horni

Dolejší Michal (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
28.4.2019 10:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :Baráž
Ledoborci 7 3
30.3.2019 20:15 Zbraslav (J.Candra) 4 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 3
30.3.2019 17:30 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 37 (O.Hálek) 8
30.3.2019 11:00 Dion YB (J.Vedral) 9 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 7
29.3.2019 20:15 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 4
29.3.2019 14:45 Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 1 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 10
9.2.2019 16:00 Tabery - Zbraslav 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 5
9.2.2019 8:30 Ledoborci 7 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 7
27.1.2019 20:15 Sem Tam Brno 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 2
27.1.2019 12:00 Ledoborci 7 9 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 7
26.1.2019 20:15 Liboc 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 8
26.1.2019 12:00 Ledoborci 7 2 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 9
9.12.2018 16:00 Trutnov 1 14 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 5
9.12.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 5
8.12.2018 16:00 Kolibris 1 10 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 1
8.12.2018 8:30 Dion YB 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 4
28.10.2018 16:30 Ledoborci 7 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
28.10.2018 8:15 Ledoborci 7 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 2
27.10.2018 16:30 Zbraslav OH 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 11
27.10.2018 8:15 Ledoborci 7 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
22.9.2018 15:30 Tabery - Zbraslav 7 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 4
22.9.2018 10:15 Ledoborci 1 3 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Ledoborci 7 8
21.9.2018 20:00 Ledoborci 7 4 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Ledolamky 5
21.9.2018 14:45 Ledoborci 7 7 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Klub z Viktorky 3
14.4.2018 10:30 Ledoborci 7 6 dráha 1. 1.liga – muži :O vítěze skupin (1. z A v 1. z B)
Zbraslav OH 4
30.3.2018 18:30 Ledoborci 7 10 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 1
30.3.2018 11:30 Zbraslav R 0 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 1
25.3.2018 15:30 Ledoborci 1 (M.Strnadová) dráha 1. MČR mixy 2018 :O 7. místo
Ledoborci 7 (L.Hronová)
25.3.2018 12:00 Dion Elišky (E.Srnská) 1 dráha 2. MČR mixy 2018 :Semifinále 2
Ledoborci 7 (L.Hronová) 0
25.3.2018 9:15 Ledoborci 7 (L.Hronová) 6 dráha 3. MČR mixy 2018 :Čtvrtfinále
Savona 1 (L.Klíma) 7
24.3.2018 17:30 Loupežníci Jičín (K.Karásek) 4 dráha 5. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Ledoborci 7 (L.Hronová) 8
24.3.2018 11:15 Ledoborci 7 (L.Hronová) 8 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Ledoborci NG (J. Rychlý) 6
24.3.2018 8:15 RPK Brno H (T.Horák) 4 dráha 1. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Ledoborci 7 (L.Hronová) 8
23.3.2018 20:30 Ledoborci 7 (L.Hronová) 2 dráha 4. MČR mixy 2018 :Skupina D (žlutá)
Dion Elišky (E.Srnská) 7
21.1.2018 15:30 Ledoborci 7 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 6
21.1.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 2
20.1.2018 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 7
20.1.2018 8:30 PLC GUERERA 5 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
5.11.2017 18:30 Ledoborci 1 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 6
5.11.2017 11:30 Ledoborci 7 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 5
4.11.2017 18:30 Kolibris 5 3 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 10
4.11.2017 11:30 Dion VIP 3 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 8
1.10.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
30.9.2017 15:30 Ledoborci 7 8 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 4
30.9.2017 8:30 Ledoborci 7 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 6
17.9.2017 9:00 Ledoborci 7 3 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Čtvrtfinále
Savona 5 4
16.9.2017 17:45 Kolibris 5 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 7
16.9.2017 12:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Zbraslav OH 1
16.9.2017 8:00 Ledoborci 7 2 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 1 6
15.9.2017 12:30 Citadela 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 15
15.4.2017 19:30 Ledoborci 7 10 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Loupežníci Jičín 5
15.4.2017 12:00 Ledoborci 7 11 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Ledoborci 2 3
19.3.2017 8:30 Ledoborci 7 6 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 7
18.3.2017 16:00 Ledoborci 7 9 dráha 3. Muži divize B :Základní část
PLC ICEBREAKERS 6
18.3.2017 8:30 Ledoborci 7 9 dráha 2. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 3
5.3.2017 15:20 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 9 dráha 3. MČR mixy 2017 :o 3. místo
Savona 2 (L.Klíma) 2
5.3.2017 11:05 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 3 dráha 4. MČR mixy 2017 :Semifinále
Dion YB (J.Vedral) 6
5.3.2017 8:20 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 7 dráha 2. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
Zbraslav Tabery (K.Tabery) 4
4.3.2017 17:05 RIPER HK (V.Hubálek) 6 dráha 3. MČR mixy 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 15
4.3.2017 11:05 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 2 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina C
Savona 2 (L.Klíma) 7
3.3.2017 17:35 Dion X (P.Štěpánek) 4 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 (M.Dolejší) 6
26.2.2017 19:30 Ledoborci 7 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Demion 3
26.2.2017 12:00 Ledoborci Juniors 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 4
5.2.2017 18:30 Kolibris 3 0 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 11
5.2.2017 11:30 WHEELCHAIR 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 13
4.2.2017 18:30 Ledoborci 8 4 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 10
11.12.2016 15:30 Loupežníci Jičín 6 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 11
11.12.2016 8:30 PLC ICEBREAKERS 3 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 8
10.12.2016 15:30 CC RIPER 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 8
10.12.2016 8:30 Demion 1 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 8
3.12.2016 14:15 Savona 3 7 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
PLC LEDO 6
2.12.2016 21:00 PLC LEDO 4 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
Zbraslav H 8
2.12.2016 14:15 Liboc 2 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina G
PLC LEDO 8
9.10.2016 19:30 Ledoborci 7 8 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 2
9.10.2016 12:00 Ledoborci 7 8 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 1
8.10.2016 19:30 Ledoborci 7 10 dráha 2. Muži divize B :Základní část
WHEELCHAIR 2
8.10.2016 12:00 Ledoborci 7 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 8 6
11.9.2016 8:00 Ledoborci 7 7 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Třešňovka D 3
10.9.2016 20:00 Ledoborci 7 10 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Zbraslav L 6
10.9.2016 12:30 Ledoborci 7 7 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Falcon Praha 4
9.9.2016 12:30 Tabery - Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Ledoborci 7 3
9.9.2016 8:00 Kolibris 2 8 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina B
Ledoborci 7 3
30.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Liboc (J.Candra) 4
30.4.2016 12:00 Savona 2 (S.Mokriš) 4 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Dion RUM (A.Pokorná) 3
29.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 6 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 4
29.4.2016 13:00 Dion RUM (A.Pokorná) 1 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 1 (J.Bareš) 12
3.4.2016 14:00 Ledoborci 7 7 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Brno - Západ 10
2.4.2016 17:15 Ledoborci 7 5 dráha 1. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Ledoborci Juniors 3
2.4.2016 11:15 Ledoborci 7 9 dráha 4. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Brno - Východ 12
17.1.2016 14:00 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. Muži divize D :
Ledoborci 7 3
17.1.2016 8:30 RIPER Hradec Králové 3 dráha 3. Muži divize D :
Ledoborci 7 9
16.1.2016 17:15 Ledoborci 7 4 dráha 4. Muži divize D :
Zbraslav M 7
16.1.2016 11:15 Ledoborci 7 7 dráha 1. Muži divize D :
Dion VIP 9
3.1.2016 20:00 Ledoborci 3 3 dráha A Muži divize D :
Ledoborci 7 9
3.1.2016 11:15 Klub z Viktorky 3 dráha B Muži divize D :
Ledoborci 7 5
2.1.2016 20:00 Brno - Západ 6 dráha 1. Muži divize D :
Ledoborci 7 5
2.1.2016 8:30 PLC ICEBREAKERS 6 dráha 1. Muži divize D :
Ledoborci 7 7
21.11.2015 17:15 Ledoborci 7 3 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Demion 8
21.11.2015 8:30 Ledoborci 7 3 dráha 1. Muži divize B :Základní část
PLC GUERERA 7
28.9.2015 17:15 RIPER Hradec Králové 1 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 7
28.9.2015 8:30 Ledoborci 7 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Karviná 3
27.9.2015 17:15 Loupežníci Jičín 8 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 10
26.9.2015 20:00 Ledoborci 7 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 3
26.9.2015 11:15 Ledoborci 3 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 7 7
12.9.2015 17:15 Sokolky 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Ledoborci 7 3
12.9.2015 13:45 Ledoborci 7 8 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Trutnov 2 2
12.9.2015 8:45 Ledoborci 7 3 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Liboc 9
11.9.2015 11:15 Kolibris 2 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina C
Ledoborci 7 1
2.5.2015 21:25 Savona 2 (L.Klíma) 8 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 1
2.5.2015 18:25 Ledoborci Juniors (D.Verner) 1 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 7
2.5.2015 11:25 Ledoborci 2 (O.Hálek) 3 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 5
2.5.2015 8:25 Dion RUM (A.Pokorná) 0 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 8
1.5.2015 15:25 Dion RUM (A.Pokorná) 8 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RM (L.Klípa) 2
1.5.2015 8:25 Liboc (K.Kubeška) 8 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion RUM (A.Pokorná) 2
4.4.2015 15:00 Ledoborci 7 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 0
4.4.2015 8:30 Ledoborci 7 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 5
8.2.2015 11:30 Ledoborci 7 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 5
7.2.2015 20:00 Zbraslav L 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 6
7.2.2015 13:30 Zbraslav M 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 3
7.2.2015 8:00 Brno - Východ 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 2
17.11.2014 20:00 Zbraslav ONI 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 5
17.11.2014 13:30 Ledoborci 7 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 8
17.11.2014 8:00 Dion VIP 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 3
15.11.2014 13:30 Ledoborci 7 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 6
15.11.2014 8:00 Ledoborci 7 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 10
28.9.2014 16:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 7
28.9.2014 10:30 Ledoborci 7 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
27.9.2014 19:00 Ledoborci 5 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 3
27.9.2014 13:00 Kolibris 5 11 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 1
27.9.2014 8:00 Ledoborci 7 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo