horni

Frederiksen (Pilařová) Karolína (CC SAVONA)

datum čas zápas dráha soutěž
28.3.2020 11:15 Savona 5 (J.Vedral) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina D
Ledoborci Pomelo (O.Kobián)
27.3.2020 20:30 RPK Brno H (T.Horák) dráha 2. MČR mixy 2020 :Skupina D
Savona 5 (J.Vedral)
27.3.2020 14:10 Blues Turtle (M.Votava) dráha 3. MČR mixy 2020 :Skupina D
Savona 5 (J.Vedral)
15.2.2020 17:15 Ledoborci OS 2 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Savona H 10
15.2.2020 12:25 Savona H 2 dráha 3. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Dion YB 11
15.2.2020 8:05 Zbraslav OH 7 dráha 4. Pohár ČSC 2019 :Skupina B
Savona H 4
3.2.2020 18:00 Savona 5 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Zbraslav H 1
3.2.2020 14:00 Savona 5 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - Finále (na 2 výhry)
Zbraslav H 8
2.2.2020 17:30 Savona 5 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - semifinále
Savona M 3
2.2.2020 13:30 Dion YB 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona 5 10
2.2.2020 9:30 Zbraslav H 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona 5 5
1.2.2020 17:30 Savona 5 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona M 6
1.2.2020 13:30 Savona H 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Savona 5 11
1.2.2020 9:30 Savona 5 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :Finálový turnaj - základní část
Ledoborci 4
26.1.2020 8:15 Liboc 1 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 7
25.1.2020 16:30 Savona H 1 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
25.1.2020 8:15 Savona H 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
7.12.2019 16:30 Sokolky 1 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
7.12.2019 8:15 Savona H 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 8
6.12.2019 16:30 PLC LEDO 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
6.12.2019 8:15 Savona M 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 7
2.12.2019 16:00 Savona 5 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - O 1. místo
Zbraslav H 1
2.12.2019 12:30 Savona H 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Semifinále
Savona 5 7
2.12.2019 9:00 Savona 5 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Real Party Club Brno 2
1.12.2019 11:25 Savona 5 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona H 6
30.11.2019 16:55 Savona 5 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Blues Turtle 3
30.11.2019 11:25 Dion 13 4 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :2. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 5 11
28.10.2019 20:15 Savona H 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 4
28.10.2019 12:00 Zbraslav W 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 1
27.10.2019 12:00 Savona H 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 4
26.10.2019 20:15 Ledolamky 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 7
26.10.2019 12:00 Savona H 9 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
30.9.2019 16:00 Savona 5 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - O 5. místo
Dion YB 2
30.9.2019 12:30 Liboc 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Semifinále
Savona 5 1
30.9.2019 9:00 Zbraslav H 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Čtvrtfinále
Savona 5 3
29.9.2019 19:20 Real Party Club Brno 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Osmifinále
Savona 5 11
29.9.2019 13:50 Real Party Club Brno 1 dráha 4. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 5 10
28.9.2019 19:20 Savona 5 4 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona M 9
28.9.2019 9:00 Liboc 6 dráha 3. MČR mixed doubles 2019/20 :1. kvalifikační turnaj - Skupina B
Savona 5 10
7.4.2019 16:00 Liboc 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Semifinále
Savona H 6
7.4.2019 9:00 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona M 4
6.4.2019 16:00 Zbraslav W 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona H 8
6.4.2019 9:00 Savona H 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Liboc 3 6
5.4.2019 16:00 Savona M 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona H 2
5.4.2019 10:00 Savona H 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
4.4.2019 19:00 Liboc 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2018/19 – ženy :Základní část
Savona H 2
31.3.2019 15:45 Ledo Savona (M.Strnadová) 0 dráha 3. MČR mixy 2019 :O 7. místo
Zbraslav (J.Candra) 1
31.3.2019 11:45 Ledo Savona (M.Strnadová) 0 dráha 4. MČR mixy 2019 :Semifinále 2
Blues Turtle (M.Votava) 1
31.3.2019 8:45 Ledo Savona (M.Strnadová) 4 dráha 3. MČR mixy 2019 :Čtvrtfinále
Savona M (D.Miklík) 6
30.3.2019 20:15 Ledo Savona (M.Strnadová) 9 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledofast (J.Rychlý) 2
30.3.2019 11:00 1.CK Brno (J.Bareš) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledo Savona (M.Strnadová) 6
30.3.2019 8:15 Ledo Savona (M.Strnadová) 4 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Savona 1 (L.Klíma) 8
29.3.2019 17:30 RPK Brno H (T.Horák) 3 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina A (zelená)
Ledo Savona (M.Strnadová) 11
10.2.2019 16:00 Liboc 3 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 3
10.2.2019 8:30 Ledolamky 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
27.1.2019 16:30 Savona H 2 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
27.1.2019 8:15 Savona H 5 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
26.1.2019 16:30 Kolibris 2 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
26.1.2019 8:15 Savona H 10 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 5
16.12.2018 16:00 PLC LEDO 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 11
16.12.2018 8:30 Savona M 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 4
15.12.2018 16:00 Savona H 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledolamky 9
15.12.2018 8:30 Zbraslav W 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
28.10.2018 20:15 Savona H 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
28.10.2018 12:00 Savona H 11 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
27.10.2018 20:15 Sokolky 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
27.10.2018 12:00 Savona H 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 5
7.4.2018 9:30 Savona M 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Semifinále
Savona H 3
6.4.2018 16:00 Savona H 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona M 8
6.4.2018 10:00 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Zbraslav W 2
5.4.2018 16:00 Liboc 3 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 3
5.4.2018 10:00 Savona M 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 9
4.4.2018 16:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Savona H 6
4.4.2018 10:00 Savona H 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2017/18 – ženy :Základní část
Liboc 3 11
31.3.2018 15:30 Savona H 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Sokolky 0
31.3.2018 9:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 1
4.2.2018 15:30 Zbraslav W 3 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 12
4.2.2018 9:30 Savona M 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
3.2.2018 16:30 Liboc 1 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 13
3.2.2018 8:15 Savona H 9 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
17.12.2017 20:15 PLC LEDO 8 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
17.12.2017 12:00 Savona H 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
16.12.2017 20:15 Liboc 3 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
16.12.2017 12:00 Savona H 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 9
22.10.2017 16:00 Sokolky 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
22.10.2017 8:30 Savona H 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 0
21.10.2017 16:00 Trutnov 2 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
21.10.2017 8:30 Savona H 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 4
14.5.2017 9:30 Liboc 3 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Finále
Savona H 2
13.5.2017 17:00 Savona H 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Finále
Liboc 3 7
13.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Semifinále
Zbraslav W 3
12.5.2017 11:00 PLC LEDO 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 8
11.5.2017 17:00 Liboc 3 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 4
11.5.2017 11:00 Savona H 10 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
10.5.2017 17:00 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
PLC LEDO 8
10.5.2017 11:00 Savona H 2 dráha 4. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Liboc 3 8
9.5.2017 19:00 Zbraslav W 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016/17 – ženy :Základní část
Savona H 8
8.4.2017 19:00 Liboc 3 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
8.4.2017 11:30 Trutnov 2 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 9
5.3.2017 11:05 Dion VIP (V.Černovský) 0 dráha 3. MČR mixy 2017 :O 5.-8. místo
Savona 1 (M.Strnadová) 1
5.3.2017 8:20 Savona 1 (M.Strnadová) 1 dráha 3. MČR mixy 2017 :Čtvrtfinále
1.CK Brno (J.Bareš) 8
4.3.2017 17:05 M Dion Céline (K.Krupanský) 7 dráha 4. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 6
4.3.2017 11:05 Ledoborci 2 (O.Hálek) 1 dráha 2. MČR mixy 2017 :Skupina D
Savona 1 (M.Strnadová) 15
3.3.2017 17:35 Savona 1 (M.Strnadová) 3 dráha 1. MČR mixy 2017 :Skupina D
1.CK Brno (R.Podlena) 9
29.1.2017 16:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 1
29.1.2017 8:30 Savona H 8 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 0
28.1.2017 16:00 Ledoborky 2 0 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 16
28.1.2017 8:30 Savona H 6 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 9
14.1.2017 10:00 Savona H 3 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Semifinále
Liboc 3 8
13.1.2017 16:00 Savona H 11 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
13.1.2017 10:00 Savona M 3 dráha 2. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona H 8
12.1.2017 16:00 Liboc 3 8 dráha 3. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona H 6
12.1.2017 10:00 PLC LEDO 6 dráha 1. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona H 7
11.1.2017 16:00 Savona H 0 dráha 4. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Savona M 1
11.1.2017 10:00 Savona H 3 dráha 1. Kvalifikace MS 2017 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
3.12.2016 20:15 Savona 2 5 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Osmifinále
Savona 4 6
3.12.2016 10:00 Zbraslav R 4 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Savona 2 7
2.12.2016 17:00 Dion CÉLINE 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Savona 2 5
2.12.2016 10:00 Savona 2 8 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2016 :Skupina C
Ledoborci 3 3
6.11.2016 19:00 Zbraslav W 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
6.11.2016 11:30 PLC LEDO 7 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 13
5.11.2016 19:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Trutnov 2 6
5.11.2016 11:30 Savona M 2 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
2.10.2016 16:00 Savona H 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 8
2.10.2016 8:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
1.10.2016 16:00 Liboc 1 3 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
1.10.2016 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 6
1.5.2016 9:00 Dion YB (J.Vedral) 7 dráha 4. MČR Mixy 2016 :1/4 finále
Savona 3 (M.Zdenka) 3
30.4.2016 12:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 4. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Ledoborci 3 (M.Votava) 2
29.4.2016 20:00 Savona 3 (M.Zdenka) 8 dráha 1. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Liboc (J.Candra) 6
29.4.2016 13:00 Trutnov (I.Dykes) 2 dráha 3. MČR Mixy 2016 :Skupina B
Savona 3 (M.Zdenka) 12
12.4.2016 12:00 Savona H 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :Semifinále
PLC LEDO 9
11.4.2016 8:00 Savona H 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 1 0
10.4.2016 16:00 Savona M 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Savona H 6
10.4.2016 8:00 Savona H 0 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Liboc 3 1
9.4.2016 16:00 PLC LEDO 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Savona H 4
9.4.2016 8:00 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2016 – ženy :
Zbraslav W 2
20.2.2016 19:00 Savona H 7 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 6
20.2.2016 12:00 Ledoborky 2 0 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 14
24.1.2016 15:30 Savona H 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 6
24.1.2016 8:30 Liboc 3 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 3
23.1.2016 15:30 Savona H 6 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 7
23.1.2016 8:30 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 4
6.12.2015 17:00 Savona 2 3 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Bronz
Savona 1 9
6.12.2015 13:30 Liboc 3 6 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Semifinále
Savona 2 4
6.12.2015 10:00 Dion YB 6 dráha 4. MČR Mixed Doubles 2015 :Čtvrtfinále
Savona 2 7
5.12.2015 18:15 Liboc 1 5 dráha 1. MČR Mixed Doubles 2015 :Osmifinále
Savona 2 8
5.12.2015 8:00 Zbraslav R 6 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Savona 2 9
4.12.2015 17:00 CK Zlatá Praha 2 1 dráha 2. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Savona 2 9
4.12.2015 8:00 Savona 2 7 dráha 3. MČR Mixed Doubles 2015 :Skupina B
Dion 1 6
8.11.2015 18:30 Savona H 5 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 2
8.11.2015 12:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
7.11.2015 18:30 Savona H 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 2
7.11.2015 12:00 PLC LEDO 9 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
4.10.2015 15:30 Savona H 2 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 9
4.10.2015 8:30 Savona M 4 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
3.10.2015 15:30 Savona H 10 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 9
3.10.2015 8:30 Liboc 1 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 6
12.9.2015 11:15 Savona H 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Savona 5 9
11.9.2015 17:00 Ledoborci 1 5 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Savona H 3
11.9.2015 11:15 Savona H 4 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Skupina D
Dion YB 5
3.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 5 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Bronz
Dion VIP (V.Černovský) 1
3.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav H (T.Paul) 5
2.5.2015 15:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 3. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Kolibris (P.Štěpánek) 1
1.5.2015 18:25 Savona 1 (M.Strnadová) 6 dráha 2. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Dion 1 (K.Krupanský) 3
1.5.2015 11:25 Ledoborci 7 (M.Bukovský) 4 dráha 4. MČR Mixy 2015 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (M.Strnadová) 5
24.4.2015 12:00 Savona H 1 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Kolibris 2 0
23.4.2015 20:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona H 4
23.4.2015 12:00 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Liboc 3 5
22.4.2015 20:00 Liboc 1 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona H 2
22.4.2015 12:00 Savona H 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR 2015 – ženy :Základní část
Savona M 8
21.2.2015 19:00 Savona H 4 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 3 5
21.2.2015 12:00 Zbraslav W 3 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 8
1.2.2015 15:30 Savona M 5 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 3
1.2.2015 8:30 Savona H 8 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
PLC LEDO 3
31.1.2015 15:30 Liboc 1 1 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
31.1.2015 8:30 Savona H 10 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 1 3
14.12.2014 17:00 Trutnov 1 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Bronz
Savona 3 9
14.12.2014 13:30 Savona 3 6 dráha 4. MČR mixed doubles 2014 :Semifinále
Liboc 3 7
14.12.2014 10:00 Ledoborci 4 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Čtvrtfinále
Savona 3 9
13.12.2014 17:00 Zbraslav OH 2 dráha 1. MČR mixed doubles 2014 :Osmifinále 17:00
Savona 3 8
12.12.2014 17:00 Savona 3 11 dráha 3. MČR mixed doubles 2014 :Skupina A
Ledoborci 7 0
12.12.2014 12:15 Zbraslav M 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2014 :Skupina A
Savona 3 10
9.11.2014 19:00 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 2
9.11.2014 12:00 Savona H 5 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona M 4
8.11.2014 19:00 Savona H 7 dráha 3. Extraliga – ženy :Základní část
Zbraslav W 8
8.11.2014 12:00 Liboc 3 6 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 5
19.10.2014 15:30 PLC LEDO 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 10
19.10.2014 8:30 Savona H 8 dráha 1. Extraliga – ženy :Základní část
Liboc 1 5
18.10.2014 15:30 Kolibris 1 4 dráha 2. Extraliga – ženy :Základní část
Savona H 7
18.10.2014 8:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga – ženy :Základní část
Kolibris 2 7
14.9.2014 12:15 Letící kameny 7 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Savona H 1
14.9.2014 7:30 Ledo Dion 3 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Savona H 6
13.9.2014 17:15 Trutnov 2 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina A
Savona H 6
13.9.2014 7:30 Savona H 11 dráha 1. Pohár ČSC 2014 :Skupina A
Loupežníci Jičín 3
4.5.2014 15:25 Savona 1 (H.Synáčková) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Ledoborci 1 (J. Marša) 0
4.5.2014 8:25 Savona 4 (J.Kováč) 4 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 2
3.5.2014 20:25 Zbraslav R (T.Válek) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 8
3.5.2014 17:25 Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 4 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 7
3.5.2014 11:25 Loupežníci Jičín (M.Miškovský) 1 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 16
3.5.2014 8:25 Savona 1 (H.Synáčková) 2 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 4 (J.Kováč) 9
2.5.2014 18:25 Kolibris (D.Šik) 7 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 4
2.5.2014 11:25 Savona 2 (J.Splavec) 4 dráha 2. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona 1 (H.Synáčková) 10
20.4.2014 12:00 Savona H 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Liboc 3 8
19.4.2014 8:00 Savona H 5 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 8
18.4.2014 16:00 Liboc 3 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 9
18.4.2014 8:00 Savona H 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Zbraslav W 8
17.4.2014 16:00 Kolibris 2 2 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
17.4.2014 8:00 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 4
29.3.2014 19:00 Liboc 3 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 7
29.3.2014 11:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 3
26.1.2014 16:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Letící kameny 0
26.1.2014 8:30 Savona H 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Zbraslav W 7
25.1.2014 16:00 Savona H 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
25.1.2014 8:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 1
8.12.2013 16:30 Zbraslav H 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2013 :Finále
Savona 1 3
8.12.2013 13:00 1.CK Brno 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Semifinále
Savona 1 10
8.12.2013 10:00 Savona 1 6 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Čtvrtfinále
Savona 3 2
7.12.2013 18:00 Dion VIP 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2013 :Osmifinále
Savona 1 8
7.12.2013 14:30 Ledoborci 0 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina G
Savona 1 9
6.12.2013 21:00 Savona 1 12 dráha 3. MČR mixed doubles 2013 :Skupina G
Savona 4 4
6.12.2013 14:00 Savona 1 11 dráha 1. MČR mixed doubles 2013 :Skupina G
CC RIPER HD 9
10.11.2013 19:00 Ledo TP 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 8
10.11.2013 11:30 Savona H 11 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Liboc 3 7
9.11.2013 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 9
9.11.2013 11:30 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 9
6.10.2013 16:00 Zbraslav W 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 12
6.10.2013 8:30 Savona M 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 7
5.10.2013 16:00 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 10
5.10.2013 8:30 Savona H 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Ledo TP 4
5.5.2013 16:00 Savona 1 (J.Bareš) 5 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Finále
Aritma 1 (K.Kubeška) 3
5.5.2013 12:00 Savona 1 (J.Bareš) 7 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Semifinále
Zbraslav 1 (R.Klíma) 6
5.5.2013 9:00 Kolibris 1 (D.Šik) 4 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Second chance
Savona 1 (J.Bareš) 5
4.5.2013 19:00 Aritma 1 (K.Kubeška) 7 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Play Off (1. kolo)
Savona 1 (J.Bareš) 1
4.5.2013 8:00 Savona 1 (J.Bareš) 7 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Citadela (J.Kováč) 1
3.5.2013 18:00 Duhoví jednorožci (L.Klíma) 4 dráha 4. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Savona 1 (J.Bareš) 5
3.5.2013 13:00 Savona 1 (J.Bareš) 10 dráha 1. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
RIPER HK (V.Hubálek) 1
3.5.2013 8:00 Savona 1 (J.Bareš) 13 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Zbraslav M (O.Kotouč) 1
20.4.2013 12:00 Savona H 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálový turnaj MČR - ženy 2012/13 - SEMIFINÁLE
Aritma 3 5
19.4.2013 12:00 Ledo TP 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 10
18.4.2013 20:00 Savona H 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 5
18.4.2013 12:00 Zbraslav W 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
17.4.2013 20:00 Savona M 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 4
17.4.2013 12:00 Savona H 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 7
30.3.2013 19:00 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 8
30.3.2013 11:30 Savona H 4 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Ledo TP 10
10.2.2013 16:00 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 11
10.2.2013 8:30 Savona M 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 9
9.2.2013 16:00 Savona H 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Aritma 3 7
9.2.2013 8:30 Dion DJ 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 9
15.12.2012 16:00 Trutnov 2 2 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Savona 5 9
14.12.2012 20:00 Savona 5 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Ledoborci 2 2
14.12.2012 13:00 Zbraslav H 8 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina E (šedá)
Savona 5 3
11.11.2012 19:00 Savona H 3 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav W 7
11.11.2012 11:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 2 9
10.11.2012 19:00 Savona H 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona M 11
10.11.2012 11:30 Ledo TP 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 6
21.10.2012 16:00 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Kolibris 1 3
21.10.2012 8:30 Aritma 3 2 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 7
20.10.2012 16:00 Zbraslav W 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Savona H 6
20.10.2012 8:30 Savona H 11 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 12/13 (základní část)
Dion DJ 4
6.5.2012 20:25 Zbraslav R 7 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 17:25 Savona H 8 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Aritma 2 1
6.5.2012 11:25 Ledoborci 2 3 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 6
6.5.2012 8:25 Savona H 3 dráha 1. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Trutnov 7
5.5.2012 14:25 Savona H 11 dráha 2. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M 3
5.5.2012 11:25 Kolibris 2 6 dráha 3. MČR mixy 2012 :Základní část (systém 3 K.O.)
Savona H 5
21.4.2012 12:00 Savona M 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Savona H 5
20.4.2012 16:00 Aritma 3 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Tie Breaky
Savona H 9
19.4.2012 16:00 Aritma 3 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
19.4.2012 8:00 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona M 11
18.4.2012 16:00 Dion SJ 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
18.4.2012 8:00 Savona H 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 2
31.3.2012 19:00 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 7
31.3.2012 11:30 Dion SJ 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 8
12.2.2012 16:00 Savona H 14 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Letící kameny 2
12.2.2012 8:30 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona M 8
11.2.2012 16:00 Savona H 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 3 12
11.2.2012 8:30 Savona H 10 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 1 3
13.11.2011 19:00 Savona H 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Ledo TP 1
13.11.2011 11:30 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Kolibris 2 1
12.11.2011 19:00 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 10
12.11.2011 11:30 Savona H 6 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Dion SJ 5
16.10.2011 16:00 Savona M 5 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 6
16.10.2011 8:30 Aritma 3 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 5
15.10.2011 16:00 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 11
15.10.2011 8:30 Ledo TP 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 11/12 (základní část)
Savona H 5
8.5.2011 12:20 Savona 2 5 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (Second chance)
Savona 1 4
8.5.2011 9:15 Savona 1 3 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Play Off (1. kolo)
Tee Party S K 4
7.5.2011 15:30 Savona 1 8 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Valící se šutráky 1
7.5.2011 10:10 Savona 1 10 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 4
6.5.2011 15:30 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 5
6.5.2011 10:10 Savona 1 14 dráha 2. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 2
23.4.2011 12:00 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 10
22.4.2011 20:00 Aritma 3 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 2
21.4.2011 20:00 Savona M 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 7
21.4.2011 12:00 Savona H 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 12
2.4.2011 18:30 Dion SJ 8 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 3
2.4.2011 12:00 Kolibris 2 1 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 8
23.1.2011 15:30 Savona M 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 5
23.1.2011 9:00 Savona H 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Trutnov 2 2
22.1.2011 15:30 Aritma 1 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 9
22.1.2011 9:00 Savona H 8 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Letící kameny 3
21.11.2010 18:30 Savona H 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 3 6
21.11.2010 12:00 Savona H 5 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Dion SJ 6
20.11.2010 18:30 Savona H 14 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona M 6
20.11.2010 12:00 Trutnov 2 3 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 7
24.10.2010 15:30 Savona H 9 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 2 7
24.10.2010 9:00 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Aritma 1 2
23.10.2010 15:30 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 9
23.10.2010 9:00 Aritma 3 6 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 10/11 (základní část)
Savona H 4
1.5.2010 17:30 1.CK Brno (M.Snítil) 8 dráha 2. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
Aritma (M.Vařečková) 3
1.5.2010 10:15 1.CK Brno (M.Snítil) 15 dráha 4. MČR mixy 2010 :Skupiny - modrá, červená, černá
1.CK Brno (J.Zingová) 2
30.4.2010 20:00 Dion (K.Svatoňová) 9 dráha B MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 4
30.4.2010 13:15 Tee Party (L.Marková) 4 dráha 1. MČR mixy 2010 :Skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 11
20.2.2010 16:00 Savona M 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále (1. vs 2. a 3. vs 4)
Savona H 3
19.2.2010 18:00 Savona H 2 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Tie break
Aritma 3 9
19.2.2010 8:00 Aritma 1 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 9
18.2.2010 16:00 Savona H 12 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Kolibris 2 2
18.2.2010 8:00 Savona H 11 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona M 6
17.2.2010 16:00 Aritma 3 7 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 4
17.2.2010 8:00 Dion SJ 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Playoff ženy - Round Robin
Savona H 6
6.2.2010 18:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Zbraslav D 3
6.2.2010 11:30 Kolibris 2 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 11
24.1.2010 15:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 3 2
24.1.2010 8:30 Dion SJ 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
23.1.2010 15:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Letící kameny 7
23.1.2010 8:30 Aritma 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 11
15.11.2009 18:00 Savona H 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona M 7
15.11.2009 11:30 Aritma 3 2 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
14.11.2009 18:00 Savona H 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Dion SJ 9
14.11.2009 11:30 Zbraslav D 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 10
25.10.2009 15:00 Savona H 7 dráha 4. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Kolibris 2 6
25.10.2009 8:30 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 8
24.10.2009 15:00 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Aritma 1 5
24.10.2009 8:30 Savona M 2 dráha 1. Extraliga - ženy :Extraliga - ženy 09/10 (základní část)
Savona H 9
3.5.2009 16:15 1.CK Brno (M.Snítil) 7 dráha 4. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (P.Horák) 9
3.5.2009 10:45 Valící se šutráky (M.Kubera) 1 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (M.Snítil) 6
2.5.2009 18:00 1.CK Brno (M.Snítil) 5 dráha 2. MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
Dion (V.Nekovařík) 8
2.5.2009 12:30 Savona (J.Bareš) 9 dráha A MČR mixy 2009 :MČR Mixy - postupové kolo (A+B+C)
1.CK Brno (M.Snítil) 6
1.5.2009 20:00 Kolibris (K.Hradec) 5 dráha 3. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 7
1.5.2009 13:00 Zbraslav (K.Knížková) 2 dráha 1. MČR mixy 2009 :MČR mixy - skupina C
1.CK Brno (M.Snítil) 15
28.3.2009 20:10 Dion X 10 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :Poslední kolo (o 3. místo)
Savona H 0
28.3.2009 13:45 Savona H 11 dráha 2. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Savona Z 12
28.3.2009 10:15 Ledoborci 4 4 dráha 1. Mixed Doubles - Jaro '09 :Skupina B
Savona H 15
14.2.2009 16:00 Aritma 3 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále - 1. v 2.
Savona H 10
13.2.2009 16:00 Dion SJ 1 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. semifinále - 1.v 2. - 3. v 4.
Savona H 9
12.2.2009 12:00 Zbraslav D 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 5
11.2.2009 20:00 Letící kameny 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 10
11.2.2009 12:00 Aritma 3 4 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 10
10.2.2009 20:00 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 8
10.2.2009 12:00 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 8
24.1.2009 15:00 Savona H 8 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 3
24.1.2009 8:30 Kolibris 2 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 7
11.1.2009 18:00 Dion SJ 4 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.1.2009 11:30 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 1 4
10.1.2009 18:00 Savona H 3 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 1
10.1.2009 11:30 Citadela 6 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 11
6.12.2008 19:00 Ledoborci 3 6 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Osmifinále
Savona L 4
6.12.2008 14:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Savona L 9
6.12.2008 10:00 Savona L 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Zbraslav D 8
5.12.2008 16:00 Zbraslav Z 0 dráha 2. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Savona L 14
5.12.2008 12:00 Savona L 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2008 :Skupina B
Demion 4
9.11.2008 15:00 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Letící kameny 9
9.11.2008 8:30 Savona H 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 7
8.11.2008 15:00 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 10
8.11.2008 8:30 Zbraslav D 4 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
5.10.2008 18:00 Savona H 10 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 9
5.10.2008 11:30 Aritma 3 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
4.10.2008 18:00 Savona H 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 2
4.10.2008 11:30 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 6
27.4.2008 16:25 Dion SJ 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Savona H 5
27.4.2008 11:25 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Zbraslav D 3
26.4.2008 16:25 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje - 1. v 2.
Dion SJ 10
25.4.2008 8:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Wallis 11
24.4.2008 16:25 Aritma 3 4 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Savona H 9
24.4.2008 8:25 Kolibris 2 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Savona H 8
23.4.2008 16:25 Savona H 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Zbraslav D 5
23.4.2008 8:25 Savona H 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1.část turnaje
Dion SJ 1
28.3.2008 16:15 Ledoborci 1 3 dráha 3. Mixed Doubles - Jaro '09 :5. kolo (skupin AB)
Savona H 4
9.2.2008 18:25 Citadela 5 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 4
9.2.2008 11:55 Dion SJ 2 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
20.1.2008 15:25 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Wallis 3
20.1.2008 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona M 3
19.1.2008 15:25 Zbraslav D 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 9
19.1.2008 8:55 Savona H 10 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Kolibris 2 4
23.12.2007 9:15 Aritma 1 8 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Savona L 7
22.12.2007 20:15 Trutnov 2 9 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Savona L 0
22.12.2007 14:15 Savona L 9 dráha 3. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Zbraslav D 8
22.12.2007 8:15 Savona L 9 dráha 4. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
MD CC Aritma 6 4
21.12.2007 12:15 Ledoborci 1 4 dráha 2. MČR mixed doubles 2007 :Mixed doubles
Savona L 12
11.11.2007 18:25 Aritma 3 7 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 5
11.11.2007 11:55 Savona H 8 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Citadela 6
10.11.2007 18:25 Savona H 4 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Dion SJ 8
10.11.2007 11:55 Wallis 8 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 6
28.10.2007 15:25 Savona M 3 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 11
28.10.2007 8:55 Savona H 10 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část
Zbraslav D 4
27.10.2007 15:25 Kolibris 2 9 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část
Savona H 12
27.10.2007 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část
Aritma 3 8
22.4.2007 11:25 Savona H 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Dion SJ 8
21.4.2007 16:25 Wallis 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :2.část turnaje
Savona H 3
20.4.2007 12:25 Savona H 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Wallis 12
19.4.2007 20:25 Savona H 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Dion SJ 2
19.4.2007 12:25 Savona H 11 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Zbraslav D 5
18.4.2007 20:25 Aritma 3 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Savona H 9
18.4.2007 12:25 Kolibris 2 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :1. část turnaje
Savona H 11
11.2.2007 8:55 Savona H 0 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Zbraslav D 0
10.2.2007 15:25 Savona H 6 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Dion SJ 3
10.2.2007 8:55 Kolibris 2 6 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 7
21.1.2007 18:25 Aritma 1 7 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 8
21.1.2007 11:55 Savona H 0 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Aritma 3 0
20.1.2007 18:25 Wallis 2 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Savona H 6
20.1.2007 11:55 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 2.kolo
Letící kameny 12
19.11.2006 8:55 Savona H 3 dráha 2. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Dion SJ 10
18.11.2006 15:25 Aritma 3 5 dráha 1. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
18.11.2006 8:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Aritma 1 5
29.10.2006 18:25 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
29.10.2006 11:55 Savona H 15 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Wallis 2
28.10.2006 18:25 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :základní část 1.kolo
Savona H 7
23.4.2006 16:25 Savona H 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Dion SJ 8
23.4.2006 11:25 Savona H 10 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Semifinále
Aritma 3 3
22.4.2006 16:25 Dion SJ 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část
Savona H 4
21.4.2006 8:25 Savona H 9 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 7
20.4.2006 16:25 Savona H 9 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Letící kameny 5
20.4.2006 8:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Aritma 3 3
19.4.2006 16:25 Aritma 1 3 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 11
19.4.2006 8:25 Dion SJ 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 6
5.2.2006 8:55 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Tie break o 2.místo
Savona H 7
29.1.2006 17:55 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 5
29.1.2006 11:55 Kolibris 2 1 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 10
15.1.2006 17:55 Savona H 9 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Hungary Ž 7
15.1.2006 11:55 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 3
14.1.2006 20:55 Savona H 4 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Dion SJ 6
14.1.2006 14:55 Aritma 1 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 12
14.1.2006 8:55 Savona H 15 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Trutnov 2 2
13.11.2005 15:00 Savona H 6 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 3.- 8.místo
RSC Zbraslav 5
13.11.2005 10:15 Savona H 7 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Dion RM 6
12.11.2005 19:15 Sem Tam Brno 5 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Savona H 3
12.11.2005 12:30 Savona H 6 dráha 4. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Citadela 4
12.11.2005 8:00 Savona H 10 dráha 1. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Zbraslav H 2
30.10.2005 16:25 Savona H 5 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Hungary Ž 2
29.10.2005 16:25 Savona H 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finálová část - 1.kolo
Kolibris 2 3
28.10.2005 8:25 Savona H 6 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Hungary Ž 2
27.10.2005 16:25 Dion SJ 3 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 8
27.10.2005 8:25 Letící kameny 5 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Savona H 11
26.10.2005 16:25 Savona H 9 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
26.10.2005 8:25 Savona H 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 4
10.4.2005 16:00 1.KCK Trutnov 4 dráha A MČR mixy 2006 :Finále
Tee Party 16
10.4.2005 11:15 Savona - Zbraslav 4 dráha 1. MČR mixy 2006 :4.kolo
Tee Party 9
9.4.2005 17:15 Tee Party 5 dráha A MČR mixy 2006 :3.kolo
CC Aritma 2
9.4.2005 10:15 Tee Party 3 dráha 4. MČR mixy 2006 :2.kolo
Kolibris 1 5
8.4.2005 17:45 Tee Party 18 dráha 3. MČR mixy 2006 :1.kolo
Bratislava 1 0
6.2.2005 14:55 Citadela 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 6
6.2.2005 8:55 Savona H 8 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 4
16.1.2005 20:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Savona I 3
16.1.2005 14:55 Dion SJ 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 11
16.1.2005 8:55 Savona H 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
15.1.2005 17:55 Letící kameny 7 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
Savona H 8
15.1.2005 11:55 Savona H 9 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 2
7.11.2004 16:25 CC Savona L 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Finále
Kolibris 2 6
6.11.2004 16:25 CC Aritma 2Ž 6 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Čtvrtfinále
CC Savona L 7
5.11.2004 8:25 CC Savona L 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Dion SJ 7
4.11.2004 16:25 CC Aritma 2Ž 8 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Savona L 5
4.11.2004 8:25 Kolibris 1 2 dráha 2. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
CC Savona L 10
3.11.2004 16:25 CC Savona L 11 dráha 3. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Citadela 3
3.11.2004 8:25 CC Savona L 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - ženy :Základní část
Kolibris 2 6
7.2.2004 14:55 Citadela 4 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
7.2.2004 8:55 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 1 2
18.1.2004 20:55 CC Savona L 11 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Savona M 4
18.1.2004 14:55 CC Aritma 2Ž 3 dráha 1. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
18.1.2004 8:55 CC Savona L 10 dráha 3. Extraliga - ženy :Základní část
Kolibris 2 3
17.1.2004 17:55 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - ženy :Základní část
CC Savona L 8
17.1.2004 11:55 CC Savona L 10 dráha 2. Extraliga - ženy :Základní část
Aritma 1 3
30.3.2003 17:15 CC Savona L 7 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 8
30.3.2003 13:45 CC Savona L 3 dráha 3. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 6
30.3.2003 9:45 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :Finále
Citadela 4
29.3.2003 14:15 CC Savona L 8 dráha 4. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 5
29.3.2003 8:15 CC Savona L 11 dráha 3. Extraliga - ženy :Semifinále
CC Aritma 2Ž 5
9.2.2003 16:20 CC Savona L 6 dráha 2. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
9.2.2003 13:35 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
CC Savona L 5
2.2.2003 16:10 CC Savona L 8 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 5
2.2.2003 11:00 CC Savona L 8 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 5
2.2.2003 8:15 CC Savona L 10 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
CK Zlatá Praha 1 3
25.1.2003 15:00 CC Savona 3 6 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
Kolibris 1 7
25.1.2003 11:10 Savona 2 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den - utkání o 9.- 13.místo
CC Savona 3 9
15.12.2002 14:50 CC Savona 3 4 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Savona 2 9
15.12.2002 12:55 CC Savona 3 8 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
Kolibris 3 9
15.12.2002 9:15 CC Savona 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den sk.C
1.KCK Trutnov A 11
17.11.2002 21:30 CC Savona L 9 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Citadela 6
17.11.2002 18:45 CC Savona L 12 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Aritma 1 6
17.11.2002 13:35 CC Savona L 10 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
CC Aritma 2Ž 5
9.11.2002 16:00 1.CK Brno 2 9 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona 3 0
9.11.2002 11:45 Kolibris 2 9 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den sk.B
CC Savona 3 0
3.11.2002 16:10 CC Savona L 14 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Aritma 1 4
3.11.2002 11:00 Citadela 9 dráha 4. Extraliga - ženy :2.hrací den
CC Savona L 5
3.11.2002 8:15 CC Savona L 3 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 8
26.10.2002 16:00 1.CK Brno 3 1 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 8
26.10.2002 14:00 Savona 1 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den sk.B
CC Savona 3 9
6.10.2002 21:30 CC Savona L 7 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
CK Zlatá Praha 1 3
6.10.2002 18:45 Kolibris 2 8 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 5
6.10.2002 13:35 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
CC Savona L 10
28.9.2002 16:00 CC Savona 3 8 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
Kolibris 2 4
28.9.2002 11:45 CC Savona 3 0 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den sk.B
1.KCK Trutnov A 14
10.3.2002 13:00 CC Savona L 6 dráha 4. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Trutnov 2 9
10.3.2002 11:30 CC Savona L 5 dráha 3. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 11
9.3.2002 13:40 CC Savona L 7 dráha 3. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Dion Ž 5
9.3.2002 10:25 CC Savona L 15 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Aritma Ž 0
9.3.2002 8:00 Savona M 5 dráha 2. MČRJ 2002 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC Savona L 4
16.2.2002 16:10 Savona 1 3 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 3Ž 13
16.2.2002 14:00 1.CK Brno M 4 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 3Ž 3
16.2.2002 11:00 Kolibris 3Ž 1 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2001 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 8
10.2.2002 11:00 CC Aritma 2Ž 10 dráha 3. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 1
10.2.2002 8:15 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
CK Zlatá Praha 2 10
26.1.2002 14:00 CC Savona 3 10 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Trutnov 2 2
26.1.2002 9:45 CC Savona 3 12 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Savona 4 4
20.1.2002 20:45 CC Savona L 8 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 2
20.1.2002 18:00 Citadela 8 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 6
20.1.2002 13:20 Letící kameny 9 dráha 4. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 0
16.12.2001 14:00 CC Savona 3 11 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 4
16.12.2001 9:45 Trutnov 2 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
CC Savona 3 0
18.11.2001 15:40 Kolibris 3Ž 7 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 8
18.11.2001 11:00 Kolibris 2 10 dráha 2. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 5
18.11.2001 8:15 CC Aritma 2Ž 8 dráha 3. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 6
4.11.2001 20:45 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
CK Zlatá Praha 2 5
4.11.2001 18:00 Kolibris 1 0 dráha 1. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 9
4.11.2001 13:20 Kolibris 3Ž 6 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 5
27.10.2001 16:00 CC Savona 3 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 4
27.10.2001 11:45 CC Savona 3 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
1.CK Brno 3 7
7.10.2001 15:40 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 4
7.10.2001 11:00 CC Savona L 13 dráha 4. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 3
7.10.2001 8:15 Citadela 11 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 3
11.2.2001 16:05 Aritma 1 6 dráha 1. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 6
11.2.2001 13:20 Citadela 8 dráha 4. Extraliga - ženy :5.hrací den
Kolibris 1 4
4.2.2001 14:45 Trutnov 2 3 dráha 1. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 13
4.2.2001 11:15 Savona 1 5 dráha 4. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
3.2.2001 17:45 Kolibris 1 12 dráha 4. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Zlatá Praha Ž 1
3.2.2001 9:00 Savona 2 7 dráha 3. MČRJ 2001 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 1 5
21.1.2001 15:40 CC Aritma 2Ž 5 dráha 1. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 5
21.1.2001 11:00 Zlatá Praha Ž 4 dráha 3. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 1 5
21.1.2001 8:15 Kolibris 1 5 dráha 2. Extraliga - ženy :4.hrací den
Kolibris 2 11
13.1.2001 14:15 Kolibris 1 8 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 3Ž 1
13.1.2001 12:00 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 9
13.1.2001 9:45 Kolibris 3Ž 2 dráha B Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
1.CK Brno 3 3
12.1.2001 16:00 1.CK Brno 2 4 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
CC Savona 3 4
12.1.2001 11:45 CC Savona 3 13 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Zlatá Praha Ž 0
10.12.2000 14:15 Kolibris 3Ž 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Zlatá Praha Ž 5
10.12.2000 12:00 Kolibris 3Ž 0 dráha B Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 1 9
10.12.2000 9:45 Kolibris 3Ž 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
1.CK Brno 3 3
19.11.2000 20:45 Kolibris 1 5 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Savona 1 8
19.11.2000 18:00 Letící kameny 12 dráha 1. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 4
19.11.2000 13:20 Aritma 1 3 dráha 4. Extraliga - ženy :3.hrací den
Kolibris 1 6
5.11.2000 15:40 Citadela 5 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 4
5.11.2000 11:00 Zlatá Praha Ž 10 dráha 2. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 1 4
5.11.2000 8:15 Kolibris 1 0 dráha 3. Extraliga - ženy :2.hrací den
Kolibris 2 19
28.10.2000 14:15 1.CK Brno 2 6 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 4
28.10.2000 12:00 Kolibris 3Ž 2 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
CC Savona 3 9
28.10.2000 9:45 Savona 2 2 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 0
8.10.2000 20:45 Savona 1 8 dráha 1. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 8
8.10.2000 18:00 CC Aritma 2Ž 14 dráha 3. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 0
8.10.2000 13:20 Letící kameny 6 dráha 2. Extraliga - ženy :1.hrací den
Kolibris 1 7
30.9.2000 12:30 Kolibris 1 3 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 4
30.9.2000 10:20 Zlatá Praha Ž 3 dráha A Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 9
16.4.2000 16:45 M Kolibris 3 8 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
Kolibris 1 5
16.4.2000 14:10 M Gilldas 3 dráha 4. MČR mixy 2000 :Mixy
M Kolibris 3 10
16.4.2000 9:30 M Kolibris 3 3 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
Letící kameny (M.Plzák) 8
15.4.2000 15:25 M Kolibris 3 8 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
CC Aritma 4
15.4.2000 11:05 M Kolibris 2 0 dráha 4. MČR mixy 2000 :Mixy
M Kolibris 3 18
1.4.2000 20:20 TJ Junior 1Ž 7 dráha 2. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 8
1.4.2000 15:30 TJ Junior 1Ž 7 dráha 3. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 5
1.4.2000 10:40 TJ Junior 1Ž 4 dráha 4. Baráž o extraligu - ženy :Bráž o extraligu
Kolibris 1 7
5.3.2000 8:30 Kolibris 2 2 dráha 2. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Savona M 8
4.3.2000 15:30 Kolibris 2 2 dráha 3. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
CC TJ Junior Praha Ž 12
4.3.2000 12:15 Kolibris 1 9 dráha 4. MČRJ 2000 - juniorky :MČRJ - juniorky
Kolibris 2 5
12.2.2000 14:20 Savona 1 9 dráha 4. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 1 3
12.2.2000 12:00 Kolibris 1 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
CC TJ Junior Praha Ž 11
12.2.2000 9:40 1.CK Brno 3 6 dráha A Turnaj talentované mládeže :5.hrací den
Kolibris 1 4
15.1.2000 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 7 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 2
15.1.2000 13:50 CC Savona 3 5 dráha A Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 1 2
15.1.2000 9:40 Kolibris 1 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 2 7
5.12.1999 16:10 Trutnov 1 7 dráha 4. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 2 4
5.12.1999 14:00 Kolibris 2 6 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
CC Savona 3 11
5.12.1999 11:10 Kolibris 1 10 dráha 3. Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 2 2
5.12.1999 9:00 Savona 2 0 dráha A Pohár ČSC junioři 2000 :Pohár ČSC Junioři
Kolibris 2 9
20.11.1999 16:00 CC TJ Junior Praha Ž 4 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 1 5
20.11.1999 13:20 CC Savona 3 3 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 1 7
20.11.1999 9:40 Kolibris 1 5 dráha A Turnaj talentované mládeže :3.hrací den
Kolibris 2 6
30.10.1999 13:50 Kolibris 1 4 dráha 3. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Savona 1 6
30.10.1999 9:40 1.CK Brno 1 3 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 1 3
16.10.1999 16:00 1.CK Brno 1 0 dráha B Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 1 13
16.10.1999 13:50 Kolibris 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Savona 1 5
6.2.1999 15:30 1.CK Brno 1 4 dráha 2. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 3Ž 5
6.2.1999 12:30 CC Savona Y 5 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 3Ž 3
6.2.1999 9:30 1.CK Brno 3 6 dráha B Turnaj talentované mládeže :4.hrací den
Kolibris 3Ž 3
31.10.1998 15:45 CC Savona Y 9 dráha B Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 2
31.10.1998 12:45 Kolibris 1 8 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 3
31.10.1998 9:30 1.CK Brno 2 6 dráha A Turnaj talentované mládeže :2.hrací den
Kolibris 3Ž 4
10.10.1998 12:30 CC TJ Junior Praha Ž 11 dráha A Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 2
10.10.1998 9:45 CC Savona Y 6 dráha 1. Turnaj talentované mládeže :1.hrací den
Kolibris 3Ž 2
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo