horni

Čiháková Michaela (CC SOKOL LIBOC)

datum čas zápas dráha soutěž
15.3.2020 15:30 Kolibris 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
15.3.2020 8:30 Zbraslav TP dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
14.3.2020 15:30 Trutnov 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4
14.3.2020 8:30 Liboc 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2
19.1.2020 15:30 Liboc 4 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 3
19.1.2020 8:30 Citadela 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 9
18.1.2020 15:30 Liboc 4 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 9
18.1.2020 8:30 Liboc 4 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 12
8.12.2019 15:30 Liboc 4 5 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
8.12.2019 8:30 Kolibris 2 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 3
13.10.2019 15:30 Liboc 4 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
13.10.2019 8:30 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 3
12.10.2019 15:30 Liboc 4 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
12.10.2019 8:30 Savona I 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 8
17.3.2019 15:30 Kolibris 1 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 8
17.3.2019 8:30 Liboc 4 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 3
16.3.2019 15:30 Zbraslav TP 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 6
16.3.2019 8:30 Liboc 4 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
10.2.2019 19:30 Liboc 4 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
10.2.2019 12:00 Valící se šutráky 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 8
16.12.2018 19:30 Liboc 4 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
16.12.2018 12:00 Liboc 4 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
15.12.2018 19:30 Letící kameny 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 0
15.12.2018 12:00 Liboc 1 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 10
21.10.2018 15:30 Liboc 4 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
21.10.2018 8:30 Trutnov 2 4 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 3
20.10.2018 15:30 Liboc 4 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
20.10.2018 8:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 5
22.9.2018 17:45 Liboc 4 4 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Ledoborci 8 6
22.9.2018 12:30 Liboc 4 3 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Sem Tam Brno 10
22.9.2018 8:00 Ledoborci 8 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Liboc 4 6
21.9.2018 17:45 Kolibris 2 11 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina A
Liboc 4 1
13.5.2018 17:15 Falcon Praha 8 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Finále
Citadela 6
13.5.2018 13:15 Sokolky 4 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Semifinále
Falcon Praha 8
12.5.2018 19:15 Falcon Praha 8 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 3
12.5.2018 8:45 Sokolky 5 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 3
11.5.2018 19:15 Savona I 0 dráha 3. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 1
11.5.2018 14:15 Falcon Praha 9 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Citadela 8
8.4.2018 13:00 PLC SHOOLANCE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 8
7.4.2018 13:00 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 7
11.2.2018 16:00 Citadela 4 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
11.2.2018 8:30 Falcon Praha 4 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 8
10.2.2018 16:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 6
10.2.2018 8:30 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
10.12.2017 15:30 Falcon Praha 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 8
10.12.2017 8:30 Falcon Praha 5 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 4
9.12.2017 15:30 Falcon Praha 0 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 10
9.12.2017 8:30 Ledoborky 2 8 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 7
22.10.2017 19:30 Falcon Praha 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 6
22.10.2017 12:00 Kolibris 1 0 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 11
21.10.2017 19:30 Falcon Praha 0 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 9
21.10.2017 12:00 Ledolamky 4 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 7
16.9.2017 17:45 Ledoborci 8 7 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Falcon Praha 6
16.9.2017 12:30 Falcon Praha 2 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Savona 5 5
16.9.2017 8:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Falcon Praha 3
15.9.2017 17:45 Falcon Praha 9 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina D
Ledoborci 8 1
28.5.2017 14:00 Savona I 2 dráha 4. MČR 2017 – seniorky :Finále
Falcon Praha 9
27.5.2017 18:00 LEDO PRAHA 5 dráha 3. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 12
27.5.2017 14:30 Savona I 3 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 8
26.5.2017 19:30 Falcon Praha 6 dráha 2. MČR 2017 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 2
26.5.2017 15:30 Falcon Praha 2 dráha 3. MČR 2017 – seniorky :Základní část
Savona I 7
8.4.2017 16:00 Kolibris 1 8 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
8.4.2017 8:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
29.1.2017 19:30 Citadela 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 8
29.1.2017 12:00 Falcon Praha 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 4
28.1.2017 19:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
28.1.2017 12:00 Dion ICE 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 15
6.11.2016 16:00 Falcon Praha 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
6.11.2016 8:30 Falcon Praha 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
5.11.2016 16:00 Zbraslav TP 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
5.11.2016 8:30 Sokolky 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
2.10.2016 19:30 Falcon Praha 5 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 7
2.10.2016 12:00 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 5
1.10.2016 19:30 Falcon Praha 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 1
1.10.2016 12:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 4
10.9.2016 20:00 Třešňovka D 5 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Falcon Praha 11
10.9.2016 15:30 Falcon Praha 1 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Kolibris 2 11
10.9.2016 12:30 Ledoborci 7 7 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Falcon Praha 4
9.9.2016 17:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 9
9.9.2016 12:30 Zbraslav L 3 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Falcon Praha 5
8.5.2016 14:00 Falcon Praha 4 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :Finále
Citadela 6
8.5.2016 10:00 Falcon Praha 8 dráha 4. MČR 2016 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 6
7.5.2016 18:00 LEDO PRAHA 2 dráha 1. MČR 2016 – seniorky :
Falcon Praha 8
7.5.2016 11:30 Falcon Praha 7 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :
Liboc 1 4
6.5.2016 16:00 Citadela 9 dráha 1. MČR 2016 – seniorky :
Falcon Praha 5
20.2.2016 15:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
PLC 8
20.2.2016 8:30 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
24.1.2016 19:00 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 9
24.1.2016 12:00 Sokolky 6 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 4
23.1.2016 19:00 Falcon Praha 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 7
23.1.2016 12:00 Kolibris 1 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
8.11.2015 15:30 Falcon Praha 1 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 11
8.11.2015 8:30 PLC 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
7.11.2015 15:30 Trutnov 2 7 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
7.11.2015 8:30 Falcon Praha 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 2
4.10.2015 19:00 Falcon Praha 11 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 3
4.10.2015 12:00 Ledoborky 1 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
3.10.2015 19:00 Falcon Praha 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
3.10.2015 12:00 Savona I 2 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 11
12.9.2015 11:15 Savona 6 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Falcon Praha 9
11.9.2015 19:30 Falcon Praha 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 11
11.9.2015 13:45 Falcon Praha 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Duhoví Jednorožci 6
11.9.2015 8:45 PLC LEDO 7 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Falcon Praha 3
10.5.2015 16:00 Falcon Praha 11 dráha 2. MČR 2015 – seniorky :Bronz
Ledoborky 3 1
10.5.2015 10:30 Falcon Praha 3 dráha 4. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Liboc 1 7
9.5.2015 18:30 Ledoborky 3 4 dráha 2. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 9
9.5.2015 10:30 Falcon Praha 2 dráha 3. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Citadela 9
5.4.2015 20:00 PLC 3 dráha 2. Divize - finálový turnaj (ženy) :Finále
Falcon Praha 6
5.4.2015 8:00 Citadela 7 dráha 3. Divize - finálový turnaj (ženy) :1. vs 2.
Falcon Praha 9
22.3.2015 18:00 Falcon Praha 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 1
21.3.2015 20:00 Falcon Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
21.3.2015 8:00 Falcon Praha 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 2
23.11.2014 20:00 Falcon Praha 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 5
23.11.2014 13:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 14
23.11.2014 8:00 Dion ICE 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
22.11.2014 17:15 Ledoborky 3 0 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
16.11.2014 20:00 Falcon Praha 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
15.11.2014 10:45 Falcon Praha 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 8
5.10.2014 12:00 Metla Kladno 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 14
4.10.2014 19:00 VSK Přírodověda 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
4.10.2014 13:00 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 3
14.9.2014 17:15 Falcon Praha 4 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Nadstavba (17.-24.)
Dion YB 8
13.9.2014 12:00 Falcon Praha 0 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Trutnov 1 10
13.9.2014 7:30 Liboc 3 19 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Falcon Praha 2
11.5.2014 16:00 Savona I 4 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Finále
Falcon Praha 8
11.5.2014 10:30 Falcon Praha 9 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Liboc 1 3
10.5.2014 15:45 Demionky 7 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 9
10.5.2014 10:30 Falcon Praha 6 dráha 4. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Savona I 7
6.4.2014 11:00 RPK Brno 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 6
5.4.2014 20:00 Tee Party Z 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 7
5.4.2014 14:00 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 15
5.4.2014 8:00 Falcon Praha 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Martin TP 10
16.3.2014 20:00 Zlatá Praha 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 7
16.3.2014 14:00 Falcon Praha 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Steel TP 8
16.3.2014 8:00 Valící se šutráky 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 6
15.12.2013 20:00 Trutnov 2 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 5
15.12.2013 8:00 Falcon Praha 13 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 6
14.12.2013 17:00 Falcon Praha 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 6
14.12.2013 11:00 Martin TP 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 5
27.10.2013 17:00 Steel TP 4 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 6
27.10.2013 11:00 Falcon Praha 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 4
26.10.2013 20:00 Falcon Praha 2 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 6
26.10.2013 14:00 Falcon Praha 6 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Trutnov 2 5
26.10.2013 8:00 Falcon Praha 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 8
12.5.2013 15:15 Liboc 1 10 dráha 2. MČR 2013 – seniorky :Finále
Falcon Praha 2
12.5.2013 10:15 Falcon Praha 7 dráha 1. MČR 2013 – seniorky :Semifinále
Savona I 3
11.5.2013 20:15 Falcon Praha 4 dráha 4. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Liboc 1 5
11.5.2013 15:15 Savona I 3 dráha 1. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 8
11.5.2013 10:15 Falcon Praha 7 dráha 3. MČR 2013 – seniorky :Základní část
CC Ledoborky 6
7.4.2013 14:00 Steel TP 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 5
6.4.2013 17:00 Falcon Praha 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 7
6.4.2013 11:00 Zbraslav TP 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 9
24.3.2013 14:00 Martin TP 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 5
24.3.2013 8:00 Falcon Praha 5 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.3.2013 14:00 Zlatá Praha 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 7
23.3.2013 8:00 Falcon Praha 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 4
20.1.2013 17:00 Falcon Praha 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
19.1.2013 14:00 Ledoborky 2 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 3
19.1.2013 8:00 RPK Brno J 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 7
28.10.2012 17:00 Falcon Praha 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 2
28.10.2012 11:00 Citadela 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 1
27.10.2012 14:00 Falcon Praha 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 6
27.10.2012 8:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 5
14.10.2012 11:00 Falcon Praha 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 3
13.10.2012 14:00 Ledoborky 1 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 0
13.10.2012 8:00 Falcon Praha 6 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 7
23.9.2012 14:00 Tee Party Z 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 8
22.9.2012 17:00 Falcon Praha 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 11
22.9.2012 12:45 Falcon Praha 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 9
12.5.2012 20:45 Ledoborci 3 5 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 4 8
12.5.2012 13:30 Aritma 4 2 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Zbraslav H 11
12.5.2012 8:30 Aritma 4 2 dráha 2. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina B
Aritma 1 11
7.4.2012 14:30 RIPER Hradec Králové 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 12
7.4.2012 8:30 Aritma 4 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 3
18.3.2012 14:30 Zbraslav TP 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 5
18.3.2012 8:30 RPK Brno J 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 9
17.3.2012 14:30 Aritma 4 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 4
4.12.2011 17:30 Aritma 4 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 3
4.12.2011 11:30 Tee Party Z 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 6
3.12.2011 17:30 Aritma 4 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 3
3.12.2011 11:30 Aritma 4 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 2
23.10.2011 17:30 Ledoborky 1 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 6
23.10.2011 11:30 Aritma 4 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 4
22.10.2011 17:30 Aritma 4 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 2
22.10.2011 11:30 Tee Party 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 9
25.9.2011 8:30 Valící se šutráky 13 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 2
24.9.2011 14:30 Aritma 4 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 12
24.9.2011 8:30 RPK Brno 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 3
21.5.2011 19:50 Aritma 4 2 dráha 1. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Zbraslav R 8
21.5.2011 15:30 Aritma 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Aritma 4 5
21.5.2011 10:10 Aritma 4 2 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Modrá skupina
Kolibris 3 11
9.4.2011 8:30 Aritma 4 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 10
30.1.2011 17:30 Aritma 4 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 5
30.1.2011 11:30 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 2
29.1.2011 20:30 RPK Brno J 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 13
29.1.2011 14:30 RPK Brno 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 7
29.1.2011 8:30 Aritma 4 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Tee Party Z 10
28.11.2010 17:30 Aritma 4 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Valící se šutráky 5
28.11.2010 11:30 Aritma 4 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 5 3
27.11.2010 17:30 Aritma 4 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Demion 6
27.11.2010 11:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 4
17.10.2010 14:30 Aritma 4 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno J 4
17.10.2010 8:30 Aritma 4 5 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
RPK Brno 7
16.10.2010 17:30 Tee Party Z 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 7
16.10.2010 11:30 Valící se šutráky 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 4 2
23.5.2010 11:00 Aritma 4 1 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 5 9
22.5.2010 20:00 Zbraslav R 8 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 4 0
22.5.2010 17:00 Aritma 4 5 dráha 3. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 9
22.5.2010 8:00 Trutnov 1 12 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 4 4
11.4.2010 8:00 RPK Brno 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 9
10.4.2010 17:00 Dion DJ 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 2
27.3.2010 18:00 Aritma 4 7 dráha 1. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Demion 8
27.3.2010 13:00 Aritma 4 3 dráha 3. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Savona I 10
7.3.2010 11:00 Aritma 4 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav Z 8
9.1.2010 17:00 Ledoborky 2 3 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 14
9.1.2010 11:00 Aritma 4 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav TP 6
22.11.2009 17:00 Aritma 4 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Demion 9
22.11.2009 11:00 Aritma 4 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
RPK Brno 7
21.11.2009 17:00 Aritma 4 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Dion DJ 8
1.11.2009 14:00 Zbraslav Z 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 12
1.11.2009 8:00 Aritma 4 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 2 0
12.9.2009 17:00 Zbraslav TP 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 6
12.9.2009 11:00 Demion 10 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 4 8
5.4.2009 8:00 Demion 10 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 3
4.4.2009 14:00 Zlatá Praha Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 3
8.3.2009 14:00 Aritma 4 9 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav TP 5
7.3.2009 20:00 Trutnov 2 14 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 11
7.3.2009 11:00 Aritma 4 5 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 5 9
22.2.2009 11:00 Aritma 4 1 dráha 1. 2.liga - ženy :základní část
RPK Brno 6
21.2.2009 17:00 Zbraslav Z 5 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 7
21.2.2009 8:00 Aritma 4 9 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Demion 4
23.11.2008 17:00 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 1
23.11.2008 8:00 Zbraslav TP 7 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 6
22.11.2008 14:00 Aritma 4 6 dráha 2. 2.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 9
28.9.2008 14:00 Zlatá Praha Ž 3 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 9
27.9.2008 20:00 RPK Brno 3 dráha 4. 2.liga - ženy :základní část
Aritma 4 5
27.9.2008 11:00 Aritma 4 15 dráha 3. 2.liga - ženy :základní část
Zbraslav Z 0
5.4.2008 18:15 Aritma 4 0 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
Demion 9
5.4.2008 10:45 Aritma 5 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 0
16.3.2008 20:45 RPK Brno 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 6
16.3.2008 10:45 Aritma 4 1 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
CC Kladno Ž 9
15.3.2008 15:45 CC Dion TP 7 dráha 4. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 8
15.3.2008 8:15 Aritma 4 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Toxic RKC 11
27.1.2008 18:15 Ledoborky 1 8 dráha 3. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 2
27.1.2008 10:45 Aritma 4 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2.část
1.CC Bratislava 8
26.1.2008 13:15 Zbraslav Z 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2.část
Aritma 4 6
25.11.2007 20:45 Aritma 4 3 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
1.CC Bratislava 7
25.11.2007 13:15 Aritma 4 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2.turnaj
Ledoborky 1 8
24.11.2007 20:45 Aritma 4 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2.turnaj
Toxic RKC 9
24.11.2007 10:45 Zbraslav Z 2 dráha 4. 2.liga - ženy :2.turnaj
Aritma 4 11
30.9.2007 10:45 CC Kladno Ž 8 dráha 1. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 4 2
29.9.2007 18:15 Demion 11 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 4 5
29.9.2007 8:15 CC Dion TP 8 dráha 3. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 4 1
28.9.2007 15:45 Aritma 4 5 dráha 2. 2.liga - ženy :1.turnaj
Aritma 5 12
8.4.2007 14:55 Kolibris 3Ž 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 4 1
8.4.2007 8:55 Aritma 4 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 8
7.4.2007 11:55 Aritma 4 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
RPK Brno 5
18.3.2007 8:55 Aritma 5 12 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 4 4
17.3.2007 11:55 Aritma 4 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledoborky 1 5
4.2.2007 8:55 Demion 7 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
Aritma 4 5
3.2.2007 8:55 Aritma 4 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
Ledo TP 5
16.12.2006 14:55 Smazat 10 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 4 11
26.11.2006 14:55 Aritma 4 10 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Demion 3
26.11.2006 8:55 Ledoborky 1 7 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 4 6
25.11.2006 14:55 Aritma 4 8 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Ledo TP 3
8.10.2006 14:55 Aritma 5 5 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 4 10
7.10.2006 17:55 Aritma 4 15 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
RPK Brno 1
7.10.2006 8:55 1.CC Bratislava 13 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
Aritma 4 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo