horni

Dembovský Luděk ml. (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
11.5.2019 18:00 Zbraslav Tučňáci dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army
11.5.2019 11:30 Ledoborci Juniors dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army
14.4.2019 18:30 Kamenný Újezd dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army
14.4.2019 11:30 Ledoborci Army dráha 3. Muži divize A :Základní část
PLC
13.4.2019 15:30 Zbraslav M dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army
13.4.2019 8:30 Ledoborci Army dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3
6.4.2019 19:20 Ledoborci Juniors dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army
6.4.2019 12:20 Kolibris 7 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army
24.3.2019 19:20 Ledoborci Army dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Třešňovka D
24.3.2019 12:20 Dion HJ dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army
23.3.2019 16:20 Ledoborci Army dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1
23.3.2019 10:50 Ledoborci Army dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors
3.3.2019 18:00 Ledoborci Army 11 dráha 2. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Zbraslav Sobi 5
3.3.2019 11:30 Dion XY 5 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 3
2.3.2019 18:00 Ledoborci Army 8 dráha 3. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci NG 7
2.3.2019 11:30 Savona 7 dráha 1. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 6
1.3.2019 15:00 Ledoborci Army 5 dráha 4. MČRJ 2019 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 6
24.2.2019 18:30 Troublemakers 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 11
23.2.2019 18:30 Ledoborci Army 3 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 9
23.2.2019 11:30 Kolibris 3 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 9
20.1.2019 10:50 Ledoborci Army 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Savona 6
19.1.2019 19:20 Dion HJ 5 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři C
Ledoborci Army 3
19.1.2019 13:20 Ledoborci Army 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři C
Ledoborci NG 2
13.1.2019 18:30 Ledoborci Army 15 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 2
13.1.2019 11:30 PLC 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
12.1.2019 18:30 Ledoborci Army 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 6
12.1.2019 11:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 4
8.12.2018 18:00 Ledoborci Army 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
8.12.2018 11:30 Karviná 8 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 7
11.11.2018 16:20 Ledoborci Army 1 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Hungary 0
11.11.2018 10:50 Ledolamky 7 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 6
10.11.2018 16:20 Ledoborci Army 13 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7 4
10.11.2018 10:50 PLC 1 4 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 7
14.10.2018 18:00 Ledoborci Army 14 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
13.10.2018 15:00 Brno - Východ 2 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 9
13.10.2018 11:30 Ledoborci Army 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 3
27.5.2018 13:50 Ledoborci Army 4 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
Ledoborci Juniors 8
27.5.2018 10:50 PLC 1 5 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Ledoborci Army 5
26.5.2018 18:50 Ledoborci Army 2 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
26.5.2018 8:20 Třešňovka D 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina B
Ledoborci Army 1
6.5.2018 13:50 Ledoborci Army 5 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Savona 6 8
6.5.2018 10:50 PLC 2 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci Army 10
5.5.2018 18:50 Ledoborci Army 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
5.5.2018 8:20 Dion DJ 6 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina B
Ledoborci Army 3
22.4.2018 10:00 Ledoborci NG 11 dráha 2. MČRJ 2018 - junioři (finálový turnaj) :Semifinále
Ledoborci Army 2
21.4.2018 18:00 Ledoborci Army 7 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 6
25.2.2018 18:00 Ledoborci Army 8 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Sobi 6
25.2.2018 11:30 Kolibris 3 6 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 5
24.2.2018 18:00 Savona 1 dráha 2. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 10
24.2.2018 11:30 Ledoborci Army 8 dráha 1. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Dion HJ 6
23.2.2018 18:00 Ledoborci NG 11 dráha 4. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Army 4
23.2.2018 11:30 Ledoborci Army 3 dráha 3. MČRJ 2018 – junioři :Základní část
Ledoborci Juniors 11
11.2.2018 19:30 Klub z Viktorky 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 1
11.2.2018 12:00 Ledoborci Army 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Demion 3
10.2.2018 18:30 Zbraslav L 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
10.2.2018 11:30 Ledoborci Army 9 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 1
28.1.2018 16:20 Savona 6 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :3. kolo
Ledoborci Army 2
27.1.2018 13:20 Ledoborci Army 8 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina B
Savona 5 5
26.1.2018 17:00 Ledoborci NG 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina B
Ledoborci Army 5
14.1.2018 19:30 Savona 6 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 3
13.1.2018 19:30 Ledoborci 8 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
13.1.2018 12:00 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 8
10.12.2017 18:30 WHEELCHAIR 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 1
10.12.2017 11:30 Ledoborci Army 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 10
9.12.2017 18:30 Demion 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 2
3.12.2017 13:50 Kolibris 3 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Finále a zápas o 3. místo
Ledoborci Army 3
2.12.2017 13:50 PLC 2 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
Ledoborci Army 16
2.12.2017 8:20 Ledoborci Army 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
Sobi 2
26.11.2017 13:50 Dion DJ 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina D
Ledoborci Army 6
26.11.2017 8:20 Ledoborci Army 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina D
Třešňovka D 7
12.11.2017 18:30 Ledoborci 4 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 8
12.11.2017 11:30 Ledoborci Army 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 7
11.11.2017 17:30 Ledoborci Army 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Savona 6 8
11.11.2017 11:15 Ledoborci Army 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 7
29.10.2017 19:30 Karviná 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
29.10.2017 12:00 Ledoborci Army 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 1
28.10.2017 19:30 Troublemakers 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 10
28.10.2017 12:00 Ledoborci Army 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
8.10.2017 8:30 Ledoborci Army 7 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledoborci NG 9
7.10.2017 8:30 Dion DJ 6 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledoborci Army 8
30.9.2017 17:30 Ledoborci Army 5 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Loupežníci Jičín 4
30.9.2017 11:30 Ledoborci Army 2 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Třešňovka D 11
29.4.2017 8:55 Ledoborci Army 9 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci NG 11
9.4.2017 17:15 Savona 17 5 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :O 3. místo
Ledoborci Army 6
9.4.2017 14:55 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 4
9.4.2017 11:55 Ledoborci NG 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 8
8.4.2017 14:50 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Sobi 6
8.4.2017 9:55 Ledoborci Juniors 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Juniorská liga C
Ledoborci Army 0
26.3.2017 11:25 CC RIPER 2 2 dráha 2. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci Army 16
25.3.2017 11:25 Ledoborci Army 1 dráha 1. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Dion YB 10
24.3.2017 15:55 Liboc 2 12 dráha 3. MČRJ 2017 – junioři :Skupina A
Ledoborci Army 10
29.1.2017 15:10 Ledoborci Army 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Skupina J
Savona 17 8
28.1.2017 12:10 Ledoborci Army 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Juniors 13
28.1.2017 8:00 Kolibris 3 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Juniorská liga A
Ledoborci Army 3
18.12.2016 8:30 Dion HJ 4 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Ledoborci Army 5
17.12.2016 19:00 Dion YB 15 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Ledoborci Army 2
17.12.2016 15:30 Ledoborci Army 0 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Savona 6 13
17.12.2016 8:30 Ledoborci Army 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2016 :Junioři A
Loupežníci Jičín 10
6.11.2016 18:50 Ledoborci Army 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Finále junioři
Ledoborci Juniors 8
6.11.2016 14:40 Kolibris 3 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledoborci Army 9
5.11.2016 19:10 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledoborci NG 3
5.11.2016 12:10 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 4
16.10.2016 16:20 Dion HJ 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 9
16.10.2016 10:50 Ledolamky 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Ledoborci Army 6
15.10.2016 16:20 Ledoborci Army 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Třešňovka D 8
15.10.2016 10:50 Ledoborci Army 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 5
22.5.2016 15:15 Dion HJ 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 12
22.5.2016 8:30 Dion HJ 3 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 6
21.5.2016 15:00 Dion HJ 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 5
21.5.2016 8:30 CC RIPER 1 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion HJ 8
24.4.2016 10:00 Ledoborci NG 5 dráha 1. MČR žáků 2016 :Semifinále
Dion HJ 4
23.4.2016 10:00 Dion DJ 2 dráha 3. MČR žáků 2016 :1. v 2. a 3. v 4.
Dion HJ 5
20.3.2016 14:55 Dion HJ 2 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci NG 10
20.3.2016 8:30 Dion HJ 8 dráha 4. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci Army 0
19.3.2016 14:55 Dion DJ 4 dráha 2. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion HJ 3
19.3.2016 8:30 Dion HJ 14 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
PLC 3 2
18.3.2016 15:25 CC RIPER 1 dráha 2. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion HJ 9
12.3.2016 15:30 PLC S&K 10 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
12.3.2016 8:30 Dion CÉLINE 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
6.3.2016 12:00 CZE 4 1 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2016 :7th place
Oberstdorf 2 8
6.3.2016 8:30 CZE 4 6 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2016 :
CZE 3 3
5.3.2016 18:00 CZE 4 4 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2016 :
SLO 2
5.3.2016 11:00 CZE 4 1 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2016 :Group A
Füssen 16
4.3.2016 16:00 CZE 4 2 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2016 :Group A
HUN 1 8
14.2.2016 12:30 Dion HJ 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 2
13.2.2016 17:30 CC RIPER 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion HJ 4
13.2.2016 14:30 Dion DJ 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion HJ 9
13.2.2016 8:30 Dion HJ 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 7
31.1.2016 19:00 Ledoborci 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 7
31.1.2016 12:00 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 4
30.1.2016 19:00 Dion CÉLINE 16 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 1
30.1.2016 12:00 Zbraslav OH 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 6
6.12.2015 16:30 Savona 14 9 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion HJ 1
6.12.2015 11:00 Dion HJ 6 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion DJ 5
5.12.2015 16:30 Ledoborci NG 12 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion HJ 2
5.12.2015 11:00 Loupežníci Jičín 4 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion HJ 6
1.11.2015 15:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
1.11.2015 8:30 Dion CÉLINE 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 6
31.10.2015 15:30 Zlatá Praha 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 8
31.10.2015 8:30 Dion CÉLINE 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
18.10.2015 16:30 Dion ŽH 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 7
17.10.2015 18:30 Savona 14 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Dion ŽH 5
17.10.2015 13:00 Dion ŽD 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Dion ŽH 4
17.10.2015 8:30 Dion ŽH 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 8
11.10.2015 19:00 Dion CÉLINE 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
11.10.2015 12:00 Savona 6 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
10.10.2015 19:00 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 7
10.10.2015 12:00 Trutnov 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
29.3.2015 15:30 ČSC 2 5 dráha 4. MČR žáků 2015 :O 3. místo
ČSC 3 4
29.3.2015 10:00 Loupežníci Jičín 2 10 dráha 4. MČR žáků 2015 :
ČSC 3 5
25.1.2015 11:25 ČSC 3 10 dráha 4. MČR žáků 2015 :Skupina B
RIPER Hradec Králové 2 0
24.1.2015 17:35 Dion 1 0 dráha 2. MČR žáků 2015 :Skupina B
ČSC 3 12
21.12.2014 11:30 SpS Verduras 9 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Púrpuras 3
20.12.2014 17:00 SpS Púrpuras 10 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Azules 4
20.12.2014 11:00 PLC 2 3 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Púrpuras 10
20.12.2014 8:30 SpS Púrpuras 7 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2014 :
SpS Rojas 0
13.4.2014 10:00 ČSC 3 7 dráha 1. Žákovské MČR 2014 :Semifinále
ČSC 1 2
9.2.2014 8:30 ČSC 3 11 dráha 1. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 1 2
8.2.2014 17:35 ČSC 1 4 dráha 4. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 2 3
8.2.2014 11:25 Loupežníci Jičín 8 dráha 2. Žákovské MČR 2014 :Základní část
ČSC 1 2
16.2.2013 10:00 ČSC 1 8 dráha 1. Žákovské MČR 2013 :Semifinále
ČSC 2 5
27.1.2013 17:00 ČSC 1 0 dráha 3. Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR
ČSC 2 7
27.1.2013 13:00 ČSC 2 12 dráha 2. Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR
CC Aritma 0
26.1.2013 13:00 ČSC 2 5 dráha 2. Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR
ČSC 3 6
26.1.2013 9:00 ČSC 4 4 dráha 4. Žákovské MČR 2013 :Žákovské MČR
ČSC 2 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo