horni

Farková Kristýna (CC DION)

datum čas zápas dráha soutěž
11.5.2019 15:00 Dion XX 5 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
PLC 1 8
7.4.2019 19:20 Dion DJ 12 dráha 2. Juniorská liga :Skupina A+B
Loupežníci Jičín 1
7.4.2019 12:20 Dion DJ 10 dráha 2. Juniorská liga :Skupina A+B
Zbraslav Sobi 1
6.4.2019 15:20 Dion DJ 8 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Ledoborci NG 6
6.4.2019 10:20 Dion DJ 5 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
PLC 2 3
30.3.2019 17:30 Blues Turtle (M.Votava) 5 dráha 2. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Dion Army (D.Jakl) 2
30.3.2019 11:00 Dion Army (D.Jakl) 1 dráha 5. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Savona M (D.Miklík) 9
30.3.2019 8:15 Dion Army (D.Jakl) 3 dráha 3. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Ledoborci Juniors (K.Podrábská) 8
29.3.2019 20:15 Cherry Stones (M.Neznal) 8 dráha 4. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
Dion Army (D.Jakl) 4
29.3.2019 14:45 Dion Army (D.Jakl) 6 dráha 1. MČR mixy 2019 :Skupina C (žlutá)
RPK Brno M (L.Merta) 8
24.3.2019 13:20 Liboc 2 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 3
24.3.2019 8:20 Ledoborci NG 5 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 10
3.3.2019 15:00 Kolibris 7 0 dráha 2. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Dion XX 14
2.3.2019 15:00 Dion XX 2 dráha 3. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Ledolamky 11
2.3.2019 8:30 PLC 2 0 dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Dion XX 16
1.3.2019 11:30 Dion XX 0 dráha 1. MČRJ 2019 – juniorky :Základní část
Třešňovka D 9
26.1.2019 15:20 Dion DJ 0 dráha A Juniorská liga :Skupina A+B
Liboc 2 1
26.1.2019 10:20 PLC 2 7 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 4
20.1.2019 13:20 Dion DJ 3 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :o 9. místo
Liboc 2 7
19.1.2019 13:20 Savona 4 dráha 1. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Dion DJ 4
19.1.2019 8:20 Dion DJ 2 dráha 2. Pohár ČSC junioři 2018 :Junioři B
Zbraslav Sobi 9
18.11.2018 14:00 Zelingrova (CZE) 6 dráha 1. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :O 3. místo
Klimova (CZE) 7
18.11.2018 11:00 Zelingrova (CZE) 5 dráha 3. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Semifinále
Joo (HUN) 6
17.11.2018 16:00 Alvera (ITA) 8 dráha 2. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group A
Zelingrova (CZE) 4
17.11.2018 10:30 Ruiz (ESP) 8 dráha 3. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group A
Zelingrova (CZE) 6
16.11.2018 21:15 Joo (HUN) 2 dráha 1. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group A
Zelingrova (CZE) 5
16.11.2018 16:00 Podrabska (CZE) 2 dráha 3. 4th EJCT PRAGUE JUNIOR CUP :Girls Group A
Zelingrova (CZE) 6
4.11.2018 15:50 Savona 6 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 5
4.11.2018 10:20 Slovenia 7 dráha B Juniorská liga :Skupina A+B
Dion DJ 1
27.5.2018 16:20 Dion DJ 3 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo JUN
Savona 6 6
27.5.2018 8:20 Dion DJ 6 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo JUN
Kolibris 3 4
26.5.2018 13:20 Dion DJ 8 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina A
Ledoborci NG 4
26.5.2018 8:20 Dion DJ 3 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Skupina A
Ledolamky 6
6.5.2018 13:50 PLC 2 7 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Dion DJ 5
6.5.2018 8:20 Sobi 4 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Junioři nadstavba
Dion DJ 2
5.5.2018 13:20 Dion DJ 1 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina B
Ledoborci Juniors 8
5.5.2018 8:20 Dion DJ 6 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Skupina B
Ledoborci Army 3
22.4.2018 15:00 Dion DJ 4 dráha 2. MČRJ 2018 - juniorky (finálový turnaj) :Finále
Třešňovka D 12
22.4.2018 10:00 Dion DJ 9 dráha 3. MČRJ 2018 - juniorky (finálový turnaj) :Semifinále
Ledolamky 7
21.4.2018 15:00 Třešňovka D 10 dráha 1. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Dion DJ 3
25.2.2018 15:00 Ledolamky 10 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
Dion DJ 4
24.2.2018 15:00 Dion DJ 5 dráha 3. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 1 4
24.2.2018 8:30 Dion DJ 14 dráha 2. MČRJ 2018 – juniorky :Základní část
PLC 2 1
28.1.2018 13:20 Ledolamky 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :3. kolo
Dion DJ 3
27.1.2018 18:50 Dion DJ 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina C
Dion HJ 4
26.1.2018 19:30 Dion DJ 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Skupina C
Savona 6 7
3.12.2017 10:50 Dion DJ 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina G
Ledoborci Juniors 11
2.12.2017 10:50 Savona 5 8 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina G
Dion DJ 4
26.11.2017 16:20 Třešňovka D 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina D
Dion DJ 9
26.11.2017 13:50 Dion DJ 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1. turnaj :Skupina D
Ledoborci Army 6
8.10.2017 11:30 Dion DJ 9 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Třešňovka D 10
7.10.2017 8:30 Dion DJ 6 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Nadstavba
Ledoborci Army 8
1.10.2017 15:00 Ledolamky 15 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Dion DJ 4
1.10.2017 8:30 Dion DJ 6 dráha B Pohár ČSC junioři 2017 :Junioři B
Sobi 5
30.4.2017 15:30 Tučňáci 7 dráha 1. MČR žáků 2017 :Finále
Dion DJ 9
29.4.2017 15:55 Dion DJ 6 dráha 4. MČR žáků 2017 :Semifinále
Lední medvědi 2
9.4.2017 10:20 PLC 2 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 4
8.4.2017 12:20 Dion DJ 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 3
8.4.2017 8:00 Polární lišky 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 5
7.4.2017 16:15 Dion DJ 6 dráha A Juniorská a žákovská liga – 4.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 1
26.3.2017 18:25 PLC 2 0 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Dion DJ 8
26.3.2017 8:30 Dion DJ 2 dráha 1. MČR žáků 2017 :Základní část
Tučňáci 7
25.3.2017 14:55 Lední medvědi 6 dráha 3. MČR žáků 2017 :Základní část
Dion DJ 10
25.3.2017 8:25 Dion DJ 5 dráha 1. MČR žáků 2017 :Základní část
Polární lišky 3
24.3.2017 19:25 Loupežníci Jičín 2 dráha 2. MČR žáků 2017 :Základní část
Dion DJ 15
12.3.2017 8:30 CZE 1 5 dráha 3. Olympic Hopes Prague 2017 :Group E
Oberstdorf 2 7
11.3.2017 18:00 Adamant 2 6 dráha 2. Olympic Hopes Prague 2017 :Group D
CZE 1 2
11.3.2017 8:30 CZE 1 5 dráha 4. Olympic Hopes Prague 2017 :Group C
Fijan 6
10.3.2017 16:00 CZE 1 1 dráha 1. Olympic Hopes Prague 2017 :Group C
Oberstdorf 1 11
29.1.2017 17:30 PLC 2 2 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 3
29.1.2017 10:20 Dion DJ 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 7
29.1.2017 8:00 Dion DJ 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 6
28.1.2017 10:20 Polární lišky 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 5
18.12.2016 18:30 Tučňáci 1 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Dion DJ 6
18.12.2016 11:30 PLC 2 3 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Dion DJ 5
18.12.2016 8:30 Dion DJ 5 dráha 2. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Lední medvědi 2
17.12.2016 15:30 Dion DJ 10 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2016 :Žáci
Loupežníci Jičín 6
6.11.2016 17:00 PLC 2 1 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 9
6.11.2016 12:10 Dion DJ 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Lední medvědi 0
6.11.2016 8:00 Dion DJ 9 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Tučňáci 1
5.11.2016 8:00 Polární lišky 3 dráha A Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 4
16.10.2016 13:20 Dion DJ 7 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
PLC 2 3
16.10.2016 8:20 Savona 17 8 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Nadstavba
Dion DJ 3
15.10.2016 13:20 Kolibris 3 4 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga B
Dion DJ 8
15.10.2016 8:20 Dion DJ 4 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Juniorská liga B
Ledolamky 5
22.5.2016 15:15 Dion DJ 3 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga - finále
Ledoborci NG 4
22.5.2016 8:30 Dion HJ 3 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 6
21.5.2016 15:00 PLC 3 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 10
21.5.2016 8:30 Dion DJ 3 dráha 3. Juniorská a žákovská liga – 3.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci Army 4
23.4.2016 10:00 Dion DJ 2 dráha 3. MČR žáků 2016 :1. v 2. a 3. v 4.
Dion HJ 5
20.3.2016 14:55 PLC 3 2 dráha 4. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion DJ 7
20.3.2016 8:30 Ledoborci NG 6 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion DJ 1
19.3.2016 14:55 Dion DJ 4 dráha 2. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion HJ 3
19.3.2016 8:30 Dion DJ 6 dráha 3. MČR žáků 2016 :Základní část
CC RIPER 0
18.3.2016 15:25 Ledoborci Army 8 dráha 1. MČR žáků 2016 :Základní část
Dion DJ 1
14.2.2016 16:00 Dion DJ 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Ledoborci NG 6
14.2.2016 12:30 CC RIPER 3 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 6
13.2.2016 14:30 Dion DJ 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion HJ 9
13.2.2016 8:30 Ledoborci Army 10 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 2.turnaj :Žákovská liga
Dion DJ 1
6.12.2015 14:00 Ledoborci Army 12 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion DJ 0
6.12.2015 11:00 Dion HJ 6 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion DJ 5
5.12.2015 14:00 PLC 1 7 dráha A Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Dion DJ 3
5.12.2015 8:30 Dion DJ 9 dráha B Pohár ČSC žáci 2015 :Pohár ČSC žáci 2015
Ledoborci Army 4
18.10.2015 16:30 Dion ŽD 2 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Savona 14 5
18.10.2015 11:00 Ledoborci Army 7 dráha A Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Dion ŽD 1
17.10.2015 18:30 Ledoborci NG 9 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Dion ŽD 3
17.10.2015 13:00 Dion ŽD 6 dráha B Juniorská a žákovská liga – 1.turnaj :Žákovská liga
Dion ŽH 4
25.1.2015 17:10 ČSC 1 4 dráha 2. MČR žáků 2015 :
Dion 1 3
24.1.2015 17:35 Dion 1 0 dráha 2. MČR žáků 2015 :Skupina B
ČSC 3 12
24.1.2015 11:25 RIPER Hradec Králové 2 4 dráha 3. MČR žáků 2015 :Skupina B
Dion 1 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo