horni

Deyl Jiří (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
31.3.2019 15:45 Kolibris (O.Mihola) 1 dráha 3. MČR mixy 2019 :O 5. místo
Blues Turtle (M.Votava) 0
31.3.2019 11:45 Zbraslav (J.Candra) 5 dráha 3. MČR mixy 2019 :Semifinále 2
Kolibris (O.Mihola) 10
31.3.2019 8:45 Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 7 dráha 2. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Kolibris (O.Mihola) 5
30.3.2019 20:15 Kolibris (O.Mihola) 7 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Dion YB (J.Vedral) 6
30.3.2019 13:45 Loupežníci Jičín (O.Bodlák) 4 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
30.3.2019 8:15 Ledoborci 37 (O.Hálek) 2 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 9
29.3.2019 20:15 Ledoborci 7 (M.Dolejší) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Kolibris (O.Mihola) 4
29.3.2019 17:30 Kolibris (O.Mihola) 7 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina B (modrá)
Zbraslav (J.Candra) 6
9.2.2019 16:00 Dion YB 11 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
9.2.2019 8:30 Zbraslav OH 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 1
27.1.2019 20:15 Liboc 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 4
27.1.2019 12:00 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 13
26.1.2019 20:15 Trutnov 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 9
26.1.2019 12:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
9.12.2018 16:00 Trutnov 1 14 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 5
9.12.2018 8:30 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
8.12.2018 16:00 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 10
8.12.2018 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
28.10.2018 16:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
28.10.2018 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
27.10.2018 16:30 Trutnov 1 11 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
27.10.2018 8:15 Ledoborci 7 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
23.9.2018 15:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Sem Tam Brno 3
23.9.2018 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Tabery - Zbraslav 2
23.9.2018 8:55 Trutnov 1 7 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Dion YB 2
22.9.2018 20:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Morning star Přírodověda 3
22.9.2018 15:30 Trutnov 1 3 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Liboc 5
22.9.2018 10:15 CZE 1 juniorky 5 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Trutnov 1 7
21.9.2018 20:00 Lucky Stones 6 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Trutnov 1 4
3.2.2018 20:15 Dion YB 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
3.2.2018 12:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
14.1.2018 16:00 Liboc 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
14.1.2018 8:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
13.1.2018 16:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.1.2018 8:30 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
17.12.2017 16:30 Trutnov 1 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
17.12.2017 8:15 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
16.12.2017 16:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
16.12.2017 8:15 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
29.10.2017 16:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
29.10.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
28.10.2017 16:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
28.10.2017 8:30 Savona 5 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
18.3.2017 19:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
18.3.2017 11:30 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
26.2.2017 16:00 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
26.2.2017 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 5
25.2.2017 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
25.2.2017 8:30 Trutnov 1 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
3.12.2016 8:00 Trutnov 3 7 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B
Liboc 3 9
2.12.2016 17:00 Trutnov 3 6 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B
Savona 1 7
2.12.2016 8:00 Liboc 1 8 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina B
Trutnov 3 3
13.11.2016 19:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
13.11.2016 11:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
12.11.2016 19:00 Sem Tam Brno 11 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
12.11.2016 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
9.10.2016 16:00 Trutnov 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
9.10.2016 8:30 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 11
8.10.2016 16:00 Savona 5 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
8.10.2016 8:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 11
30.4.2016 12:00 Savona 1 (J.Bareš) 9 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 5
29.4.2016 20:00 Dion RUM (A.Pokorná) 6 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Zbraslav H (T.Válek) 4
29.4.2016 13:00 Zbraslav H (T.Válek) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina A
Savona 2 (S.Mokriš) 3
12.3.2016 15:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 9
12.3.2016 8:30 Trutnov 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
31.1.2016 19:00 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
31.1.2016 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
30.1.2016 19:00 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 2
30.1.2016 12:00 Trutnov 1 9 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 1
1.11.2015 15:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
1.11.2015 8:30 Trutnov 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 3
31.10.2015 15:30 Savona 6 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 11
31.10.2015 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 3
11.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
11.10.2015 12:00 Trutnov 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
10.10.2015 19:00 PLC S&K 1 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 9
10.10.2015 12:00 Trutnov 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
13.9.2015 16:15 Trutnov 1 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Finále
Savona 5 7
13.9.2015 13:15 Liboc 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Trutnov 1 7
13.9.2015 9:15 Liboc 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 5
12.9.2015 13:45 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Liboc 3 4
11.9.2015 19:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 7
11.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 8
11.9.2015 8:45 Trutnov 1 7 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Ledoborci Juniors 2
14.3.2015 19:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
14.3.2015 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
18.1.2015 15:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
18.1.2015 8:30 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 4
17.1.2015 15:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
17.1.2015 8:30 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
2.11.2014 18:30 Trutnov 1 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
2.11.2014 12:00 Liboc 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.11.2014 18:30 Savona 5 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
1.11.2014 12:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 8
12.10.2014 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
12.10.2014 8:30 Duh.jedn. 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.10.2014 15:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
11.10.2014 8:30 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 3
14.9.2014 9:45 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
PLC LEDO 12
13.9.2014 17:15 Trutnov 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Liboc 3 5
13.9.2014 12:00 Falcon Praha 0 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina B
Trutnov 1 10
11.5.2014 8:00 ČVUT 1 3 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
UK 1 9
10.5.2014 21:00 UK 3 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina C
ČVUT 1 3
10.5.2014 13:15 ČVUT 1 16 dráha 1. Akademické MČR 2014 :Skupina C
ČVUT 4 2
9.5.2014 19:45 ČVUT 1 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 6 3
12.5.2013 18:00 ČVUT 4 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Bronz
Aritma 1 5
12.5.2013 13:00 Aritma 1 3 dráha 4. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
ČVUT 10
12.5.2013 8:00 ČVUT 9 dráha 3. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
VSK Přírodověda M 0
11.5.2013 13:00 ČVUT 6 dráha 2. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Zbraslav OH 7
11.5.2013 8:00 ČVUT 4 dráha 1. Akademické MČR 2013 – muži :Základní část
Duh.jedn. 9
24.2.2013 9:00 Kolibris 2 12 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 2
23.2.2013 16:00 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 5
23.2.2013 8:30 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 3
3.2.2013 19:30 Guerera TP 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 7
3.2.2013 12:00 Ledoborci 1 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 9
2.2.2013 19:30 S&K Tee Party 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 8
2.2.2013 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 6
18.11.2012 16:00 Kolibris 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 6
18.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 6
17.11.2012 16:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 5
17.11.2012 8:30 Trutnov 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 2
4.11.2012 19:30 Trutnov 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 3
4.11.2012 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 1
3.11.2012 19:30 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 3
3.11.2012 12:00 Savona 5 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 3
13.5.2012 15:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :O 3. místo
Trutnov 1 4
13.5.2012 11:45 Savona 5 6 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále
Trutnov 1 3
13.5.2012 8:30 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
12.5.2012 18:30 Aritma 3 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 8
12.5.2012 15:45 Dion 1 5 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 6
12.5.2012 10:45 Trutnov 1 7 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Kolibris 3 4
25.3.2012 14:15 Zbraslav OH 6 dráha 1. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Hra o bronz
Zbraslav H 5
25.3.2012 9:15 Zbraslav OH 0 dráha 2. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - Semifinále
Savona 4 7
24.3.2012 19:15 Zbraslav OH 7 dráha 3. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Aritma 1 1
24.3.2012 8:15 Zbraslav A 7 dráha 4. Akademické MČR 2012 – muži :AMČR 2012 - skupina B
Zbraslav OH 3
25.2.2012 16:00 Trutnov 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 7
25.2.2012 8:30 Trutnov 1 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 5
5.2.2012 19:30 Trutnov 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 6
5.2.2012 12:00 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 9
4.2.2012 19:30 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 8
4.2.2012 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 7
20.11.2011 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 6
20.11.2011 8:30 S&K Tee Party 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 6
19.11.2011 16:00 Aritma 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 5
19.11.2011 8:30 Ledoborci 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 3
30.10.2011 19:30 Trutnov 1 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 8
30.10.2011 12:00 Trutnov 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
29.10.2011 19:30 Kolibris 2 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 4
29.10.2011 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
22.5.2011 14:30 Trutnov 1 8 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Bronze game
Savona 5 4
22.5.2011 11:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Trutnov 1 3
22.5.2011 8:30 Aritma 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Trutnov 1 7
21.5.2011 19:50 Zlatá Praha 1 1 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 7
21.5.2011 15:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 2
21.5.2011 10:10 Savona M 1 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 8
7.5.2011 17:40 Trutnov 5 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav R 6
7.5.2011 10:10 Trutnov 2 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Tee Party Z 5
6.5.2011 19:50 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Zbraslav M 6
6.5.2011 12:20 Trutnov 0 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Červená skupina
Aritma 2 9
16.4.2011 12:30 Kolibris 3 2 dráha 3. Baráže MČR :Baráž o 1. ligu mužů
Zbraslav OH 8
27.3.2011 16:15 Kolibris 3 0 dráha 1. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - Bronze game
Zbraslav OH 0
27.3.2011 9:15 Kolibris 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR 2011 - semifinále
Aritma 2 8
26.3.2011 16:45 Zbraslav OH 8 dráha 4. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. A
Kolibris 3 7
26.3.2011 10:45 Kolibris 3 9 dráha 1. Akademické MČR 2011 - muži :Akademické MČR muži - sk. A
Aritma 1 2
20.3.2011 14:00 Savona 5 9 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2011/12
Trutnov 1 7
20.3.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 5
19.3.2011 18:30 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 7
19.3.2011 12:00 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 0
13.2.2011 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 3
13.2.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 7
12.2.2011 15:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
12.2.2011 9:00 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 9
7.11.2010 18:30 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
7.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 11
6.11.2010 18:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 5
6.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
10.10.2010 15:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
10.10.2010 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
9.10.2010 15:30 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
9.10.2010 9:00 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
23.5.2010 18:00 RPK Brno 0 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Trutnov 1 0
23.5.2010 14:30 Kolibris 3 0 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Trutnov 1 0
23.5.2010 8:00 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 3
22.5.2010 17:00 Aritma 5 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 7
22.5.2010 14:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 1
22.5.2010 8:00 Trutnov 1 12 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 4 4
1.5.2010 17:30 Savona (T.Paul) 9 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zbraslav (T.Válek) 3
1.5.2010 10:15 Ledoborci (J. Marša) 4 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Savona (T.Paul) 8
30.4.2010 20:00 Savona (T.Paul) 5 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina C
Aritma (K.Kubeška) 8
30.4.2010 13:15 1.CK Brno (J.Zingová) 4 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina C
Savona (T.Paul) 7
19.2.2010 12:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Kolibris 1 7
18.2.2010 20:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 4
18.2.2010 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 8
17.2.2010 20:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 4
17.2.2010 12:00 Aritma 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 5
14.2.2010 10:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 10
13.2.2010 18:00 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
13.2.2010 11:30 Dion X 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 7
17.1.2010 15:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
17.1.2010 8:30 Trutnov 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
16.1.2010 15:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 9
16.1.2010 8:30 Trutnov 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
8.1.2010 10:30 FRA 5 dráha 4. EJCC 2010 :EJCC Semifinals M
CZE 4
7.1.2010 8:00 POL 4 dráha 1. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
CZE 6
6.1.2010 17:55 CZE 7 dráha 4. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
NED 5
5.1.2010 17:55 CZE 10 dráha 2. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
AUT 3
5.1.2010 11:05 CZE 6 dráha 1. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
FIN 4
4.1.2010 17:55 ESP 3 dráha 4. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
CZE 8
3.1.2010 20:45 GER 1 dráha 3. EJCC 2010 :EJCC Yellow group (MA) - after Round Robin
CZE 5
20.12.2009 8:00 Trutnov 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Kolibris 2 12
19.12.2009 10:00 Kolibris 2 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Zbraslav Z 7
18.12.2009 20:00 Dion RM 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Kolibris 2 4
18.12.2009 16:00 Kolibris 2 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina D (Modrá)
Aritma 1 10
8.11.2009 18:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 6
8.11.2009 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
7.11.2009 18:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 8
7.11.2009 11:30 Aritma 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
18.10.2009 12:45 Zbraslav H 8 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Aritma 3 2
18.10.2009 9:15 Dion HJ 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Zbraslav H 6
17.10.2009 15:45 Zbraslav H 6 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Kolibris 3 4
17.10.2009 12:15 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion RM 1
17.10.2009 9:15 Zbraslav H 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2009 :pohár ČSC junioři 2009
Dion DJ 4
11.10.2009 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
11.10.2009 8:30 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 7
10.10.2009 15:00 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
10.10.2009 8:30 Trutnov 1 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
24.5.2009 21:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Akademici 2009 - muži :finále
Praha A 6
24.5.2009 18:30 Zbraslav H 9 dráha 2. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Praha A 0
24.5.2009 16:00 Aritma 2 3 dráha 4. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Praha A 5
24.5.2009 13:30 Praha A 8 dráha 1. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav A 4
24.5.2009 11:00 Praha A 5 dráha 2. Akademici 2009 - muži :základní skupina
Zbraslav OH 1
23.5.2009 19:00 Citadela 0 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :O 7. místo
Kolibris 3 7
23.5.2009 15:00 Letící kameny 5 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 5.-8.
Kolibris 3 4
23.5.2009 10:00 Dion RM 6 dráha 3. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Kolibris 3 6
23.5.2009 8:00 Kolibris 3 6 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina A
Zbraslav R 7
3.5.2009 16:15 1.CK Brno (P.Kovač) 7 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 9
3.5.2009 10:45 Kladno (L.Šafránková) 4 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 10
2.5.2009 18:00 Savona (J.Bareš) 8 dráha B MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 3
2.5.2009 12:30 Aritma (M.Vařečková) 3 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Savona (J.Kováč) 11
1.5.2009 20:00 Savona (J.Kováč) 10 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (B.Henzlová) 4
1.5.2009 13:00 Ledoborci (J. Marša) 6 dráha A MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
Savona (J.Kováč) 8
12.4.2009 10:25 Kolibris 3 6 dráha 2. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Savona 1 8
11.4.2009 16:00 Kolibris 3 16 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 2. semifinále
Zbraslav H 5
11.4.2009 10:00 Dion HJ 2 dráha 4. MČRJ 2009 - junioři (finálový turnaj) :MČR junioři - 1. semifinále
Kolibris 3 15
5.4.2009 11:00 Ledoborci 1 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga muži - tie break (o 1.-2. místo)
Kolibris 3 9
4.4.2009 20:00 Dion RM 3 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 9
4.4.2009 11:00 Kolibris 3 8 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 9
28.3.2009 18:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :6. kolo (skupin AB)
Dion X 10
28.3.2009 13:45 Kolibris 1 8 dráha 4. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Ledoborci 4 3
28.3.2009 10:15 Savona Z 7 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Kolibris 1 6
22.3.2009 10:00 Kolibris 3 3 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Savona 1 4
21.3.2009 16:00 Dion HJ 3 dráha 4. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Kolibris 3 9
21.3.2009 10:00 Kolibris 3 1 dráha 3. MČRJ 2009 - junioři :MČRJ junioři - základní část
Zbraslav H 7
8.3.2009 19:55 Kolibris 3 5 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 3
8.3.2009 11:00 Kolibris 3 10 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Demion 3
7.3.2009 17:00 Dion 1 1 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 8
7.3.2009 8:00 Kolibris 3 4 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 6
22.2.2009 17:00 Brno - Východ 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 5
22.2.2009 8:00 Kolibris 3 7 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 3
21.2.2009 14:00 Kolibris 3 8 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 5
7.12.2008 16:00 Trutnov 2 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :O 3. místo
Kolibris 1 5
7.12.2008 13:00 Ledoborci 1 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Semifinále
Kolibris 1 6
7.12.2008 10:00 Kolibris 1 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 6
6.12.2008 19:00 Savona M 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále
Kolibris 1 5
6.12.2008 12:00 Ledoborci 4 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Kolibris 1 9
6.12.2008 8:00 Kolibris 1 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Savona 2 0
5.12.2008 16:00 Kolibris 1 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Zbraslav R 0
5.12.2008 10:00 Citadela 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Skupina C
Kolibris 1 2
23.11.2008 14:00 Klub z Viktorky 4 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 7
22.11.2008 20:00 Demion 4 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 7
22.11.2008 11:00 Kolibris 3 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 3
18.10.2008 15:00 Zlatá Praha 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Kolibris 3 14
18.10.2008 9:00 Kolibris 3 5 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Aritma 3 3
28.9.2008 11:00 Ledoborci 1 8 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 9
27.9.2008 8:00 Kolibris 5 8 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 6
25.5.2008 15:30 Kolibris 3 7 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
CC Ledoborci 3
25.5.2008 10:30 Kolibris 3 11 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Dion RM 5
24.5.2008 14:00 Aritma 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina B
Kolibris 3 6
24.5.2008 9:00 Letící kameny 4 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Kolibris 3 5
6.4.2008 13:15 Dion RM 6 dráha 2. 2.liga - muži :Tie breaky
Kolibris 3 5
24.3.2008 17:55 CC Aritma 7 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Tie breaky
Kolibris 3 5
24.3.2008 14:55 Zlatá Praha 4 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 7
24.3.2008 8:55 Kolibris 3 12 dráha 2. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Dion RM 4
23.3.2008 14:55 Dion HJ 8 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 4
23.3.2008 8:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
CC Aritma 6
22.3.2008 17:55 Zbraslav H 4 dráha 3. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 5
22.3.2008 11:55 Kolibris 3 3 dráha 1. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Savona 5 7
21.3.2008 18:25 Savona 4 4 dráha 4. MČRJ 2008 - junioři :Základní část
Kolibris 3 6
16.3.2008 15:45 Kolibris 3 7 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Dion 1 5
15.3.2008 20:45 Ledoborci 1 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 3
15.3.2008 13:15 Kolibris 3 7 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Zlatá Praha 3 3
27.1.2008 15:45 Demion 5 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 7
27.1.2008 8:15 Kolibris 3 6 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Zlatá Praha 2 1
26.1.2008 18:15 Dion RM 8 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 2
26.1.2008 10:45 Brno - Východ 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga A - 2.část
Kolibris 3 13
2.12.2007 14:00 Dion HJ 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Kolibris 3 6
2.12.2007 8:30 Dion DJ 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :1.turnaj
Kolibris 3 8
18.11.2007 13:30 Kolibris 3 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Aritma 3 7
18.11.2007 8:00 Kolibris 3 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Dion HJ 2
17.11.2007 14:30 Zbraslav H 7 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Kolibris 3 6
17.11.2007 9:00 Dion HJ 3 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2007 :Pohár ČSC - junioři 2007
Kolibris 3 10
30.9.2007 18:15 Kolibris 3 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zlatá Praha 3 2
30.9.2007 10:45 Kolibris 3 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Ledoborci 1 5
29.9.2007 15:45 Kolibris 3 13 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Demion 3
28.9.2007 20:45 Kolibris 3 8 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Východ 3
28.9.2007 8:15 Kolibris 3 15 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zbraslav M 2
9.9.2007 15:00 Kolibris 3 14 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Dion HJ 1
9.9.2007 12:00 Savona 4 10 dráha 4. 3.Přebor Prahy junioři - finále :Junioři
Kolibris 3 3
9.9.2007 9:00 Kolibris 3 1 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Zbraslav H 7
8.9.2007 14:00 Savona 5 2 dráha 2. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Kolibris 3 5
8.9.2007 11:30 Savona 4 5 dráha 3. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Kolibris 3 3
8.9.2007 9:00 Kolibris 3 6 dráha 1. 3.Přebor Prahy junioři :Junioři
Dion HJ 4
28.4.2007 14:55 Kladno Nephr. 7 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 3 6
28.4.2007 14:55 Kolibris 3 2 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
CC Ledoborci 4
14.4.2007 9:00 Kolibris 3 1 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Tie breaky
Savona 4 6
13.4.2007 17:55 1.KCK Trutnov 1 3 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Kolibris 3 7
13.4.2007 11:55 Kolibris 3 8 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.CC Bratislava 4
7.4.2007 20:55 Kolibris 3 12 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Sušice 2
7.4.2007 8:55 Kolibris 5 5 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 3 8
25.3.2007 17:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 6
25.3.2007 11:55 Zbraslav H 4 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Kolibris 3 3
24.3.2007 17:55 Dion HJ 8 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Kolibris 3 9
24.3.2007 11:55 Kolibris 3 6 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 5 10
23.3.2007 20:55 Kolibris 3 7 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Savona 4 3
18.3.2007 17:55 Kolibris 3 11 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kladno The Bush 2
18.3.2007 11:55 Prague TP M 6 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 3 8
17.3.2007 14:55 Kolibris 3 6 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Demion 8
4.2.2007 11:55 Kolibris 3 8 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Zlatá Praha 2 6
3.2.2007 17:55 AP Bratislava 5 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :2.kolo
Kolibris 3 8
17.12.2006 8:55 Brno - Východ 7 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :Tie breaky
Kolibris 3 6
16.12.2006 20:55 Zlatá Praha 2 7 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kolibris 3 8
16.12.2006 8:55 Kolibris 3 6 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Demion 3
26.11.2006 20:55 Kladno Nephr. 0 dráha 2. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kolibris 3 0
26.11.2006 11:55 Kolibris 3 15 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Sušice 0
25.11.2006 17:55 CC Ledoborci 5 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kolibris 3 7
12.11.2006 15:30 Kolibris 3 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 5.- 8.místo
Zlatá Praha 4
12.11.2006 10:30 Dion HJ 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 5.- 8.místo
Kolibris 3 4
11.11.2006 14:00 Savona 5 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Kolibris 3 7
11.11.2006 9:00 Aritma 3 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Kolibris 3 1
8.10.2006 11:55 Kolibris 3 4 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Chec Sport Team 5
7.10.2006 20:55 Prague TP M 10 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kolibris 3 3
1.10.2006 14:30 Trutnov 1 10 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo
Kolibris 3 4
1.10.2006 8:55 Kolibris 3 1 dráha 1. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Aritma 2 13
30.9.2006 15:00 Kolibris 3 10 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 5 4
30.9.2006 11:55 Dion SJ 6 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 3 5
30.9.2006 8:55 Trutnov 1 8 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Kolibris 3 4
24.9.2006 20:55 Kolibris 3 8 dráha 1. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Brno - Východ 6
24.9.2006 14:55 Kolibris 3 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 3.-8.místo
CC Kladno Ž 3
24.9.2006 8:55 Trutnov 1 6 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 4
23.9.2006 20:55 Kladno The Bush 5 dráha 4. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
Kolibris 3 4
23.9.2006 14:55 Kolibris 3 10 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Dion 1 7
23.9.2006 11:55 Kolibris 3 9 dráha 3. 2.liga - muži - skup.A :1.kolo
AP Bratislava 5
23.9.2006 8:55 Kolibris 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
1.CK Brno juniorky 4
8.5.2006 17:00 Kolibris 3 3 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona 4 14
8.5.2006 11:55 Kolibris 3 5 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 8
7.5.2006 17:00 Kolibris 2 8 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
7.5.2006 11:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
6.5.2006 17:00 Zlatá Praha 13 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 3 2
6.5.2006 11:55 Dion HJ 7 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Kolibris 3 6
5.5.2006 19:40 Kolibris 3 3 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 8
30.4.2006 15:55 Zbraslav D 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Kolibris 3 7
29.4.2006 16:55 Kolibris 3 15 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 2
29.4.2006 9:55 Kolibris 3 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 2 8
26.2.2006 15:55 Kolibris 3 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Finále
Savona D 9
26.2.2006 9:25 Kolibris 3 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Zbraslav D 4
25.2.2006 16:55 Dion SJ 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 6
18.12.2005 14:15 Zbraslav D 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Kolibris 3 9
18.12.2005 11:30 Kolibris 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Zlatá Praha 2 5
17.12.2005 16:45 Dion DJ 2 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 12
17.12.2005 11:30 Kolibris 3 2 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zbraslav H 7
6.11.2005 14:00 Kolibris 3 5 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Finále
Savona Z 3
6.11.2005 8:30 Kolibris 3 5 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 4
5.11.2005 14:00 Dion SJ 1 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 12
5.11.2005 8:30 Kolibris 3 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (1.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 2 3
16.10.2005 14:25 1.KCK Trutnov 1 1 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Finálová část
Kolibris 3 6
16.10.2005 8:25 Kolibris 3 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Finálová část
Dion HJ 3
15.10.2005 14:55 Dion HJ 3 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 9
14.10.2005 15:55 Zbraslav H 10 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
9.10.2005 14:55 Kolibris 3 2 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 14
9.10.2005 8:55 Kolibris 3 3 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 5
8.10.2005 14:55 Savona 4 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 2
8.10.2005 8:55 Kolibris 3 13 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 4
25.9.2005 14:00 Zbraslav D 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Slupina o 3.- 8.místo
Kolibris 3 7
25.9.2005 11:00 Kolibris 3 9 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 1.-8.místo
CC Kladno Ž 0
24.9.2005 14:00 Kolibris 3 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 5
24.9.2005 8:30 Savona D 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Kolibris 3 3
7.5.2005 9:00 CC Kolibris 4 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Trutnov 2 9
19.3.2005 9:00 CC Kolibris 4 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.CK Brno 2 9
25.2.2005 9:55 Savona Z 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Kolibris 3 12
9.1.2005 16:45 CC Kolibris 4 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 3 6
9.1.2005 11:35 CC Kolibris 4 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Savona Z 8
11.12.2004 14:10 CC Kolibris 4 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav H 5
11.12.2004 9:00 CC Kolibris 4 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zlatá Praha 9
23.10.2004 14:45 CC Kolibris 4 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.KCK Trutnov 1 8
25.9.2004 14:10 CC Kolibris 4 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Dion HJ 6
25.9.2004 9:00 CC Kolibris 4 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 4 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo