horni

Dykes Iain (1.KCK TRUTNOV)

datum čas zápas dráha soutěž
29.2.2020 15:30 Ledoborci NG dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1
29.2.2020 8:30 Trutnov 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Brno - Východ
23.2.2020 15:30 Trutnov 1 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Kolibris 5
23.2.2020 8:30 Trutnov 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Letící kameny
22.2.2020 15:30 Ledoborci 1 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1
22.2.2020 8:30 Trutnov 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
PLC GUERERA
15.12.2019 15:30 Ledoborci Juniors dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1
15.12.2019 8:30 Brno - Východ dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1
14.12.2019 15:30 Letící kameny dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1
14.12.2019 8:30 Kolibris 5 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1
3.11.2019 18:30 Trutnov 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci NG
3.11.2019 11:30 Trutnov 1 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci 1
2.11.2019 18:30 PLC GUERERA dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Trutnov 1
2.11.2019 11:30 Trutnov 1 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část (skupina B)
Ledoborci Juniors
9.2.2019 16:00 Dion YB 11 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
9.2.2019 8:30 Zbraslav OH 10 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 1
27.1.2019 20:15 Liboc 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 4
27.1.2019 12:00 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 13
26.1.2019 20:15 Trutnov 1 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 9
26.1.2019 12:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
9.12.2018 16:00 Trutnov 1 14 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Ledoborci 7 5
9.12.2018 8:30 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 8
8.12.2018 16:00 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 10
8.12.2018 8:30 Sem Tam Brno 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
28.10.2018 16:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
28.10.2018 8:15 Tabery - Zbraslav 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
27.10.2018 16:30 Trutnov 1 11 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
27.10.2018 8:15 Ledoborci 7 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
23.9.2018 15:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Sem Tam Brno 3
23.9.2018 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Tabery - Zbraslav 2
23.9.2018 8:55 Trutnov 1 7 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Nadstavba Pohár ČSC 018
Dion YB 2
22.9.2018 20:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Morning star Přírodověda 3
22.9.2018 15:30 Trutnov 1 3 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Liboc 5
22.9.2018 10:15 CZE 1 juniorky 5 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Trutnov 1 7
21.9.2018 20:00 Lucky Stones 6 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina D
Trutnov 1 4
3.2.2018 20:15 Dion YB 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
3.2.2018 12:00 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
14.1.2018 16:00 Liboc 8 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
14.1.2018 8:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
13.1.2018 16:00 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 7
13.1.2018 8:30 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
17.12.2017 16:30 Trutnov 1 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 4
17.12.2017 8:15 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
16.12.2017 16:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 9
16.12.2017 8:15 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
2.12.2017 18:30 Zbraslav KO 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Trutnov 2 0
2.12.2017 10:45 Ledoborci 2 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Trutnov 2 7
1.12.2017 18:30 Trutnov 2 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Zbraslav H 10
1.12.2017 13:00 Trutnov 2 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :2. kvalifikační turnaj - Skupina C
Dion CÉLINE 5
29.10.2017 16:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Dion YB 9
29.10.2017 8:30 Tabery - Zbraslav 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 9
28.10.2017 16:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 8
28.10.2017 8:30 Savona 5 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
15.10.2017 15:30 Trutnov 1 1 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Zápas o 5. místo
Trutnov 2 0
15.10.2017 12:15 Zbraslav KO 1 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Poražení ze Čtvrtfinále
Trutnov 2 9
15.10.2017 9:00 Zbraslav Z 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Trutnov 2 8
14.10.2017 20:45 Trutnov 2 1 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 1 0
14.10.2017 16:15 Trutnov 2 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Red Panda Zbraslav 4
14.10.2017 10:45 Zbraslav M 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Trutnov 2 1
13.10.2017 20:45 Zbraslav Srnery 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Trutnov 2 7
13.10.2017 15:15 Trutnov 2 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2017/18 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Liboc 6
18.3.2017 19:00 Tabery - Zbraslav 9 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 6
18.3.2017 11:30 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
26.2.2017 16:00 Liboc 7 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
26.2.2017 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav OH 5
25.2.2017 16:00 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
25.2.2017 8:30 Trutnov 1 9 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 5
13.11.2016 19:00 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 7
13.11.2016 11:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 3
12.11.2016 19:00 Sem Tam Brno 11 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
12.11.2016 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
9.10.2016 16:00 Trutnov 1 4 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Tabery - Zbraslav 8
9.10.2016 8:30 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 11
8.10.2016 16:00 Savona 5 5 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 8
8.10.2016 8:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 11
30.4.2016 20:00 Trutnov (I.Dykes) 4 dráha 4. MČR Mixy 2016 :1/8 finále
Savona 2 (S.Mokriš) 6
30.4.2016 12:00 Liboc (J.Candra) 5 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 2
29.4.2016 20:00 Ledoborci 3 (M.Votava) 0 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Trutnov (I.Dykes) 9
29.4.2016 13:00 Trutnov (I.Dykes) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Savona 3 (M.Zdenka) 12
12.3.2016 15:30 Zbraslav OH 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 9
12.3.2016 8:30 Trutnov 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 3
31.1.2016 19:00 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
31.1.2016 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 6
30.1.2016 19:00 Ledoborci 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 2
30.1.2016 12:00 Trutnov 1 9 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 1
1.11.2015 15:30 Dion CÉLINE 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
1.11.2015 8:30 Trutnov 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 3
31.10.2015 15:30 Savona 6 4 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 11
31.10.2015 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 3
11.10.2015 19:00 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
11.10.2015 12:00 Trutnov 1 8 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
10.10.2015 19:00 PLC S&K 1 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 9
10.10.2015 12:00 Trutnov 1 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 9
13.9.2015 16:15 Trutnov 1 3 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Finále
Savona 5 7
13.9.2015 13:15 Liboc 6 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Semifinále
Trutnov 1 7
13.9.2015 9:15 Liboc 3 4 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Trutnov 1 5
12.9.2015 13:45 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Liboc 3 4
11.9.2015 19:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 7
11.9.2015 13:45 Zlatá Praha 1 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Trutnov 1 8
11.9.2015 8:45 Trutnov 1 7 dráha 2. Pohár ČSC 2015 :Skupina A
Ledoborci Juniors 2
14.3.2015 19:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Liboc 7
14.3.2015 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Savona 5 6
18.1.2015 15:30 Zbraslav R 6 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
18.1.2015 8:30 Kolibris 2 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 4
17.1.2015 15:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Duh.jedn. 6
17.1.2015 8:30 Sem Tam Brno 8 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
13.12.2014 17:00 CK Zlatá Praha 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
Trutnov 2 5
12.12.2014 19:00 Savona 1 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina D
Trutnov 2 6
12.12.2014 8:00 Trutnov 2 5 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina D
Ledoborci 2 3
2.11.2014 18:30 Trutnov 1 3 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 1 5
2.11.2014 12:00 Liboc 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.11.2014 18:30 Savona 5 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 2
1.11.2014 12:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Zbraslav R 8
12.10.2014 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga – muži :Základní část
Kolibris 2 5
12.10.2014 8:30 Duh.jedn. 6 dráha 1. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.10.2014 15:30 Trutnov 1 1 dráha 4. Extraliga – muži :Základní část
Sem Tam Brno 7
11.10.2014 8:30 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga – muži :Základní část
Trutnov 1 3
2.2.2014 10:00 Trutnov 1 8 dráha 2. Baráž o extraligu 2014/15 - muži :Baráž o Extraligu 2014/15
Savona 4 7
1.2.2014 16:00 Zbraslav OH 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
1.2.2014 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 11
19.1.2014 19:30 Zbraslav M 11 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
19.1.2014 12:00 Ledo Dion 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 7
18.1.2014 19:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
18.1.2014 12:00 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 2
7.12.2013 12:30 Trutnov 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Ledoborci 6 11
6.12.2013 21:00 Zbraslav H 7 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Trutnov 1 1
6.12.2013 12:00 Zbraslav D 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Trutnov 1 6
3.11.2013 16:00 Ledoborci 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 5
3.11.2013 8:30 Trutnov 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 5
2.11.2013 16:00 Liboc 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 4
2.11.2013 8:30 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 5
13.10.2013 19:30 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 3
13.10.2013 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
12.10.2013 19:30 Zlatá Praha 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
12.10.2013 12:00 Trutnov 1 8 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 4
4.5.2013 15:15 Trutnov (M.Hoferka) 4 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav R (T.Válek) 5
4.5.2013 10:15 Trutnov (M.Hoferka) 9 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Ledoborci 1 (J. Marša) 2
3.5.2013 20:15 Trutnov (M.Hoferka) 8 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Tee Party (Š.Zubercová) 5
3.5.2013 10:15 Trutnov (M.Hoferka) 9 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina B (žlutá)
Zbraslav ONI (M.Tomíšek) 4
24.2.2013 9:00 Kolibris 2 12 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 2
23.2.2013 16:00 Trutnov 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav M 5
23.2.2013 8:30 Trutnov 1 7 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav OH 3
3.2.2013 19:30 Guerera TP 1 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 7
3.2.2013 12:00 Ledoborci 1 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 9
2.2.2013 19:30 S&K Tee Party 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 8
2.2.2013 12:00 Trutnov 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Savona 5 6
15.12.2012 16:00 Liboc 1 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Trutnov 1 4
14.12.2012 20:00 Trutnov 1 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Ledoborci 3 6
14.12.2012 13:00 Kolibris 1 3 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina F (bílá)
Trutnov 1 5
18.11.2012 16:00 Kolibris 2 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 6
18.11.2012 8:30 Zbraslav M 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 6
17.11.2012 16:00 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 5
17.11.2012 8:30 Trutnov 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Guerera TP 2
4.11.2012 19:30 Trutnov 1 7 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 1 3
4.11.2012 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
S&K Tee Party 1
3.11.2012 19:30 Trutnov 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 2 3
3.11.2012 12:00 Savona 5 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 12/13 (základní část)
Trutnov 1 3
13.5.2012 15:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :O 3. místo
Trutnov 1 4
13.5.2012 11:45 Savona 5 6 dráha 1. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Semifinále
Trutnov 1 3
13.5.2012 8:30 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Čtvrtfinále
Zbraslav OH 2
12.5.2012 18:30 Aritma 3 4 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 8
12.5.2012 15:45 Dion 1 5 dráha 3. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Trutnov 1 6
12.5.2012 10:45 Trutnov 1 7 dráha 4. Pohár ČSC 2012 Optik Žilka :Skupina D
Kolibris 3 4
25.2.2012 16:00 Trutnov 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
S&K Tee Party 7
25.2.2012 8:30 Trutnov 1 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 1 5
5.2.2012 19:30 Trutnov 1 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 1 6
5.2.2012 12:00 Zbraslav OH 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 9
4.2.2012 19:30 Dion RM 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 8
4.2.2012 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 2 7
17.12.2011 8:00 1.CK Brno 10 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Trutnov 3 8
16.12.2011 18:00 Trutnov 3 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Ledoborci 2 9
16.12.2011 10:00 Dion X 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina C
Trutnov 3 3
20.11.2011 16:00 Zlatá Praha 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 6
20.11.2011 8:30 S&K Tee Party 8 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 6
19.11.2011 16:00 Aritma 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 5
19.11.2011 8:30 Ledoborci 1 5 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 3
30.10.2011 19:30 Trutnov 1 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav OH 8
30.10.2011 12:00 Trutnov 1 11 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion RM 8
29.10.2011 19:30 Kolibris 2 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Trutnov 1 4
29.10.2011 12:00 Trutnov 1 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 11/12 (základní část)
Zlatá Praha 1 5
22.5.2011 14:30 Trutnov 1 8 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Bronze game
Savona 5 4
22.5.2011 11:30 Aritma 2 4 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Semifinále
Trutnov 1 3
22.5.2011 8:30 Aritma 1 5 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Čtvrtfinále
Trutnov 1 7
21.5.2011 19:50 Zlatá Praha 1 1 dráha 4. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 7
21.5.2011 15:30 Trutnov 1 11 dráha 2. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
RIPER Hradec Králové 2
21.5.2011 10:10 Savona M 1 dráha 3. Pohár ČSC 2011 Optik Žilka :Pohár 2011 - Fialová skupina
Trutnov 1 8
20.3.2011 14:00 Savona 5 9 dráha 2. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Extraligu 2011/12
Trutnov 1 7
20.3.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 5
19.3.2011 18:30 Savona 4 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 7
19.3.2011 12:00 Sem Tam Brno 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 0
13.2.2011 15:30 Trutnov 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav R 3
13.2.2011 9:00 Trutnov 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 7
12.2.2011 15:30 Trutnov 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
12.2.2011 9:00 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 9
19.12.2010 10:45 Zbraslav OH 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - 1/4 finále
Trutnov 2 5
18.12.2010 12:00 Zbraslav D 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Trutnov 2 5
18.12.2010 8:00 Trutnov 2 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Ledoborci 2 7
17.12.2010 12:00 Trutnov 2 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Prague Tee Party 6
17.12.2010 8:00 CC RIPER 1 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Zelená skupina
Trutnov 2 16
7.11.2010 18:30 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 8
7.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Savona 4 11
6.11.2010 18:30 Zbraslav R 4 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Trutnov 1 5
6.11.2010 12:00 Trutnov 1 3 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Sem Tam Brno 8
10.10.2010 15:30 Trutnov 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 1 8
10.10.2010 9:00 Trutnov 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Dion X 6
9.10.2010 15:30 Trutnov 1 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 2 3
9.10.2010 9:00 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 10/11 (základní část)
Aritma 1 4
23.5.2010 18:00 RPK Brno 0 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Trutnov 1 0
23.5.2010 14:30 Kolibris 3 0 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :O 5. až 8. místo
Trutnov 1 0
23.5.2010 8:00 Trutnov 1 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
S&K Tee Party 3
22.5.2010 17:00 Aritma 5 6 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 7
22.5.2010 14:00 Zbraslav R 7 dráha 2. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 1
22.5.2010 8:00 Trutnov 1 12 dráha 4. Pohár ČSC 2010 Optik Žilka :OŽ Pohár 2010 - Modrá skupina
Aritma 4 4
1.5.2010 17:30 Aritma 1 7 dráha B MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Trutnov 6
1.5.2010 13:15 Trutnov 8 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Zlatá Praha (Z.Vyjídáček) 3
30.4.2010 15:30 Trutnov 5 dráha 3. MČR mixy 2010 :Skupina A
Savona (M.Vojtuš) 8
30.4.2010 8:30 Zbraslav (K.Knížková) 1 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupina A
Trutnov 11
19.2.2010 12:00 Trutnov 1 1 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Kolibris 1 7
18.2.2010 20:00 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 4
18.2.2010 12:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Dion X 8
17.2.2010 20:00 Trutnov 1 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Savona 4 4
17.2.2010 12:00 Aritma 2 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Playoff muži - Round Robin
Trutnov 1 5
14.2.2010 10:00 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 10
13.2.2010 18:00 Savona 4 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
13.2.2010 11:30 Dion X 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 7
17.1.2010 15:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 1 7
17.1.2010 8:30 Trutnov 1 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Sem Tam Brno 8
16.1.2010 15:00 Kolibris 2 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 9
16.1.2010 8:30 Trutnov 1 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav R 8
20.12.2009 12:00 Aritma 2 12 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD Čtvrtfinále
Trutnov 2 2
20.12.2009 10:00 Zbraslav 2 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina E (Červená)
Trutnov 2 0
19.12.2009 18:00 Dion X 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina E (Červená)
Trutnov 2 10
18.12.2009 20:00 Trutnov 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina E (Červená)
Kolibris 1 8
18.12.2009 16:00 Trutnov 2 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2009 :MD skupina E (Červená)
Ledoborci 1 3
8.11.2009 18:00 Kolibris 1 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 6
8.11.2009 11:30 Trutnov 1 9 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Savona 4 3
7.11.2009 18:00 Trutnov 1 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Dion X 8
7.11.2009 11:30 Aritma 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
11.10.2009 15:00 Sem Tam Brno 6 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 4
11.10.2009 8:30 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 2 7
10.10.2009 15:00 Zbraslav R 5 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Trutnov 1 8
10.10.2009 8:30 Trutnov 1 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 1 9
12.2.2009 8:00 Trutnov 1 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Zbraslav R 3
11.2.2009 16:00 Kolibris 1 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Trutnov 1 5
11.2.2009 8:00 Trutnov 1 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 10
10.2.2009 16:00 Trutnov 1 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 2 9
10.2.2009 8:00 Savona 4 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Trutnov 1 3
7.2.2009 15:00 Trutnov 1 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 6
7.2.2009 8:30 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 7
18.1.2009 18:15 Sem Tam Brno 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 10
18.1.2009 11:30 Trutnov 1 3 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 7
17.1.2009 18:15 Zbraslav R 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 10
17.1.2009 11:45 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
2.11.2008 15:00 Trutnov 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 9
2.11.2008 8:30 Kolibris 2 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 8
1.11.2008 15:00 Trutnov 1 2 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 8
1.11.2008 8:30 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 8
12.10.2008 18:00 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 5
12.10.2008 11:30 Trutnov 1 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 6
11.10.2008 18:00 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 4
11.10.2008 11:30 Dion X 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 8
31.3.2003 14:25 CC Aritma 8 dráha 3. Extraliga - muži :Utkání o 3.místo
Kolibris 2 7
30.3.2003 13:45 CC Aritma 7 dráha 4. Extraliga - muži :Utkání o 3.místo
Kolibris 1 6
29.3.2003 14:15 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 4
29.3.2003 8:15 Letící kameny 6 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 5
9.2.2003 11:00 CC Aritma 6 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 2 2
9.2.2003 8:15 CC Aritma 12 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 1 4
2.2.2003 21:30 RSC Zbraslav 7 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Aritma 6
2.2.2003 18:45 CC Aritma 7 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 1 3
2.2.2003 13:35 CC Aritma 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 16:10 CC Aritma 2 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 8
17.11.2002 11:00 CC Aritma 4 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Kolibris 4M 8
17.11.2002 8:15 CC Aritma 7 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 2 2
3.11.2002 21:30 CC Aritma 4 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 7
3.11.2002 18:45 CC Aritma 4 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Kolibris 4M 9
3.11.2002 13:35 RSC Zbraslav 4 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Aritma 10
6.10.2002 16:10 CC Savona 3 6 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Aritma 7
6.10.2002 11:00 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Aritma 5
6.10.2002 8:15 Zlatá Praha 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Aritma 7
29.9.2002 21:00 CC Aritma 5 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Savona 2 4
29.9.2002 19:00 CC Aritma 8 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Letící kameny 1
29.9.2002 13:30 CC Aritma 14 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion 1 1
29.9.2002 9:50 CC Aritma 8 dráha 3. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Savona I 6
30.3.2002 20:05 Letící kameny 10 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 3
30.3.2002 14:10 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 8
30.3.2002 8:15 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 5
10.2.2002 16:05 CC Aritma 5 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 2 6
10.2.2002 13:20 CC Aritma 3 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 10
20.1.2002 15:40 CC Aritma 10 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Zlatá Praha 2 4
20.1.2002 11:00 CC Aritma 6 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Kolibris 1 4
20.1.2002 8:15 CC Aritma 5 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 2
18.11.2001 20:45 CC Aritma 10 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 7
18.11.2001 18:00 CC Aritma 8 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Kolibris 4M 5
18.11.2001 13:20 CC Aritma 3 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 1 16
4.11.2001 15:40 CC Aritma 11 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
CC Kolibris 4M 1
4.11.2001 11:00 CC Aritma 7 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 4
4.11.2001 8:45 CC Aritma 8 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Zlatá Praha 2 3
7.10.2001 20:45 CC Aritma 4 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 9
7.10.2001 18:00 CC Aritma 4 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Kolibris 2 7
7.10.2001 13:20 CC Aritma 4 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 6
30.9.2001 20:00 Kolibris 1 7 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 8
30.9.2001 16:00 CC Aritma 6 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
CC Aritma 2Ž 4
30.9.2001 13:50 CC Aritma 6 dráha 1. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Dion RM 5
30.9.2001 9:50 CC Aritma 14 dráha 3. Pohár ČSC 2001 :Pohár ČSC
Trutnov 2 0
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo