horni

Černá Kamila (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
27.4.2019 10:30 Letící kameny 0 dráha 3. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :
Sokolky 1
10.2.2019 16:00 Kolibris 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 1
10.2.2019 8:30 PLC LEDO 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
27.1.2019 16:30 Zbraslav W 12 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
27.1.2019 8:15 Sokolky 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 2
26.1.2019 16:30 Sokolky 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 12
26.1.2019 8:15 Savona H 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
16.12.2018 16:00 Sokolky 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 5
16.12.2018 8:30 Sokolky 6 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 10
15.12.2018 16:00 Sokolky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 10
15.12.2018 8:30 Liboc 3 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 2
28.10.2018 20:15 Sokolky 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
28.10.2018 12:00 Savona M 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 2
27.10.2018 20:15 Sokolky 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
27.10.2018 12:00 Ledolamky 12 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 1
31.3.2018 15:30 Savona H 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 0
31.3.2018 9:30 Sokolky 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 1
3.3.2018 13:00 Liboc 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav Z 11
3.3.2018 9:00 Savona M 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Liboc 7
2.3.2018 17:00 Liboc 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Trutnov 1 4
2.3.2018 13:00 PLC LEDO 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Liboc 4
2.3.2018 9:00 Liboc 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :Finálový turnaj - základní část
Zbraslav H 8
4.2.2018 15:30 Liboc 3 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.2.2018 9:30 Sokolky 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
3.2.2018 16:30 PLC LEDO 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 6
3.2.2018 8:15 Sokolky 4 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 5
17.12.2017 20:15 Liboc 1 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 3
17.12.2017 12:00 Sokolky 3 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
16.12.2017 20:15 Zbraslav W 11 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 7
16.12.2017 12:00 Trutnov 2 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 8
3.12.2017 15:30 PLC LEDO 0 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Zápas o 3. místo
Liboc 1
3.12.2017 12:15 Savona M 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Liboc 5
3.12.2017 9:00 Zbraslav Z 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Liboc 6
2.12.2017 20:45 Savona M 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc 3
2.12.2017 16:15 PLC LEDO 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Liboc 1
2.12.2017 10:45 Liboc 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Ledoborci 6
1.12.2017 20:45 Liboc 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Zbraslav Srnery 9
22.10.2017 16:00 Sokolky 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
22.10.2017 8:30 Sokolky 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
21.10.2017 16:00 Savona M 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
21.10.2017 8:30 Sokolky 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 8
15.10.2017 15:30 Zbraslav KO 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Zápas o 7. místo
Liboc 1
15.10.2017 12:15 Liboc 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále
Trutnov 1 10
15.10.2017 9:00 Liboc 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Zbraslav H 8
14.10.2017 20:45 Zbraslav Srnery 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc 3
14.10.2017 16:15 Liboc 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 1 5
14.10.2017 10:45 Red Panda Zbraslav 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc 8
13.10.2017 20:45 Liboc 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Zbraslav M 1
13.10.2017 15:15 Trutnov 2 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc 6
16.9.2017 20:00 Dion YB 5 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
16.9.2017 10:15 Sokolky 4 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Zbraslav L 5
15.9.2017 20:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Sokolky 3
15.9.2017 14:45 Sokolky 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Letící kameny 0
15.4.2017 19:30 Sokolky 1 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - ženy :
Ledoborky 2 0
8.4.2017 16:00 Sokolky 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
8.4.2017 8:30 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 2
29.1.2017 19:30 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
29.1.2017 12:00 Falcon Praha 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
28.1.2017 19:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
28.1.2017 12:00 Sokolky 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
3.12.2016 20:15 Liboc 2 1 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Zbraslav Tabery 7
3.12.2016 14:15 Zbraslav H 5 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Liboc 2 6
2.12.2016 21:00 Savona 3 2 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Liboc 2 6
2.12.2016 14:15 Liboc 2 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
PLC LEDO 8
6.11.2016 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
6.11.2016 8:30 Sokolky 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 9
5.11.2016 16:00 Kolibris 2 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
5.11.2016 8:30 Sokolky 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
2.10.2016 19:30 Dion ICE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 10
2.10.2016 12:00 Sokolky 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.10.2016 19:30 Citadela 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
1.10.2016 12:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 5
10.9.2016 17:45 Sokolky 0 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 8
10.9.2016 10:15 Cherry Stones 7 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 2
9.9.2016 20:00 Sokolky 5 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Kolibris 1 8
9.9.2016 15:30 Savona 6 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 5
21.2.2016 10:30 Sokolky 4 dráha 3. Baráž o extraligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 2 6
21.2.2016 7:55 Sokolky 1 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 0
20.2.2016 15:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 8
20.2.2016 8:30 Kolibris 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
24.1.2016 19:00 Sokolky 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 6
24.1.2016 12:00 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 4
23.1.2016 19:00 PLC 4 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
23.1.2016 12:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
5.12.2015 10:00 Liboc 4 8 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Kolibris 5 3
4.12.2015 17:00 Liboc 4 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Trutnov 1 6
4.12.2015 10:00 Dion YB 9 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina C
Liboc 4 4
8.11.2015 15:30 Trutnov 2 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 5
8.11.2015 8:30 Sokolky 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
7.11.2015 15:30 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
7.11.2015 8:30 Savona I 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
4.10.2015 19:00 Falcon Praha 11 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.10.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 9
3.10.2015 19:00 Letící kameny 13 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
3.10.2015 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 3
13.9.2015 9:15 Sokolky 3 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Duhoví Jednorožci 6
12.9.2015 17:15 Sokolky 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Ledoborci 7 3
12.9.2015 13:45 Kolibris 2 7 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Sokolky 14
12.9.2015 8:45 Trutnov 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Sokolky 5
11.9.2015 17:00 Sokolky 1 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Liboc 18
22.2.2015 13:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
22.2.2015 9:30 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 1
21.2.2015 15:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
21.2.2015 8:30 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 4
1.2.2015 19:00 Sokolky 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 2
1.2.2015 12:00 Sokolky 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
31.1.2015 19:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
31.1.2015 12:00 Sokolky 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 2
9.11.2014 15:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
9.11.2014 8:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
8.11.2014 15:30 Ledoborky 2 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
8.11.2014 8:30 Sokolky 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 0
19.10.2014 19:00 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 14
19.10.2014 12:00 Sokolky 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 3
18.10.2014 19:00 PLC MARTIN 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
18.10.2014 12:00 Sokolky 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 10
30.3.2014 13:00 Sokolky 3 dráha 2. Baráž o extraligu 2014/15 - ženy :Baráž o Extraligu 2014/15
Ledo TP 10
29.3.2014 16:00 Ledoborky 2 2 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
29.3.2014 8:30 Sokolky 12 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 5
26.1.2014 19:30 Ledoborky 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 3
26.1.2014 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
25.1.2014 19:30 Sokolky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
25.1.2014 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
7.12.2013 20:00 Trutnov 2 0 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Liboc 3 0
7.12.2013 8:30 Liboc 3 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Ledoborci 3 5
6.12.2013 17:00 Savona 5 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Liboc 3 7
6.12.2013 10:00 Ledoborci 2 11 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina C
Liboc 3 5
10.11.2013 16:00 Liboc 1 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 6
10.11.2013 8:30 Sokolky 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 7
9.11.2013 16:00 CC Kladno 1 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 8
9.11.2013 8:30 Sokolky 10 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 2
6.10.2013 19:30 Sokolky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 11
6.10.2013 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
5.10.2013 19:30 Zbraslav TP 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 11
5.10.2013 12:00 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 4
31.3.2013 13:00 Sokolky 2 dráha 2. Baráž o extraligu 2013/14 - ženy :Baráž o extraligu 2012/13
Kolibris 1 8
31.3.2013 9:00 Savona I 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
30.3.2013 16:00 Valící se šutráky 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 10
30.3.2013 8:30 Letící kameny 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 8
10.2.2013 19:30 Sokolky 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 4
10.2.2013 12:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 11
9.2.2013 19:30 Sokolky 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 12
9.2.2013 12:00 Tee Party 1 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 0
11.11.2012 16:00 Sokolky 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 4
11.11.2012 8:30 Sokolky 2 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 4
10.11.2012 16:00 Sokolky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
10.11.2012 8:30 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 4
21.10.2012 19:30 Sokolky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
21.10.2012 12:00 Trutnov 2 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 6
20.10.2012 19:30 Liboc 1 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
20.10.2012 12:00 Sokolky 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 8
13.5.2012 8:30 Aritma 5 5 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Aritma 1 7
12.5.2012 20:45 Aritma 5 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Ledoborci 2 3
12.5.2012 13:30 Aritma 5 8 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zlatá Praha 1 3
12.5.2012 8:30 Zbraslav R 8 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Aritma 5 7
31.3.2012 16:00 Aritma 5 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 7
31.3.2012 8:30 Zbraslav SK 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.2.2012 19:30 Dion DJ 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 8
12.2.2012 12:00 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 5
11.2.2012 19:30 Aritma 5 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
11.2.2012 12:00 Citadela 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 10
13.11.2011 16:00 Aritma 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
13.11.2011 8:30 Zbraslav D 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
12.11.2011 16:00 Aritma 5 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
12.11.2011 8:30 Aritma 5 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 9
16.10.2011 19:30 Trutnov 2 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 7
16.10.2011 12:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 12
15.10.2011 19:30 Aritma 5 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 8
15.10.2011 12:00 Aritma 5 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 8
16.4.2011 12:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. Baráže MČR :Baráž o 1. ligu žen
Aritma 5 9
10.4.2011 11:30 Aritma 5 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 6
9.4.2011 8:30 Demion 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 5
30.1.2011 17:30 Aritma 5 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
30.1.2011 11:30 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 2
29.1.2011 20:30 RPK Brno 3 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 6
29.1.2011 14:30 Tee Party Z 3 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8
29.1.2011 8:30 Aritma 5 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 0
28.11.2010 17:30 Aritma 5 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
28.11.2010 11:30 Aritma 4 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 3
27.11.2010 17:30 Aritma 5 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 7
27.11.2010 11:30 Aritma 5 6 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 4
17.10.2010 14:30 Aritma 5 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 2
17.10.2010 8:30 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 2
16.10.2010 17:30 RPK Brno J 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 12
16.10.2010 11:30 Zbraslav SK 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 8
23.5.2010 11:00 Aritma 4 1 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 5 9
22.5.2010 17:00 Aritma 5 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 7
22.5.2010 14:00 Aritma 5 1 dráha 1. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 12
22.5.2010 8:00 Aritma 5 0 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Zbraslav R 19
6.2.2010 15:00 Kolibris 1 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 6
6.2.2010 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
24.1.2010 18:30 Valící se šutráky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 9
24.1.2010 12:00 Aritma 5 2 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 5
23.1.2010 18:30 Trutnov 2 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
23.1.2010 12:00 Aritma 5 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 5
15.11.2009 15:00 Ledo TP 11 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 0
15.11.2009 8:30 Aritma 5 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
14.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
14.11.2009 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 4
25.10.2009 18:30 Ledoborky 1 3 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 8
25.10.2009 12:00 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 10
24.10.2009 18:30 Citadela 9 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 2
24.10.2009 12:00 Aritma 5 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 11
20.2.2000 18:00 Zlatá Praha Ž 5 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 9
20.2.2000 13:20 Savona 1 12 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 3Ž 2
6.2.2000 20:45 Kolibris 3Ž 4 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 10
6.2.2000 18:00 Letící kameny 6 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 5
6.2.2000 13:20 Citadela 4 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 3Ž 8
23.1.2000 15:40 Kolibris 2 13 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 3Ž 2
23.1.2000 11:00 CC Aritma 2Ž 4 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 3Ž 8
23.1.2000 8:15 Kolibris 3Ž 6 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 6
16.1.2000 12:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
CC Aritma 2Ž 10
16.1.2000 8:15 Zlatá Praha Ž 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Dohrávky z 26.9.1999
Kolibris 3Ž 5
7.11.1999 20:45 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Savona 1 9
7.11.1999 18:00 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 3Ž 7
7.11.1999 13:20 Citadela 11 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 3Ž 4
26.9.1999 8:15 CC Aritma 2Ž 8 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 3Ž 4
23.1.1999 11:00 Kolibris 3Ž 9 dráha 4. 2.liga - ženy :4.kolo
TJ Junior 1Ž 2
23.1.1999 8:15 Kolibris 3Ž 12 dráha 2. 2.liga - ženy :4.kolo
Kolibris 1 5
7.11.1998 20:45 CC Dion Ž 2 dráha 4. 2.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 3Ž 7
7.11.1998 18:00 Kolibris 3Ž 14 dráha 2. 2.liga - ženy :3.kolo
CC Savona Y 0
7.11.1998 13:20 TJ Junior 2Ž 6 dráha 1. 2.liga - ženy :3.kolo
Kolibris 3Ž 7
24.10.1998 11:00 Kolibris 3Ž 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
1.CK Brno juniorky 7
24.10.1998 8:15 Savona M 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 3Ž 3
3.10.1998 13:20 CC Letící kameny 2Ž 3 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 6
24.1.1998 18:00 Kolibris 3Ž 3 dráha 2. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Citadela 9
24.1.1998 14:00 Zlatá Praha 1 20 dráha 2. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 3Ž 0
24.1.1998 10:00 CK Montáž Ž 6 dráha 4. Pohár ČSC 1997 :Pohár ČSC
Kolibris 3Ž 8
27.4.1997 9:00 M Savona 5 5 dráha 2. MČR mixy 1997 :2.kolo
M Kolibris 3 10
26.4.1997 15:55 M BCC 2 8 dráha 1. MČR mixy 1997 :1.kolo
M Kolibris 3 4
26.4.1997 14:00 M Kolibris 3 6 dráha 3. MČR mixy 1997 :1.kolo
M Junior B 6
2.3.1997 19:55 Zlatá Praha Ž 8 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 3Ž 2
2.3.1997 10:35 Savona M 13 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 3Ž 4
9.2.1997 11:00 Kolibris 3Ž 4 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
Savona M 5
9.2.1997 8:15 Kolibris 3Ž 5 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
CC Savona V 9
11.1.1997 18:00 Kolibris 3Ž 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 1Ž 5
11.1.1997 15:40 Kolibris 1 10 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 5
11.1.1997 13:20 Kolibris 2 10 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 3
15.12.1996 15:40 Kolibris 3Ž 4 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2Ž 6
15.12.1996 11:00 Zlatá Praha Ž 10 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 3Ž 2
15.12.1996 8:15 Kolibris 3Ž 2 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
CC Savona V 17
2.11.1996 20:45 Kolibris 1 6 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 3Ž 3
2.11.1996 18:00 Kolibris 3Ž 9 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 2Ž 6
2.11.1996 13:20 Kolibris 2 10 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
Kolibris 3Ž 3
13.10.1996 8:15 Kolibris 3Ž 3 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 1Ž 10
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo