horni

Cerman Radek (1.KCK TRUTNOV)

datum čas zápas dráha soutěž
9.2.2019 16:00 Dion YB 11 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
9.2.2019 8:30 Zbraslav OH 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 1
27.1.2019 20:15 Liboc 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 4
27.1.2019 12:00 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 13
26.1.2019 20:15 Trutnov 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 9
26.1.2019 12:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
9.12.2018 16:00 Trutnov 1 14 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 5
9.12.2018 8:30 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
8.12.2018 16:00 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 10
8.12.2018 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
28.10.2018 16:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
28.10.2018 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
27.10.2018 16:30 Trutnov 1 11 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
27.10.2018 8:15 Ledoborci 7 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
23.9.2018 15:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Sem Tam Brno 3
23.9.2018 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Tabery - Zbraslav 2
23.9.2018 8:55 Trutnov 1 7 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Dion YB 2
22.9.2018 20:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Morning star Přírodověda 3
22.9.2018 15:30 Trutnov 1 3 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Liboc 5
22.9.2018 10:15 CZE 1 juniorky 5 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Trutnov 1 7
21.9.2018 20:00 Lucky Stones 6 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Trutnov 1 4
3.2.2018 20:15 Dion YB 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
3.2.2018 12:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
14.1.2018 16:00 Liboc 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
14.1.2018 8:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
13.1.2018 16:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.1.2018 8:30 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
17.12.2017 16:30 Trutnov 1 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
17.12.2017 8:15 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
16.12.2017 16:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
16.12.2017 8:15 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
29.10.2017 16:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
29.10.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
28.10.2017 16:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
28.10.2017 8:30 Savona 5 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
18.3.2017 19:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
18.3.2017 11:30 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
26.2.2017 16:00 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
26.2.2017 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 5
25.2.2017 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
25.2.2017 8:30 Trutnov 1 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
13.11.2016 19:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
13.11.2016 11:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
12.11.2016 19:00 Sem Tam Brno 11 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
12.11.2016 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
9.10.2016 16:00 Trutnov 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
9.10.2016 8:30 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 11
8.10.2016 16:00 Savona 5 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
8.10.2016 8:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 11
12.3.2016 15:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 9
12.3.2016 8:30 Trutnov 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
31.1.2016 19:00 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
31.1.2016 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
30.1.2016 19:00 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 2
30.1.2016 12:00 Trutnov 1 9 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 1
1.11.2015 15:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
1.11.2015 8:30 Trutnov 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 3
31.10.2015 15:30 Savona 6 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 11
31.10.2015 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 3
11.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
11.10.2015 12:00 Trutnov 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
10.10.2015 19:00 PLC S&K 1 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 9
10.10.2015 12:00 Trutnov 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
13.9.2015 16:15 Trutnov 1 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Finále
Savona 5 7
13.9.2015 13:15 Liboc 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Trutnov 1 7
13.9.2015 9:15 Liboc 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 5
12.9.2015 13:45 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Liboc 3 4
11.9.2015 19:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 7
11.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 8
11.9.2015 8:45 Trutnov 1 7 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Ledoborci Juniors 2
14.3.2015 19:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
14.3.2015 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
18.1.2015 15:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
18.1.2015 8:30 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 4
17.1.2015 15:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
17.1.2015 8:30 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
2.11.2014 18:30 Trutnov 1 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
2.11.2014 12:00 Liboc 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.11.2014 18:30 Savona 5 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
1.11.2014 12:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 8
12.10.2014 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
12.10.2014 8:30 Duh.jedn. 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.10.2014 15:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
11.10.2014 8:30 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 3
14.9.2014 9:45 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
PLC LEDO 12
13.9.2014 17:15 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Liboc 3 5
13.9.2014 12:00 Falcon Praha 0 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Trutnov 1 10
2.2.2014 10:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Baráž o extraligu 2014/15 - muži :Baráž o Extraligu 2014/15
Savona 4 7
1.2.2014 16:00 Zbraslav OH 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.2.2014 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 11
19.1.2014 19:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
19.1.2014 12:00 Ledo Dion 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 7
18.1.2014 19:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
18.1.2014 12:00 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
22.12.2013 10:00 Trutnov 1 3 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Dion X 9
21.12.2013 21:15 Trutnov 1 3 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Dion X 6
21.12.2013 16:15 Zbraslav ONI 0 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Trutnov 1 8
21.12.2013 10:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
S&K Tee Party 5
3.11.2013 16:00 Ledoborci 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
3.11.2013 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
2.11.2013 16:00 Liboc 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 4
2.11.2013 8:30 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 5
13.10.2013 19:30 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 3
13.10.2013 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
12.10.2013 19:30 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
12.10.2013 12:00 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
24.2.2013 9:00 Kolibris 2 12 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 2
23.2.2013 16:00 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 5
23.2.2013 8:30 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 3
3.2.2013 19:30 Guerera TP 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 7
3.2.2013 12:00 Ledoborci 1 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 9
2.2.2013 19:30 S&K Tee Party 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 8
2.2.2013 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 6
18.11.2012 16:00 Kolibris 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 6
18.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 6
17.11.2012 16:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 5
17.11.2012 8:30 Trutnov 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 2
4.11.2012 19:30 Trutnov 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 3
4.11.2012 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 1
3.11.2012 19:30 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 3
3.11.2012 12:00 Savona 5 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 3
13.5.2012 15:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :O 3. místo
Trutnov 1 4
13.5.2012 11:45 Savona 5 6 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále
Trutnov 1 3
13.5.2012 8:30 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
12.5.2012 18:30 Aritma 3 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 8
12.5.2012 15:45 Dion 1 5 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 6
12.5.2012 10:45 Trutnov 1 7 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Kolibris 3 4
25.2.2012 16:00 Trutnov 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 7
25.2.2012 8:30 Trutnov 1 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 5
5.2.2012 19:30 Trutnov 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 6
5.2.2012 12:00 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 9
4.2.2012 19:30 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 8
4.2.2012 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 7
20.11.2011 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 6
20.11.2011 8:30 S&K Tee Party 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 6
19.11.2011 16:00 Aritma 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 5
19.11.2011 8:30 Ledoborci 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 3
30.10.2011 19:30 Trutnov 1 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 8
30.10.2011 12:00 Trutnov 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
29.10.2011 19:30 Kolibris 2 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 4
29.10.2011 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
22.5.2011 14:30 Trutnov 1 8 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Bronze game
Savona 5 4
22.5.2011 11:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Trutnov 1 3
22.5.2011 8:30 Aritma 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Trutnov 1 7
21.5.2011 19:50 Zlatá Praha 1 1 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 7
21.5.2011 15:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 2
21.5.2011 10:10 Savona M 1 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 8
7.5.2011 17:40 Trutnov 5 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav R 6
7.5.2011 10:10 Trutnov 2 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Tee Party Z 5
6.5.2011 19:50 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 6
6.5.2011 12:20 Trutnov 0 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Aritma 2 9
20.3.2011 14:00 Savona 5 9 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2011/12
Trutnov 1 7
20.3.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 5
19.3.2011 18:30 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 7
19.3.2011 12:00 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 0
13.2.2011 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 3
13.2.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 7
12.2.2011 15:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
12.2.2011 9:00 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 9
7.11.2010 18:30 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
7.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 11
6.11.2010 18:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 5
6.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
10.10.2010 15:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
10.10.2010 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
9.10.2010 15:30 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
9.10.2010 9:00 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
23.5.2010 18:00 RPK Brno 0 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Trutnov 1 0
23.5.2010 14:30 Kolibris 3 0 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Trutnov 1 0
23.5.2010 8:00 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 3
22.5.2010 17:00 Aritma 5 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 7
22.5.2010 14:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 1
22.5.2010 8:00 Trutnov 1 12 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 4 4
19.2.2010 12:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Kolibris 1 7
18.2.2010 20:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 4
18.2.2010 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 8
17.2.2010 20:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 4
17.2.2010 12:00 Aritma 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 5
14.2.2010 10:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 10
13.2.2010 18:00 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
13.2.2010 11:30 Dion X 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 7
17.1.2010 15:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
17.1.2010 8:30 Trutnov 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
16.1.2010 15:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 9
16.1.2010 8:30 Trutnov 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
8.11.2009 18:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 6
8.11.2009 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
7.11.2009 18:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 8
7.11.2009 11:30 Aritma 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
11.10.2009 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
11.10.2009 8:30 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 7
10.10.2009 15:00 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
10.10.2009 8:30 Trutnov 1 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
12.2.2009 8:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 3
11.2.2009 16:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.2.2009 8:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
10.2.2009 16:00 Trutnov 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 2 9
10.2.2009 8:00 Savona 4 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Trutnov 1 3
7.2.2009 15:00 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 6
7.2.2009 8:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 7
18.1.2009 18:15 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 10
18.1.2009 11:30 Trutnov 1 3 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 7
17.1.2009 18:15 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 10
17.1.2009 11:45 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
2.11.2008 15:00 Trutnov 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 9
2.11.2008 8:30 Kolibris 2 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 8
1.11.2008 15:00 Trutnov 1 2 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 8
1.11.2008 8:30 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 8
12.10.2008 18:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 5
12.10.2008 11:30 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 6
11.10.2008 18:00 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 4
11.10.2008 11:30 Dion X 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 8
26.4.2008 16:25 Trutnov 1 4 dráha 4. Finálový turnaj MČR - muži :2.část turnaje - 3.v 4.
Sem Tam Brno 7
25.4.2008 12:25 Trutnov 1 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Kolibris 2 4
24.4.2008 20:25 Sem Tam Brno 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Trutnov 1 4
24.4.2008 12:25 Trutnov 1 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Zbraslav R 7
23.4.2008 20:25 Kolibris 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Trutnov 1 2
23.4.2008 12:25 Trutnov 1 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :1.část turnaje
Dion Silver 4
16.2.2008 18:25 Trutnov 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 2
16.2.2008 11:55 Kolibris 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 9
13.1.2008 15:25 Trutnov 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Dion Silver 2
13.1.2008 8:55 Aritma 1 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 3
12.1.2008 15:25 Trutnov 1 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 2 4
12.1.2008 8:55 Sem Tam Brno 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 6
4.11.2007 18:25 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 7
4.11.2007 11:55 Zbraslav R 8 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 9
3.11.2007 18:25 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 6
3.11.2007 11:55 Dion Silver 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 1
14.10.2007 15:25 Trutnov 1 10 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 4
14.10.2007 8:55 Aritma 2 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 7
13.10.2007 15:25 Trutnov 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 8
13.10.2007 8:55 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 4
27.5.2007 16:20 Trutnov 1 1 dráha 1. Akademici 2007 :Akademici muži
CC Aritma 9
27.5.2007 14:00 Trutnov 1 5 dráha 1. Akademici 2007 :Akademici muži
CC Aritma 5
28.4.2007 14:55 Kladno Nephr. 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 3 6
28.4.2007 14:55 Prague TP M 0 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno Nephr. 0
7.4.2007 20:55 Demion 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno Nephr. 0
18.3.2007 17:55 Zlatá Praha 2 3 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno Nephr. 4
18.3.2007 11:55 Kladno Nephr. 6 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
AP Bratislava 9
17.3.2007 20:55 CC Ledoborci 6 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno Nephr. 5
17.3.2007 8:55 Kladno Nephr. 9 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Sušice 3
3.2.2007 20:55 Kolibris 5 6 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno Nephr. 4
3.2.2007 11:55 Kladno Nephr. 6 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno The Bush 7
16.12.2006 17:55 Kladno Nephr. 16 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Sušice 4
16.12.2006 8:55 CC Ledoborci 11 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno Nephr. 2
26.11.2006 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kolibris 3 0
26.11.2006 14:55 Chec Sport Team 10 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno Nephr. 2
25.11.2006 17:55 Kladno Nephr. 2 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Prague TP M 9
8.10.2006 20:55 Brno - Východ 10 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno Nephr. 6
8.10.2006 11:55 Kladno Nephr. 6 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno The Bush 8
7.10.2006 20:55 AP Bratislava 9 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno Nephr. 4
24.9.2006 20:55 Kladno Nephr. 7 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Zlatá Praha 2 8
24.9.2006 11:55 Demion 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno Nephr. 5
18.3.2006 15:10 El Greco 9 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Kladno Nephr. 0
18.3.2006 11:55 Airport 8 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Kladno Nephr. 3
11.2.2006 17:55 Kladno Nephr. 8 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A" - muži B
Zlatá Praha 3 6
11.2.2006 11:55 Kladno Nephr. 6 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A" - muži B
Sušice 3
5.2.2006 8:55 Demion 7 dráha 3. 2.liga - muži :Tie breaky
Kladno Nephr. 6
22.1.2006 11:55 Airport 9 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 0
21.1.2006 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Demion 9
21.1.2006 14:55 Dion RM 8 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 5
21.1.2006 8:55 Kladno Nephr. 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 2 11
27.11.2005 11:55 RPK Brno 5 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 6
26.11.2005 17:55 Kladno Nephr. 7 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
KCK Piechowice 5
30.4.2005 12:25 Kladno The Bush 1 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "B"
Kladno Nephr. 10
30.4.2005 8:55 KCK Piechowice 10 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B"
Kladno Nephr. 8
20.3.2005 17:55 Zlatá Praha 2 9 dráha 2. 2.liga - muži :Turnaj o postup do PKT "B"
Kladno Nephr. 0
20.3.2005 11:55 Zlatá Praha 3 5 dráha 1. 2.liga - muži :Turnaj o postup do PKT "B"
Kladno Nephr. 9
13.2.2005 17:55 Demion 2 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Kladno Nephr. 6
13.2.2005 11:55 Kladno Nephr. 7 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
1.KCK Trutnov 96 4
12.2.2005 17:55 Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Kladno Nephr. 5
30.1.2005 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
CC Kolibris 6 9
30.1.2005 8:55 1.CC Bratislava 9 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Kladno Nephr. 2
29.1.2005 11:55 Kladno Nephr. 5 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Kladno The Bush 9
23.10.2004 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
Brno - Západ 9
23.10.2004 17:55 Kladno Nephr. 11 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
Savona 4 4
23.10.2004 11:55 Kladno Nephr. 9 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "B"
CC Dion TR 0
20.3.2004 20:55 1.CC Bratislava 9 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A"
Kladno Nephr. 0
20.3.2004 14:55 Kladno Nephr. 8 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "A"
Sušice 9
20.3.2004 8:55 Kladno Nephr. 8 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
El Greco 6
7.3.2004 8:55 Savona 4 10 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 3
29.2.2004 20:55 Kladno Nephr. 3 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 10
29.2.2004 14:55 Kladno Nephr. 2 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Savona 1 6
29.2.2004 8:55 Kladno The Bush 0 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 9
28.2.2004 20:55 Brno - Západ 0 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 9
28.2.2004 11:55 CC Kolibris 6 2 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 9
1.2.2004 17:55 1.CC Bratislava 7 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Kladno Nephr. 5
1.2.2004 14:55 Kladno Nephr. 6 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
El Greco 5
1.2.2004 8:55 Kladno Nephr. 9 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
KCK Piechowice 6
31.1.2004 17:55 Kladno Nephr. 8 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Sušice 4
31.1.2004 11:55 Kladno Nephr. 9 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
CC Dion TR 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo