horni

Detko Pawel (CC KARVINÁ)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2019 18:30 Karviná 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 1
14.4.2019 11:30 Brno - Východ 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 0
13.4.2019 15:30 Karviná 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 1
24.2.2019 18:30 Karviná 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
PLC 6
24.2.2019 11:30 Kamenný Újezd 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
23.2.2019 18:30 Zbraslav M 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
23.2.2019 11:30 Karviná 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 3
13.1.2019 18:30 Troublemakers 5 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
13.1.2019 11:30 Karviná 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 8
12.1.2019 18:30 Kolibris 3 8 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 1
8.12.2018 18:00 Ledoborci Army 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
8.12.2018 11:30 Karviná 8 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 7
14.10.2018 15:00 PLC 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 12
14.10.2018 8:30 Karviná 14 dráha A Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
13.10.2018 18:00 Karviná 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 8
13.10.2018 11:30 Ledoborci 3 4 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 6
11.2.2018 19:30 Ledoborci 4 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 4
11.2.2018 12:00 Karviná 2 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 13
10.2.2018 19:30 Karviná 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 3
10.2.2018 11:45 Ledoborci 8 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
14.1.2018 19:30 WHEELCHAIR 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 1
13.1.2018 19:30 Karviná 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 10
13.1.2018 12:00 Demion 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
10.12.2017 18:30 Karviná 1 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 7
9.12.2017 18:30 Zbraslav L 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 10
9.12.2017 11:30 Karviná 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 5
12.11.2017 18:30 Karviná 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 4
12.11.2017 11:30 Troublemakers 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 12
11.11.2017 20:15 Karviná 10 dráha B Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 5
11.11.2017 11:15 Ledoborci Army 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 7
29.10.2017 19:30 Karviná 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 6
29.10.2017 12:00 Klub z Viktorky 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 5
28.10.2017 19:30 Karviná 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Demion 8
28.10.2017 12:00 Savona 6 6 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 3
26.2.2017 15:30 Karviná 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Liboc 2 7
26.2.2017 8:30 Karviná 7 dráha B Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 3
25.2.2017 15:30 Klub z Viktorky 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
5.2.2017 18:30 Karviná 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
5.2.2017 11:30 Ledoborci 4 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 9
4.2.2017 18:30 Dion 1 7 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
11.12.2016 18:30 Karviná 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 1
10.12.2016 18:30 Troublemakers 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 8
10.12.2016 11:30 Karviná 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 6
23.10.2016 15:30 Karviná 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 8
23.10.2016 8:30 Liboc 2 2 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
22.10.2016 15:30 Karviná 1 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 0
22.10.2016 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 5
9.10.2016 12:00 Karviná 13 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 2
8.10.2016 19:30 Dion 1 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Karviná 0
8.10.2016 12:00 Kolibris 5 1 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 0
17.1.2016 17:15 Karviná 0 dráha 1. Muži divize E :
Dion 1 1
16.1.2016 17:15 Karviná 5 dráha A Muži divize E :
Zbraslav L 8
16.1.2016 11:15 Karviná 6 dráha B Muži divize E :
Brno - Východ 5
3.1.2016 20:00 Karviná 4 dráha 2. Muži divize E :
Ledoborci 2 7
3.1.2016 14:00 Karviná 1 dráha 3. Muži divize E :
PLC GUERERA 8
3.1.2016 8:30 Karviná 7 dráha 4. Muži divize E :
Ledoborci Juniors 2
2.1.2016 17:15 Karviná 4 dráha 3. Muži divize E :
Demion 8
2.1.2016 11:15 Karviná 6 dráha 2. Muži divize E :
Kolibris 5 5
21.11.2015 17:15 Karviná 5 dráha 2. Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 13
21.11.2015 8:30 Karviná 10 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 6
28.9.2015 14:30 Demion 7 dráha A Muži divize B :Základní část
Karviná 6
28.9.2015 8:30 Ledoborci 7 5 dráha B Muži divize B :Základní část
Karviná 3
27.9.2015 11:15 PLC GUERERA 6 dráha B Muži divize B :Základní část
Karviná 3
26.9.2015 20:00 Karviná 8 dráha 1. Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 4
26.9.2015 11:15 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. Muži divize B :Základní část
Karviná 6
6.4.2015 11:00 Brno - Západ 9 dráha 4. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Karviná 8
6.4.2015 8:00 Karviná 4 dráha 1. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav ONI 8
5.4.2015 17:00 Karviná 6 dráha 2. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Zbraslav M 3
5.4.2015 11:00 PLC S&K 3 dráha 3. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Karviná 11
8.2.2015 15:00 Karviná 1 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Savona 3 0
8.2.2015 8:30 Karviná 7 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 2
7.2.2015 17:15 RIPER Hradec Králové HD 1 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Karviná 10
7.2.2015 10:45 Karviná 8 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 4
23.11.2014 17:15 Kolibris 3 3 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Karviná 10
23.11.2014 10:45 Karviná 8 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 2
22.11.2014 19:00 Demion 5 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Karviná 3
22.11.2014 13:00 Karviná 9 dráha 2. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 1
22.11.2014 8:00 Savona 3 10 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Karviná 4
28.9.2014 19:00 Karviná 10 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 2
28.9.2014 13:00 Ledoborci 3 7 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Karviná 5
28.9.2014 8:00 Karviná 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 1
27.9.2014 16:30 Klub z Viktorky 4 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Karviná 7
27.9.2014 10:30 Loupežníci Jičín 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Karviná 12
23.3.2014 17:00 Karviná 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Guerera TP 1
23.3.2014 11:00 Ledoborci 4 0 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 1
22.3.2014 20:00 RIPER Hradec Králové HD 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 5
22.3.2014 11:00 Zbraslav ONI 7 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
16.3.2014 11:00 Dion YB 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 2
15.3.2014 20:00 Karviná 9 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 2
15.3.2014 14:00 Dion VIP 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
15.12.2013 17:00 Guerera TP 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 7
15.12.2013 11:00 Karviná 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 9
14.12.2013 20:00 Karviná 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion VIP 7
14.12.2013 14:00 Karviná 12 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 4
27.10.2013 20:00 Karviná 2 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Dion YB 6
27.10.2013 14:00 Karviná 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
27.10.2013 8:00 WHEELCHAIR 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Karviná 14
26.10.2013 17:00 Brno - Východ 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Karviná 6
26.10.2013 11:00 Karviná 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav ONI 4
13.4.2013 9:00 Klub z Viktorky 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 4
7.4.2013 11:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 7
6.4.2013 14:00 Tee Party M 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 8
20.1.2013 20:00 Karviná 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 5 2
20.1.2013 8:00 Kolibris 3 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 7
19.1.2013 11:00 Karviná 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 5
18.1.2013 17:00 RIPER Hradec Králové 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 1
9.12.2012 20:00 Karviná 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Grey Wolves Team 5
9.12.2012 8:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 6
8.12.2012 11:00 Karviná 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 5
28.10.2012 8:00 Loupežníci Jičín 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 18
27.10.2012 11:00 Karviná 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 6
30.9.2012 14:00 Savona 3 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 5
30.9.2012 8:00 Karviná 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 10
29.9.2012 14:00 Ledoborci 4 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 12
29.9.2012 8:00 Karviná 9 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
WHEELCHAIR 7
22.9.2012 20:00 Zbraslav ING 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 13
22.9.2012 8:00 Ledoborci 2 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 1
8.4.2012 8:30 Karviná 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 8
17.3.2012 17:30 Grey Wolves Team 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 8
17.3.2012 11:30 Karviná 13 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 1
22.1.2012 14:30 Karviná 11 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 8
22.1.2012 8:30 Ledoborci 2 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
21.1.2012 14:30 Karviná 7 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 10
21.1.2012 8:30 Ledoborci 4 1 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 13
6.11.2011 17:30 Karviná 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 3
6.11.2011 11:30 Zbraslav L 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
5.11.2011 17:30 Karviná 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 6
5.11.2011 11:30 Modřany TP 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 8
25.9.2011 17:30 Dion 1 5 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 9
25.9.2011 11:30 Karviná 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 3
24.9.2011 17:30 Zlatá Praha 2 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Karviná 6
24.9.2011 11:30 Karviná 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 5
9.4.2011 17:30 Zbraslav L 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 13
9.4.2011 11:30 Karviná 8 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
RIPER Hradec Králové 3
30.1.2011 14:30 Karviná 12 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav ING 1
30.1.2011 8:30 Ledoborci 3 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 10
29.1.2011 17:30 Karviná 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 2 7
29.1.2011 11:30 Brno - Západ 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 10
28.11.2010 14:30 Karviná 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav SK 8
28.11.2010 8:30 Ledoborci 4 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 11
27.11.2010 14:30 Karviná 11 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 3 2
27.11.2010 8:30 Dion VIP 11 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 6
3.10.2010 17:30 Karviná 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion 1 5
3.10.2010 11:30 Kolibris 5 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 9
2.10.2010 20:30 Zbraslav M 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 10
2.10.2010 14:30 Karviná 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 2 5
2.10.2010 8:30 Modřany TP 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 10/11 (základní část)
Karviná 12
11.4.2010 16:00 Zbraslav OH 5 dráha 1. 3.liga - muži :Tie breaky 09/10
Karviná 4
10.4.2010 14:00 Karviná 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav OH 8
10.4.2010 8:00 Ledoborci 2 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 6
7.3.2010 8:00 Brno - Západ 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 12
6.3.2010 20:00 Karviná 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 3 2
6.3.2010 14:00 Modřany TP 9 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 8
10.1.2010 11:00 Karviná 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Guerera TP 3
9.1.2010 20:00 Zlatá Praha 2 0 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 0
9.1.2010 8:00 Tee Party 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 5
5.12.2009 20:00 Dion VIP 2 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 9
5.12.2009 14:00 Dion 1 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 12
5.12.2009 8:00 Zbraslav A 0 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 10
22.11.2009 14:00 Zbraslav OH 4 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 5
22.11.2009 8:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 2 4
21.11.2009 14:00 Karviná 3 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Západ 8
21.11.2009 8:00 Aritma 3 2 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 11
1.11.2009 17:00 Karviná 13 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Modřany TP 3
31.10.2009 14:00 Guerera TP 7 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Karviná 5
31.10.2009 8:00 Karviná 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 2 0
13.9.2009 14:00 Karviná 6 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav A 2
13.9.2009 8:00 Karviná 10 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Tee Party 5
12.9.2009 14:00 Karviná 4 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion VIP 9
12.9.2009 8:00 Karviná 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion 1 3
26.4.2009 8:30 Karviná 4 dráha 3. Baráž o 2. ligu - muži :Baráž o 2. ligu - muži
Demion 8
25.4.2009 18:30 Demion 4 dráha 2. Baráž o 2. ligu - muži :Baráž o 2. ligu - muži
Karviná 8
25.4.2009 12:00 Karviná 5 dráha 1. Baráž o 2. ligu - muži :Baráž o 2. ligu - muži
Demion 6
5.4.2009 16:00 Dion VIP 1 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga muži - tie break (o 2.-3. místo)
Karviná 9
4.4.2009 17:00 Kamenný Újezd 0 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Karviná 0
8.3.2009 17:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Zbraslav OH 1
8.3.2009 8:00 Tee Party 3 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Karviná 10
7.3.2009 14:00 Karviná 11 dráha 1. 3.liga - muži :základní část
Ledoborci 2 0
22.2.2009 14:00 Karviná 6 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
Guerera TP 7
21.2.2009 11:00 Karviná 6 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Dion VIP 4
23.11.2008 11:00 Karviná 8 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Brno - Západ 6
22.11.2008 8:00 Zbraslav A 5 dráha 2. 3.liga - muži :základní část
Karviná 4
28.9.2008 17:00 Karviná 10 dráha 4. 3.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 2 9
27.9.2008 14:00 Karviná 4 dráha 3. 3.liga - muži :základní část
RPK Brno 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo