horni

Ducroz Théo (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
21.3.2020 12:30 Ledoborci 2 dráha 2. Barážový turnaj - Divize/1.liga - muži :Zápasy o 1. ligu
Ledoborci Juniors
29.2.2020 15:30 Ledoborci 1 8 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 3
29.2.2020 8:30 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 8
23.2.2020 15:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG 7
23.2.2020 8:30 PLC GUERERA 11 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 3
22.2.2020 15:30 Kolibris 5 4 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 8
22.2.2020 8:30 Ledoborci Juniors 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Brno - Východ 0
21.2.2020 19:30 Ledoborci Juniors 3 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1 7
15.2.2020 19:25 Trutnov 1 6 dráha 2. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Ledoborci Juniors 2
15.2.2020 15:05 Ledoborci Juniors 7 dráha 1. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Morning star Přírodověda 3
15.2.2020 10:15 Ledoborci Juniors 2 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina D
Ledolamky 6
15.12.2019 8:30 Ledoborci Juniors 0 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny 1
14.12.2019 8:30 Ledoborci NG 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 0
3.11.2019 18:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1 7
3.11.2019 11:30 Ledoborci Juniors 8 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Kolibris 5 7
2.11.2019 18:30 Brno - Východ 7 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 6
2.11.2019 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors 1
1.11.2019 19:30 Ledoborci Juniors 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
PLC GUERERA 3
8.1.2015 8:00 LAT 8 dráha 4. EJCC 2015 Men :Group C
FRA 2
7.1.2015 11:15 FRA 2 dráha 1. EJCC 2015 Men :Group C
CZE 7
6.1.2015 21:00 FRA 7 dráha 4. EJCC 2015 Men :Group C
FIN 4
5.1.2015 21:00 SVK 5 dráha 1. EJCC 2015 Men :Group C
FRA 8
4.1.2015 14:30 NED 12 dráha 2. EJCC 2015 Men :Group C
FRA 3
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo