horni

Eichlerová Lenka (VSK PŘÍRODNÍ VĚDY)

datum čas zápas dráha soutěž
7.4.2018 11:00 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Ledoborky 3 1
21.1.2018 15:30 Dion RUM 0 dráha B Ženy divize :Skupina 2
Zlatá Praha 7
21.1.2018 8:30 Tee Party 1 dráha A Ženy divize :Skupina 2
Dion RUM 0
20.1.2018 17:30 Dion RUM 0 dráha A Ženy divize :Skupina 2
RPK Brno 1
7.1.2018 15:30 Savona I 6 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
7.1.2018 8:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
CC RIPER 8
6.1.2018 8:30 Tee Party 4 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2017 8:30 Dion RUM 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 10
11.11.2017 17:30 Dion RUM 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
11.11.2017 11:15 Metla Kladno 5 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
22.10.2017 15:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
22.10.2017 8:30 Ledoborky 3 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
21.10.2017 18:30 Dion RUM 3 dráha A Ženy divize :Základní část
Valící se šutráky 14
21.10.2017 11:30 Dion RUM 11 dráha A Ženy divize :Základní část
RPK Brno 1
26.2.2017 11:30 Tee Party 9 dráha B Ženy divize :Základní část
Dion RUM 3
25.2.2017 19:30 Dion RUM 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledolamky 10
25.2.2017 12:00 Dion RUM 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ice Cats 6
5.2.2017 15:30 Dion RUM 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Třešňovka D 9
5.2.2017 8:30 Dion RUM 5 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 14
4.2.2017 8:30 RPK Brno 6 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 8
13.11.2016 16:00 Metla Kladno 1 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 0
13.11.2016 8:30 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 4
12.11.2016 16:00 Zlatá Praha 10 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 6
12.11.2016 8:30 Savona I 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
23.10.2016 11:30 Dion RUM 1 dráha 4. Ženy divize :Základní část
PLC SHOOLANCE 11
22.10.2016 18:30 Dion RUM 8 dráha 1. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 7
30.4.2016 16:00 Přírodověda (T.Zelenka) 4 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Dion YB (J.Vedral) 10
30.4.2016 9:00 Dion VIP (M.Černovský) 8 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Přírodověda (T.Zelenka) 7
29.4.2016 16:00 Ledoborci Juniors (A.Podolka) 9 dráha 2. MČR Mixy 2016 :Skupina C
Přírodověda (T.Zelenka) 0
16.1.2016 20:00 Tee Party 8 dráha 2. Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 6
16.1.2016 14:00 Dion ICE 4 dráha 3. Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 7
16.1.2016 8:30 VSK Přírodověda 10 dráha 4. Ženy divize Q :
Citadela 11
3.1.2016 17:15 VSK Přírodověda 3 dráha 1. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 10
3.1.2016 11:15 VSK Přírodověda 7 dráha 4. Ženy divize Q :
Metla Kladno 8
2.1.2016 20:00 Zlatá Praha 12 dráha A Ženy divize Q :
VSK Přírodověda 5
2.1.2016 11:15 VSK Přírodověda 2 dráha B Ženy divize Q :
Valící se šutráky 9
5.12.2015 12:15 VSS Přírodověda 1 9 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
PLC 1 3
4.12.2015 21:00 VSS Přírodověda 1 4 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
Liboc 2 10
4.12.2015 12:15 Ledoborci 4 12 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina F
VSS Přírodověda 1 11
22.11.2015 14:00 VSK Přírodověda 3 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 11
28.9.2015 11:15 Ledoborky 3 2 dráha B Ženy divize X :Základní část
VSK Přírodověda 9
27.9.2015 20:00 Metla Kladno 12 dráha A Ženy divize X :Základní část
VSK Přírodověda 7
27.9.2015 14:00 Ice Cats 1 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
VSK Přírodověda 14
27.9.2015 8:30 VSK Přírodověda 8 dráha 3. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 6
26.9.2015 14:00 VSK Přírodověda 2 dráha A Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 8
10.5.2015 16:00 UK 4 4 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Bronz
Liboc 1 9
10.5.2015 13:00 UK 4 3 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Semifinále
UK 2 8
10.5.2015 8:00 UK 4 6 dráha 2. Akademické MČR 2015 :1/4 finále
ČVUT 0
9.5.2015 16:00 UK 4 3 dráha 4. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 1 5
9.5.2015 8:00 Dion RUM 2 dráha 2. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 4 6
8.5.2015 17:30 Liboc 1 6 dráha 3. Akademické MČR 2015 :Skupina B
UK 4 3
3.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 1 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 0
3.5.2015 8:25 Savona 2 (L.Klíma) 13 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 1
2.5.2015 18:25 Zbraslav H (T.Paul) 9 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 3
2.5.2015 15:25 Přírodověda 1 (T.Zelenka) 2 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion VIP (V.Černovský) 7
1.5.2015 18:25 Liboc (K.Kubeška) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 7
1.5.2015 8:25 Dion RM (L.Klípa) 2 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Přírodověda 1 (T.Zelenka) 8
22.3.2015 18:00 Citadela 11 dráha 2. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
22.3.2015 11:30 RPK Brno 12 dráha 1. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
21.3.2015 13:30 VSK Přírodověda 2 dráha 3. Ženy divize :Základní část
PLC 9
21.3.2015 8:00 Valící se šutráky 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 2
13.12.2014 17:00 Liboc 2 11 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
VSK Přírodověda 1 3
12.12.2014 12:15 VSK Přírodověda 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
Trutnov 1 8
12.12.2014 8:00 Ledoborci 5 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina C
VSK Přírodověda 1 6
23.11.2014 20:00 VSK Přírodověda 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 4
23.11.2014 13:30 VSK Přírodověda 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
Dion RUM 5
16.11.2014 8:00 VSK Přírodověda 3 dráha 3. Ženy divize :Základní část
RIPER Hradec Králové 10
15.11.2014 17:15 Metla Kladno 9 dráha 4. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 3
15.11.2014 10:45 VSK Přírodověda 9 dráha 2. Ženy divize :Základní část
Dion ICE 7
5.10.2014 19:00 Zlatá Praha 14 dráha 4. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 1
4.10.2014 19:00 VSK Přírodověda 3 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Falcon Praha 12
4.10.2014 13:00 Tee Party Z 7 dráha 1. Ženy divize :Základní část
VSK Přírodověda 5
11.5.2014 8:00 UK 6 1 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Čtvrtfinále
Liboc 1 15
10.5.2014 21:00 ČVUT 4 1 dráha 4. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 6 11
10.5.2014 13:15 UK 6 3 dráha 2. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 3 7
9.5.2014 19:45 ČVUT 1 6 dráha 3. Akademické MČR 2014 :Skupina C
UK 6 3
7.12.2013 12:30 Trutnov 1 10 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Ledoborci 6 11
6.12.2013 21:00 Ledoborci 6 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Zbraslav D 6
6.12.2013 12:00 Zbraslav H 13 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina F
Ledoborci 6 1
12.5.2013 13:00 Zbraslav W 15 dráha 1. Akademické MČR 2013 – ženy :Semifinále
VSK Přírodověda Z 1
11.5.2013 13:00 Zbraslav W 12 dráha 1. Akademické MČR 2013 – ženy :Základní část
VSK Přírodověda Z 2
11.5.2013 8:00 VSK Přírodověda Z 1 dráha 4. Akademické MČR 2013 – ženy :Základní část
Savona M 15
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo