horni

Dušková Valentýna (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
18.1.2020 18:30 Kolibris 7 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion 7D
18.1.2020 11:30 Metla Kladno dráha 3. Ženy divize :Základní část
Kolibris 7
15.12.2019 11:30 Dion XX dráha B Ženy divize :Základní část
Kolibris 7
14.12.2019 18:00 Kolibris 7 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno
14.12.2019 11:30 Valící se šutráky dráha A Ženy divize :Základní část
Kolibris 7
8.12.2019 18:30 Kolibris 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion SG1
8.12.2019 11:30 Kolibris 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
PLC 2
13.10.2019 11:30 Kolibris 7 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 12
12.10.2019 15:00 Ledoborky 3 10 dráha A Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 4
12.10.2019 8:30 Tee Party 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Kolibris 7 3
22.9.2019 13:20 Kolibris 7 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Ledoletci 9
22.9.2019 10:50 Třešňovka D 0 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Kolibris 7 1
21.9.2019 16:50 Kolibris 7 2 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group A)
Savona 6 9
21.9.2019 13:20 Zbraslav Polární lišky 10 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group A)
Kolibris 7 3
12.5.2019 10:00 Třešňovka D 13 dráha 3. MČRJ 2019 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
PLC 1 3
11.5.2019 15:00 Dion XX 5 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 8
6.4.2019 19:20 PLC 1 10 dráha 3. Juniorská liga :Skupina C+D
Kolibris 7 2
6.4.2019 12:20 PLC 1 1 dráha 2. Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Juniors 8
24.3.2019 19:20 PLC 1 3 dráha 1. Juniorská liga :Skupina C+D
Dion HJ 8
24.3.2019 12:20 Třešňovka D 8 dráha 4. Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 3
23.3.2019 16:20 Ledoborci Army 6 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 3
23.3.2019 10:50 Kolibris 7 2 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 9
3.3.2019 15:00 Třešňovka D 9 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 3
3.3.2019 8:30 PLC 1 10 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Kolibris 7 3
2.3.2019 8:30 Ledolamky 5 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 6
1.3.2019 18:00 PLC 1 9 dráha 4. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
20.1.2019 10:50 PLC 1 2 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2018 :Čtvrtfinále
Ledolamky 7
19.1.2019 16:50 Ledoborci Juniors 5 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A - 2. kolo
PLC 1 2
19.1.2019 10:50 Loupežníci Jičín 4 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři A
PLC 1 8
11.11.2018 16:20 PLC 1 2 dráha A Juniorská liga :Skupina C+D
Ledolamky 9
11.11.2018 10:50 Hungary 0 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 16:20 Ledoborci Juniors 13 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
PLC 1 1
10.11.2018 10:50 PLC 1 4 dráha B Juniorská liga :Skupina C+D
Ledoborci Army 7
27.5.2018 13:50 PLC 1 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
PLC 2 7
27.5.2018 8:20 Ledoborci NG 14 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
PLC 2 2
26.5.2018 16:20 PLC 2 9 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
PLC 1 4
26.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina C
Savona 6 17
6.5.2018 13:50 PLC 2 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Dion DJ 5
6.5.2018 10:50 PLC 2 5 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Ledoborci Army 10
5.5.2018 16:20 PLC 2 6 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Savona 6 14
5.5.2018 10:50 PLC 2 2 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina C
Ledoborci NG 15
22.4.2018 15:00 Dion DJ 4 dráha 2. MČRJ 2018 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Třešňovka D 12
25.2.2018 8:30 PLC 2 3 dráha 4. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 11
24.2.2018 15:00 Ledolamky 15 dráha 1. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 2 0
24.2.2018 8:30 Dion DJ 14 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
23.2.2018 8:30 PLC 2 4 dráha 4. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 10
8.10.2017 11:30 Dion DJ 9 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Třešňovka D 10
7.10.2017 15:00 Ledoborci Juniors 7 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Třešňovka D 2
30.9.2017 17:30 Dion YB 11 dráha A Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Třešňovka D 5
30.9.2017 11:30 Ledoborci Army 2 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři A
Třešňovka D 11
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo