horni

Dubnová Debora (PRAŽSKÝ LEDNÍ CLUB)

datum čas zápas dráha soutěž
19.1.2020 18:30 PLC 2 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion 7D
19.1.2020 11:30 Metla Kladno dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 2
18.1.2020 18:30 PLC 2 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Tee Party
18.1.2020 11:30 PLC 2 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky
15.12.2019 18:00 Zlatá Praha dráha B Ženy divize :Základní část
PLC 2
14.12.2019 11:30 RPK Brno dráha B Ženy divize :Základní část
PLC 2
8.12.2019 18:30 Ledoborky 3 dráha 2. Ženy divize :Základní část
PLC 2
8.12.2019 11:30 Kolibris 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
PLC 2
13.10.2019 15:00 PLC 2 10 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion SG1 9
13.10.2019 8:30 PLC 2 4 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion XX 9
22.9.2019 13:20 Dion XX 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :5th place
PLC 2 1
22.9.2019 8:20 PLC 2 3 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Quarter Final
Zbraslav Polární lišky 7
21.9.2019 16:50 PLC 2 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B)
Třešňovka D 0
21.9.2019 10:50 Zbraslav Lední medvědi 10 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group B)
PLC 2 0
11.5.2019 15:00 PLC 2 9 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 6
7.4.2019 19:20 Zbraslav Sobi 7 dráha 3. Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 8
7.4.2019 12:20 Loupežníci Jičín 5 dráha 3. Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
6.4.2019 15:20 Liboc 2 6 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 4
6.4.2019 10:20 Dion DJ 5 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
24.3.2019 13:20 PLC 2 3 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Ledoborci NG 12
24.3.2019 8:20 PLC 2 9 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 7
3.3.2019 15:00 Ledolamky 13 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
3.3.2019 8:30 PLC 2 1 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 17
2.3.2019 8:30 PLC 2 0 dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Dion XX 16
1.3.2019 18:00 PLC 1 9 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
26.1.2019 15:20 Ledoborci NG 10 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
26.1.2019 10:20 PLC 2 7 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 4
20.1.2019 8:20 Loupežníci Jičín 7 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :12 vs. 13
PLC 2 5
19.1.2019 19:20 PLC 2 5 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři D
Kolibris 7 8
19.1.2019 8:20 Ledolamky 10 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři D
PLC 2 0
17.11.2018 16:00 Messenzehl (GER) 17 dráha 4. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group B
Summerova (SVK) 2
17.11.2018 10:30 Sitkiewicz (POL) 14 dráha 2. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group B
Summerova (SVK) 0
16.11.2018 21:15 Muller (SUI) 15 dráha 3. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group B
Summerova (SVK) 1
16.11.2018 16:00 Klimova (CZE) 13 dráha 1. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group B
Summerova (SVK) 2
4.11.2018 13:20 PLC 2 0 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Slovenia 20
4.11.2018 10:20 PLC 2 3 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Savona 6
27.5.2018 13:50 PLC 1 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
PLC 2 7
27.5.2018 8:20 Ledoborci NG 14 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
PLC 2 2
26.5.2018 16:20 PLC 2 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
PLC 1 4
26.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Savona 6 17
6.5.2018 13:50 PLC 2 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Dion DJ 5
6.5.2018 10:50 PLC 2 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci Army 10
5.5.2018 16:20 PLC 2 6 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 14
5.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Ledoborci NG 15
25.2.2018 8:30 PLC 2 3 dráha 4. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 11
24.2.2018 15:00 Ledolamky 15 dráha 1. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 2 0
24.2.2018 8:30 Dion DJ 14 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
23.2.2018 8:30 PLC 2 4 dráha 4. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 10
3.12.2017 8:20 Sobi 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
PLC 2 7
2.12.2017 13:50 PLC 2 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina F
Ledoborci Army 16
25.11.2017 18:50 Kolibris 3 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina B
PLC 2 5
25.11.2017 13:20 PLC 2 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina B
Ledolamky 9
30.9.2017 14:40 Polární lišky 14 dráha A Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
PLC 2 1
30.9.2017 8:30 PLC 2 2 dráha B Pohár ČSC žáci 2017 :Žáci
Lední medvědi 10
30.4.2017 10:00 Lední medvědi 9 dráha 4. MČR žáků 2017 :O 3. místo
PLC 2 4
29.4.2017 15:55 Tučňáci 7 dráha 1. MČR žáků 2017 :Semifinále
PLC 2 2
9.4.2017 10:20 PLC 2 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 4
8.4.2017 17:15 Lední medvědi 5 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
8.4.2017 12:20 PLC 2 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 6
8.4.2017 8:00 Tučňáci 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 2
26.3.2017 18:25 PLC 2 0 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Dion DJ 8
26.3.2017 14:55 PLC 2 0 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 8
25.3.2017 14:55 PLC 2 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Základní část
Loupežníci Jičín 2
25.3.2017 8:25 Lední medvědi 8 dráha 3. MČR žáků 2017 :Základní část
PLC 2 7
24.3.2017 12:55 Polární lišky 5 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
PLC 2 6
29.1.2017 17:30 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 3
29.1.2017 10:20 PLC 2 1 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 7
28.1.2017 17:30 Lední medvědi 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
28.1.2017 10:20 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
18.12.2016 18:30 Loupežníci Jičín 0 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
PLC 2 1
18.12.2016 11:30 PLC 2 3 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Dion DJ 5
18.12.2016 8:30 PLC 2 3 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Tučňáci 2
17.12.2016 12:00 Lední medvědi 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
PLC 2 11
6.11.2016 17:00 PLC 2 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 9
6.11.2016 12:10 PLC 2 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Polární lišky 0
5.11.2016 15:10 Lední medvědi 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 3
5.11.2016 8:00 Tučňáci 3 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
PLC 2 1
16.10.2016 13:20 Dion DJ 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
PLC 2 3
16.10.2016 8:20 PLC 2 0 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Dion HJ 16
15.10.2016 16:20 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Savona 17 8
15.10.2016 10:50 PLC 2 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga C
Třešňovka D 17
22.5.2016 15:15 CC RIPER 12 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
PLC 3 1
22.5.2016 8:30 PLC 3 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
CC RIPER 2
21.5.2016 15:00 PLC 3 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 10
21.5.2016 8:30 PLC 3 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 13
20.3.2016 14:55 PLC 3 2 dráha 4. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion DJ 7
20.3.2016 8:30 CC RIPER 6 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
PLC 3 1
19.3.2016 14:55 PLC 3 1 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci Army 12
19.3.2016 8:30 Dion HJ 14 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
PLC 3 2
18.3.2016 15:25 PLC 3 0 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
Ledoborci NG 23
6.12.2015 14:00 PLC 2 0 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 18
6.12.2015 8:30 Ledoborci Army 15 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
PLC 2 1
5.12.2015 16:30 PLC 2 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Loupežníci Jičín 13
5.12.2015 11:00 PLC 2 1 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci NG 20
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo