horni

David Oskar (CC LEDOBORCI - Icebreakers)

datum čas zápas dráha soutěž
27.9.2020 10:45 Ledoletci 4 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :O 5. místo
Zbraslav Lední medvědi 5
26.9.2020 15:45 PLC 2 5 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina B
Ledoletci 8
5.9.2020 18:00 Ledoletci 2 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina B
Ledoborci NG 15
5.9.2020 13:00 Ledolamky 14 dráha A Pohár ČSC junioři 2020 :Skupina B
Ledoletci 3
7.3.2020 11:30 Ledoletci 2 dráha 2. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci NG 8
9.2.2020 18:00 Ledoletci 4 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoborci OS 13
9.2.2020 11:30 Zbraslav Lední medvědi 9 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoletci 6
8.2.2020 18:00 Ledoletci 2 dráha 4. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Dion XY 10
8.2.2020 11:30 Savona 6 6 dráha 1. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoletci 2
7.2.2020 18:00 Ledoborci Juniors 13 dráha 3. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Ledoletci 1
7.2.2020 11:30 Ledoletci 2 dráha 2. MČRJ 2020 – junioři :Základní část
Loupežníci Jičín 10
17.11.2019 8:00 Ledoletci 3 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Kolibris 7 6
16.11.2019 18:45 Zbraslav Polární lišky 7 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoletci 4
16.11.2019 13:00 Ledoletci 1 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoborci NG 10
16.11.2019 8:00 Ledoborci OS 9 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2019 :Skupina A
Ledoletci 2
22.9.2019 13:20 Kolibris 7 8 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Ledoletci 9
22.9.2019 8:20 Ledoletci 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :7th place
Třešňovka D 0
21.9.2019 13:20 Ledoletci 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group C)
Dion XX 5
21.9.2019 10:50 Dion XY 9 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Juniors U22 (Group C)
Ledoletci 2
12.5.2019 10:00 Zbraslav Lední medvědi 14 dráha 4. MČR žáků 2019 :Semifinále
Ledožáci 0
11.5.2019 8:30 Ledožáci 10 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 4 3
3.3.2019 8:30 Ledožáci 7 dráha 1. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 6 3
2.3.2019 15:00 Zbraslav Polární lišky 9 dráha 1. MČR žáků 2019 :Základní část
Ledožáci 2
1.3.2019 18:00 Zbraslav Lední medvědi 7 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Ledožáci 3
1.3.2019 11:30 Ledožáci 5 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Loupežníci Jičín 7
20.1.2019 13:20 Zbraslav Tučňáci 7 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :Boj o medaile
Ledožáci 2
20.1.2019 8:20 Ledožáci 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2018 :3.kolo
Zbraslav Polární lišky 13
19.1.2019 16:50 Kolibris 6 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2018 :2.kolo
Ledožáci 8
19.1.2019 10:50 Zbraslav Tučňáci 13 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :Základní část
Ledožáci 1
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo