horni

Feitl Kamil (CC KAMENNÝ ÚJEZD)

datum čas zápas dráha soutěž
14.4.2019 18:30 Kamenný Újezd 3 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 13
14.4.2019 11:30 Troublemakers 9 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 6
13.4.2019 15:30 Kamenný Újezd 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Brno - Východ 13
13.4.2019 8:30 Kolibris 3 10 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 5
24.2.2019 11:30 Kamenný Újezd 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Karviná 9
23.2.2019 18:30 PLC 10 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
23.2.2019 11:30 Kamenný Újezd 5 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Zbraslav M 9
13.1.2019 18:30 Ledoborci Army 15 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 2
13.1.2019 11:30 Kamenný Újezd 10 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Troublemakers 5
12.1.2019 18:30 Brno - Východ 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
12.1.2019 11:30 Kamenný Újezd 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kolibris 3 6
8.12.2018 18:00 Ledoborci 3 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
8.12.2018 11:30 Kamenný Újezd 0 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 12
14.10.2018 8:30 Karviná 14 dráha A Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
13.10.2018 15:00 Kamenný Újezd 2 dráha A Muži divize A :Základní část
PLC 11
13.10.2018 8:30 Zbraslav M 10 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
8.4.2018 15:30 Kamenný Újezd 7 dráha B Muži divize B :Základní část
Liboc 2 4
11.3.2018 18:30 Kamenný Újezd 9 dráha B Muži divize B :Základní část
Kolibris 3 10
11.3.2018 11:30 Zbraslav M 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 6
10.3.2018 8:30 Kamenný Újezd 4 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci Juniors 7
4.3.2018 15:30 Ledoborci NG 0 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 1
4.3.2018 8:30 Kamenný Újezd 5 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci 3 10
3.3.2018 18:30 CC RIPER 0 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 1
3.3.2018 11:30 Kamenný Újezd 2 dráha A Muži divize B :Základní část
Loupežníci Jičín 6
12.11.2017 15:30 Ledoborci Juniors 15 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 2
12.11.2017 8:30 Ledoborci 3 9 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 5
11.11.2017 20:15 Liboc 2 0 dráha 4. Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 1
11.11.2017 8:30 Kamenný Újezd 4 dráha 1. Muži divize B :Základní část
CC RIPER 9
15.10.2017 18:30 Kolibris 3 20 dráha B Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 3
15.10.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha A Muži divize B :Základní část
Ledoborci NG 13
14.10.2017 15:30 Loupežníci Jičín 13 dráha A Muži divize B :Základní část
Kamenný Újezd 0
14.10.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha B Muži divize B :Základní část
Zbraslav M 18
26.2.2017 15:30 Kamenný Újezd 5 dráha B Muži divize A :Základní část
Troublemakers 7
26.2.2017 8:30 Kamenný Újezd 2 dráha A Muži divize A :Základní část
Dion 1 12
5.2.2017 18:30 Karviná 11 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 3
5.2.2017 11:30 Kolibris 5 13 dráha A Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 5
4.2.2017 11:30 Kamenný Újezd 4 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 12
11.12.2016 18:30 Kamenný Újezd 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 13
11.12.2016 11:30 Liboc 2 15 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 6
10.12.2016 18:30 Ledoborci 3 8 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 7
10.12.2016 11:30 Troublemakers 15 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 11
23.10.2016 15:30 Kamenný Újezd 6 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Liboc 2 8
23.10.2016 8:30 Ledoborci 4 11 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 9
22.10.2016 15:30 Kamenný Újezd 0 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 14
22.10.2016 8:30 Klub z Viktorky 17 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 1
9.10.2016 12:00 Karviná 13 dráha B Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 2
8.10.2016 19:30 Kamenný Újezd 3 dráha A Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 13
8.10.2016 12:00 Kamenný Újezd 1 dráha B Muži divize A :Základní část
Dion 1 18
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo