horni

Duben David (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
9.1.2021 18:30 Kolibris 3 dráha A Muži divize B :Základní část
Troublemakers
9.1.2021 12:00 PLC dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3
19.12.2020 12:00 Kolibris 3 dráha A Muži divize B :Základní část
Zbraslav M
6.12.2020 12:00 Zbraslav L dráha B Muži divize B :Základní část
Kolibris 3
5.12.2020 15:30 Kolibris 3 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 2
5.12.2020 9:00 Kolibris 3 dráha B Muži divize B :Základní část
CC RIPER
1.11.2020 15:30 1.PSKN Praha dráha B Muži divize B :Základní část
Kolibris 3
1.11.2020 9:00 Kolibris 3 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín
31.10.2020 15:30 Dion VIP dráha A Muži divize B :Základní část
Kolibris 3
26.9.2020 18:00 Kolibris 6 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2020 :O 3. místo
Kolibris 8 7
26.9.2020 10:45 Kolibris 8 2 dráha B Pohár ČSC žáci 2020 :Základní část
Kolibris 6 6
6.9.2020 13:15 Kolibris 6 1 dráha A Pohár ČSC žáci 2020 :Základní část
Loupežníci Jičín 10
5.9.2020 15:45 Zbraslav Bílí tygři 5 dráha A Pohár ČSC žáci 2020 :Základní část
Kolibris 6 2
5.9.2020 10:45 Kolibris 6 5 dráha B Pohár ČSC žáci 2020 :Základní část
Kolibris 4 2
9.2.2020 8:30 Loupežníci Jičín 5 dráha 1. MČR žáků 2020 :Základní část
Kolibris 6 7
8.2.2020 15:00 Kolibris 6 0 dráha 4. MČR žáků 2020 :Základní část
Zbraslav Bílí tygři 12
7.2.2020 15:00 Kolibris 4 6 dráha 3. MČR žáků 2020 :Základní část
Kolibris 6 1
7.2.2020 8:30 Kolibris 6 4 dráha 4. MČR žáků 2020 :Základní část
Kolibris 8 3
16.11.2019 17:30 Kolibris 6 1 dráha A Pohár ČSC žáci 2019 :Skupina A
Kolibris 4 7
16.11.2019 12:30 Geising 11 dráha B Pohár ČSC žáci 2019 :Skupina A
Kolibris 6 0
16.11.2019 8:00 Kolibris 6 5 dráha B Pohár ČSC žáci 2019 :Skupina A
Loupežníci Jičín 7
30.4.2017 10:00 Lední medvědi 9 dráha 4. MČR žáků 2017 :O 3. místo
PLC 2 4
29.4.2017 15:55 Tučňáci 7 dráha 1. MČR žáků 2017 :Semifinále
PLC 2 2
9.4.2017 10:20 PLC 2 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 4
8.4.2017 17:15 Lední medvědi 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
8.4.2017 12:20 PLC 2 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 6
8.4.2017 8:00 Tučňáci 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 2
26.3.2017 18:25 PLC 2 0 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Dion DJ 8
26.3.2017 14:55 PLC 2 0 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 8
25.3.2017 14:55 PLC 2 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Loupežníci Jičín 2
25.3.2017 8:25 Lední medvědi 8 dráha 3. MČR žáků 2017 :Základní část
PLC 2 7
24.3.2017 12:55 Polární lišky 5 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
PLC 2 6
29.1.2017 17:30 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 3
29.1.2017 10:20 PLC 2 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 7
28.1.2017 17:30 Lední medvědi 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
28.1.2017 10:20 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
18.12.2016 18:30 Loupežníci Jičín 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
PLC 2 1
18.12.2016 11:30 PLC 2 3 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Dion DJ 5
18.12.2016 8:30 PLC 2 3 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Tučňáci 2
17.12.2016 12:00 Lední medvědi 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
PLC 2 11
6.11.2016 17:00 PLC 2 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 9
6.11.2016 12:10 PLC 2 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 0
5.11.2016 15:10 Lední medvědi 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 3
5.11.2016 8:00 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
16.10.2016 13:20 Dion DJ 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
PLC 2 3
16.10.2016 8:20 PLC 2 0 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Dion HJ 16
15.10.2016 16:20 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 8
15.10.2016 10:50 PLC 2 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Třešňovka D 17
22.5.2016 15:15 CC RIPER 12 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 3 1
22.5.2016 8:30 PLC 3 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
CC RIPER 2
21.5.2016 15:00 PLC 3 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 10
21.5.2016 8:30 PLC 3 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 13
20.3.2016 14:55 PLC 3 2 dráha 4. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion DJ 7
20.3.2016 8:30 CC RIPER 6 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
PLC 3 1
19.3.2016 14:55 PLC 3 1 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci Army 12
19.3.2016 8:30 Dion HJ 14 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
PLC 3 2
18.3.2016 15:25 PLC 3 0 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci NG 23
6.12.2015 14:00 PLC 2 0 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 18
6.12.2015 8:30 Ledoborci Army 15 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
PLC 2 1
5.12.2015 16:30 PLC 2 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 13
5.12.2015 11:00 PLC 2 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci NG 20
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo