horni

Candra Jiří (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
31.3.2019 15:45 Ledo Savona (M.Strnadová) 0 dráha 3. MČR mixy 2019 :O 7. místo
Zbraslav (J.Candra) 1
31.3.2019 11:45 Zbraslav (J.Candra) 5 dráha 3. MČR mixy 2019 :Semifinále 2
Kolibris (O.Mihola) 10
31.3.2019 8:45 Zbraslav (J.Candra) 2 dráha 1. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Savona 1 (L.Klíma) 7
30.3.2019 20:15 Zbraslav (J.Candra) 4 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 3
30.3.2019 13:45 Zbraslav (J.Candra) 12 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 37 (O.Hálek) 1
30.3.2019 8:15 Zbraslav (J.Candra) 8 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 5
29.3.2019 20:15 Dion YB (J.Vedral) 10 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Zbraslav (J.Candra) 7
29.3.2019 17:30 Kolibris (O.Mihola) 7 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Zbraslav (J.Candra) 6
26.3.2019 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 7
25.3.2019 16:00 Kolibris 1 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 4
25.3.2019 10:00 Kolibris 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Finále (na 2 výhry)
Sem Tam Brno 10
24.3.2019 9:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
23.3.2019 16:00 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
23.3.2019 9:00 Dion YB 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
22.3.2019 16:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Kolibris 1 11
22.3.2019 10:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
21.3.2019 19:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – muži :Základní část
Dion YB 8
9.2.2019 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 6
9.2.2019 8:30 Tabery - Zbraslav 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
27.1.2019 20:15 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 2
27.1.2019 12:00 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 13
26.1.2019 20:15 Zbraslav OH 3 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 12
26.1.2019 12:00 Sem Tam Brno 3 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 10
9.12.2018 16:00 Dion YB 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 6
9.12.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
8.12.2018 16:00 Sem Tam Brno 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
8.12.2018 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
2.12.2018 13:00 Liboc 7 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Blues Turtle 8
1.12.2018 21:00 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 0
1.12.2018 13:00 Liboc 7 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Kolibris 99 7
30.11.2018 21:00 Trutnov 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 5
30.11.2018 13:00 Liboc 7 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina D
Dion CÉLINE 5
28.10.2018 16:30 Kolibris 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 11
28.10.2018 8:15 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 3
27.10.2018 16:30 Liboc 10 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
27.10.2018 8:15 Sem Tam Brno 3 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 10
30.9.2018 13:00 Morning star Přírodověda 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 8
29.9.2018 20:45 Trutnov 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 3
29.9.2018 13:00 Liboc 7 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Zbraslav Z 4
28.9.2018 20:45 Liboc 7 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Ledoborci Z 7
28.9.2018 13:00 Liboc YB 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 5
23.9.2018 15:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Sem Tam Brno 3
23.9.2018 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Liboc 2
23.9.2018 8:55 Ledolamky 5 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Sem Tam Brno 6
22.9.2018 12:30 Liboc 4 3 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Sem Tam Brno 10
22.9.2018 8:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Kolibris 2 4
21.9.2018 17:45 Sem Tam Brno 6 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Ledoborci 8 3
13.5.2018 17:15 Dion 4 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Finále
Ledoborci 7 2
13.5.2018 9:15 UK 2 4 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Semifinále
Ledoborci 7 9
12.5.2018 16:45 Ledoborci 7 14 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
ČVUT 2 2
12.5.2018 11:15 CZE UNI Ladies 4 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 6
11.5.2018 16:45 UK 3 2 dráha 4. Otevřený curlingový turnaj curlerů - akademiků 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 13
14.4.2018 10:30 Ledoborci 7 6 dráha 1. 1.liga – muži :O vítěze skupin (1. z A v 1. z B)
Zbraslav OH 4
30.3.2018 18:30 Ledoborci 7 10 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 1
30.3.2018 11:30 Zbraslav R 0 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 1
21.1.2018 15:30 Ledoborci 7 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 6
21.1.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 2
20.1.2018 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
20.1.2018 8:30 PLC GUERERA 5 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
5.11.2017 18:30 Ledoborci 1 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 6
5.11.2017 11:30 Ledoborci 7 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 5
4.11.2017 18:30 Kolibris 5 3 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 10
4.11.2017 11:30 Dion VIP 3 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 8
1.10.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
30.9.2017 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 4
30.9.2017 8:30 Ledoborci 7 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 6
17.9.2017 9:00 Ledoborci 7 3 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Savona 5 4
16.9.2017 17:45 Kolibris 5 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 7
16.9.2017 12:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Zbraslav OH 1
16.9.2017 8:00 Ledoborci 7 2 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 1 6
15.9.2017 12:30 Citadela 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 15
28.5.2017 14:00 ČVUT 2 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Finále
Ledomakers W 7
27.5.2017 18:00 ČVUT 3 dráha 1. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
Ledomakers W 9
27.5.2017 11:30 Ledomakers W 5 dráha 3. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
ČSC 3
26.5.2017 15:30 UK Praha 4 dráha 2. Otevřený curlingový turnaj curlerů – akademiků 2017 :Základní část
Ledomakers W 11
12.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Tie break
Liboc 9
12.5.2017 11:00 Liboc 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 2
11.5.2017 17:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 2
11.5.2017 11:00 Liboc 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Kolibris 1 6
10.5.2017 17:00 Tabery - Zbraslav 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 5
10.5.2017 11:00 Liboc 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
9.5.2017 19:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – muži :Základní část
Liboc 8
8.3.2017 18:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
5.3.2017 11:05 Dion VIP (V.Černovský) 0 dráha 3. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
Savona 1 (M.Strnadová) 1
5.3.2017 8:20 Savona 1 (M.Strnadová) 1 dráha 3. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
1.CK Brno (J.Bareš) 8
4.3.2017 17:05 M Dion Céline (K.Krupanský) 7 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 6
4.3.2017 11:05 Ledoborci 2 (O.Hálek) 1 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 15
3.3.2017 17:35 Savona 1 (M.Strnadová) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina D
1.CK Brno (R.Podlena) 9
26.2.2017 16:00 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
26.2.2017 8:30 Kolibris 2 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 4
25.2.2017 16:00 Savona 5 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
25.2.2017 8:30 Liboc 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
15.2.2017 18:30 Tabery - Zbraslav 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
13.11.2016 19:00 Zbraslav OH 1 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 9
13.11.2016 11:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
12.11.2016 19:00 Liboc 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 1
12.11.2016 11:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 10
9.10.2016 16:00 Sem Tam Brno 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
9.10.2016 8:30 Liboc 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 2
8.10.2016 16:00 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 10
8.10.2016 8:30 Liboc 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 1
11.9.2016 10:15 Liboc 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :1/4 finále
Tabery - Zbraslav 6
10.9.2016 12:30 Trutnov 2 1 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 7
10.9.2016 8:00 Ledoborci 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 10
9.9.2016 17:45 RIPER Hradec Králové 3 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 10
9.9.2016 8:00 PLC S&K 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina A
Liboc 6
8.5.2016 14:00 Dion RUM 8 dráha 4. Akademické MČR 2016 :Finále
Dion YB 6
7.5.2016 21:00 Dion YB 11 dráha 1. Akademické MČR 2016 :
UK 1 1
7.5.2016 8:30 UK 2 3 dráha 1. Akademické MČR 2016 :
Dion YB 15
6.5.2016 20:00 TÝM 2 dráha 4. Akademické MČR 2016 :
Dion YB 8
6.5.2016 16:00 Dion YB 7 dráha 2. Akademické MČR 2016 :
Dion RUM 2
1.5.2016 9:00 Liboc (J.Candra) 3 dráha 1. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Dion VIP (M.Černovský) 7
30.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Liboc (J.Candra) 4
30.4.2016 12:00 Liboc (J.Candra) 5 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 2
29.4.2016 20:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 6
29.4.2016 13:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 2 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 8
13.4.2016 8:30 Liboc 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 7
12.4.2016 18:00 Liboc 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :Finále
Duhoví Jednorožci 8
11.4.2016 12:00 Kolibris 2 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 10
10.4.2016 20:00 Duhoví Jednorožci 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 7
10.4.2016 12:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 8
9.4.2016 20:00 Liboc 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Savona 5 5
9.4.2016 12:00 Sem Tam Brno 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – muži :
Liboc 7
12.3.2016 19:00 Liboc 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
12.3.2016 12:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
31.1.2016 15:30 Liboc 10 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 5
31.1.2016 8:30 Kolibris 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
30.1.2016 15:30 Savona 5 8 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
30.1.2016 8:30 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
6.12.2015 17:00 Liboc 3 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Finále
Trutnov 1 6
6.12.2015 13:30 Liboc 3 6 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Semifinále
Savona 2 4
6.12.2015 10:00 Liboc 3 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Zbraslav H 7
5.12.2015 20:15 Liboc 3 7 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Liboc 2 4
5.12.2015 8:00 Savona 3 6 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina A
Liboc 3 7
4.12.2015 14:15 Liboc 5 9 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina A
Liboc 3 8
4.12.2015 8:00 Liboc 3 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina A
VSS Přírodověda 2 4
1.11.2015 18:30 Liboc 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Duhoví Jednorožci 5
1.11.2015 12:00 Liboc 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
31.10.2015 18:30 Liboc 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 1
31.10.2015 12:00 Dion YB 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
11.10.2015 15:30 Liboc 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
11.10.2015 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
10.10.2015 15:30 Liboc 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 3
10.10.2015 8:30 Duhoví Jednorožci 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
13.9.2015 16:15 Liboc 0 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :O 3. místo
Duhoví Jednorožci 10
13.9.2015 13:15 Liboc 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Trutnov 1 7
13.9.2015 9:15 Liboc 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Letící kameny 3
12.9.2015 17:15 Liboc 4 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Kolibris 2 2
12.9.2015 8:45 Ledoborci 7 3 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Liboc 9
11.9.2015 17:00 Sokolky 1 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Liboc 18
11.9.2015 11:15 Liboc 14 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Trutnov 2 3
10.5.2015 16:00 UK 4 4 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Bronz
Liboc 1 9
10.5.2015 13:00 UK 1 7 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Semifinále
Liboc 1 4
10.5.2015 8:00 UK 5 1 dráha 3. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
Liboc 1 16
9.5.2015 16:00 Liboc 1 6 dráha 2. Akademické MČR 2015 :Skupina B
Dion RUM 2
9.5.2015 8:00 UK 1 5 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Skupina B
Liboc 1 4
8.5.2015 17:30 Liboc 1 6 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 4 3
3.5.2015 15:25 Kolibris (P.Štěpánek) 1 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 0
3.5.2015 11:25 Zbraslav H (T.Paul) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
3.5.2015 8:25 Liboc (K.Kubeška) 7 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 2
2.5.2015 21:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 3 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2015 15:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 6
2.5.2015 8:25 Dion YB (J.Vedral) 3 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
1.5.2015 18:25 Liboc (K.Kubeška) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 7
1.5.2015 8:25 Liboc (K.Kubeška) 8 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 2
24.4.2015 8:00 Liboc 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Kolibris 2 9
23.4.2015 16:00 Duh.jedn. 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 12
23.4.2015 8:00 Savona 5 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 5
22.4.2015 16:00 Liboc 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
22.4.2015 8:00 Kolibris 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – muži :Základní část
Liboc 4
14.3.2015 19:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
14.3.2015 12:00 Liboc 7 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 2
18.1.2015 15:30 Savona 5 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
18.1.2015 8:30 Duh.jedn. 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
17.1.2015 15:30 Liboc 5 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 6
17.1.2015 8:30 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 5
14.12.2014 17:00 Liboc 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Finále
Liboc 3 7
14.12.2014 13:30 Savona 3 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Semifinále
Liboc 3 7
14.12.2014 10:00 Savona 1 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Liboc 3 7
13.12.2014 17:00 Liboc 4 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
Liboc 3 10
12.12.2014 21:00 Liboc 3 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Skupina G
Dion YB 2
12.12.2014 14:15 VSK Přírodověda 2 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina G
Liboc 3 13
2.11.2014 18:30 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 4
2.11.2014 12:00 Liboc 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.11.2014 18:30 Zbraslav R 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
1.11.2014 12:00 Liboc 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 9
12.10.2014 15:30 Liboc 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 4
12.10.2014 8:30 Kolibris 2 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 6
11.10.2014 15:30 Liboc 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 9
11.10.2014 8:30 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
14.9.2014 7:30 Liboc 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Zbraslav W 5
13.9.2014 19:30 Letící kameny 6 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina E
Liboc 4
13.9.2014 9:45 Liboc 13 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina E
Kolibris 3 0
11.5.2014 16:00 UK 2 9 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Finále
Liboc 1 8
11.5.2014 13:15 UK 1 3 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Semifinále
Liboc 1 4
11.5.2014 8:00 UK 6 1 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
Liboc 1 15
10.5.2014 18:30 Liboc 1 6 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Skupina A
UK 1 4
10.5.2014 8:00 ČVUT 5 6 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Skupina A
Liboc 1 8
9.5.2014 17:15 Liboc 1 21 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Skupina A
UK 4 0
4.5.2014 18:25 Savona 3 (J.Bareš) 9 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Finále
Liboc (K.Kubeška) 1
4.5.2014 15:25 Trutnov (M.Hoferka) 2 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 6
4.5.2014 11:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 8
3.5.2014 17:25 Ledoborci 1 (J. Marša) 1 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 8
3.5.2014 14:25 Savona 3 (J.Bareš) 5 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 2
2.5.2014 18:25 Zbraslav R (T.Válek) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Liboc (K.Kubeška) 5
2.5.2014 8:25 Liboc (K.Kubeška) 15 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 2
19.4.2014 12:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 6
18.4.2014 20:00 Liboc 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Sem Tam Brno 9
18.4.2014 12:00 Savona 5 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 7
17.4.2014 20:00 Liboc 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Kolibris 1 6
17.4.2014 12:00 Duh.jedn. 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR – muži :Základní část
Liboc 6
2.2.2014 10:00 Liboc 10 dráha 1. Baráž o extraligu 2014/15 - muži :Baráž o Finále MČR 2013/14
Zbraslav R 3
1.2.2014 16:00 Liboc 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 3
1.2.2014 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 11
19.1.2014 19:30 Liboc 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 5
19.1.2014 12:00 Zbraslav M 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 5
18.1.2014 19:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 2
18.1.2014 12:00 Liboc 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
8.12.2013 10:00 Falcon 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Zbraslav D 7
7.12.2013 20:00 Falcon 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Ledoborci 2 1
7.12.2013 10:30 Liboc 1 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina B
Falcon 7
6.12.2013 17:00 Falcon 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina B
Savona 3 10
6.12.2013 8:00 Savona 2 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina B
Falcon 8
3.11.2013 16:00 Liboc 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 6
3.11.2013 8:30 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 3
2.11.2013 16:00 Liboc 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 4
2.11.2013 8:30 Ledo Dion 5 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 7
13.10.2013 19:30 Liboc 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 4
13.10.2013 12:00 Liboc 10 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
12.10.2013 19:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 7
12.10.2013 12:00 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 6
12.5.2013 18:00 ČVUT 4 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Bronz
Aritma 1 5
12.5.2013 13:00 Aritma 1 3 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
ČVUT 10
12.5.2013 8:00 Ledo Dion 5 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Aritma 1 7
11.5.2013 18:00 Duh.jedn. 9 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Aritma 1 6
11.5.2013 13:00 Aritma 1 8 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Savona 1 1
5.5.2013 16:00 Savona 1 (J.Bareš) 5 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Finále
Aritma 1 (K.Kubeška) 3
5.5.2013 12:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 6 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Semifinále
Ledoborci 1 (J. Marša) 2
4.5.2013 19:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 7 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Savona 1 (J.Bareš) 1
4.5.2013 8:00 Zlatá Praha (P.Málek) 5 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
3.5.2013 18:00 Zbraslav H (R.Boháč) 5 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 8
3.5.2013 13:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 16 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 0
3.5.2013 8:00 Ledoborci 3 (M.Neznal) 2 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
24.2.2013 9:00 Aritma 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 10
23.2.2013 19:00 Duhoví jednorožci 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 9
23.2.2013 11:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 5
3.2.2013 16:00 Aritma 1 3 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 9
3.2.2013 8:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 10
2.2.2013 16:00 Savona 4 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 1
2.2.2013 8:30 Aritma 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 1
15.12.2012 18:00 Savona 4 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Falcon 7
15.12.2012 13:00 Falcon 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Zbraslav R 8
14.12.2012 16:00 Falcon 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Ledoborci 4 7
14.12.2012 9:00 Zbraslav TP 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Falcon 6
18.11.2012 19:00 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 10
18.11.2012 11:30 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 9
17.11.2012 19:00 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 6
17.11.2012 11:30 Kolibris 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 1
4.11.2012 16:00 Sem Tam Brno 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 4
4.11.2012 8:30 Aritma 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 9
3.11.2012 16:00 Aritma 1 11 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
3.11.2012 8:30 Dion X 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 5
13.5.2012 15:00 Savona 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Finále
Aritma 1 3
13.5.2012 11:45 Zbraslav R 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále
Aritma 1 9
13.5.2012 8:30 Aritma 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Aritma 1 7
12.5.2012 18:30 Aritma 1 11 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Zbraslav H 1
12.5.2012 13:30 Ledoborci 3 2 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 1 13
12.5.2012 8:30 Aritma 4 2 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 1 11
7.5.2012 17:25 Kolibris 1 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Finále
Aritma 1 1
7.5.2012 14:25 Aritma 1 7 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 6
6.5.2012 14:25 Aritma 1 6 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H 2
5.5.2012 17:25 Aritma 1 7 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav R 3
5.5.2012 8:25 Aritma 1 16 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 2 1
21.4.2012 12:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Semifinále
Aritma 1 3
20.4.2012 12:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 4
19.4.2012 20:00 Aritma 1 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
19.4.2012 12:00 Letící kameny 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 6
18.4.2012 20:00 Aritma 2 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 8
18.4.2012 12:00 Aritma 1 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Dion X 3
24.3.2012 19:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Aritma 1 1
24.3.2012 13:15 Aritma 1 1 dráha 2. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Zbraslav A 6
26.2.2012 13:00 Aritma 1 10 dráha 4. Baráž o extraligu 2012 - muži :Baráž o Playoff 2012
Zbraslav R 5
26.2.2012 9:00 Kolibris 2 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 6
25.2.2012 16:00 Aritma 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 2
25.2.2012 8:30 Trutnov 1 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 5
5.2.2012 19:30 Kolibris 2 0 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 8
5.2.2012 12:00 Ledoborci 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 8
4.2.2012 19:30 S&K Tee Party 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 11
4.2.2012 12:00 Aritma 1 9 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
17.12.2011 16:15 Prague Tee Party 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Nadstavba
Aritma 2 4
17.12.2011 12:00 Dion VIP 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Aritma 2 10
16.12.2011 16:00 Aritma 2 13 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Ledoborci 3 2
16.12.2011 8:00 Zbraslav R 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina A
Aritma 2 4
20.11.2011 16:00 Aritma 1 11 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 3
20.11.2011 8:30 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 6
19.11.2011 16:00 Aritma 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 5
19.11.2011 8:30 Aritma 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 5
30.10.2011 19:30 Aritma 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 5
30.10.2011 12:00 Aritma 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 2
29.10.2011 19:30 Dion RM 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 6
29.10.2011 12:00 Zbraslav OH 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 6
22.5.2011 8:30 Aritma 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Trutnov 1 7
21.5.2011 19:50 Aritma 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Kolibris 3 2
21.5.2011 15:30 Aritma 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Aritma 4 5
21.5.2011 10:10 Aritma 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Zbraslav R 6
8.5.2011 9:15 Kolibris 3 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Zbraslav D 2
7.5.2011 17:40 Zbraslav OH 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 7
7.5.2011 10:10 Savona 1 10 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 4
6.5.2011 19:50 Zbraslav D 15 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 0
6.5.2011 12:20 Zbraslav D 9 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Valící se šutráky 5
26.3.2011 20:45 Aritma 1 0 dráha 2. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. A
Zbraslav OH 0
26.3.2011 10:45 Kolibris 3 9 dráha 1. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. A
Aritma 1 2
19.3.2011 18:30 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 2
19.3.2011 12:00 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 8
13.2.2011 15:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
13.2.2011 9:00 Aritma 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 7
12.2.2011 15:30 Aritma 1 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
12.2.2011 9:00 Dion X 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
7.11.2010 18:30 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
7.11.2010 12:00 Aritma 1 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
6.11.2010 18:30 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
6.11.2010 12:00 Zbraslav R 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 6
10.10.2010 15:30 Aritma 1 10 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 0
10.10.2010 9:00 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
9.10.2010 15:30 Dion X 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 5
9.10.2010 9:00 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
23.5.2010 18:00 Aritma 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Zbraslav R 5
23.5.2010 14:30 Dion X 3 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 1. až 4. místo
Aritma 1 4
23.5.2010 8:00 Aritma 1 9 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Kolibris 3 2
22.5.2010 17:00 Aritma 2 2 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Aritma 1 10
22.5.2010 11:00 Aritma 1 11 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Dion DJ 1
22.5.2010 8:00 Aritma 1 9 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Zelená skupina
Dion VIP 6
1.5.2010 17:30 Aritma (K.Kubeška) 2 dráha A MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Kolibris 4
1.5.2010 13:15 Aritma (K.Kubeška) 9 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Dion (K.Svatoňová) 3
30.4.2010 20:00 Savona (T.Paul) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 8
30.4.2010 13:15 Zbraslav (L.Navrátilová) 5 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 7
15.2.2010 18:00 Savona 5 3 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2010/11
Aritma 1 10
14.2.2010 18:40 Aritma 1 8 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2010/11
Savona 5 4
14.2.2010 14:00 Savona 5 6 dráha 3. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2010/11
Aritma 1 5
13.2.2010 18:00 Zbraslav R 9 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
13.2.2010 11:30 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 8
17.1.2010 15:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
17.1.2010 8:30 Aritma 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 9
16.1.2010 15:00 Savona 4 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 3
16.1.2010 8:30 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 7
20.12.2009 17:30 Aritma 1 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD Final
Aritma 2 4
20.12.2009 15:00 Aritma 2 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD Semifinále
Zbraslav H 4
20.12.2009 12:00 Aritma 2 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD Čtvrtfinále
Trutnov 2 2
19.12.2009 20:00 Zbraslav A 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Aritma 2 11
19.12.2009 12:00 Dion VIP 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Aritma 2 0
18.12.2009 18:00 Aritma 2 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Zbraslav H 2
18.12.2009 8:00 Aritma 2 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina A (Růžová)
Savona M 4
8.11.2009 18:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 8
8.11.2009 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 7
7.11.2009 18:00 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 9
7.11.2009 11:30 Aritma 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
11.10.2009 15:00 Dion X 8 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 5
11.10.2009 8:30 Aritma 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 9
10.10.2009 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 4
10.10.2009 8:30 Aritma 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 11
23.5.2009 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Finále
Aritma 1 6
23.5.2009 15:00 Zbraslav R 4 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 1.-4.
Aritma 1 5
23.5.2009 12:00 Demion 1 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Aritma 1 8
23.5.2009 8:00 Letící kameny 3 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Aritma 1 4
3.5.2009 13:00 Savona (M.Vojtuš) 8 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Aritma (J.Candra) 2
2.5.2009 15:00 Tee Party (L.Marková) 6 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Aritma (J.Candra) 9
2.5.2009 10:15 Aritma (J.Candra) 3 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Valící se šutráky (M.Kubera) 8
1.5.2009 17:45 Zbraslav (L.Navrátilová) 6 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Aritma (J.Candra) 13
1.5.2009 10:45 1.CK Brno (P.Kovač) 7 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina B
Aritma (J.Candra) 5
28.3.2009 18:00 Savona 4 7 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :6. kolo (skupin AB)
Aritma 1 4
28.3.2009 13:45 Aritma 1 9 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Dion SJ 6
28.3.2009 10:15 Bratislava 1 5 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Aritma 1 3
8.2.2009 19:00 Aritma 1 9 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :O extraligu
Aritma 2 0
8.2.2009 13:30 Aritma 2 6 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :O extraligu
Aritma 1 7
8.2.2009 8:00 Aritma 2 6 dráha 4. 1.liga - muži :Tie break
Savona 5 5
7.2.2009 18:30 Aritma 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 5
7.2.2009 12:00 Savona 4 2 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
18.1.2009 15:15 Aritma 2 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 7
18.1.2009 8:30 Savona 5 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
17.1.2009 15:00 Aritma 2 10 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 7
17.1.2009 8:30 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 7
2.11.2008 18:30 Aritma 2 10 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 3 6
2.11.2008 12:00 Zbraslav H 2 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 6
1.11.2008 18:30 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 11
1.11.2008 12:00 Aritma 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 8
12.10.2008 15:00 Aritma 2 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 3
12.10.2008 8:30 Aritma 2 3 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
S&K Tee Party 7
11.10.2008 15:00 Aritma 2 9 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 3
11.10.2008 8:30 Zlatá Praha 3 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Aritma 2 10
25.5.2008 15:30 Demion 4 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Aritma 2 9
25.5.2008 10:30 Aritma 2 5 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Klub z Viktorky 4
24.5.2008 14:00 Aritma 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina B
Kolibris 3 6
24.5.2008 9:00 Aritma 2 17 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Demion 0
16.2.2008 18:25 Dion Silver 10 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
16.2.2008 11:55 Aritma 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 9
13.1.2008 15:25 Aritma 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 5
13.1.2008 8:55 Zbraslav R 8 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 5
12.1.2008 15:25 Trutnov 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
12.1.2008 8:55 Aritma 2 5 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 9
22.12.2007 16:15 Trutnov 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 8
22.12.2007 12:15 MD CC Aritma 4 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 3
21.12.2007 20:15 CC Letící kameny 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 6
21.12.2007 16:15 Savona 4 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 5
21.12.2007 10:15 Zbraslav R 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Aritma 3 7
4.11.2007 18:25 Aritma 2 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 9
4.11.2007 11:55 Aritma 2 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 8
3.11.2007 18:25 Kolibris 1 12 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
3.11.2007 11:55 Aritma 1 10 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 8
14.10.2007 15:25 Aritma 2 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
14.10.2007 8:55 Aritma 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 7
13.10.2007 15:25 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
13.10.2007 8:55 Sem Tam Brno 12 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 0
27.5.2007 16:20 Trutnov 1 1 dráha 1. Akademici 2007 :Akademici muži
CC Aritma 9
27.5.2007 14:00 Trutnov 1 5 dráha 1. Akademici 2007 :Akademici muži
CC Aritma 5
18.2.2007 12:25 Aritma 2 0 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Trutnov 1 0
17.2.2007 18:55 Zlatá Praha 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 1
17.2.2007 12:25 Aritma 2 7 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Wallis M 3
14.1.2007 15:25 Dion RM 2 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 11
14.1.2007 8:55 Aritma 2 8 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Savona 5 6
13.1.2007 15:25 Brno - Východ 5 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Aritma 2 4
13.1.2007 8:55 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 4
12.11.2006 15:30 Aritma 2 10 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav D 2
12.11.2006 10:30 Aritma 2 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Aritma 3 7
11.11.2006 16:30 Aritma 2 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Trutnov 2 2
11.11.2006 9:00 Aritma 2 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Dion HJ 4
5.11.2006 12:25 Aritma 2 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Kolibris 2 7
4.11.2006 18:55 Aritma 2 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Savona 5 2
4.11.2006 12:25 Wallis M 6 dráha 2. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 10
15.10.2006 15:25 Kolibris 5 1 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 6
15.10.2006 8:55 Aritma 2 10 dráha 4. 1.liga - muži :1. kolo
Dion RM 4
14.10.2006 15:25 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. kolo
Aritma 2 7
14.10.2006 8:55 Aritma 2 13 dráha 3. 1.liga - muži :1. kolo
Dion 1 4
1.10.2006 14:30 Aritma 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo
Aritma 3 5
1.10.2006 8:55 Kolibris 3 1 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 2 13
30.9.2006 17:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 6
30.9.2006 8:55 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 2 9
21.5.2006 15:25 Savona 4 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Kolibris 2 5
21.5.2006 9:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav H 5
20.5.2006 15:25 Savona 4 10 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Kolibris 2 4
8.5.2006 17:00 Savona Z 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 8
8.5.2006 11:55 Kolibris 2 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 2
7.5.2006 17:00 Kolibris 2 8 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
7.5.2006 11:55 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
6.5.2006 17:00 Savona 4 6 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 0
6.5.2006 11:55 Zlatá Praha 3 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 12
5.5.2006 19:40 1.KCK Trutnov 1 0 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 2 9
9.4.2006 16:00 Kolibris (J.Candra) 12 dráha 1. MČR mixy 2007 :Finále
Dion (V.Černovský) 4
9.4.2006 11:15 Kolibris (J.Candra) 9 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Aritma (O.Hurtík) 6
8.4.2006 15:00 Kolibris (J.Candra) 11 dráha 3. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Airport Bratislava (Pitoňák) 1
8.4.2006 8:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
Kolibris (J.Candra) 4
7.4.2006 15:15 Kolibris (J.Candra) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.B
1.CK Brno (R.Adámková) 6
12.3.2006 14:55 RSC Zbraslav 4 dráha 3. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 2
12.3.2006 8:55 CC Savona 3 2 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 7
18.2.2006 20:55 CC Kolibris 6 0 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion RM 9
18.2.2006 17:55 CC Kolibris 6 7 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "A"
Kolibris 5 4
18.2.2006 11:55 CC Kolibris 6 5 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 4 4
28.1.2006 20:55 Hungary 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 1
28.1.2006 14:55 Trutnov 1 1 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 11
28.1.2006 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 3
11.12.2005 20:55 CC Kolibris 6 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 7
11.12.2005 14:55 CC Kolibris 6 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Hungary 5
11.12.2005 8:55 CC Kolibris 6 9 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 3
10.12.2005 17:55 Zlatá Praha 1 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 11
10.12.2005 11:55 CC Kolibris 6 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 4
16.10.2005 17:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Finále
Savona 4 4
16.10.2005 11:25 Kolibris 2 10 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Semifinále
Zlatá Praha 6
15.10.2005 14:55 Kolibris 2 7 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Savona 4 5
15.10.2005 8:55 Zbraslav H 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 4
14.10.2005 15:55 Dion HJ 1 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 20
9.10.2005 14:55 Kolibris 3 2 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 14
9.10.2005 8:55 Kolibris 2 9 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 4
8.10.2005 14:55 Kolibris 2 10 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 3
25.9.2005 14:00 Kolibris 2 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Finále
Savona 4 3
25.9.2005 8:30 Kolibris 2 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
Savona D 2
24.9.2005 14:00 Aritma 3 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Kolibris 2 5
24.9.2005 11:00 Kolibris 2 14 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Dion HJ 1
7.5.2005 16:45 Savona Z 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
7.5.2005 11:35 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
24.4.2005 20:55 Hungary 9 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 0
24.4.2005 17:55 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 9
24.4.2005 11:55 Kolibris 3 9 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 1
19.3.2005 11:35 Kolibris 2 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 1 9
12.3.2005 20:55 Hungary 6 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 3
12.3.2005 14:55 Brno - Východ 3 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 5
12.3.2005 8:55 Trutnov 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
CC Kolibris 6 6
13.2.2005 17:55 1.KCK Trutnov 96 2 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 8
13.2.2005 11:55 CC Kolibris 6 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Zlatá Praha 2 4
12.2.2005 8:55 CC Kolibris 6 8 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Demion 4
30.1.2005 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 9
30.1.2005 14:55 CC Kolibris 6 7 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.CC Bratislava 5
30.1.2005 8:55 Kladno The Bush 4 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 7
9.1.2005 14:10 Kolibris 2 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona 4 9
9.1.2005 9:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona D 3
11.12.2004 16:45 Kolibris 2 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav D 5
11.12.2004 11:35 Kolibris 2 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Aritma 3 4
23.10.2004 9:00 Kolibris 2 15 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Trutnov 2 1
17.10.2004 14:25 CC Savona 3 8 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Finále
Kolibris 2 4
17.10.2004 11:25 Kolibris 2 7 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Semifinále
Savona 4 4
16.10.2004 15:55 Trutnov 1 4 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 15
16.10.2004 9:55 Kolibris 2 9 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 1
15.10.2004 17:55 Kolibris 2 3 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Savona 4 6
10.10.2004 14:55 Kolibris 2 9 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 3 7
10.10.2004 8:55 CC Savona 3 5 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Kolibris 2 5
9.10.2004 8:55 Kolibris 2 14 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Forma roste 6
25.9.2004 16:45 Kolibris 2 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion DJ 3
25.9.2004 11:35 Kolibris 2 22 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 3 0
12.9.2004 15:00 Kolibris 2 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 4. - 6. místo
Savona D 5
12.9.2004 9:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 4. - 6. místo
Zlatá Praha 2
11.9.2004 15:00 Savona 4 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Kolibris 2 4
11.9.2004 8:00 Kolibris 2 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina A
Zbraslav 2 2
20.3.2004 20:55 CC Kolibris 6 6 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
Sušice 2
20.3.2004 14:55 CC Kolibris 6 9 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
1.CC Bratislava 3
20.3.2004 8:55 CC Kolibris 6 9 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A"
Kladno The Bush 5
7.3.2004 11:55 KCK Piechowice 0 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 15
6.3.2004 16:45 Kolibris 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
Aritma 3 7
6.3.2004 11:35 Kolibris 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den sk.C
CC Savona F 8
29.2.2004 20:55 Kladno The Bush 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 9
29.2.2004 14:55 CC Kolibris 6 12 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Brno - Západ 2
29.2.2004 8:55 CC Kolibris 6 2 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 8
28.2.2004 17:55 Kolibris 5 12 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 0
28.2.2004 11:55 CC Kolibris 6 2 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 9
1.2.2004 14:55 Savona 4 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 5
1.2.2004 11:55 CC Kolibris 6 9 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Sušice 8
1.2.2004 8:55 CC Dion TR 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 9
31.1.2004 17:55 CC Kolibris 6 9 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
1.CC Bratislava 1
31.1.2004 11:55 CC Kolibris 6 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 4
11.1.2004 16:45 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
CC Savona B 5
11.1.2004 11:35 Kolibris 2 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.A
Zlatá Praha Ž 1
14.12.2003 16:15 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :3.kolo
Savona 4 7
14.12.2003 13:15 Kolibris 2 10 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2003 :2.kolo
Kolibris 3 1
14.12.2003 9:15 Savona M 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2003 :1.kolo
Kolibris 2 6
13.12.2003 17:35 Kolibris 2 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.C
CC Dion Ž 2
13.12.2003 9:00 CC Savona B 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 2 6
23.11.2003 14:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Trutnov 2 7
23.11.2003 9:00 Kolibris 2 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
CC Dion Ž 2
22.11.2003 16:30 Forma roste 1 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Kolibris 2 9
22.11.2003 11:30 1.CK Brno 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.a 2.hrací den sk.A
Kolibris 2 12
9.3.2003 11:05 CC Dion TR 12 dráha 3. MČRJ 2003 - junioři :Utkání o 5.- 8.místo
Kolibris 1 4
8.3.2003 18:45 Kolibris 1 2 dráha 2. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
Savona 2 13
8.3.2003 13:35 Savona 1 12 dráha 4. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
Kolibris 1 3
8.3.2003 8:30 Kolibris 1 9 dráha 1. MČRJ 2003 - junioři :Skupina A
1.CK Brno 2 0
15.2.2003 15:15 Kolibris 2 11 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 4
15.2.2003 11:45 Kolibris 1 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
1.CK Brno M 4
15.2.2003 9:15 1.KCK Trutnov A 10 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2002 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 1 2
25.1.2003 15:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 1 7
25.1.2003 11:10 Kolibris 1 7 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 2 1
15.12.2002 17:00 Kolibris 1 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D
Kolibris 2 6
15.12.2002 14:50 Kolibris 1 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.D
Zlatá Praha Ž 6
9.11.2002 14:00 Dion 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 1 4
9.11.2002 9:45 1.CK Brno 1 0 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.A
Kolibris 1 9
26.10.2002 16:00 Savona 2 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Kolibris 1 3
26.10.2002 9:45 Zlatá Praha Ž 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.A
Kolibris 1 4
28.9.2002 14:00 Kolibris 1 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
CC Aritma Ž 8
28.9.2002 9:45 Kolibris 1 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.A
1.KCK Trutnov B 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo