horni

Dáňa Petr (CENTRUM TŘEŠŇOVKA)

datum čas zápas dráha soutěž
9.3.2019 15:30 Klub z Viktorky 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 11
9.3.2019 8:30 Cherry Stones 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
24.2.2019 15:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 3
24.2.2019 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 5
23.2.2019 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 1
23.2.2019 8:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 2
11.11.2018 15:30 Dion 1 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 5
11.11.2018 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 4
10.11.2018 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
10.11.2018 8:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 9
14.10.2018 18:30 Cherry Stones 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
14.10.2018 11:30 Cherry Stones 9 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 3
13.10.2018 18:30 Kolibris 5 8 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
13.10.2018 11:30 Cherry Stones 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 7
14.4.2018 15:30 Cherry Stones 0 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Zbraslav OH 1
14.4.2018 10:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Letící kameny 2
30.3.2018 18:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Dion CÉLINE 3
30.3.2018 11:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 1 5
21.1.2018 15:30 Cherry Stones 7 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
PLC GUERERA 3
21.1.2018 8:30 Ledoborci 7 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 2
20.1.2018 15:30 Kolibris 5 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
20.1.2018 8:30 Zbraslav R 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
5.11.2017 18:30 Dion VIP 6 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 8
5.11.2017 11:30 Ledoborci 1 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 6
4.11.2017 18:30 PLC GUERERA 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 9
4.11.2017 11:30 Dion CÉLINE 4 dráha 3. 1.liga – muži :skupina A
Cherry Stones 5
1.10.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Ledoborci 7 7
1.10.2017 8:30 Cherry Stones 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina A
Kolibris 5 2
30.9.2017 15:30 Cherry Stones 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina A
Zbraslav R 11
30.9.2017 8:30 Cherry Stones 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina A
Dion VIP 5
16.9.2017 20:00 Savona 6 6 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 7
16.9.2017 15:30 Cherry Stones 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Zbraslav R 4
16.9.2017 10:15 Cherry Stones 5 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Liboc 5
15.9.2017 14:45 PLC LEDO 8 dráha 4. Pohár ČSC 2017 :Skupina B
Cherry Stones 3
2.4.2017 11:30 Dion YB 8 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 1
1.4.2017 18:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 7
1.4.2017 11:30 Dion CÉLINE 12 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 7
22.1.2017 15:30 Cherry Stones 4 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 2
22.1.2017 8:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
21.1.2017 15:30 Cherry Stones 6 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC S&K 3
21.1.2017 8:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Cherry Stones 6
3.12.2016 18:15 Trutnov 2 0 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Savona 1 1
3.12.2016 8:00 Trutnov 2 4 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Ledoborci NG 9
2.12.2016 14:15 Trutnov 2 3 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Trutnov 1 7
2.12.2016 8:00 Zbraslav Z 7 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina A
Trutnov 2 8
20.11.2016 11:30 Dion CÉLINE 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 6
19.11.2016 18:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Brno - Západ 4
19.11.2016 11:30 PLC GUERERA 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
25.9.2016 15:30 Cherry Stones 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion YB 4
25.9.2016 8:30 Cherry Stones 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Ledoborci 1 4
24.9.2016 15:30 Ledoborci 2 4 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Cherry Stones 5
24.9.2016 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z1)
Dion VIP 1
10.9.2016 17:45 Savona 6 3 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 7
10.9.2016 10:15 Cherry Stones 7 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Sokolky 2
9.9.2016 15:30 Kolibris 1 11 dráha 3. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Cherry Stones 5
9.9.2016 10:15 Cherry Stones 4 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina D
Savona 5 6
12.3.2016 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 2
12.3.2016 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
31.1.2016 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 7
31.1.2016 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
30.1.2016 19:00 Zlatá Praha 1 0 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
30.1.2016 12:00 Savona 6 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
1.11.2015 15:30 Zlatá Praha 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 11
1.11.2015 8:30 Ledoborci 1 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 3
31.10.2015 15:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 8
31.10.2015 8:30 PLC S&K 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
11.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
11.10.2015 12:00 Zbraslav OH 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
10.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 11 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
10.10.2015 12:00 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
12.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Morning star Přírodověda 8
12.9.2015 8:45 Liboc 3 6 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 5
11.9.2015 19:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Zlatá Praha 1 10
11.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 8
14.3.2015 15:30 Zbraslav OH 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
14.3.2015 8:30 Ledo Dion 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
18.1.2015 19:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 6
18.1.2015 12:00 Dion X 2 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
17.1.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 9
17.1.2015 12:00 Ledoborci 1 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
2.11.2014 15:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
2.11.2014 8:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 6
1.11.2014 15:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
1.11.2014 8:30 Dion YB 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 8
12.10.2014 19:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 5
12.10.2014 12:00 Savona 4 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
11.10.2014 19:00 Zlatá Praha 1 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 3
11.10.2014 12:00 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 5
14.9.2014 9:45 Zlatá Praha 1 2 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Letící kameny 4
13.9.2014 17:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina D
Savona 4 10
13.9.2014 12:00 Ledoborci Juniors 1 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Skupina D
Zlatá Praha 1 10
2.2.2014 10:00 Ledo Dion 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 7
1.2.2014 16:00 Ledo Dion 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
1.2.2014 8:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 12
19.1.2014 19:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 6
19.1.2014 12:00 Zbraslav OH 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 5
18.1.2014 19:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 2
18.1.2014 12:00 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
22.12.2013 10:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. Pohár ČSC 2013 :Čtvrtfinále
Kolibris 2 6
21.12.2013 18:45 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Kolibris 3 2
21.12.2013 13:00 Savona H 9 dráha 1. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Zlatá Praha 1 4
21.12.2013 8:00 Kolibris 2 5 dráha 4. Pohár ČSC 2013 :Skupina B
Zlatá Praha 1 3
3.11.2013 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 2
3.11.2013 8:30 Zlatá Praha 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 3
2.11.2013 16:00 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
2.11.2013 8:30 Ledoborci 1 8 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 3
13.10.2013 19:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 9
13.10.2013 12:00 Liboc 10 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
12.10.2013 19:30 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
12.10.2013 12:00 Zbraslav M 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 9
4.5.2013 13:00 Zbraslav H (R.Boháč) 8 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Zlatá Praha (P.Málek) 7
4.5.2013 8:00 Zlatá Praha (P.Málek) 5 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Aritma 1 (K.Kubeška) 7
3.5.2013 18:00 Zlatá Praha (P.Málek) 6 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Ledoborci 3 (M.Neznal) 7
3.5.2013 8:00 Zlatá Praha (P.Málek) 7 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina C (modrá)
Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 8
13.4.2013 9:00 Guerera TP 2 dráha 3. MČR Baráže 2013 :Baráž o 1. ligu mužů
Zlatá Praha 1 10
24.3.2013 17:00 Ledo Dion 3 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 7
24.3.2013 11:00 Zlatá Praha 1 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
RPK Brno 6
23.3.2013 17:00 Dion RM 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
23.3.2013 11:00 Zlatá Praha 3 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 6
9.12.2012 17:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Východ 8
9.12.2012 11:00 Zbraslav SK 0 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 1
8.12.2012 20:00 Brno - Západ 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 7
8.12.2012 14:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledo Dion 10
8.12.2012 8:00 RPK Brno 1 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 8
14.10.2012 20:00 Zlatá Praha 1 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion RM 5
14.10.2012 13:00 Zlatá Praha 1 2 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 3 5
14.10.2012 8:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Brno - Západ 4
13.10.2012 17:00 Brno - Východ 11 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 4
13.10.2012 11:00 Zbraslav SK 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 1 9
12.5.2012 18:30 Zlatá Praha 1 4 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zbraslav R 6
12.5.2012 13:30 Aritma 5 8 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Zlatá Praha 1 3
12.5.2012 8:30 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina A
Ledoborci 2 4
8.4.2012 11:30 Ledoborci 3 0 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 9
18.3.2012 17:30 Zbraslav M 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 3
18.3.2012 11:30 Zbraslav L 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 4 6
4.12.2011 14:30 Grey Wolves Team 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 3
4.12.2011 8:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 6
3.12.2011 14:30 Dion 1 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 7
3.12.2011 8:30 Zbraslav L 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 10
6.11.2011 17:30 Ledo Dion 12 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 4
6.11.2011 11:30 Zbraslav L 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
5.11.2011 17:30 Kolibris 5 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 5
5.11.2011 11:30 Zbraslav L 6 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 2 5
2.10.2011 14:30 RIPER Hradec Králové HD 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav L 7
2.10.2011 8:30 Zbraslav L 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 2 7
1.10.2011 14:30 Zbraslav L 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Modřany TP 7
1.10.2011 8:30 Zbraslav L 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 4
9.4.2011 17:30 Zbraslav L 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 13
9.4.2011 11:30 Modřany TP 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 5
5.12.2010 14:30 Zbraslav L 10 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 4 7
5.12.2010 8:30 Aritma 3 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 0
4.12.2010 14:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion VIP 8
4.12.2010 8:30 Zbraslav SK 10 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 3
31.10.2010 14:30 Zbraslav L 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 3 14
31.10.2010 8:30 Zlatá Praha 2 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 1
30.10.2010 17:30 Zbraslav L 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Západ 6
30.10.2010 11:30 Zbraslav ING 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 2
3.10.2010 17:30 Ledoborci 2 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 3
3.10.2010 11:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav M 12
2.10.2010 20:30 Zbraslav L 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 5 10
2.10.2010 14:30 Dion 1 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav L 4
2.10.2010 8:30 Zbraslav L 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo