Scheuerl Johannes (Německo)
datum |
čas |
zápas |
dráha |
soutěž |
22.9.2019 |
10:50 |
Zbraslav Bílí tygři
0
|
dráha 1. |
Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16 |
Oberstdorf
9
|
21.9.2019 |
19:20 |
Geising
3
|
dráha 4. |
Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16 |
Oberstdorf
4
|
21.9.2019 |
13:20 |
Oberstdorf
9
|
dráha 2. |
Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16 |
Kolibris 8
0
|
21.9.2019 |
8:20 |
Oberstdorf
8
|
dráha 3. |
Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U16 |
Kolibris 4
1
|
18.11.2018 |
14:00 |
Norin (SWE)
6
|
dráha 3. |
4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Finále |
Kapp (GER)
5
|
18.11.2018 |
11:00 |
Bryce (SCO)
7
|
dráha 2. |
4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Semifinále |
Kapp (GER)
9
|
18.11.2018 |
8:00 |
Klossner (SUI)
3
|
dráha 3. |
4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Kvalifikace junioři |
Kapp (GER)
6
|
17.11.2018 |
18:45 |
Kapp (GER)
7
|
dráha 4. |
4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group D |
Rychly (CZE)
3
|
17.11.2018 |
13:30 |
Kapp (GER)
3
|
dráha 1. |
4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group D |
Sever (SLO)
4
|
16.11.2018 |
18:45 |
Bryce (SCO)
10
|
dráha 3. |
4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group D |
Kapp (GER)
3
|
16.11.2018 |
13:30 |
Briza (CZE)
3
|
dráha 2. |
4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Boys Group D |
Kapp (GER)
11
|
12.3.2017 |
12:00 |
Třešňovka
3
|
dráha 1. |
Olympic Hopes Prague 2017 :7th place |
Oberstdorf 2
7
|
12.3.2017 |
8:30 |
CZE 1
5
|
dráha 3. |
Olympic Hopes Prague 2017 :Group E |
Oberstdorf 2
7
|
11.3.2017 |
14:30 |
Oberstdorf 2
3
|
dráha 3. |
Olympic Hopes Prague 2017 :Group D |
POL
4
|
11.3.2017 |
11:00 |
Oberstdorf 2
10
|
dráha 4. |
Olympic Hopes Prague 2017 :Group A |
Adamant 2
1
|
10.3.2017 |
16:00 |
Oberstdorf 2
0
|
dráha 2. |
Olympic Hopes Prague 2017 :Group A |
HUN 1
11
|
6.3.2016 |
12:00 |
CZE 4
1
|
dráha 1. |
Olympic Hopes Prague 2016 :7th place |
Oberstdorf 2
8
|
6.3.2016 |
8:30 |
Oberstdorf 2
3
|
dráha 1. |
Olympic Hopes Prague 2016 : |
HUN 2
5
|
5.3.2016 |
18:00 |
Oberstdorf 1
4
|
dráha 1. |
Olympic Hopes Prague 2016 : |
Oberstdorf 2
6
|
5.3.2016 |
8:30 |
UTE
6
|
dráha 3. |
Olympic Hopes Prague 2016 :Group C |
Oberstdorf 2
2
|
4.3.2016 |
18:30 |
Oberstdorf 2
9
|
dráha 2. |
Olympic Hopes Prague 2016 :Group C |
SLO
8
|
|
Český svaz curlingu © 2010
Curling Promo