horni

Denemark (Šebek) Ivo (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
27.4.2019 15:30 Ledoborci NG 8 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :
Morning star Přírodověda 4
9.3.2019 15:30 Morning star Přírodověda 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
9.3.2019 8:30 Kolibris 5 6 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 4
24.2.2019 15:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
24.2.2019 8:30 Morning star Přírodověda 2 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 10
23.2.2019 15:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 8
23.2.2019 8:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
2.12.2018 8:00 Liboc 1 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Morning star Přírodověda 0
1.12.2018 16:00 Morning star Přírodověda 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Rolling Stones 1
1.12.2018 8:00 Liboc YB 2 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Morning star Přírodověda 6
30.11.2018 16:00 Dion JB 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
Morning star Přírodověda 6
30.11.2018 8:00 Morning star Přírodověda 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :2. kvalifikační turnaj - Skupina A
PLC LEDO 14
11.11.2018 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
11.11.2018 8:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 5
10.11.2018 15:30 Ledoborci 1 9 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
10.11.2018 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 9
14.10.2018 18:30 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 2
14.10.2018 11:30 Dion 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
13.10.2018 18:30 Klub z Viktorky 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 5
13.10.2018 11:30 Ledoborci Juniors 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 8
30.9.2018 13:00 Morning star Přírodověda 3 dráha 4. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Liboc 7 8
29.9.2018 20:45 Morning star Přírodověda 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Ledoborci Z 9
29.9.2018 13:00 Liboc YB 13 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Morning star Přírodověda 4
28.9.2018 20:45 Zbraslav Z 9 dráha 1. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Morning star Přírodověda 1
28.9.2018 13:00 Morning star Přírodověda 8 dráha 2. MČR mixed doubles 2018/19 :1. kvalifikační turnaj - Skupina D
Trutnov 7
22.9.2018 20:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Morning star Přírodověda 3
22.9.2018 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Lucky Stones 5
22.9.2018 10:15 Morning star Přírodověda 4 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Liboc 13
21.9.2018 14:45 CZE 1 juniorky 4 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Morning star Přírodověda 6
30.3.2018 15:30 Brno - Východ 5 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 9
30.3.2018 8:30 PLC S&K 2 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 6
21.1.2018 18:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 9
21.1.2018 11:30 Zbraslav OH 13 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 0
20.1.2018 18:30 Dion 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 3
20.1.2018 11:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 8
5.11.2017 15:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 5
5.11.2017 8:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 5
4.11.2017 15:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 4
4.11.2017 8:30 Morning star Přírodověda 2 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 8
1.10.2017 18:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 9
1.10.2017 11:30 Morning star Přírodověda 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 4
30.9.2017 18:30 Brno - Západ 8 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 7
30.9.2017 11:30 Ledoborci 2 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 4
15.4.2017 16:00 Morning star Přírodověda 3 dráha 1. Barážový turnaj - 1.liga/Extraliga - muži :
Zbraslav OH 12
2.4.2017 11:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion CÉLINE 2
1.4.2017 18:30 PLC S&K 2 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Morning star Přírodověda 7
1.4.2017 11:30 PLC GUERERA 3 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Morning star Přírodověda 7
22.1.2017 15:30 Morning star Přírodověda 4 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Zbraslav R 8
22.1.2017 8:30 Morning star Přírodověda 3 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 8
21.1.2017 15:30 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Morning star Přírodověda 3
21.1.2017 8:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
20.11.2016 8:30 Morning star Přírodověda 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 3
19.11.2016 15:30 Savona 6 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 9
19.11.2016 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
PLC S&K 6
25.9.2016 18:30 Zbraslav L 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 8
25.9.2016 11:30 Brno - Východ 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 9
24.9.2016 18:30 Morning star Přírodověda 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav R 10
24.9.2016 11:30 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 2
8.5.2016 10:00 Dion RUM 6 dráha 1. Akademické MČR 2016 :Semifinále
UK 1 3
7.5.2016 21:00 Dion YB 11 dráha 1. Akademické MČR 2016 :
UK 1 1
7.5.2016 14:00 UK 2 5 dráha 4. Akademické MČR 2016 :
UK 1 11
7.5.2016 8:30 UK 1 9 dráha 2. Akademické MČR 2016 :
TÝM 3
6.5.2016 20:00 UK 1 4 dráha 3. Akademické MČR 2016 :
Dion RUM 5
17.1.2016 14:00 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. Muži divize D :
Ledoborci 7 3
17.1.2016 8:30 PLC ICEBREAKERS 0 dráha 4. Muži divize D :
Morning star Přírodověda 1
16.1.2016 11:15 Morning star Přírodověda 8 dráha 4. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 0
3.1.2016 17:15 Morning star Přírodověda 10 dráha B Muži divize D :
Zbraslav M 2
3.1.2016 11:15 Morning star Přírodověda 7 dráha A Muži divize D :
Dion VIP 1
2.1.2016 20:00 Morning star Přírodověda 12 dráha 4. Muži divize D :
Ledoborci 3 3
2.1.2016 14:00 Morning star Přírodověda 9 dráha 1. Muži divize D :
Klub z Viktorky 4
2.1.2016 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 3. Muži divize D :
Brno - Západ 1
22.11.2015 11:15 Morning star Přírodověda 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 13
21.11.2015 20:00 Morning star Přírodověda 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 12
21.11.2015 11:15 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 5
27.9.2015 17:15 Dion 1 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 7
27.9.2015 11:15 Morning star Přírodověda 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Západ 9
26.9.2015 17:15 WHEELCHAIR 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 9
26.9.2015 8:30 Ledoborci 4 1 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Morning star Přírodověda 9
12.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Morning star Přírodověda 8
12.9.2015 8:45 Morning star Přírodověda 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Ledoborci Juniors 7
11.9.2015 19:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 7
11.9.2015 8:45 Liboc 3 5 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Morning star Přírodověda 4
10.5.2015 18:45 UK 1 5 dráha 2. Akademické MČR 2015 :Finále
UK 2 6
10.5.2015 13:00 UK 1 7 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Semifinále
Liboc 1 4
10.5.2015 8:00 UK 3 0 dráha 4. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
UK 1 13
9.5.2015 16:00 UK 4 3 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 1 5
9.5.2015 8:00 UK 1 5 dráha 1. Akademické MČR 2015 :Skupina B
Liboc 1 4
8.5.2015 17:30 UK 1 7 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina B
Dion RUM 4
6.4.2015 11:00 Zbraslav ONI 4 dráha 3. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Klub z Viktorky 3
6.4.2015 8:00 Karviná 4 dráha 1. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav ONI 8
5.4.2015 17:00 Zbraslav ONI 4 dráha 4. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
PLC S&K 5
5.4.2015 11:00 Brno - Západ 10 dráha 2. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav ONI 4
4.4.2015 15:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 6
4.4.2015 8:30 Ledoborci Juniors 4 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 5
8.2.2015 18:00 Zbraslav ONI 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 4
8.2.2015 11:30 Brno - Východ 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 9
7.2.2015 20:00 Zbraslav ONI 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 0
7.2.2015 8:00 Zbraslav L 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 12
17.11.2014 20:00 Zbraslav ONI 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 7 5
17.11.2014 13:30 Ledoborci 5 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
17.11.2014 8:00 Kolibris 5 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
15.11.2014 20:00 Dion VIP 4 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 7
15.11.2014 8:00 Zbraslav ONI 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 8
28.9.2014 16:30 Zbraslav ONI 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 0
28.9.2014 10:30 Zbraslav M 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
27.9.2014 19:00 Zbraslav ONI 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Juniors 3
27.9.2014 13:00 Zbraslav ONI 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 5 7
27.9.2014 8:00 Ledoborci 7 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
23.3.2014 17:00 Dion YB 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 6
23.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 9
22.3.2014 20:00 Zbraslav ONI 9 dráha 2. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
22.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
16.3.2014 17:00 Zbraslav ONI 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 6
16.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 11 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
15.3.2014 14:00 WHEELCHAIR 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
21.12.2013 21:15 S&K Tee Party 5 dráha 2. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Zbraslav ONI 6
21.12.2013 16:15 Zbraslav ONI 0 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Trutnov 1 8
21.12.2013 10:30 Dion X 7 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina C
Zbraslav ONI 1
15.12.2013 17:00 Brno - Východ 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
15.12.2013 11:00 Dion VIP 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 8
14.12.2013 14:00 Zbraslav ONI 4 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion YB 7
14.12.2013 8:00 Ledoborci 4 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 11
27.10.2013 20:00 Guerera TP 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 3
27.10.2013 14:00 Zbraslav ONI 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 13
27.10.2013 8:00 Zbraslav ONI 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 8
26.10.2013 17:00 RIPER Hradec Králové HD 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
26.10.2013 11:00 Karviná 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
18.10.2008 15:00 Dion DJ 6 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav OH 1
18.10.2008 9:00 Savona 4 14 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2008 (základní část) :základní část
Zbraslav OH 3
17.2.2008 9:30 Zbraslav H 1 dráha 1. 1.liga - muži :Tie breaky
Letící kameny 5
16.2.2008 15:25 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 3
16.2.2008 8:55 Zbraslav H 7 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Prague TP M 4
13.1.2008 18:25 Zbraslav H 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
13.1.2008 11:55 Savona 4 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 4
12.1.2008 18:25 Zbraslav H 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 9
12.1.2008 11:55 KCK Piechowice 2 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 11
4.11.2007 15:25 Zlatá Praha 1 2 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 8
4.11.2007 8:55 Zbraslav H 5 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 4
3.11.2007 15:25 Prague TP M 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 6
3.11.2007 8:55 Letící kameny 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 5
14.10.2007 18:25 Zbraslav H 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 2
14.10.2007 11:55 Wallis M 6 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 7
13.10.2007 18:25 Zbraslav H 8 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
KCK Piechowice 1
13.10.2007 11:55 Zbraslav H 3 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 5
5.5.2007 19:00 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Zbraslav H 5
5.5.2007 15:00 Zbraslav H 9 dráha 4. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Savona K 8
5.5.2007 12:00 Zbraslav H 3 dráha 3. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
Dion Silver 5
5.5.2007 8:00 Zbraslav H 10 dráha 2. Pohár ČSC 2007 :Pohár ČSC 2007
CC Kladno Ž 1
15.4.2007 15:25 Zbraslav H 4 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :Finále
Zlatá Praha 7
14.4.2007 15:55 Zbraslav H 8 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Zlatá Praha 6
13.4.2007 17:55 Zbraslav H 6 dráha 2. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 1
13.4.2007 11:55 Savona 4 5 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 4
25.3.2007 17:55 Dion HJ 2 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
25.3.2007 11:55 Zbraslav H 4 dráha 1. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Kolibris 3 3
24.3.2007 17:55 Zbraslav H 14 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
1.CC Bratislava 0
24.3.2007 11:55 1.KCK Trutnov 1 4 dráha 3. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
23.3.2007 20:55 Savona 5 2 dráha 4. MČRJ 2007 - junioři :Základní část
Zbraslav H 9
18.2.2007 12:25 Zbraslav H 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Dion RM 4
17.2.2007 18:55 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 1
17.2.2007 12:25 Savona 5 3 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 6
28.1.2007 11:55 Zbraslav 1 5 dráha 4. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Utkání o 3.- 6.místo
Dion 1 7
28.1.2007 8:25 Zlatá Praha 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zbraslav 1 0
27.1.2007 16:55 1.CK Brno juniorky 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Zbraslav 1 5
27.1.2007 8:55 Zbraslav 1 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (2.turnaj) :Základní část
Dion 1 5
14.1.2007 15:25 Zbraslav H 9 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Zlatá Praha 1 3
14.1.2007 8:55 Zbraslav H 4 dráha 4. 1.liga - muži :2.kolo
Brno - Východ 6
13.1.2007 15:25 Wallis M 2 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 7
13.1.2007 8:55 Aritma 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :2.kolo
Zbraslav H 4
16.12.2006 17:55 Zbraslav H 10 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Klub z Viktorky 8
25.11.2006 20:55 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Brno - Západ 4
25.11.2006 8:55 KCK Piechowice 1 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 9
12.11.2006 15:30 Aritma 3 9 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav H 3
12.11.2006 10:30 Zbraslav D 2 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2006 :Skupina o 1.- 4.místo
Zbraslav H 7
11.11.2006 16:30 Zbraslav H 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
Savona K 2
11.11.2006 11:30 Zbraslav H 15 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2006 :Základní část
1.CK Brno juniorky 1
8.10.2006 17:55 Zbraslav H 0 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
El Greco 0
8.10.2006 8:55 Zlatá Praha 3 3 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 9
7.10.2006 11:55 Zbraslav H 18 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
RPK Brno 1
1.10.2006 14:30 Zbraslav H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Finále
Dion SJ 3
1.10.2006 8:55 Aritma 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 7
30.9.2006 17:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 6
30.9.2006 11:55 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 5
24.9.2006 17:55 Kamenný Újezd 0 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav H 14
23.9.2006 17:55 Zbraslav H 15 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 2
21.5.2006 9:25 Kolibris 2 9 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Zbraslav H 5
20.5.2006 15:25 Zbraslav H 12 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři (finálový turnaj) :1.kolo
Savona Z 4
8.5.2006 17:00 Zlatá Praha 5 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
8.5.2006 11:55 Kolibris 2 6 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 2
7.5.2006 17:00 Zbraslav H 10 dráha 2. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Savona Z 4
7.5.2006 11:55 Kolibris 3 5 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 7
6.5.2006 17:00 Zbraslav H 12 dráha 1. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Dion HJ 4
6.5.2006 11:55 Zbraslav H 6 dráha 4. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
1.KCK Trutnov 1 4
5.5.2006 19:40 Savona 4 5 dráha 3. MČRJ 2006 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
30.4.2006 15:55 Zbraslav H 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 8
30.4.2006 9:25 Zbraslav H 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Finále
Zbraslav D 4
29.4.2006 16:55 Zbraslav H 13 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Zlatá Praha 2 1
29.4.2006 9:55 Zbraslav H 18 dráha 1. Turnaj talentované mládeže (4.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
18.3.2006 20:55 Zbraslav H 6 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
KCK Piechowice 4
18.3.2006 15:10 Zbraslav H 9 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 2 2
18.3.2006 11:55 Zbraslav H 7 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "B" - muži A
Zlatá Praha 3 3
26.2.2006 15:55 Zbraslav H 7 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 3.- 8.místo
Savona Z 6
26.2.2006 9:25 Zbraslav H 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Utkání o 1.- 8.místo
Savona D 5
25.2.2006 13:25 Zlatá Praha 2 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Zbraslav H 6
11.2.2006 20:55 Zbraslav H 10 dráha 2. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Airport 3
11.2.2006 14:55 Zbraslav H 10 dráha 3. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Kladno The Bush 11
11.2.2006 8:55 KCK Piechowice 1 dráha 1. 2.liga - muži :DKT "A" - muži A
Zbraslav H 10
22.1.2006 17:55 El Greco 0 dráha 4. 2.liga - muži :Základní část
Zbraslav H 9
22.1.2006 11:55 Zbraslav H 10 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 3 3
21.1.2006 11:55 Sušice 1 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zbraslav H 14
27.11.2005 14:55 Zbraslav H 5 dráha 1. 2.liga - muži :Základní část
Klub z Viktorky 10
27.11.2005 8:55 Kladno The Bush 7 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Zbraslav H 6
26.11.2005 14:55 Zbraslav H 3 dráha 2. 2.liga - muži :Základní část
Savona 4 10
13.11.2005 12:30 Zbraslav H 14 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
El Greco 3
12.11.2005 21:30 Dion RM 8 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Zbraslav H 6
12.11.2005 14:45 Savona I 3 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Zbraslav H 6
12.11.2005 8:00 Savona H 10 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Zbraslav H 2
16.10.2005 17:25 Zlatá Praha 4 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Utkání o 3.místo
Zbraslav H 10
16.10.2005 11:25 Savona 4 7 dráha 4. MČRJ 2005 - junioři :Semifinále
Zbraslav H 2
15.10.2005 8:55 Zbraslav H 9 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 2 4
14.10.2005 15:55 Zbraslav H 10 dráha 1. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Kolibris 3 1
9.10.2005 14:55 Zbraslav H 8 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zlatá Praha 9
9.10.2005 8:55 Savona 4 11 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 1
8.10.2005 14:55 Dion HJ 3 dráha 2. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 14
8.10.2005 8:55 1.KCK Trutnov 1 6 dráha 3. MČRJ 2005 - junioři :Základní část
Zbraslav H 8
25.9.2005 11:00 Zbraslav H 8 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo
Dion HJ 2
25.9.2005 8:30 Zbraslav H 6 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2005 :Skupina o 9.- 11.místo
Zlatá Praha Ž 1
24.9.2005 14:00 Kolibris 3 9 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 5
24.9.2005 8:30 Dion DJ 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2005 :Základní část
Zbraslav H 0
7.5.2005 16:45 Zbraslav D 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Zbraslav H 6
7.5.2005 11:35 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :6.hrací den
Kolibris 2 0
19.3.2005 14:10 Zbraslav H 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
1.KCK Trutnov 1 3
19.3.2005 9:00 Dion HJ 10 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Zbraslav H 5
25.2.2005 9:55 Zbraslav H 17 dráha 3. Turnaj talentované mládeže (3.turnaj) :Základní část
Dion DJ 1
9.1.2005 16:45 Zbraslav H 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 4 5
11.12.2004 14:10 CC Kolibris 4 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav H 5
11.12.2004 9:00 Kolibris 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zbraslav H 5
23.10.2004 14:45 Savona Z 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Zbraslav H 4
17.10.2004 8:25 Zbraslav 1 6 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Utkání o 5. - 7.místo
Forma roste 12
16.10.2004 15:55 Forma roste 0 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 9
16.10.2004 9:55 Kolibris 2 9 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 1
15.10.2004 17:55 Trutnov 1 8 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 5
10.10.2004 14:55 CC Savona 3 15 dráha 3. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 4
10.10.2004 8:55 Savona 4 17 dráha 1. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 3
9.10.2004 14:55 Kolibris 3 9 dráha 2. MČRJ 2004 - junioři :Základní část
Zbraslav 1 7
25.9.2004 14:10 Zbraslav 1 17 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
1.CK Brno 2 0
25.9.2004 9:00 Zbraslav 1 6 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Zlatá Praha 6
12.9.2004 15:00 Zbraslav 2 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 7. - 9.místo
Zbraslav 1 7
12.9.2004 12:00 Zbraslav 1 11 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina o 7. - 9.místo
Kolibris 3 6
11.9.2004 12:00 CC Dion Ž 17 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina B
Zbraslav 1 0
11.9.2004 8:00 Savona D 8 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2004 :Skupina B
Zbraslav 1 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo