horni

Cvejnová Ludmila (CC RIPER)

datum čas zápas dráha soutěž
7.4.2018 15:00 CC RIPER 1 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Savona I 12
7.4.2018 8:00 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 9
21.1.2018 18:30 CC RIPER 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 6
21.1.2018 11:30 CC RIPER 2 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 11
20.1.2018 8:30 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 8
7.1.2018 15:30 CC RIPER 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Tee Party 7
7.1.2018 8:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 8
6.1.2018 18:30 CC RIPER 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
12.11.2017 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 0
12.11.2017 8:30 CC RIPER 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 1
11.11.2017 17:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
11.11.2017 11:15 Dion SG1 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
22.10.2017 11:30 CC RIPER 7 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 9
21.10.2017 15:30 Zlatá Praha 2 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 11
21.10.2017 8:30 Savona I 12 dráha B Ženy divize :Základní část
CC RIPER 2
4.3.2017 17:05 RIPER HK (V.Hubálek) 6 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 15
4.3.2017 11:05 RIPER HK (V.Hubálek) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina C
Dion X (P.Štěpánek) 9
3.3.2017 17:35 Savona 2 (L.Klíma) 8 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina C
RIPER HK (V.Hubálek) 5
25.2.2017 18:30 RPK Brno 3 dráha B Ženy divize :Základní část
CC RIPER 9
25.2.2017 11:30 CC RIPER 0 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 1
5.2.2017 15:30 CC RIPER 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 11
5.2.2017 8:30 CC RIPER 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
4.2.2017 15:30 CC RIPER 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 9
4.2.2017 8:30 CC RIPER 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party 12
13.11.2016 16:00 CC RIPER 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 13
12.11.2016 16:00 Ledolamky 11 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 0
12.11.2016 8:30 Ice Cats 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 8
23.10.2016 18:30 Třešňovka D 0 dráha 3. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 1
23.10.2016 11:30 Ledoborky 3 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 9
22.10.2016 18:30 Dion RUM 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
3.4.2016 17:15 RIPER Hradec Králové 1 dráha 1. Ženy divize Z :
Třešňovka D 0
3.4.2016 11:15 RIPER Hradec Králové 9 dráha 4. Ženy divize Z :
Ice Cats 1
2.4.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 8 dráha 4. Ženy divize Z :
PLC SHOOLANCE 6
17.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha A Ženy divize Z :
Ledoborky 3 9
17.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 7 dráha B Ženy divize Z :
RPK Brno 8
16.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha A Ženy divize Z :
Dion RUM 11
22.11.2015 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha A Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 12
22.11.2015 8:30 RIPER Hradec Králové 5 dráha A Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 3
21.11.2015 14:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 20
28.9.2015 11:15 Dion RUM 9 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
RIPER Hradec Králové 2
27.9.2015 14:00 Tee Party 10 dráha B Ženy divize Y :Základní část
RIPER Hradec Králové 2
27.9.2015 8:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha B Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 12
26.9.2015 14:00 Valící se šutráky 16 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
RIPER Hradec Králové 1
22.3.2015 11:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 5
21.3.2015 20:00 RIPER Hradec Králové 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
23.11.2014 13:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 14
23.11.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 7
22.11.2014 10:45 Dion ICE 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2014 13:30 Zlatá Praha 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 9
16.11.2014 8:00 VSK Přírodověda 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 10
15.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 7
15.11.2014 10:45 Valící se šutráky 9 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 4
4.10.2014 19:00 Metla Kladno 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 0
4.10.2014 13:00 Ledoborky 3 7 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 6
4.10.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo