viktorky 10 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Dion RM 14
5.10.2002 8:15 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Kolibris 3 8
29.9.2002 15:20 Savona 2 14 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion RM 0
29.9.2002 11:40 Dion RM 7 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Kladno The Bush 5
29.9.2002 8:00 CC Aritma 2Ž 3 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion RM 7
19.1.2002 15:40 Dion RM 9 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
Dion 1 4
19.1.2002 11:00 Klub z Viktorky 7 dráha 4. 1.liga - muži :4.hrací den
Dion RM 8
19.1.2002 8:15 Dion RM 5 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Trutnov 1 10
17.11.2001 20:45 Dion RM 7 dráha 1. 1.liga - muži :3.hrací den
Brno - Východ 6
17.11.2001 18:00 Zlatá Praha 3 6 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Dion RM 3
3.11.2001 15:40 Dion RM 8 dráha 4. 1.liga - muži :2.hrací den
Kolibris 5 7
3.11.2001 11:00 Dion RM 19 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Brno - Západ 2
6.10.2001 20:45 Dion RM 8 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Kolibris 3 10
6.10.2001 18:00 Dion RM 15 dráha 2. 1.liga - muži :1.hrací den
CC Dion TR 5
6.10.2001 14:15 Zlatá Praha 1 9 dráha 1. 1.liga - muži :1.hrací den
Dion RM 5
30.9.2001 16:00 Dion RM 7 dráha 4. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Citadela 10
30.9.2001 13:50 CC Aritma 6 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Dion RM 5
30.9.2001 9:50 Kolibris 2 1 dráha 4. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Dion RM 13
10.2.2001 12:55 Dion RM 8 dráha 2. 1.liga - muži :5.hrací den
Klub z Viktorky 6
20.1.2001 20:45 Dion RM 9 dráha 1. 1.liga - muži :4.hrací den
Letící kameny 0
20.1.2001 18:00 Dion RM 14 dráha 2. 1.liga - muži :4.hrací den
Trutnov 1 6
18.11.2000 15:40 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :3.hrací den
CC Kolibris 4M 9
18.11.2000 8:15 Dion 1 5 dráha 3. 1.liga - muži :3.hrací den
Dion RM 5
4.11.2000 20:45 Kolibris 3 6 dráha 2. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 5
4.11.2000 13:20 1.CK Brno M 5 dráha 1. 1.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 4
7.10.2000 11:00 Dion RM 11 dráha 4. 1.liga - muži :1.hrací den
Savona 4 6
7.10.2000 8:15 Zlatá Praha 6 dráha 3. 1.liga - muži :1.hrací den
Dion RM 9
1.10.2000 15:40 Dion RM 5 dráha A Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
CC Kolibris 4M 4
1.10.2000 11:50 Dion 1 7 dráha 3. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Dion RM 7
1.10.2000 9:50 Citadela 7 dráha A Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Dion RM 5
16.4.2000 16:45 M CC Dion 1 4 dráha 4. MČR mixy 2000 :Mixy
CC Aritma 8
16.4.2000 14:10 V.N.S 4 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
M CC Dion 1 6
15.4.2000 17:40 M CC Dion 1 8 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
M Savona - Junior 2 8
15.4.2000 13:20 M CC Dion 2 7 dráha 4. MČR mixy 2000 :Mixy
M CC Dion 1 9
15.4.2000 11:05 M Gilldas 10 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
M CC Dion 1 8
1.4.2000 15:30 Dion RM 8 dráha 4. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
QPC 7
1.4.2000 14:40 Dion RM 12 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
QPC 2
15.1.2000 20:45 Dion RM 11 dráha 4. 2.liga - muži :4.hrací den
Letící kameny 2 5
15.1.2000 18:05 Dion RM 4 dráha 2. 2.liga - muži :4.hrací den
Kolibris 5 10
15.1.2000 11:45 Dion RM 8 dráha 3. 2.liga - muži :4.hrací den
Trutnov 1 3
20.11.1999 20:45 Dion RM 8 dráha 2. 2.liga - muži :3.hrací den
Letící kameny 2 4
20.11.1999 18:05 Dion RM 8 dráha A 2.liga - muži :3.hrací den
Trutnov 1 9
20.11.1999 11:45 Dion RM 2 dráha 4. 2.liga - muži :3.hrací den
Kolibris 5 6
30.10.1999 20:45 Dion RM 4 dráha 4. 2.liga - muži :2.hrací den
Letící kameny 2 3
30.10.1999 18:05 Trutnov 1 12 dráha 3. 2.liga - muži :2.hrací den
Dion RM 3
30.10.1999 11:45 Dion RM 3 dráha A 2.liga - muži :2.hrací den
Kolibris 5 8
16.10.1999 20:45 Dion RM 7 dráha 3. 2.liga - muži :1.hrací den
Letící kameny 2 6
16.10.1999 18:05 Trutnov 1 9 dráha 2. 2.liga - muži :1.hrací den
Dion RM 2
16.10.1999 11:45 Dion RM 5 dráha 3. 2.liga - muži :1.hrací den
Kolibris 5 9
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo