horni

Dolejší (Vávrová) Katka (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
7.4.2018 11:00 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Ledoborky 3 1
21.1.2018 15:30 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
21.1.2018 8:30 Tee Party 1 dráha A Ženy divize :Skupina 2
Dion RUM 0
20.1.2018 17:30 Dion RUM 0 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 1
7.1.2018 15:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
7.1.2018 8:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 8
6.1.2018 8:30 Tee Party 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2017 8:30 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
11.11.2017 17:30 Dion RUM 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
11.11.2017 11:15 Metla Kladno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
22.10.2017 15:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
22.10.2017 8:30 Ledoborky 3 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
21.10.2017 18:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 14
21.10.2017 11:30 Dion RUM 11 dráha A Ženy divize :Základní část
RPK Brno 1
26.2.2017 11:30 Tee Party 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
25.2.2017 19:30 Dion RUM 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledolamky 10
25.2.2017 12:00 Dion RUM 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ice Cats 6
5.2.2017 15:30 Dion RUM 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 9
5.2.2017 8:30 Dion RUM 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 14
4.2.2017 8:30 RPK Brno 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
13.11.2016 16:00 Metla Kladno 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 0
13.11.2016 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
12.11.2016 16:00 Zlatá Praha 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2016 8:30 Savona I 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
23.10.2016 11:30 Dion RUM 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 11
22.10.2016 18:30 Dion RUM 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
30.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Liboc (J.Candra) 4
30.4.2016 12:00 Savona 2 (S.Mokriš) 4 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Dion RUM (A.Pokorná) 3
29.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 6 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 4
29.4.2016 13:00 Dion RUM (A.Pokorná) 1 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 1 (J.Bareš) 12
3.4.2016 17:15 PLC SHOOLANCE 9 dráha 3. Ženy divize Z :
Dion RUM 2
3.4.2016 11:15 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize Z :
Dion RUM 9
2.4.2016 20:00 RPK Brno 8 dráha 4. Ženy divize Z :
Dion RUM 6
2.4.2016 8:30 Třešňovka D 0 dráha 4. Ženy divize Z :
Dion RUM 1
17.1.2016 14:00 RPK Brno dráha B Ženy divize Z :
Dion RUM
17.1.2016 8:30 Ice Cats 7 dráha A Ženy divize Z :
Dion RUM 9
16.1.2016 14:00 RIPER Hradec Králové 7 dráha A Ženy divize Z :
Dion RUM 11
22.11.2015 20:00 Dion RUM 4 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Tee Party 10
22.11.2015 8:30 Dion RUM 1 dráha B Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 0
21.11.2015 14:00 Třešňovka D 4 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 12
28.9.2015 17:15 Dion RUM 2 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Tee Party 5
28.9.2015 11:15 Dion RUM 9 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
RIPER Hradec Králové 2
27.9.2015 20:00 Dion ICE 7 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 3
27.9.2015 8:30 Valící se šutráky 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 4
26.9.2015 14:00 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 8
2.5.2015 21:25 Savona 2 (L.Klíma) 8 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 1
2.5.2015 18:25 Ledoborci Juniors (D.Verner) 1 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 7
2.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 5
2.5.2015 8:25 Dion RUM (A.Pokorná) 0 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 8
1.5.2015 15:25 Dion RUM (A.Pokorná) 8 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RM (L.Klípa) 2
1.5.2015 8:25 Liboc (K.Kubeška) 8 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 2
22.3.2015 11:30 Dion RUM 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 7
21.3.2015 20:00 Falcon Praha 6 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
21.3.2015 13:30 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
21.3.2015 8:00 Tee Party Z 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 9
23.11.2014 13:30 VSK Přírodověda 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
22.11.2014 17:15 Dion RUM 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 8
22.11.2014 10:45 Dion RUM 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
16.11.2014 20:00 Dion RUM 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Citadela 12
16.11.2014 13:30 PLC 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
16.11.2014 8:00 Dion RUM 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 10
5.10.2014 12:00 Dion RUM 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 2
4.10.2014 8:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo