horni

Capoušek Petr (CK DEMION)

datum čas zápas dráha soutěž
12.5.2018 19:15 Demion 2 dráha 3. MČR 2018 – senioři :Čtvrtfinále
Dion VIP 10
12.5.2018 8:45 Demion 5 dráha 4. MČR 2018 – senioři :Skupina E
CC Ledoborci 6
11.5.2018 19:15 1.CK Brno 10 dráha 2. MČR 2018 – senioři :Skupina E
Demion 8
11.2.2018 19:30 Demion 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
11.2.2018 12:00 Ledoborci Army 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Demion 3
10.2.2018 19:30 Savona 6 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Demion 0
10.2.2018 11:45 Demion 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 8
14.1.2018 12:00 Demion 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 9
13.1.2018 12:00 Demion 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
10.12.2017 18:30 Ledoborci 8 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Demion 7
10.12.2017 11:30 Troublemakers 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Demion 1
9.12.2017 18:30 Demion 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 2
9.12.2017 11:30 Klub z Viktorky 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Demion 7
12.11.2017 18:30 WHEELCHAIR 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Demion 8
12.11.2017 11:30 Demion 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
11.11.2017 14:00 Zbraslav L 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Demion 7
11.11.2017 8:30 Demion 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 5
29.10.2017 18:30 Ledoborci 4 2 dráha A Muži divize A :Základní část
Demion 8
29.10.2017 11:30 Demion 0 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 1
28.10.2017 19:30 Karviná 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Demion 8
28.10.2017 12:00 Demion 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 4
28.5.2017 14:00 Demion 1 dráha 3. MČR 2017 – senioři :O 3. místo
Dion VIP 0
28.5.2017 10:00 1.CK Brno 9 dráha 4. MČR 2017 – senioři :Semifinále
Demion 6
27.5.2017 14:30 1.CK Brno 3 dráha 1. MČR 2017 – senioři :Senioři C
Demion 5
26.5.2017 19:30 Demion 10 dráha 3. MČR 2017 – senioři :Senioři C
Trutnov 6
19.3.2017 16:00 Demion 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 6
19.3.2017 8:30 Demion 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
18.3.2017 16:00 Demion 4 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 10
18.3.2017 8:30 Demion 4 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 8
26.2.2017 19:30 Ledoborci 7 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 3
26.2.2017 12:00 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Demion 2
5.2.2017 18:30 PLC ICEBREAKERS 10 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Demion 5
5.2.2017 11:30 CC RIPER 5 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 6
4.2.2017 11:30 Ledoborci Juniors 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 6
11.12.2016 15:30 Kolibris 3 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Demion 7
11.12.2016 8:30 WHEELCHAIR 7 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Demion 4
10.12.2016 15:30 Ledoborci 8 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 6
10.12.2016 8:30 Demion 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 8
9.10.2016 19:30 Demion 4 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 11
9.10.2016 12:00 Demion 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 0
8.10.2016 19:30 Demion 7 dráha 4. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 6
8.5.2016 10:00 Demion 3 dráha 3. MČR 2016 – senioři :Semifinále
1.CK Brno 8
7.5.2016 21:00 Demion 7 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
1.CK Brno 6
7.5.2016 8:30 Dion VIP 6 dráha 4. MČR 2016 – senioři :
Demion 10
6.5.2016 20:00 LEDO LIBOC 9 dráha 1. MČR 2016 – senioři :
Demion 2
6.5.2016 13:00 Demion 10 dráha 3. MČR 2016 – senioři :
Kolibris 5 9
17.1.2016 20:00 Demion 1 dráha 3. Muži divize E :
Ledoborci Juniors 8
17.1.2016 17:15 Brno - Východ 13 dráha 4. Muži divize E :
Demion 3
17.1.2016 11:15 Demion 2 dráha 3. Muži divize E :
PLC GUERERA 12
16.1.2016 17:15 Ledoborci 2 4 dráha B Muži divize E :
Demion 5
16.1.2016 8:30 Ledoborci Juniors 14 dráha B Muži divize E :
Demion 1
3.1.2016 20:00 Demion 6 dráha 1. Muži divize E :
Kolibris 5 4
3.1.2016 8:30 Demion 3 dráha 2. Muži divize E :
Dion 1 7
2.1.2016 17:15 Karviná 4 dráha 3. Muži divize E :
Demion 8
2.1.2016 11:15 Zbraslav L 6 dráha 4. Muži divize E :
Demion 3
22.11.2015 11:15 Kolibris 3 6 dráha A Muži divize B :Základní část
Demion 5
21.11.2015 17:15 Ledoborci 7 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Demion 8
21.11.2015 8:30 Demion 10 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 9
28.9.2015 14:30 Demion 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Karviná 6
27.9.2015 17:15 Demion 8 dráha B Muži divize B :Základní část
RIPER Hradec Králové 7
26.9.2015 20:00 Demion 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 9
26.9.2015 11:15 Loupežníci Jičín 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Demion 8
9.5.2015 18:30 Demion 8 dráha 4. MČR 2015 – senioři :1/4 finále
Kolibris 5 10
9.5.2015 13:00 Dion 1 3 dráha 3. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Demion 9
8.5.2015 20:00 Demion 6 dráha 4. MČR 2015 – senioři :Skupina D
RIPER Hradec Králové 5
8.5.2015 15:00 1.CK Brno 11 dráha 1. MČR 2015 – senioři :Skupina D
Demion 7
8.2.2015 15:00 Klub z Viktorky 4 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Demion 7
8.2.2015 8:30 Demion 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Savona 3 8
7.2.2015 17:15 Kolibris 3 0 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 1
7.2.2015 10:45 Demion 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 8
23.11.2014 17:15 Ledoborci 3 5 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 4
23.11.2014 10:45 RIPER Hradec Králové HD 8 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 5
22.11.2014 19:00 Demion 5 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Karviná 3
22.11.2014 13:00 Demion 9 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 1
22.11.2014 8:00 Demion 3 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 5
28.9.2014 19:00 Karviná 10 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 2
28.9.2014 13:00 Loupežníci Jičín 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Demion 3
28.9.2014 8:00 Demion 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 8
27.9.2014 16:30 Demion 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 6
27.9.2014 10:30 Savona 3 4 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 3
11.5.2014 10:30 Demion 3 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Čtvrtfinále
Ledoborci 3 8
10.5.2014 21:00 Dion VIP 11 dráha 1. MČR 2014 – senioři :Skupina E
Demion 1
10.5.2014 15:45 Demion 3 dráha 4. MČR 2014 – senioři :Skupina E
Kolibris 11
22.3.2014 14:00 Klub z Viktorky 9 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 3
22.3.2014 8:00 Zlatá Praha 3 2 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 4
15.3.2014 17:00 Loupežníci Jičín 6 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 8
15.3.2014 11:00 Demion 1 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 0
16.2.2014 17:00 Ledoborci 2 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 1
16.2.2014 11:00 Demion 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 6
15.2.2014 20:00 Demion 0 dráha 1. Muži divize C :Základní část
RPK Brno 6
15.2.2014 14:00 Demion 7 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
15.2.2014 8:00 Demion 6 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 8
17.11.2013 20:00 Demion 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 7
17.11.2013 14:00 Kolibris 3 7 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Demion 6
17.11.2013 8:00 Demion 9 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 5
16.11.2013 17:00 Zbraslav L 4 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Demion 6
16.11.2013 11:00 RPK Brno 7 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 10
12.5.2013 18:00 Demion 3 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Bronz
CC Ledoborci 8
12.5.2013 15:15 Dion VIP 11 dráha 4. MČR 2013 – senioři :Základní část
Demion 6
12.5.2013 10:15 Demion 3 dráha 2. MČR 2013 – senioři :Základní část
1.CK Brno 7
11.5.2013 15:15 Kolibris 5 5 dráha 3. MČR 2013 – senioři :Základní část
Demion 8
11.5.2013 10:15 Demion 5 dráha 1. MČR 2013 – senioři :Základní část
CC Ledoborci 4
14.4.2012 8:30 Demion 6 dráha 1. Baráže 2012 :Baráž o 2. ligu mužů 2012/13
Ledo Dion 10
8.4.2012 14:30 Demion 8 dráha 2. 2.liga - muži :Tie Breaky
RPK Brno 10
7.4.2012 17:30 Demion 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Západ 6
7.4.2012 11:30 Kolibris 3 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 8
25.3.2012 14:15 Demion 1 dráha 2. MČR 2012 – senioři :MČR senioři 2012 - Finále
Kolibris 5 6
25.3.2012 9:15 Demion 5 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 4
24.3.2012 19:15 Demion 1 dráha 2. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Dion 1 7
24.3.2012 13:15 Demion 1 dráha 3. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Kolibris 5 7
24.3.2012 8:15 Ledoborci 3 4 dráha 1. MČR 2012 – senioři :MČR seniorů 2012
Demion 7
22.1.2012 17:30 Demion 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Guerera TP 9
22.1.2012 11:30 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Brno - Východ 11
21.1.2012 17:30 Demion 11 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
RPK Brno 3
21.1.2012 11:30 Zbraslav H 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 5
6.11.2011 14:30 Zlatá Praha 3 9 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 3
6.11.2011 8:30 Demion 3 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 3 8
5.11.2011 14:30 Brno - Západ 2 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 9
5.11.2011 8:30 Guerera TP 7 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 6
2.10.2011 17:30 Brno - Východ 10 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 8
2.10.2011 11:30 RPK Brno 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Demion 8
1.10.2011 17:30 Demion 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav H 10
1.10.2011 11:30 Demion 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 3 8
16.4.2011 12:30 Demion 6 dráha 1. Baráže MČR :Barář o 2. ligu mužů
Zbraslav SK 2
9.4.2011 14:30 Demion 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 3 6
27.3.2011 16:15 Dion 1 7 dráha 4. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - Bronze game
Demion 5
27.3.2011 9:15 Demion 4 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - semifinále
Dion VIP 8
26.3.2011 18:15 Demion 7 dráha 2. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Dion 1 6
26.3.2011 13:15 Demion 2 dráha 3. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Kolibris 5 9
26.3.2011 8:15 Dion VIP 7 dráha 1. MČR 2011 - senioři :MČR senioři 2011 - základní část
Demion 3
5.12.2010 17:30 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Demion 6
5.12.2010 11:30 S&K Tee Party 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Demion 1
4.12.2010 17:30 Demion 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 3
4.12.2010 11:30 Demion 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 9
31.10.2010 17:30 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 7
31.10.2010 11:30 Demion 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 2
30.10.2010 20:30 Demion 1 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 7
30.10.2010 14:30 Zlatá Praha 3 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Demion 3
30.10.2010 8:30 Demion 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 6
3.10.2010 14:30 Demion 1 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 9
3.10.2010 8:30 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 9
2.10.2010 17:30 Demion 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 1
2.10.2010 11:30 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Guerera TP 7
10.4.2010 20:00 Zlatá Praha 3 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 8
10.4.2010 11:00 Demion 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav H 6
6.3.2010 17:00 Demion 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
RPK Brno 8
6.3.2010 11:00 Demion 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 8
10.1.2010 14:00 Kolibris 5 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 7
10.1.2010 8:00 Demion 1 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 10
6.12.2009 14:00 Dion RM 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 5
6.12.2009 8:00 Demion 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 3 6
5.12.2009 17:00 RPK Brno 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 2
5.12.2009 11:00 Zbraslav H 11 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 3
31.10.2009 17:00 Klub z Viktorky 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 5
31.10.2009 11:00 Demion 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 3
13.9.2009 17:00 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 7
13.9.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 2
26.4.2009 8:30 Karviná 4 dráha 3. Baráž o 2. ligu - muži :Baráž o 2. ligu - muži
Demion 8
25.4.2009 18:30 Demion 4 dráha 2. Baráž o 2. ligu - muži :Baráž o 2. ligu - muži
Karviná 8
25.4.2009 12:00 Karviná 5 dráha 1. Baráž o 2. ligu - muži :Baráž o 2. ligu - muži
Demion 6
5.4.2009 11:00 Klub z Viktorky 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga muži - tie break (o 6.-7. místo)
Demion 6
4.4.2009 20:00 Demion 5 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 10
4.4.2009 17:00 Brno - Východ 0 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Demion 0
4.4.2009 11:00 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 5
8.3.2009 11:00 Kolibris 3 10 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Demion 3
7.3.2009 17:00 Klub z Viktorky 4 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Demion 6
7.3.2009 8:00 Demion 5 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 7
22.2.2009 17:00 Ledoborci 1 9 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Demion 6
22.2.2009 8:00 Demion 6 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 7
21.2.2009 14:00 Kolibris 5 8 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Demion 9
23.11.2008 14:00 Dion RM 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Demion 4
22.11.2008 20:00 Demion 4 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 7
22.11.2008 11:00 Demion 3 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 7
28.9.2008 11:00 Dion 1 0 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Demion 0
27.9.2008 17:00 Demion 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 9
16.3.2008 15:45 Brno - Východ 15 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Demion 4
15.3.2008 20:45 Demion 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion RM 5
15.3.2008 13:15 Zlatá Praha 2 4 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Demion 5
27.1.2008 15:45 Demion 5 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 7
27.1.2008 8:15 Zlatá Praha 3 10 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Demion 3
26.1.2008 18:15 Demion 5 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Ledoborci 1 2
26.1.2008 10:45 Demion 6 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion 1 5
25.11.2007 15:45 Zlatá Praha 3 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Demion 2
25.11.2007 8:15 Dion RM 3 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Demion 5
24.11.2007 15:45 Demion 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kladno The Bush 3
24.11.2007 8:15 Demion 10 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Brno - Západ 3
30.9.2007 15:45 Guerera TP 2 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Demion 6
30.9.2007 8:15 Demion 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Východ 7
29.9.2007 15:45 Kolibris 3 13 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Demion 3
28.9.2007 20:45 Dion RM 9 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Demion 10
28.9.2007 10:45 Demion 15 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Ledoborci 2 2
5.5.2007 19:00 Demion 6 dráha 4. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Savona K 5
5.5.2007 17:00 Demion 8 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Ledoborky 1 2
5.5.2007 10:00 Citadela 11 dráha 1. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Demion 1
5.5.2007 8:00 Dion RM 6 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Demion 6
28.4.2007 14:55 CC Ledoborci 5 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Demion 6
28.4.2007 14:55 Demion 8 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
AP Bratislava 11
7.4.2007 20:55 Demion 0 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno Nephr. 0
7.4.2007 14:55 Sušice 6 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Demion 15
18.3.2007 17:55 Demion 5 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 5 4
18.3.2007 11:55 Kladno The Bush 3 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Demion 6
17.3.2007 20:55 Demion 8 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Prague TP M 9
17.3.2007 14:55 Kolibris 3 6 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Demion 8
3.2.2007 11:55 Zlatá Praha 2 5 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Demion 6
16.12.2006 17:55 Demion 5 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
CC Ledoborci 10
16.12.2006 8:55 Kolibris 3 6 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Demion 3
26.11.2006 20:55 Demion 9 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Chec Sport Team 5
26.11.2006 14:55 Prague TP M 7 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Demion 5
25.11.2006 11:55 Demion 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 7
8.10.2006 20:55 Kladno The Bush 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Demion 9
8.10.2006 11:55 Demion 10 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
AP Bratislava 2
7.10.2006 20:55 Zlatá Praha 2 6 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Demion 7
1.10.2006 11:30 Citadela 13 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Demion 3
1.10.2006 8:55 Letící kameny 9 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Demion 0
30.9.2006 15:00 Demion 9 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
El Greco 6
30.9.2006 11:55 Aritma 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Demion 4
24.9.2006 11:55 Demion 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kladno Nephr. 5
23.9.2006 17:55 Sušice 3 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Demion 11
9.4.2006 9:00 CK Demion (P.Capoušek) 7 dráha A MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
Airport Bratislava (Kuťka 5
8.4.2006 12:45 CK Demion (P.Capoušek) 4 dráha 1. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.modrá
RPK Brno (D.Ženatý) 7
8.4.2006 10:15 CK Demion (P.Capoušek) 5 dráha 4. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Airport Bratislava (Pitoňák) 9
7.4.2006 17:45 Aritma (K.Kubeška) 7 dráha 3. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
CK Demion (P.Capoušek) 3
18.3.2006 15:10 Demion 4 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 3 10
18.3.2006 11:55 Demion 4 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 2 8
11.2.2006 14:55 El Greco 3 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Demion 7
11.2.2006 8:55 Klub z Viktorky 7 dráha 4. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Demion 5
5.2.2006 8:55 Demion 7 dráha 3. 2.liga - muži :Tie breaky
Kladno Nephr. 6
22.1.2006 17:55 Demion 5 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 2 6
22.1.2006 8:55 Demion 7 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
RPK Brno 1
21.1.2006 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Demion 9
21.1.2006 14:55 KCK Piechowice 8 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Demion 5
27.11.2005 17:55 Demion 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Dion RM 11
26.11.2005 20:55 Airport 9 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část
Demion 0
30.4.2005 15:55 KCK Piechowice 11 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B"
Demion 7
30.4.2005 12:25 Savona 4 8 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B"
Demion 5
30.4.2005 8:55 Demion 6 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B"
El Greco 5
20.3.2005 14:55 Demion 9 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "A"
El Greco 2
20.3.2005 8:55 Savona 4 9 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A"
Demion 7
13.2.2005 17:55 Demion 2 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Kladno Nephr. 6
13.2.2005 14:55 1.CC Bratislava 5 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Demion 2
12.2.2005 17:55 Demion 7 dráha 3. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Kladno The Bush 6
12.2.2005 8:55 CC Kolibris 6 8 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Demion 4
30.1.2005 14:55 1.KCK Trutnov 96 7 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Demion 6
30.1.2005 8:55 Demion 14 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část sk.A
Zlatá Praha 2 1
13.11.2004 21:00 Letící kameny 10 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina o 17. - 22.místo
Dion 1 3
13.11.2004 14:30 Dion 1 2 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Savona 1 7
13.11.2004 8:00 CC Kolibris 4M 5 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina A
Dion 1 5
2.10.2004 17:55 Dion 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :PKT "B"
Klub z Viktorky 7
2.10.2004 11:55 Dion 1 0 dráha 3. 1.liga - muži :PKT "B"
Savona 1 8
13.3.2004 14:55 Dion 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :PKT "A"
Savona 1 2
13.3.2004 8:55 Klub z Viktorky 11 dráha 2. 1.liga - muži :PKT "A"
Dion 1 10
14.2.2004 17:55 Zlatá Praha 2 1 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 6
14.2.2004 14:55 Dion 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Klub z Viktorky 10
25.1.2004 17:55 Brno - Východ 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 7
25.1.2004 11:55 Zlatá Praha 1 12 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 4
24.1.2004 20:55 Dion 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 11
24.1.2004 14:55 Dion 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Dion RM 9
24.1.2004 8:55 Kolibris 3 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 4
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo