horni

Danielisová (Kratochvílová) Ivana (CC CITADELA)

datum čas zápas dráha soutěž
5.5.2019 10:15 Citadela 4 dráha 3. MČR 2019 – seniorky :Semifinále
Liboc 1 5
4.5.2019 17:15 Citadela 3 dráha 4. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Sokolky 5
4.5.2019 11:15 Liboc 1 11 dráha 2. MČR 2019 – seniorky :Základní část
Citadela 2
17.3.2019 15:30 Trutnov 2 0 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
17.3.2019 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
16.3.2019 15:30 Citadela 3 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 6
16.3.2019 8:30 Citadela 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
10.2.2019 19:30 Zbraslav TP 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
10.2.2019 12:00 Citadela 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
16.12.2018 19:30 Liboc 4 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
16.12.2018 12:00 Liboc 1 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
15.12.2018 19:30 Citadela 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
15.12.2018 12:00 Kolibris 1 8 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
21.10.2018 15:30 Citadela 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 7
21.10.2018 8:30 Citadela 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
20.10.2018 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
20.10.2018 8:30 Citadela 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 5
13.5.2018 17:15 Falcon Praha 8 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Finále
Citadela 6
12.5.2018 14:15 Sokolky 4 dráha 4. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Citadela 6
12.5.2018 8:45 Citadela 11 dráha 2. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Savona I 2
11.5.2018 19:15 Citadela 6 dráha 4. MČR 2018 – seniorky :Základní část
LEDO PRAHA 3
11.5.2018 14:15 Falcon Praha 9 dráha 1. MČR 2018 – seniorky :Základní část
Citadela 8
8.4.2018 13:00 Citadela 4 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Letící kameny 8
7.4.2018 13:00 Citadela 5 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
PLC SHOOLANCE 9
11.2.2018 16:00 Citadela 4 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Falcon Praha 3
11.2.2018 8:30 Kolibris 2 8 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 5
10.2.2018 16:00 Citadela 7 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Ledolamky 9
10.2.2018 8:30 Ledoborky 2 2 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 7
10.12.2017 15:30 Citadela 8 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 1 5
10.12.2017 8:30 Falcon Praha 5 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 4
9.12.2017 15:30 PLC SHOOLANCE 4 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 6
9.12.2017 8:30 Citadela 2 dráha 2. 1.liga – ženy :základní část
Kolibris 2 5
22.10.2017 19:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 5
22.10.2017 12:00 Ledolamky 5 dráha 3. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 11
21.10.2017 19:30 Citadela 3 dráha 1. 1.liga – ženy :základní část
Ledoborky 2 9
21.10.2017 12:00 Kolibris 1 6 dráha 4. 1.liga – ženy :základní část
Citadela 7
16.9.2017 17:45 Zbraslav OH 7 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Citadela 5
16.9.2017 8:00 Citadela 8 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Kolibris 5 4
15.9.2017 17:45 Kolibris 1 10 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Citadela 3
15.9.2017 12:30 Citadela 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina C
Ledoborci 7 15
8.4.2017 16:00 Citadela 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
8.4.2017 8:30 Kolibris 1 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
29.1.2017 19:30 Citadela 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 8
29.1.2017 12:00 Dion ICE 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
28.1.2017 19:30 Citadela 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
28.1.2017 12:00 Sokolky 6 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 8
6.11.2016 16:00 Citadela 6 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
6.11.2016 8:30 Falcon Praha 7 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
5.11.2016 16:00 Citadela 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 8
5.11.2016 8:30 Citadela 11 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 2
2.10.2016 19:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
2.10.2016 12:00 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
1.10.2016 19:30 Citadela 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 6
1.10.2016 12:00 Kolibris 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 3
8.5.2016 14:00 Falcon Praha 4 dráha 3. MČR 2016 – seniorky :Finále
Citadela 6
7.5.2016 18:00 Liboc 1 2 dráha 2. MČR 2016 – seniorky :
Citadela 8
7.5.2016 11:30 Citadela 11 dráha 4. MČR 2016 – seniorky :
LEDO PRAHA 3
6.5.2016 16:00 Citadela 9 dráha 1. MČR 2016 – seniorky :
Falcon Praha 5
30.4.2016 20:00 1.CK Brno (P.Kovač) 2 dráha 2. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Dion YB (J.Vedral) 7
30.4.2016 16:00 Kolibris (P.Štěpánek) 7 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina D
1.CK Brno (P.Kovač) 5
30.4.2016 9:00 1.CK Brno (P.Kovač) 11 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Ledoborci 1 (D.Jirounek) 4
29.4.2016 16:00 1.CK Brno (P.Kovač) 3 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina D
Liboc 3 (A.Kubešková) 5
3.4.2016 17:15 Citadela 6 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 1
3.4.2016 11:15 Dion ICE 3 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Citadela 10
2.4.2016 14:00 Citadela 13 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Metla Kladno 0
16.1.2016 20:00 Valící se šutráky 5 dráha 3. Ženy divize Q :
Citadela 6
16.1.2016 14:00 Zbraslav TP 7 dráha 2. Ženy divize Q :
Citadela 5
16.1.2016 8:30 VSK Přírodověda 10 dráha 4. Ženy divize Q :
Citadela 11
3.1.2016 17:15 Zlatá Praha 9 dráha 3. Ženy divize Q :
Citadela 8
3.1.2016 11:15 Tee Party 4 dráha 1. Ženy divize Q :
Citadela 6
2.1.2016 20:00 Metla Kladno 4 dráha B Ženy divize Q :
Citadela 12
2.1.2016 11:15 Dion ICE 8 dráha A Ženy divize Q :
Citadela 2
22.11.2015 14:00 Citadela 6 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Valící se šutráky 5
21.11.2015 14:00 RIPER Hradec Králové 2 dráha 4. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 20
28.9.2015 11:15 Dion ICE 2 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 9
27.9.2015 20:00 Třešňovka D 1 dráha 2. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 15
27.9.2015 14:00 Citadela 3 dráha A Ženy divize Y :Základní část
PLC SHOOLANCE 5
27.9.2015 8:30 Citadela 8 dráha A Ženy divize Y :Základní část
Tee Party 2
26.9.2015 14:00 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize Y :Základní část
Citadela 8
10.5.2015 18:45 Liboc 1 7 dráha 1. MČR 2015 – seniorky :Finále
Citadela 5
10.5.2015 10:30 Citadela 7 dráha 3. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Ledoborky 3 3
9.5.2015 18:30 Liboc 1 6 dráha 1. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Citadela 5
9.5.2015 10:30 Falcon Praha 2 dráha 3. MČR 2015 – seniorky :Základní část
Citadela 9
5.4.2015 14:00 PLC 10 dráha 1. Divize - finálový turnaj (ženy) :Semifinále
Citadela 7
5.4.2015 8:00 Citadela 7 dráha 3. Divize - finálový turnaj (ženy) :1. vs 2.
Falcon Praha 9
22.3.2015 18:00 Citadela 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
22.3.2015 11:30 Citadela 18 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 1
21.3.2015 20:00 Tee Party Z 4 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 10
23.11.2014 20:00 Falcon Praha 6 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 5
23.11.2014 13:30 Citadela 5 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 4
23.11.2014 8:00 Citadela 9 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 3
22.11.2014 10:45 Citadela 3 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 9
16.11.2014 20:00 Dion RUM 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Citadela 12
16.11.2014 8:00 PLC 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Citadela 10
15.11.2014 17:15 RIPER Hradec Králové 8 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Citadela 7
4.10.2014 19:00 Citadela 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RPK Brno 3
4.10.2014 8:00 Dion ICE 4 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Citadela 11
11.5.2014 16:00 Savona I 4 dráha 2. MČR 2014 – seniorky :Finále
Falcon Praha 8
11.5.2014 10:30 Savona I 8 dráha 3. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Demionky 4
10.5.2014 15:45 Liboc 1 4 dráha 1. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Savona I 5
10.5.2014 10:30 Falcon Praha 6 dráha 4. MČR 2014 – seniorky :Základní část
Savona I 7
29.3.2014 16:00 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 3
29.3.2014 8:30 Zbraslav SK 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 10
26.1.2014 19:30 Ledoborky 2 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 5
26.1.2014 12:00 Liboc 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 4
25.1.2014 19:30 Sokolky 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
25.1.2014 12:00 Savona I 11 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 7
10.11.2013 16:00 Savona I 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
10.11.2013 8:30 Ledoborky 1 4 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
9.11.2013 16:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 9
9.11.2013 8:30 Savona I 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 6
6.10.2013 19:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 7
6.10.2013 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 7
5.10.2013 19:30 CC Kladno 2 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 13
5.10.2013 12:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
12.5.2013 10:15 Falcon Praha 7 dráha 1. MČR 2013 – seniorky :Semifinále
Savona I 3
11.5.2013 20:15 CC Ledoborky 3 dráha 3. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Savona I 8
11.5.2013 15:15 Savona I 3 dráha 1. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Falcon Praha 8
11.5.2013 10:15 Savona I 4 dráha 4. MČR 2013 – seniorky :Základní část
Liboc 1 5
31.3.2013 9:00 Savona I 0 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 1
30.3.2013 16:00 Letící kameny 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
30.3.2013 8:30 Valící se šutráky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 0
10.2.2013 19:30 Savona I 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Trutnov 2 4
10.2.2013 12:00 Savona I 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Sokolky 11
9.2.2013 19:30 Liboc 1 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
9.2.2013 12:00 Zbraslav SK 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
11.11.2012 16:00 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party 4
11.11.2012 8:30 Savona I 4 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Letící kameny 7
10.11.2012 16:00 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Valící se šutráky 5
10.11.2012 8:30 Trutnov 2 11 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 4
21.10.2012 19:30 Sokolky 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 7
21.10.2012 12:00 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Liboc 1 14
20.10.2012 19:30 Tee Party 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Savona I 9
20.10.2012 12:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav SK 6
1.4.2012 13:00 Savona I 3 dráha 2. Baráž o extraligu 2012 - ženy :Baráž o účast v extralize žen
Ledo TP 8
1.4.2012 9:00 Savona I 3 dráha 3. 1.liga - ženy :Tie break
Dion DJ 8
31.3.2012 16:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Citadela 5
31.3.2012 8:30 Savona I 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Dion DJ 4
25.3.2012 11:45 Demion 8 dráha 1. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Savona I 2
24.3.2012 16:45 Demion 4 dráha 2. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Savona I 7
24.3.2012 10:45 Savona I 5 dráha 3. MČR 2012 – seniorky :MČR seniorek 2012
Demion 7
12.2.2012 19:30 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 1 4
12.2.2012 12:00 Zbraslav SK 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
11.2.2012 19:30 Aritma 5 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
11.2.2012 12:00 Trutnov 2 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 9
13.11.2011 16:00 Zbraslav D 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 7
13.11.2011 8:30 Citadela 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
12.11.2011 16:00 Dion DJ 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 3
12.11.2011 8:30 Aritma 1 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Savona I 8
16.10.2011 19:30 Savona I 3 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav SK 8
16.10.2011 12:00 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 5 12
15.10.2011 19:30 Savona I 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Trutnov 2 4
15.10.2011 12:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav D 5
2.4.2011 15:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 9
2.4.2011 9:00 Ledoborky 1 4 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 7
27.3.2011 12:45 Demion 5 dráha 4. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
26.3.2011 13:15 Savona I 5 dráha 1. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Demion 8
26.3.2011 8:15 Demion 4 dráha 3. MČR 2011 - seniorky :MČR seniorky 2011
Savona I 7
23.1.2011 19:00 Dion DJ 2 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 7
23.1.2011 12:30 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 6
22.1.2011 19:00 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 2
22.1.2011 12:30 Ledo TP 10 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 3
21.11.2010 15:30 Savona I 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 4
21.11.2010 9:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 5
20.11.2010 15:30 Savona I 9 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 5
20.11.2010 9:00 Savona I 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 2
24.10.2010 19:00 Kolibris 1 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 4
24.10.2010 12:30 Zbraslav D 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 9
23.10.2010 19:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 7
23.10.2010 12:30 Citadela 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 5
28.3.2010 12:30 Savona I 7 dráha 2. MČR 2010 - seniorky :finále
Demion 9
27.3.2010 13:00 Aritma 4 3 dráha 3. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Savona I 10
27.3.2010 8:00 Savona I 11 dráha 4. MČR 2010 - seniorky :Základní skupina
Demion 0
6.2.2010 15:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledoborky 1 5
6.2.2010 8:30 Aritma 5 5 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
24.1.2010 18:30 Citadela 10 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 4
24.1.2010 12:00 Savona I 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Ledo TP 8
23.1.2010 18:30 Kolibris 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 4
23.1.2010 12:00 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Trutnov 2 7
15.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Valící se šutráky 2
15.11.2009 8:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
14.11.2009 15:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 5 7
14.11.2009 8:30 Savona I 7 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Citadela 1
25.10.2009 18:30 Ledo TP 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 3
25.10.2009 12:00 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 1 7
24.10.2009 18:30 Trutnov 2 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 1
24.10.2009 12:00 Valící se šutráky 5 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 09/10 (základní část)
Savona I 6
24.1.2009 18:30 Toxic RKC 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 7
24.1.2009 12:00 1.CC Bratislava 7 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
11.1.2009 15:00 Savona I 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Ledoborky 1 4
11.1.2009 8:30 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona M 10
10.1.2009 15:00 Trutnov 1 0 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 0
10.1.2009 8:30 Savona I 3 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 5
9.11.2008 18:30 Kolibris 1 9 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 1
9.11.2008 12:00 Savona I 6 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Toxic RKC 5
8.11.2008 18:30 Savona I 12 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
1.CC Bratislava 5
8.11.2008 12:00 Ledoborky 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 9
5.10.2008 15:00 Savona M 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 2
5.10.2008 8:30 Savona I 10 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 1 2
4.10.2008 15:00 Valící se šutráky 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 7
4.10.2008 8:30 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 7
27.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Savona H 5
27.4.2008 11:25 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Zbraslav D 3
26.4.2008 16:25 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 1. v 2.
Dion SJ 10
25.4.2008 8:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Wallis 11
24.4.2008 16:25 Aritma 3 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Savona H 9
24.4.2008 8:25 Kolibris 2 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Savona H 8
23.4.2008 16:25 Savona H 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Zbraslav D 5
23.4.2008 8:25 Savona H 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 1
10.2.2008 15:25 Savona I 8 dráha 1. 1.liga - ženy :Tie breaky
Kolibris 1 2
9.2.2008 18:25 Citadela 5 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 4
9.2.2008 15:25 Kolibris 1 5 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 9
9.2.2008 11:55 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
9.2.2008 8:55 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
20.1.2008 18:25 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Aritma 1 8
20.1.2008 15:25 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 3
20.1.2008 11:55 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 3Ž 5
20.1.2008 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 3
19.1.2008 18:25 Valící se šutráky 8 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 4
19.1.2008 15:25 Zbraslav D 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
19.1.2008 11:55 Savona I 4 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Trutnov 2 8
19.1.2008 8:55 Savona H 10 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 4
11.11.2007 18:25 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.11.2007 15:25 Zlatá Praha Ž 10 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 5
11.11.2007 11:55 Savona H 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 6
11.11.2007 8:55 Savona I 6 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Kolibris 1 3
10.11.2007 18:25 Savona H 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
10.11.2007 15:25 Savona I 5 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Letící kameny 8
10.11.2007 11:55 Wallis 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 6
10.11.2007 8:55 Aritma 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 1
28.10.2007 18:25 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 11
28.10.2007 15:25 Savona M 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 11
28.10.2007 11:55 Savona I 7 dráha 4. 1.liga - ženy :základní část
Valící se šutráky 6
28.10.2007 8:55 Savona H 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 4
27.10.2007 18:25 Trutnov 2 7 dráha 1. 1.liga - ženy :základní část
Savona I 6
27.10.2007 15:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 12
27.10.2007 11:55 Savona I 11 dráha 3. 1.liga - ženy :základní část
Zlatá Praha Ž 4
27.10.2007 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 8
22.4.2007 11:25 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Dion SJ 8
21.4.2007 16:25 Wallis 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Savona H 3
20.4.2007 12:25 Savona H 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Wallis 12
19.4.2007 20:25 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 2
19.4.2007 12:25 Savona H 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Zbraslav D 5
18.4.2007 20:25 Aritma 3 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Savona H 9
18.4.2007 12:25 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Savona H 11
11.2.2007 18:55 Savona I 0 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 0
11.2.2007 12:25 Savona I 12 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Smazat 3
11.2.2007 8:55 Savona H 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 0
10.2.2007 18:55 Savona I 2 dráha 2. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona K 10
10.2.2007 15:25 Savona H 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 3
10.2.2007 12:25 Citadela 11 dráha 4. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 4
10.2.2007 8:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 7
21.1.2007 18:25 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 8
21.1.2007 15:25 1.CC Bratislava 6 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 7
21.1.2007 11:55 Savona H 0 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 0
20.1.2007 18:25 Wallis 2 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 6
20.1.2007 15:25 Valící se šutráky 3 dráha 1. 1.liga - ženy :2.kolo
Savona I 11
20.1.2007 11:55 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 12
20.1.2007 8:55 Savona I 0 dráha 3. 1.liga - ženy :2.kolo
Trutnov 2 0
19.11.2006 12:25 Valící se šutráky 8 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 10
19.11.2006 8:55 Savona H 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 10
18.11.2006 18:55 Zlatá Praha Ž 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 7
18.11.2006 15:25 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
18.11.2006 12:25 Savona I 11 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Kolibris 3Ž 3
18.11.2006 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 5
29.10.2006 18:25 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
29.10.2006 15:25 Savona I 6 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Trutnov 2 5
29.10.2006 11:55 Savona H 15 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 2
29.10.2006 8:55 Citadela 7 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 6
28.10.2006 18:25 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
28.10.2006 15:25 Savona I 6 dráha 1. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona K 10
28.10.2006 8:55 Zbraslav D 7 dráha 4. 1.liga - ženy :1.kolo
Savona I 4
23.4.2006 16:25 Savona H 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
23.4.2006 11:25 Savona H 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Aritma 3 3
22.4.2006 16:25 Dion SJ 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Savona H 4
21.4.2006 8:25 Savona H 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 7
20.4.2006 16:25 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 5
20.4.2006 8:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 3
19.4.2006 16:25 Aritma 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 11
19.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
9.4.2006 16:00 Savona (J.Valíček) 8 dráha 4. MČR mixy 2007 :Finále
Dion (P.Horák) 9
9.4.2006 13:30 Savona (J.Valíček) 7 dráha 2. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.červená
Trutnov 6
8.4.2006 17:15 Aritma (K.Kubeška) 9 dráha 4. MČR mixy 2007 :Nadstavbová část sk.černá
Savona (J.Valíček) 5
8.4.2006 10:15 1.CK Brno (P.Kovač) 2 dráha 1. MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Savona (J.Valíček) 9
7.4.2006 17:45 Savona (J.Valíček) 9 dráha A MČR mixy 2007 :Základní část sk.C
Zbraslav (L.Klímová) 8
11.3.2006 20:55 Savona I 14 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "B"
1.CC Bratislava 0
11.3.2006 17:55 Savona I 10 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "B"
Kolibris 3Ž 9
11.3.2006 11:55 Savona I 6 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "B"
Frozens Kladno 3
18.2.2006 20:55 Savona I 9 dráha 1. 1.liga - ženy :PKT "A"
RPK Brno 0
18.2.2006 14:55 Savona I 3 dráha 2. 1.liga - ženy :PKT "A"
Zbraslav D 6
18.2.2006 8:55 Savona I 7 dráha 3. 1.liga - ženy :PKT "A"
CC Aritma 2Ž 5
5.2.2006 8:55 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Tie break o 2.místo
Savona H 7
29.1.2006 17:55 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
29.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 10
28.1.2006 17:55 Citadela 7 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
28.1.2006 11:55 Savona I 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Aritma 3 8
15.1.2006 17:55 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Hungary Ž 7
15.1.2006 11:55 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 3
14.1.2006 20:55 Savona H 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 6
14.1.2006 14:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 12
14.1.2006 8:55 Savona H 15 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Trutnov 2 2
11.12.2005 17:55 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
CC Aritma 2Ž 6
11.12.2005 11:55 Zlatá Praha Ž 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 6
10.12.2005 20:55 Savona I 7 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 8
10.12.2005 14:55 Savona D 1 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 11
10.12.2005 8:55 Savona I 8 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Kolibris 3Ž 5
13.11.2005 12:30 Klub z Viktorky 8 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Savona I 4
12.11.2005 21:30 Valící se šutráky 5 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Savona I 6
12.11.2005 14:45 Savona I 3 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Zbraslav H 6
12.11.2005 8:00 Savona I 6 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Citadela 9
30.10.2005 16:25 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Hungary Ž 2
29.10.2005 16:25 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část - 1.kolo
Kolibris 2 3
28.10.2005 8:25 Savona H 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 2
27.10.2005 16:25 Dion SJ 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
27.10.2005 8:25 Letící kameny 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 11
26.10.2005 16:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
26.10.2005 8:25 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 4
24.4.2005 20:55 Trutnov 2 7 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 5
24.4.2005 14:55 Savona I 3 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Hungary Ž 5
24.4.2005 8:55 Aritma 1 5 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 6
13.3.2005 17:55 Savona I 4 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Trutnov 2 5
13.3.2005 11:55 Dion SJ 7 dráha 3. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 3
6.2.2005 14:55 Savona I 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 5
6.2.2005 8:55 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 20:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 14:55 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 5
16.1.2005 8:55 Savona I 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Citadela 6
15.1.2005 17:55 Savona I 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 9
15.1.2005 11:55 Savona I 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 11
14.11.2004 17:20 RSC Zbraslav 0 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona I 9
14.11.2004 12:40 Savona I 3 dráha 4. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 5. - 8.místo
Savona 2 11
14.11.2004 8:00 Aritma 3 11 dráha 3. Pohár ČSC 2004 :Utkání o 1. - 8.místo
Savona I 4
13.11.2004 18:50 Savona I 2 dráha 1. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
CC Aritma 8
13.11.2004 12:20 Savona I 15 dráha 2. Pohár ČSC 2004 :Skupina B
Frozens Kladno 1
3.10.2004 20:55 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 9
3.10.2004 14:55 Dion SJ 9 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona I 5
3.10.2004 8:55 Savona I 6 dráha 2. Extraliga - ženy :EKT "B"
Savona M 5
14.3.2004 17:55 Savona M 2 dráha 4. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 8
14.3.2004 11:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - ženy :EKT "A"
Savona I 4
14.2.2004 14:55 Savona I 7 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Trutnov 2 8
14.2.2004 8:55 Savona I 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Valící se šutráky 4
25.1.2004 20:55 Dion SJ 5 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 11
25.1.2004 14:55 Savona I 5 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Klub z Viktorky Ž 6
25.1.2004 8:55 Kolibris 3Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 9
24.1.2004 17:55 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 9
24.1.2004 11:55 Savona I 14 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
1.CK Brno juniorky 3
16.11.2003 16:00 CC Savona 3 14 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Skupina o 9. - 30.místo
Savona I 0
15.11.2003 17:50 El Greco 4 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona I 9
15.11.2003 13:40 Citadela 6 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Skupina C
Savona I 3
2.11.2003 11:00 Savona 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 2
2.11.2003 8:15 Savona M 8 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 1 6
30.3.2003 9:45 Savona 1 1 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 11
29.3.2003 17:15 Savona 1 6 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 7
29.3.2003 11:15 Savona 1 7 dráha 1. Baráž o extraligu - ženy :Baráž o extraligu
Aritma 1 4
16.2.2003 8:15 Dion SJ 0 dráha 1. 1.liga - ženy :8.hrací den
Savona 1 9
8.2.2003 18:45 Savona 1 8 dráha 3. 1.liga - ženy :7.hrací den
Valící se šutráky 6
8.2.2003 16:00 Savona 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :7.hrací den
CK Zlatá Praha 2 8
8.2.2003 10:50 Savona 1 4 dráha 1. 1.liga - ženy :7.hrací den
Trutnov 2 9
1.2.2003 11:00 Savona 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 1
1.2.2003 8:15 Savona M 6 dráha 1. 1.liga - ženy :6.hrací den
Savona 1 5
25.1.2003 15:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 1 7
25.1.2003 11:10 Savona 2 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
CC Savona 3 9
11.1.2003 21:30 Klub z Viktorky Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 1 7
11.1.2003 13:35 Savona 1 10 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Dion DK 5
15.12.2002 14:50 CC Savona 3 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 2 9
15.12.2002 12:55 CC Savona 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Kolibris 3 9
15.12.2002 9:15 CC Savona 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
1.KCK Trutnov A 11
16.11.2002 21:30 Savona 1 12 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
CSC Sušice Ž 2
16.11.2002 18:45 CK Zlatá Praha 2 3 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 1 12
16.11.2002 13:35 Trutnov 2 4 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 1 8
9.11.2002 16:00 1.CK Brno 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona 3 0
9.11.2002 11:45 Kolibris 2 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona 3 0
27.10.2002 16:10 Klub z Viktorky Ž 3 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Savona 1 14
27.10.2002 8:15 Savona 1 8 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion DK 5
26.10.2002 16:00 1.CK Brno 3 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 8
26.10.2002 14:00 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 9
5.10.2002 21:30 CSC Sušice Ž 1 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 1 23
5.10.2002 18:45 Savona 1 12 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 5
5.10.2002 13:45 Dion SJ 5 dráha 3. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 1 7
29.9.2002 15:20 Letící kameny 8 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Savona I 4
29.9.2002 9:50 CC Aritma 8 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Savona I 6
28.9.2002 16:00 CC Savona 3 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
Kolibris 2 4
28.9.2002 11:45 CC Savona 3 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
1.KCK Trutnov A 14
26.1.2002 14:00 CC Savona 3 10 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Trutnov 2 2
26.1.2002 9:45 CC Savona 3 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 4 4
16.12.2001 14:00 CC Savona 3 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 4
16.12.2001 9:45 Trutnov 2 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona 3 0
27.10.2001 16:00 CC Savona 3 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 4
27.10.2001 11:45 CC Savona 3 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 3 7
10.2.2001 18:00 Kolibris 3Ž 9 dráha 2. 1.liga - ženy :6.hrací den
CC Savona 3 0
10.2.2001 15:15 CC Savona 3 9 dráha 3. 1.liga - ženy :6.hrací den
1.CK Brno juniorky 0
20.1.2001 15:40 Savona 4 12 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Savona 3 2
20.1.2001 11:00 CC Savona 3 9 dráha 4. 1.liga - ženy :5.hrací den
Trutnov 2 4
20.1.2001 8:15 CK Zlatá Praha 2 5 dráha 3. 1.liga - ženy :5.hrací den
CC Savona 3 2
12.1.2001 16:00 1.CK Brno 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona 3 4
12.1.2001 11:45 CC Savona 3 13 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Zlatá Praha Ž 0
18.11.2000 20:45 CC Savona 3 4 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
CC Dion Ž 6
18.11.2000 18:00 CC Savona 3 2 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
Savona 2 10
18.11.2000 13:20 CC Savona 3 6 dráha 1. 1.liga - ženy :4.hrací den
Valící se šutráky 5
4.11.2000 15:40 Kolibris 3Ž 9 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Savona 3 3
4.11.2000 11:00 CC Savona 3 12 dráha 4. 1.liga - ženy :3.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
4.11.2000 8:15 Savona 4 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
CC Savona 3 5
7.10.2000 20:45 CK Zlatá Praha 2 6 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Savona 3 2
7.10.2000 18:00 CC Savona 3 8 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
Trutnov 2 6
30.9.2000 17:00 CC Savona 3 4 dráha 1. 1.liga - ženy :1.hrací den
CC Dion Ž 6
30.9.2000 14:20 CC Savona 3 4 dráha 4. 1.liga - ženy :1.hrací den
Savona 2 10
30.9.2000 8:00 CC Savona 3 11 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 3
1.4.2000 20:20 TJ Junior 1Ž 7 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 8
1.4.2000 15:30 TJ Junior 1Ž 7 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 5
1.4.2000 10:40 TJ Junior 1Ž 4 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 7
19.2.2000 15:40 Aritma 1 5 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
TJ Junior 1Ž 6
19.2.2000 8:15 TJ Junior 1Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :5.hrací den
Savona 2 0
12.2.2000 14:20 1.CK Brno 3 5 dráha A Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 3
12.2.2000 12:00 Kolibris 1 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 11
12.2.2000 9:40 Savona 1 2 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 5
5.2.2000 20:45 TJ Junior 1Ž 13 dráha 4. 1.liga - ženy :4.hrací den
Trutnov 2 3
5.2.2000 18:00 TJ Junior 1Ž 4 dráha 2. 1.liga - ženy :4.hrací den
CC Dion Ž 7
5.2.2000 13:20 TJ Junior 1Ž 5 dráha 3. 1.liga - ženy :4.hrací den
1.CK Brno juniorky 6
22.1.2000 15:50 TJ Junior 1Ž 5 dráha 1. 1.liga - ženy :3.hrací den
Savona 2 5
22.1.2000 11:00 TJ Junior 1Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :3.hrací den
Valící se šutráky 6
22.1.2000 8:15 Aritma 1 6 dráha 3. 1.liga - ženy :3.hrací den
TJ Junior 1Ž 3
15.1.2000 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 2
15.1.2000 13:50 CC TJ Junior Praha Ž 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 7
15.1.2000 9:40 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 3
5.12.1999 16:10 CC TJ Junior Praha Ž 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Savona 2 0
5.12.1999 14:00 CC TJ Junior Praha Ž 1 dráha A Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Trutnov 1 8
5.12.1999 11:10 CC Savona 3 8 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 2
5.12.1999 9:00 Savona 1 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC TJ Junior Praha Ž 4
20.11.1999 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 4 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 1 5
20.11.1999 13:20 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 3
20.11.1999 9:40 CC Savona 3 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
6.11.1999 20:45 TJ Junior 1Ž 13 dráha 4. 1.liga - ženy :2.hrací den
Trutnov 2 6
6.11.1999 18:00 TJ Junior 1Ž 4 dráha 1. 1.liga - ženy :2.hrací den
CC Dion Ž 10
6.11.1999 13:20 TJ Junior 1Ž 7 dráha 3. 1.liga - ženy :2.hrací den
1.CK Brno juniorky 3
31.10.1999 12:30 CC TJ Junior Praha Ž 3 dráha 4. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC Kolibris 4M 3
31.10.1999 7:30 CC Aritma 8 dráha 1. Pohár ČSC 1999 :Skupina A
CC TJ Junior Praha Ž 3
30.10.1999 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 4 2
30.10.1999 13:50 CC TJ Junior Praha Ž 6 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 5 3
30.10.1999 9:40 1.CK Brno 4 0 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 9
16.10.1999 16:00 1.CK Brno 4 4 dráha A Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 10
16.10.1999 13:50 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 5 6
16.10.1999 9:40 Savona 4 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 4
25.9.1999 8:15 TJ Junior 1Ž 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1.hrací den
Valící se šutráky 3
13.3.1999 8:15 TJ Junior 1Ž 10 dráha 3. 2.liga - ženy :Dohrávka
Savona M 4
30.1.1999 12:30 TJ Junior 1Ž 2 dráha 1. Pohár ČSC 1998 :Pohár ČSC
Kolibris 1 8
23.1.1999 11:00 Kolibris 3Ž 9 dráha 4. 2.liga - ženy :4.kolo
TJ Junior 1Ž 2
24.10.1998 15:40 TJ Junior 2Ž 8 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
TJ Junior 1Ž 9
24.10.1998 11:00 CC Letící kameny 2Ž 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
TJ Junior 1Ž 6
24.10.1998 8:15 TJ Junior 1Ž 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
Kolibris 1 8
3.10.1998 20:45 TJ Junior 1Ž 9 dráha 2. 2.liga - ženy :1.kolo
CC Dion Ž 2
3.10.1998 18:00 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
1.CK Brno juniorky 7
28.3.1998 10:40 TJ Junior 1Ž 8 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Play off
Savona M 10
7.3.1998 18:20 Kolibris 3Ž 5 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 1Ž 11
7.3.1998 15:45 TJ Junior 2 9 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 1Ž 7
7.3.1998 13:10 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Savona M 8
7.2.1998 11:00 Kolibris 1 6 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 5
7.2.1998 8:15 Kolibris 2 10 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 6
17.1.1998 18:00 Kolibris 2 7 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 1Ž 12
17.1.1998 13:20 TJ Junior 1Ž 9 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Kolibris 3Ž 7
1.11.1997 11:00 TJ Junior 1Ž 4 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
Kolibris 3Ž 6
1.11.1997 8:15 Kolibris 2 11 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 1Ž 4
18.10.1997 20:45 Kolibris 1 4 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 1Ž 5
18.10.1997 18:00 Savona M 4 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 1Ž 10
18.10.1997 13:20 TJ Junior 1Ž 10 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :2.kolo
TJ Junior 2 7
27.9.1997 15:40 TJ Junior 1Ž 15 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 2 1
27.9.1997 11:00 Savona M 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 1Ž 5
27.9.1997 8:15 Kolibris 1 8 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 1Ž 11
27.4.1997 12:50 M Zlatá Praha 2 9 dráha 4. MČR mixy 1997 :2.kolo
M Junior A 2
26.4.1997 11:50 CC Aritma 12 dráha 4. MČR mixy 1997 :1.kolo
M Junior A 5
26.4.1997 8:00 M Junior A 12 dráha 3. MČR mixy 1997 :1.kolo
M BCC 3 6
1.3.1997 17:35 TJ Junior 1Ž 10 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
Zlatá Praha Ž 4
1.3.1997 12:55 TJ Junior 1Ž 5 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
CC Savona V 16
1.3.1997 8:15 Savona M 10 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :Dohrávka
TJ Junior 1Ž 4
9.2.1997 11:00 Kolibris 2 11 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 5
9.2.1997 8:15 Zlatá Praha Ž 10 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :5.kolo
TJ Junior 1Ž 5
11.1.1997 18:00 Kolibris 3Ž 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
TJ Junior 1Ž 5
11.1.1997 13:20 TJ Junior 1Ž 4 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
CC Savona V 9
11.1.1997 13:20 TJ Junior 1Ž 9 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :4.kolo
Savona M 0
15.12.1996 15:40 Kolibris 1 6 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 1Ž 6
15.12.1996 11:00 TJ Junior 1Ž 9 dráha 1. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 2Ž 3
15.12.1996 8:15 Kolibris 1 2 dráha 2. 2.liga - ženy "A" a "B" :3.kolo
TJ Junior 1Ž 13
13.10.1996 15:40 Kolibris 2 7 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 1Ž 4
13.10.1996 11:00 TJ Junior 1Ž 3 dráha 3. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 2Ž 9
13.10.1996 8:15 Kolibris 3Ž 3 dráha 4. 2.liga - ženy "A" a "B" :1.kolo
TJ Junior 1Ž 10
21.4.1996 9:00 M Zlatá Praha 3 dráha 2. MČR mixy 1996 :Mixy
M Junior 2 6
20.4.1996 15:55 M Junior 2 4 dráha 4. MČR mixy 1996 :Mixy
M BCC 5 10
20.4.1996 9:55 M Savona P 7 dráha 4. MČR mixy 1996 :Mixy
M Junior 2 5
3.3.1996 13:20 CC Savona Ž 7 dráha 3. 2.liga - ženy :Dohrávka
CC TJ Junior Praha Ž 7
3.3.1996 10:40 CC Aritma 2Ž 12 dráha 4. 2.liga - ženy :Dohrávka
CC TJ Junior Praha Ž 10
11.2.1996 18:40 CC Savona Ž 3 dráha 3. 2.liga - ženy :5.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 7
11.2.1996 13:35 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 2. 2.liga - ženy :5.kolo
CK Kolín Ž 7
11.2.1996 8:15 BCC K 11 dráha 4. 2.liga - ženy :5.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 6
27.1.1996 16:55 Savona 2 16 dráha 1. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CC TJ Junior Praha Ž 0
27.1.1996 11:30 CK Kolín 11 dráha 2. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CC TJ Junior Praha Ž 1
27.1.1996 9:45 Savona 2 5 dráha 2. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
CC TJ Junior Praha Ž 5
3.12.1995 13:35 BCC K 7 dráha 3. 2.liga - ženy :3.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 6
3.12.1995 11:10 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 2. 2.liga - ženy :3.kolo
CK Kolín Ž 2
11.11.1995 13:35 CC Aritma 2Ž 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 5
11.11.1995 11:10 CC Savona Ž 9 dráha 1. 2.liga - ženy :2.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 4
11.11.1995 8:15 CC TJ Junior Praha Ž 0 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
CK Kolín Ž 9
15.10.1995 18:40 BCC K 13 dráha 4. 2.liga - ženy :1.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 1
15.10.1995 13:35 CC Aritma 2Ž 4 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 6
23.4.1995 11:50 M BCC 4 8 dráha 3. MČR mixy 1995 :Mixy
M Junior D 6
23.4.1995 8:00 M Aritma - Citadela 5 dráha 4. MČR mixy 1995 :Mixy
M Junior D 8
22.4.1995 15:45 M BCC 3 5 dráha 3. MČR mixy 1995 :Mixy
M Junior D 8
22.4.1995 9:45 M Junior D 4 dráha 1. MČR mixy 1995 :Mixy
Savona 2 6
5.3.1995 15:15 BCC K 0 dráha 1. 2.liga - ženy :Dohrávka
CC TJ Junior Praha Ž 9
4.3.1995 16:00 CK Kolín Ž 8 dráha 1. 2.liga - ženy :Dohrávka
CC TJ Junior Praha Ž 8
4.3.1995 13:00 CK Kolín Ž 9 dráha 2. 2.liga - ženy :Dohrávka
CC TJ Junior Praha Ž 1
4.3.1995 8:00 Aritma 1 12 dráha 1. 2.liga - ženy :Dohrávka
CC TJ Junior Praha Ž 2
12.2.1995 17:10 BCC K 6 dráha 4. 2.liga - ženy :5.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 10
12.2.1995 13:00 CC Aritma 2Ž 9 dráha 2. 2.liga - ženy :5.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 6
13.11.1994 8:00 CC Aritma 2Ž 7 dráha 2. 2.liga - ženy :3.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 3
22.10.1994 15:30 Aritma 1 9 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 2
22.10.1994 10:35 BCC K 15 dráha 3. 2.liga - ženy :2.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 8
22.10.1994 8:05 CC Aritma 2Ž 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 6
25.9.1994 17:10 Aritma 1 7 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 4
25.9.1994 11:10 CK Kolín Ž 6 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
CC TJ Junior Praha Ž 10
19.2.1994 16:15 CC TJ ÚDDM Ž 5 dráha 4. 2.liga - ženy :5.kolo
Zlatá Praha Ž 7
12.2.1994 14:00 CC TJ ÚDDM Ž 13 dráha A 2.liga - ženy :4.kolo
BCC H 1
12.2.1994 11:00 CC TJ ÚDDM Ž 3 dráha 4. 2.liga - ženy :4.kolo
CK Kolín Ž 5
15.1.1994 14:00 CC TJ ÚDDM Ž 6 dráha 3. 2.liga - ženy :3.kolo
BCC H 11
15.1.1994 8:00 CC TJ ÚDDM Ž 4 dráha A 2.liga - ženy :3.kolo
CK Kolín Ž 4
18.12.1993 14:00 CC TJ ÚDDM Ž 11 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
BCC H 4
18.12.1993 11:00 CC TJ ÚDDM Ž 4 dráha 2. 2.liga - ženy :2.kolo
Zlatá Praha Ž 7
21.11.1993 10:15 M ÚDDM 1 0 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
Aritma 1 9
21.11.1993 8:00 M ÚDDM 1 9 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 3 3
20.11.1993 17:30 M ÚDDM 1 7 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Montáž 9
20.11.1993 10:15 M ÚDDM 1 7 dráha 2. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 1 5
16.10.1993 14:00 CC TJ ÚDDM Ž 8 dráha 1. 2.liga - ženy :1.kolo
CK Kolín Ž 4
16.10.1993 8:00 CC TJ ÚDDM Ž 2 dráha 3. 2.liga - ženy :1.kolo
Zlatá Praha Ž 11
25.10.1992 12:00 Zbraslav 1 13 dráha 2. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC TJ ÚDDM Ž 4
25.10.1992 9:00 BCC 10 dráha 2. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC TJ ÚDDM Ž 6
24.10.1992 16:30 CC Savona Ž 6 dráha 1. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC TJ ÚDDM Ž 6
24.10.1992 13:00 CK Montáž Ž 14 dráha 2. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC TJ ÚDDM Ž 1
24.10.1992 10:30 Zbraslav 2 8 dráha 1. 1.liga - ženy :MČR ženy
CC TJ ÚDDM Ž 3
26.10.1991 14:00 CC Savona Ž 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1.kolo
CC TJ ÚDDM Ž 6
26.10.1991 10:00 CSC 10 dráha 2. 1.liga - ženy :1.kolo
CC TJ ÚDDM Ž 5
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo