horni

Fišer David (CC KOLIBRIS)

datum čas zápas dráha soutěž
11.5.2019 8:30 Kolibris 6 5 dráha 2. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Polární lišky 10
6.4.2019 8:20 Kolibris 4 3 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
23.3.2019 19:20 Kolibris 6 2 dráha 3. Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Tučňáci 10
23.3.2019 12:20 Kolibris 6 2 dráha 2. Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 18
3.3.2019 8:30 Ledožáci 7 dráha 1. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 6 3
2.3.2019 15:00 Kolibris 6 5 dráha 4. MČR žáků 2019 :Základní část
Loupežníci Jičín 4
1.3.2019 18:00 Kolibris 4 0 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Kolibris 6 11
1.3.2019 11:30 Kolibris 6 1 dráha 3. MČR žáků 2019 :Základní část
Zbraslav Lední medvědi 7
17.2.2019 13:20 Kolibris 6 1 dráha B Žákovská liga :Základní část
Germany 9
27.1.2019 15:50 Zbraslav Lední medvědi 4 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
27.1.2019 10:50 Zbraslav Polární lišky 3 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
26.1.2019 17:50 Zbraslav Tučňáci 11 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 0
26.1.2019 12:50 Germany 8 dráha A Žákovská liga :Základní část
Kolibris 6 2
20.1.2019 8:20 Kolibris 6 8 dráha 4. Pohár ČSC žáci 2018 :3.kolo
Kolibris 4 3
19.1.2019 16:50 Kolibris 6 0 dráha 1. Pohár ČSC žáci 2018 :2.kolo
Ledožáci 8
19.1.2019 10:50 Zbraslav Polární lišky 19 dráha 3. Pohár ČSC žáci 2018 :Základní část
Kolibris 6 0
3.11.2018 15:50 Kolibris 6 1 dráha B Žákovská liga :Základní část
Zbraslav Polární lišky 13
3.11.2018 10:50 Kolibris 6 4 dráha B Žákovská liga :Základní část
Kolibris 4 6
27.5.2018 13:50 CC Kolibris 6 6 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Finálové kolo ŽÁK
Kolibris 4 3
27.5.2018 10:50 Kolibris 4 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :3. kolo ŽÁK
CC Kolibris 6 2
26.5.2018 13:20 Polární lišky 7 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Žáci 2
CC Kolibris 6 4
26.5.2018 8:20 CC Kolibris 6 3 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 4. turnaj :Žáci 2
Lední medvědi 8
6.5.2018 16:20 Kolibris 4 1 dráha 1. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Lední medvědi 10
5.5.2018 18:50 Polární lišky 7 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Kolibris 4 3
5.5.2018 13:20 Lachtani 0 dráha 2. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Kolibris 4 9
5.5.2018 8:20 Kolibris 4 2 dráha 4. Juniorská a žákovská liga – 3. turnaj :Žáci
Tučňáci 8
25.2.2018 15:00 Kolibris 4 2 dráha 4. MČR žáků 2018 :Základní část
Loupežníci Jičín 5
25.2.2018 8:30 Kolibris 4 1 dráha 1. MČR žáků 2018 :Základní část
Lachtani 0
24.2.2018 8:30 Polární lišky 6 dráha 4. MČR žáků 2018 :Základní část
Kolibris 4 3
23.2.2018 15:00 Tučňáci 8 dráha 2. MČR žáků 2018 :Základní část
Kolibris 4 0
23.2.2018 8:30 Kolibris 4 4 dráha 2. MČR žáků 2018 :Základní část
Lední medvědi 8
28.1.2018 8:20 Kolibris 4 0 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Tučňáci 14
27.1.2018 16:20 Lední medvědi 10 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Kolibris 4 0
27.1.2018 8:20 Kolibris 4 0 dráha B Juniorská a žákovská liga – 2. turnaj :Žáci
Polární lišky 14
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo