horni

Fantová Kateřina (CC ZBRASLAV)

datum čas zápas dráha soutěž
17.3.2019 15:30 Zbraslav TP 3 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 6
17.3.2019 8:30 Kolibris 1 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 8
16.3.2019 15:30 Zbraslav TP 10 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 4 6
16.3.2019 8:30 Valící se šutráky 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 9
10.2.2019 19:30 Zbraslav TP 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 7
10.2.2019 12:00 Liboc 1 12 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
16.12.2018 19:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 8
16.12.2018 12:00 Liboc 4 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
15.12.2018 19:30 Zbraslav TP 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 4
15.12.2018 12:00 Zbraslav TP 6 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Valící se šutráky 5
21.10.2018 15:30 Letící kameny 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 1
21.10.2018 8:30 Citadela 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
20.10.2018 15:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Liboc 1 11
20.10.2018 8:30 Trutnov 2 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 8
7.4.2018 15:00 Valící se šutráky 2 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
21.1.2018 18:30 Savona I 8 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 9
21.1.2018 11:30 CC RIPER 2 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 11
20.1.2018 20:15 Metla Kladno 3 dráha B Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 9
20.1.2018 14:00 Dion SG1 4 dráha A Ženy divize :Skupina 1
Zbraslav TP 10
6.1.2018 15:30 Tee Party 2 dráha B Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 11
6.1.2018 8:30 Zbraslav TP 10 dráha B Ženy divize :Základní část
RPK Brno 7
12.11.2017 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. Ženy divize :Základní část
CC RIPER 0
12.11.2017 8:30 Zbraslav TP 11 dráha 4. Ženy divize :Základní část
Ledoborky 3 0
11.11.2017 17:30 Dion RUM 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
11.11.2017 11:15 Valící se šutráky 7 dráha 3. Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 6
29.10.2017 18:30 Savona I 3 dráha B Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 7
29.10.2017 8:30 Zbraslav TP 6 dráha B Ženy divize :Základní část
Metla Kladno 5
22.10.2017 18:30 Zbraslav TP 1 dráha A Ženy divize :Základní část
Zlatá Praha 0
22.10.2017 8:30 Dion SG1 7 dráha A Ženy divize :Základní část
Zbraslav TP 10
8.4.2017 16:00 Citadela 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
8.4.2017 8:30 Falcon Praha 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
29.1.2017 19:30 Kolibris 1 9 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
29.1.2017 12:00 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 2 5
28.1.2017 19:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 7
28.1.2017 12:00 Letící kameny 14 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
6.11.2016 16:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Dion ICE 6
6.11.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Kolibris 1 6
5.11.2016 16:00 Zbraslav TP 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Falcon Praha 6
5.11.2016 8:30 Kolibris 2 11 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
2.10.2016 19:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Citadela 6
2.10.2016 12:00 Sokolky 10 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.10.2016 19:30 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 5
1.10.2016 12:00 Dion ICE 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
2.4.2016 14:00 Zbraslav TP 8 dráha 1. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Savona I 2
2.4.2016 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 2. Baráž o 1.ligu 2016/17 - ženy :
Ledoborky 1 3
16.1.2016 20:00 Dion ICE 1 dráha 4. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
16.1.2016 14:00 Zbraslav TP 7 dráha 2. Ženy divize Q :
Citadela 5
16.1.2016 8:30 Tee Party 3 dráha 3. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 5
3.1.2016 17:15 VSK Přírodověda 3 dráha 1. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 10
3.1.2016 11:15 Zlatá Praha 3 dráha 2. Ženy divize Q :
Zbraslav TP 6
2.1.2016 17:15 Valící se šutráky 8 dráha A Ženy divize Q :
Zbraslav TP 9
2.1.2016 8:30 Metla Kladno 7 dráha A Ženy divize Q :
Zbraslav TP 10
22.11.2015 14:00 VSK Přírodověda 3 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 11
22.11.2015 8:30 Ledoborky 3 5 dráha 2. Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 11
21.11.2015 14:00 Metla Kladno 2 dráha B Ženy divize X :Základní část
Zbraslav TP 8
27.9.2015 20:00 Zbraslav TP 13 dráha B Ženy divize X :Základní část
Ice Cats 7
27.9.2015 14:00 Zbraslav TP 8 dráha 2. Ženy divize X :Základní část
RPK Brno 1
27.9.2015 8:30 Zbraslav TP 9 dráha 1. Ženy divize X :Základní část
Zlatá Praha 6
21.2.2015 15:30 Zbraslav TP 1 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
PLC MARTIN 7
21.2.2015 8:30 Trutnov 2 9 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.2.2015 19:00 Savona I 9 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
1.2.2015 12:00 Sokolky 10 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
31.1.2015 19:00 Zbraslav TP 2 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Letící kameny 8
31.1.2015 12:00 Ledoborky 2 10 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
9.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 1 6
9.11.2014 8:30 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Savona I 8
8.11.2014 15:30 Zbraslav TP 4 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Trutnov 2 12
8.11.2014 8:30 PLC MARTIN 9 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 1
19.10.2014 19:00 Zbraslav TP 4 dráha 1. 1.liga – ženy :Základní část
Sokolky 14
19.10.2014 12:00 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 4
18.10.2014 19:00 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga – ženy :Základní část
Ledoborky 2 8
18.10.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 1.liga – ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
3.5.2014 11:25 Zbraslav M (L.Navrátilová) 1 dráha 4. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Duh.jednorožci (K.Chaloupek) 8
2.5.2014 15:25 Zbraslav M (L.Navrátilová) 6 dráha 1. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
ČSC 2 (P.Mareš) 7
2.5.2014 8:25 Zbraslav R (T.Válek) 10 dráha 3. MČR Mixy 2014 :Základní část (systém 3 K.O.)
Zbraslav M (L.Navrátilová) 2
12.4.2014 10:00 Martin TP 0 dráha 3. MČR Baráže 2014 :Baráž o 1. ligu žen
Zbraslav TP 1
29.3.2014 16:00 CC Kladno 4 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 7
29.3.2014 8:30 Zbraslav TP 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 2 9
26.1.2014 19:30 Zbraslav TP 1 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav SK 7
26.1.2014 12:00 Ledoborky 1 8 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
25.1.2014 19:30 Zbraslav TP 3 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Liboc 1 11
25.1.2014 12:00 Sokolky 9 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 3
10.11.2013 16:00 Savona I 4 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
10.11.2013 8:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
CC Kladno 2
9.11.2013 16:00 Ledoborky 2 11 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 5
9.11.2013 8:30 Zbraslav SK 14 dráha 4. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 6
6.10.2013 19:30 Zbraslav TP 6 dráha 3. 1.liga - ženy :Základní část
Ledoborky 1 4
6.10.2013 12:00 Liboc 1 9 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Zbraslav TP 2
5.10.2013 19:30 Zbraslav TP 3 dráha 1. 1.liga - ženy :Základní část
Sokolky 11
5.10.2013 12:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga - ženy :Základní část
Savona I 7
4.5.2013 13:00 RIPER HK (V.Hubálek) 9 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Zbraslav M (O.Kotouč) 7
3.5.2013 18:00 Citadela (J.Kováč) 11 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Zbraslav M (O.Kotouč) 2
3.5.2013 13:00 Zbraslav M (O.Kotouč) 3 dráha 2. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Duhoví jednorožci (L.Klíma) 10
3.5.2013 8:00 Savona 1 (J.Bareš) 13 dráha 3. MČR Mixy 2013 :Skupina A (červená)
Zbraslav M (O.Kotouč) 1
7.4.2013 14:00 Zbraslav TP 11 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zlatá Praha 2
7.4.2013 8:00 Ledoborky 1 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 6
6.4.2013 17:00 Tee Party Z 11 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 2
6.4.2013 11:00 Zbraslav TP 8 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Falcon Praha 9
24.3.2013 20:00 Zbraslav TP 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 1 4
24.3.2013 8:00 Steel TP 2 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 10
23.3.2013 20:00 Zbraslav TP 12 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Citadela 9
23.3.2013 8:00 Zbraslav TP 10 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Ledoborky 2 6
20.1.2013 17:00 RPK Brno J 2 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 10
19.1.2013 14:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 8
19.1.2013 8:00 Zbraslav TP 1 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Martin TP 0
15.12.2012 13:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Ledoborci 4 6
15.12.2012 9:00 Zbraslav R 10 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Zbraslav TP 1
14.12.2012 16:00 Savona 4 4 dráha 1. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Zbraslav TP 7
14.12.2012 9:00 Zbraslav TP 5 dráha 3. MČR mixed doubles 2012 :Skupina A (žlutá)
Falcon 6
28.10.2012 17:00 Zlatá Praha 4 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 8
28.10.2012 11:00 Zbraslav TP 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Tee Party Z 9
27.10.2012 14:00 Falcon Praha 3 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 6
27.10.2012 8:00 Zbraslav TP 8 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RPK Brno J 4
14.10.2012 11:00 RPK Brno 0 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 1
13.10.2012 14:00 Zbraslav TP 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Steel TP 3
23.9.2012 20:00 Citadela 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 5
23.9.2012 14:00 Ledoborky 2 11 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 2
22.9.2012 17:00 Zbraslav TP 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
RIPER Hradec Králové 2
22.9.2012 12:45 Martin TP 0 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 12/13 (základní část)
Zbraslav TP 1
7.4.2012 14:30 Ledoborky 1 7 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 1
7.4.2012 8:30 RPK Brno J 4 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 10
18.3.2012 14:30 Zbraslav TP 6 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Aritma 4 5
18.3.2012 8:30 Tee Party 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 3
17.3.2012 8:30 Valící se šutráky 9 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 6
17.12.2011 8:00 Prague Tee Party S&K 7 dráha 3. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Zbraslav H 8
16.12.2011 18:00 Ledoborci 1 7 dráha 2. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Prague Tee Party S&K 3
16.12.2011 10:00 Trutnov 1 7 dráha 4. MČR mixed doubles 2011 :MD 2011 - Skupina D
Prague Tee Party S&K 9
4.12.2011 17:30 Zbraslav TP 5 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party Z 11
4.12.2011 11:30 RPK Brno 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 6
3.12.2011 17:30 Zbraslav TP 2 dráha 1. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové 11
3.12.2011 11:30 Zbraslav TP 10 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Ledoborky 1 7
23.10.2011 17:30 Zbraslav TP 7 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno J 2
23.10.2011 11:30 Aritma 4 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 4
22.10.2011 17:30 Zbraslav TP 9 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Tee Party 8
25.9.2011 14:30 Zbraslav TP 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Valící se šutráky 7
25.9.2011 8:30 Tee Party Z 6 dráha 4. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 5
24.9.2011 14:30 Zbraslav TP 10 dráha 3. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
RPK Brno 2
24.9.2011 8:30 RIPER Hradec Králové 5 dráha 2. 2.liga - ženy :2. liga - ženy 11/12 (základní část)
Zbraslav TP 4
7.5.2011 17:40 Zbraslav OH 5 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav D 7
7.5.2011 12:20 Zbraslav OH 9 dráha 1. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Tee Party 1
6.5.2011 19:50 Zbraslav OH 10 dráha 3. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Valící se šutráky 5
6.5.2011 15:30 Savona 1 10 dráha 4. MČR mixy 2011 :Mixy 2011 - Žlutá skupina
Zbraslav OH 5
2.4.2011 15:30 Zbraslav TP 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Savona I 9
2.4.2011 9:00 Zbraslav TP 2 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Dion DJ 8
23.1.2011 19:00 Zbraslav D 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 1
23.1.2011 12:30 Zbraslav TP 6 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Citadela 8
22.1.2011 19:00 Zbraslav TP 1 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledo TP 14
22.1.2011 12:30 Kolibris 1 9 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 5
18.12.2010 18:00 Zbraslav M 2 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Dion RM 12
18.12.2010 10:00 RPK Brno 1 3 dráha 1. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Zbraslav M 5
17.12.2010 16:00 Zbraslav M 3 dráha 2. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Trutnov 1 8
17.12.2010 10:00 Ledoborci 1 8 dráha 4. MČR mixed doubles 2010 :MD 2010 - Modrá skupina
Zbraslav M 2
21.11.2010 15:30 Ledoborky 1 7 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 4
21.11.2010 9:00 Zbraslav TP 1 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav D 8
20.11.2010 15:30 Dion DJ 13 dráha 3. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 1
20.11.2010 9:00 Savona I 10 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 2
24.10.2010 19:00 Citadela 8 dráha 1. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 2
24.10.2010 12:30 Ledo TP 8 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Zbraslav TP 7
23.10.2010 19:00 Zbraslav TP 3 dráha 4. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Kolibris 1 12
23.10.2010 12:30 Zbraslav TP 5 dráha 2. 1.liga - ženy :1. liga - ženy 10/11 (základní část)
Ledoborky 1 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo