datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
6.2.2010 |
15:00 |
Citadela
9
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP
1
|
6.2.2010 |
8:30 |
Ledo TP
5
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Trutnov 2
7
|
24.1.2010 |
18:30 |
Ledo TP
2
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Kolibris 1
7
|
24.1.2010 |
12:00 |
Savona I
2
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP
8
|
23.1.2010 |
18:30 |
Ledo TP
7
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Valící se šutráky
3
|
23.1.2010 |
12:00 |
Ledoborky 1
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP
8
|
15.11.2009 |
15:00 |
Ledo TP
11
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Aritma 5
0
|
15.11.2009 |
8:30 |
Ledo TP
3
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Citadela
1
|
14.11.2009 |
15:00 |
Trutnov 2
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP
5
|
14.11.2009 |
8:30 |
Kolibris 1
5
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP
6
|
25.10.2009 |
18:30 |
Ledo TP
8
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Savona I
3
|
25.10.2009 |
12:00 |
Valící se šutráky
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP
6
|
24.10.2009 |
18:30 |
Ledo TP
6
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledoborky 1
5
|
24.10.2009 |
12:00 |
Aritma 5
8
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část) |
Ledo TP
11
|
8.4.2007 |
14:55 |
Ledo TP
8
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Aritma 5
6
|
8.4.2007 |
8:55 |
Ledo TP
11
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Demion
9
|
7.4.2007 |
11:55 |
Ledoborky 1
7
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Ledo TP
4
|
18.3.2007 |
8:55 |
RPK Brno
0
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Ledo TP
0
|
17.3.2007 |
11:55 |
Kolibris 1
0
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Ledo TP
0
|
4.2.2007 |
8:55 |
Ledo TP
3
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Kolibris 3Ž
13
|
3.2.2007 |
8:55 |
Aritma 4
10
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Ledo TP
5
|
16.12.2006 |
14:55 |
Demion
8
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :1.kolo |
Ledo TP
2
|
26.11.2006 |
14:55 |
Ledo TP
4
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :1.kolo |
Ledoborky 1
5
|
26.11.2006 |
8:55 |
Ledo TP
6
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :1.kolo |
Aritma 5
4
|
25.11.2006 |
14:55 |
Aritma 4
8
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :1.kolo |
Ledo TP
3
|
8.10.2006 |
14:55 |
RPK Brno
4
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :1.kolo |
Ledo TP
6
|
7.10.2006 |
17:55 |
Ledo TP
4
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :1.kolo |
1.CC Bratislava
9
|
7.10.2006 |
8:55 |
Smazat
8
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :1.kolo |
Ledo TP
2
|
10.2.2001 |
18:00 |
Trutnov 2
9
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :6.hrací den |
Savona 4
0
|
10.2.2001 |
15:15 |
Savona 4
14
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :6.hrací den |
CC Dion Ž
3
|
10.2.2001 |
10:35 |
Savona 4
5
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :6.hrací den |
Valící se šutráky
6
|
20.1.2001 |
15:40 |
Savona 4
12
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
CC Savona 3
2
|
20.1.2001 |
11:00 |
CK Zlatá Praha 2
11
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
Savona 4
5
|
20.1.2001 |
8:15 |
Savona 4
2
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
Savona 2
7
|
18.11.2000 |
20:45 |
Kolibris 3Ž
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
Savona 4
4
|
18.11.2000 |
13:20 |
Savona 4
11
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
1.CK Brno juniorky
2
|
4.11.2000 |
15:40 |
Trutnov 2
3
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
Savona 4
11
|
4.11.2000 |
11:00 |
Savona 4
6
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
CC Dion Ž
7
|
4.11.2000 |
8:15 |
Savona 4
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
CC Savona 3
5
|
7.10.2000 |
20:45 |
Savona 4
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
Savona 2
8
|
7.10.2000 |
18:00 |
CK Zlatá Praha 2
8
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
Savona 4
2
|
7.10.2000 |
13:20 |
Savona 4
6
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
Valící se šutráky
9
|
1.10.2000 |
19:40 |
Kolibris 2
1
|
dráha A |
Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Savona 4
9
|
1.10.2000 |
17:30 |
Savona 4
4
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Letící kameny
3
|
1.10.2000 |
13:40 |
Citadela
4
|
dráha 3. |
Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Savona 4
5
|
1.10.2000 |
9:50 |
Kolibris 3Ž
6
|
dráha 2. |
Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC |
Savona 4
10
|
30.9.2000 |
17:00 |
Kolibris 3Ž
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
Savona 4
5
|
30.9.2000 |
8:00 |
Savona 4
11
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
1.CK Brno juniorky
6
|
16.4.2000 |
12:00 |
M CC Dion 2
2
|
dráha 4. |
MČR mixy 2000 :Mixy |
M Savona - Junior 1
16
|
15.4.2000 |
17:40 |
M Savona - Junior 1
8
|
dráha 1. |
MČR mixy 2000 :Mixy |
Savona 1
10
|
15.4.2000 |
13:20 |
M Savona - Junior 1
4
|
dráha 3. |
MČR mixy 2000 :Mixy |
Kolibris 1
5
|
15.4.2000 |
8:00 |
M Savona - Junior 1
4
|
dráha 2. |
MČR mixy 2000 :Mixy |
V.N.S
6
|
1.4.2000 |
20:20 |
TJ Junior 1Ž
7
|
dráha 2. |
Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu |
Kolibris 1
8
|
1.4.2000 |
15:30 |
TJ Junior 1Ž
7
|
dráha 3. |
Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu |
Kolibris 1
5
|
1.4.2000 |
10:40 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 4. |
Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu |
Kolibris 1
7
|
19.2.2000 |
15:40 |
Aritma 1
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
TJ Junior 1Ž
6
|
19.2.2000 |
8:15 |
TJ Junior 1Ž
6
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :5.hrací den |
Savona 2
0
|
12.2.2000 |
14:20 |
Savona 1
9
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
Kolibris 1
3
|
12.2.2000 |
12:00 |
Savona 1
17
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
1.CK Brno 3
0
|
12.2.2000 |
9:40 |
Savona 1
2
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :5.hrací den |
CC TJ Junior Praha Ž
5
|
5.2.2000 |
20:45 |
TJ Junior 1Ž
13
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
Trutnov 2
3
|
5.2.2000 |
18:00 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
CC Dion Ž
7
|
5.2.2000 |
13:20 |
TJ Junior 1Ž
5
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :4.hrací den |
1.CK Brno juniorky
6
|
22.1.2000 |
15:50 |
TJ Junior 1Ž
5
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
Savona 2
5
|
22.1.2000 |
11:00 |
TJ Junior 1Ž
8
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
Valící se šutráky
6
|
22.1.2000 |
8:15 |
Aritma 1
6
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :3.hrací den |
TJ Junior 1Ž
3
|
15.1.2000 |
16:00 |
Savona 1
8
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Savona 4
4
|
15.1.2000 |
13:50 |
Savona 1
9
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 3
1
|
15.1.2000 |
9:40 |
Savona 1
0
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Savona 2
9
|
5.12.1999 |
16:10 |
CC TJ Junior Praha Ž
9
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři |
Savona 2
0
|
5.12.1999 |
14:00 |
CC TJ Junior Praha Ž
1
|
dráha A |
Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři |
Trutnov 1
8
|
5.12.1999 |
11:10 |
CC Savona 3
8
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři |
CC TJ Junior Praha Ž
2
|
5.12.1999 |
9:00 |
Savona 1
3
|
dráha 2. |
Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři |
CC TJ Junior Praha Ž
4
|
20.11.1999 |
16:00 |
Savona 1
8
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Savona 4
4
|
20.11.1999 |
13:20 |
Savona 1
9
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
1.CK Brno 3
4
|
20.11.1999 |
9:40 |
Savona 1
5
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Savona 2
7
|
6.11.1999 |
20:45 |
TJ Junior 1Ž
13
|
dráha 4. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
Trutnov 2
6
|
6.11.1999 |
18:00 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 1. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
CC Dion Ž
10
|
6.11.1999 |
13:20 |
TJ Junior 1Ž
7
|
dráha 3. |
1.liga - ženy :2.hrací den |
1.CK Brno juniorky
3
|
31.10.1999 |
12:30 |
CC TJ Junior Praha Ž
3
|
dráha 4. |
Pohár ČSC 1999 :Skupina A |
CC Kolibris 4M
3
|
31.10.1999 |
7:30 |
CC Aritma
8
|
dráha 1. |
Pohár ČSC 1999 :Skupina A |
CC TJ Junior Praha Ž
3
|
30.10.1999 |
16:00 |
1.CK Brno 1
0
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Savona 1
13
|
30.10.1999 |
13:50 |
Kolibris 1
4
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
Savona 1
6
|
16.10.1999 |
13:50 |
Kolibris 1
4
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Savona 1
5
|
16.10.1999 |
9:40 |
1.CK Brno 1
3
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Savona 1
7
|
25.9.1999 |
8:15 |
TJ Junior 1Ž
8
|
dráha 2. |
1.liga - ženy :1.hrací den |
Valící se šutráky
3
|
21.3.1999 |
15:00 |
CC TJ Junior Praha Ž
2
|
dráha 1. |
Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři |
Kolibris 1
12
|
21.3.1999 |
13:00 |
Letící kameny
8
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři |
CC TJ Junior Praha Ž
5
|
21.3.1999 |
13:00 |
CC TJ Junior Praha Ž
9
|
dráha 3. |
Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři |
Kolibris 2
0
|
21.3.1999 |
8:30 |
Savona 1
9
|
dráha 4. |
Pohár ČSC junioři 1999 :Pohár ČSC Junioři |
CC TJ Junior Praha Ž
0
|
13.3.1999 |
8:15 |
TJ Junior 1Ž
10
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :Dohrávka |
Savona M
4
|
6.2.1999 |
15:30 |
CC Savona O
6
|
dráha 1. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
CC TJ Junior Praha Ž
2
|
6.2.1999 |
12:30 |
CC TJ Junior Praha Ž
6
|
dráha B |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
Kolibris 1
4
|
6.2.1999 |
9:30 |
CC TJ Junior Praha Ž
5
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :4.hrací den |
1.CK Brno 2
5
|
23.1.1999 |
11:00 |
Kolibris 3Ž
9
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :4.kolo |
TJ Junior 1Ž
2
|
21.11.1998 |
12:45 |
CC TJ Junior Praha Ž
2
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
CC Savona B
6
|
21.11.1998 |
9:45 |
CC TJ Junior Praha Ž
3
|
dráha B |
Turnaj talentované mládeže :3.hrací den |
Letící kameny
9
|
31.10.1998 |
15:45 |
CC Savona mix
11
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
CC TJ Junior Praha Ž
4
|
31.10.1998 |
12:45 |
CC Savona O
3
|
dráha 4. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
CC TJ Junior Praha Ž
6
|
31.10.1998 |
9:30 |
Kolibris 2
4
|
dráha 2. |
Turnaj talentované mládeže :2.hrací den |
CC TJ Junior Praha Ž
2
|
24.10.1998 |
15:40 |
TJ Junior 2Ž
8
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :2.kolo |
TJ Junior 1Ž
9
|
24.10.1998 |
11:00 |
CC Letící kameny 2Ž
4
|
dráha 1. |
2.liga - ženy :2.kolo |
TJ Junior 1Ž
6
|
24.10.1998 |
8:15 |
TJ Junior 1Ž
4
|
dráha 4. |
2.liga - ženy :2.kolo |
Kolibris 1
8
|
10.10.1998 |
15:30 |
Kolibris 1
0
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
CC TJ Junior Praha Ž
10
|
10.10.1998 |
12:30 |
CC TJ Junior Praha Ž
11
|
dráha A |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
Kolibris 3Ž
2
|
10.10.1998 |
9:45 |
CC Savona O
11
|
dráha 3. |
Turnaj talentované mládeže :1.hrací den |
CC TJ Junior Praha Ž
1
|
3.10.1998 |
20:45 |
TJ Junior 1Ž
9
|
dráha 2. |
2.liga - ženy :1.kolo |
CC Dion Ž
2
|
3.10.1998 |
18:00 |
TJ Junior 1Ž
9
|
dráha 3. |
2.liga - ženy :1.kolo |
1.CK Brno juniorky
7
|