horni

Dolanská Kateřina (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
27.4.2019 10:30 Dion SG1 4 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Kolibris 1 8
17.3.2019 18:30 Dion SG1 5 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Savona I 4
17.3.2019 11:30 Dion SG1 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 7
16.3.2019 18:30 Ledoborky 3 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
16.3.2019 11:30 Dion SG1 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Liboc 5 8
9.2.2019 19:30 Metla Kladno 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
9.2.2019 12:00 Dion SG1 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 2
12.1.2019 15:30 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 5
12.1.2019 8:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
9.12.2018 18:30 Zlatá Praha 5 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 6
9.12.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
21.10.2018 18:30 Liboc 5 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 8
21.10.2018 11:30 Dion SG1 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 7
20.10.2018 18:30 RPK Brno 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
20.10.2018 11:30 Dion SG1 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Tee Party 6
7.4.2018 18:00 Dion SG1 9 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Metla Kladno 0
7.4.2018 8:00 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Valící se šutráky 5
24.3.2018 17:30 RPK Brno M (L.Merta) 10 dráha 1. MČR mixy 2018 :Kvalifikační kolo
Dion VIP (V.Černovský) 4
24.3.2018 14:15 Dion VIP (V.Černovský) 10 dráha 3. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Ledoborci 3 (M.Votava) 3
24.3.2018 8:15 Savona 1 (L.Klíma) 7 dráha 5. MČR mixy 2018 :Skupina C (krémová)
Dion VIP (V.Černovský) 2
20.1.2018 20:15 Dion SG1 0 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Savona I 1
20.1.2018 14:00 Dion SG1 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
20.1.2018 8:30 Dion SG1 7 dráha B Ženy divize :Skupina 1
CC RIPER 8
7.1.2018 18:30 Metla Kladno 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
7.1.2018 11:30 Valící se šutráky 8 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 3
6.1.2018 15:30 RPK Brno 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
12.11.2017 15:30 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion SG1 4
11.11.2017 11:15 Dion SG1 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
29.10.2017 15:30 Tee Party 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
22.10.2017 15:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
22.10.2017 8:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
21.10.2017 15:30 Dion SG1 1 dráha B Ženy divize :Základní část
Savona I 12
21.10.2017 8:30 Dion SG1 8 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 2
16.4.2017 8:30 Dion ICE 6 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Ledolamky 8
15.4.2017 16:00 Tee Party 3 dráha 1. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 13
15.4.2017 8:30 PLC SHOOLANCE 8 dráha 4. Barážový turnaj - Divize/1.liga - ženy :
Dion ICE 7
8.4.2017 16:00 Sokolky 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
8.4.2017 8:30 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 10
29.1.2017 19:30 Kolibris 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
29.1.2017 12:00 Dion ICE 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
28.1.2017 19:30 Kolibris 1 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
28.1.2017 12:00 Dion ICE 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 15
6.11.2016 16:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
6.11.2016 8:30 Dion ICE 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 8
5.11.2016 16:00 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 3
5.11.2016 8:30 Citadela 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
2.10.2016 19:30 Dion ICE 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 10
2.10.2016 12:00 Dion ICE 1 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 12
1.10.2016 19:30 Falcon Praha 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 1
1.10.2016 12:00 Dion ICE 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
3.4.2016 11:15 Dion ICE 3 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Citadela 10
2.4.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
17.1.2016 20:00 Valící se šutráky 0 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 1
16.1.2016 20:00 Dion ICE 1 dráha 4. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
16.1.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 7
16.1.2016 8:30 Zlatá Praha 6 dráha 1. Ženy divize Q :
Dion ICE 10
3.1.2016 17:15 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize Q :
Metla Kladno 8
3.1.2016 11:15 Dion ICE 7 dráha 3. Ženy divize Q :
Valící se šutráky 8
2.1.2016 17:15 Tee Party 3 dráha B Ženy divize Q :
Dion ICE 10
2.1.2016 11:15 Dion ICE 8 dráha A Ženy divize Q :
Citadela 2
22.11.2015 14:00 RIPER Hradec Králové 1 dráha A Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 12
22.11.2015 8:30 Dion ICE 4 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 10
21.11.2015 14:00 PLC SHOOLANCE 0 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 1
28.9.2015 11:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 9
27.9.2015 20:00 Dion ICE 7 dráha 1. Ženy divize Y :Základní část
Dion RUM 3
27.9.2015 14:00 Dion ICE 0 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Třešňovka D 1
26.9.2015 14:00 Tee Party 5 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Dion ICE 8
3.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 5 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Bronz
Dion VIP (V.Černovský) 1
3.5.2015 15:25 Savona 2 (L.Klíma) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 6
2.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 2 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 7
1.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 7 dráha 1. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 8
1.5.2015 8:25 Dion VIP (V.Černovský) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion YB (J.Vedral) 4
21.3.2015 20:00 Zlatá Praha 10 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 6
21.3.2015 13:30 Dion ICE 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
23.11.2014 20:00 Valící se šutráky 10 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 4
23.11.2014 8:00 Dion ICE 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
22.11.2014 17:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Tee Party Z 12
22.11.2014 10:45 Dion ICE 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 5
16.11.2014 20:00 Metla Kladno 8 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 5
16.11.2014 8:00 Ledoborky 3 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 2
15.11.2014 17:15 RPK Brno 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 9
15.11.2014 10:45 VSK Přírodověda 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 7
5.10.2014 12:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 15
4.10.2014 8:00 Dion ICE 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Citadela 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo