horni

Fabiš Slavomil (KLUB Z VIKTORKY)

datum čas zápas dráha soutěž
9.3.2019 15:30 Klub z Viktorky 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 11
9.3.2019 8:30 Klub z Viktorky 4 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 5
24.2.2019 15:30 Dion 1 12 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 2
24.2.2019 8:30 Ledoborci Juniors 5 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 6
23.2.2019 15:30 Klub z Viktorky 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 4
23.2.2019 8:30 Morning star Přírodověda 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
11.11.2018 15:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
11.11.2018 8:30 Ledoborci 1 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 9
10.11.2018 15:30 Klub z Viktorky 1 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 9
10.11.2018 8:30 Klub z Viktorky 11 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 3
14.10.2018 18:30 Cherry Stones 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
14.10.2018 11:30 Kolibris 5 9 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 0
13.10.2018 18:30 Klub z Viktorky 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 5
13.10.2018 11:30 Klub z Viktorky 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 3
22.9.2018 20:00 Klub z Viktorky 2 dráha 4. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Ledolamky 6
22.9.2018 15:30 Ledoborci 1 4 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Klub z Viktorky 5
21.9.2018 20:00 Klub z Viktorky 7 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Tabery - Zbraslav 7
21.9.2018 14:45 Ledoborci 7 7 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina B
Klub z Viktorky 3
11.2.2018 19:30 Klub z Viktorky 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Ledoborci Army 1
11.2.2018 12:00 Klub z Viktorky 17 dráha 3. Muži divize A :Základní část
WHEELCHAIR 2
10.2.2018 19:30 Ledoborci 4 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 9
10.2.2018 11:45 Klub z Viktorky 7 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Savona 6 4
14.1.2018 12:00 Klub z Viktorky 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Zbraslav L 9
13.1.2018 19:30 Karviná 4 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 10
10.12.2017 18:30 Troublemakers 0 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 1
10.12.2017 11:30 Ledoborci Army 6 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 10
9.12.2017 18:30 WHEELCHAIR 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 11
9.12.2017 11:30 Klub z Viktorky 8 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Demion 7
12.11.2017 18:30 Savona 6 3 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 8
12.11.2017 11:30 Klub z Viktorky 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 4
11.11.2017 14:00 Klub z Viktorky 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 8 3
11.11.2017 8:30 Demion 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 5
29.10.2017 19:30 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 7
29.10.2017 12:00 Klub z Viktorky 7 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Karviná 5
28.10.2017 18:30 Ledoborci 8 2 dráha A Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 10
28.10.2017 11:30 Klub z Viktorky 11 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 2
19.3.2017 11:30 Klub z Viktorky 2 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 5
18.3.2017 8:30 Kolibris 5 8 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 5
25.2.2017 15:30 Klub z Viktorky 8 dráha A Muži divize A :Základní část
Karviná 5
25.2.2017 8:30 Klub z Viktorky 14 dráha B Muži divize A :Základní část
Liboc 2 1
11.12.2016 18:30 Kamenný Újezd 1 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 13
11.12.2016 11:30 Klub z Viktorky 6 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Ledoborci 4 5
10.12.2016 18:30 Klub z Viktorky 7 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Dion 1 6
10.12.2016 11:30 Klub z Viktorky 9 dráha 3. Muži divize A :Základní část
Kolibris 5 7
13.11.2016 11:30 Troublemakers 0 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 1
12.11.2016 19:00 Liboc 2 4 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 7
12.11.2016 11:30 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Ledoborci 3 9
23.10.2016 15:30 Karviná 5 dráha 1. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 8
22.10.2016 15:30 Dion 1 8 dráha 4. Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 4
22.10.2016 8:30 Klub z Viktorky 17 dráha 2. Muži divize A :Základní část
Kamenný Újezd 1
9.10.2016 16:00 Klub z Viktorky 6 dráha A Muži divize A :Základní část
Troublemakers 5
8.10.2016 16:00 Ledoborci 4 0 dráha A Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 1
8.10.2016 8:30 Ledoborci 3 6 dráha B Muži divize A :Základní část
Klub z Viktorky 5
2.4.2016 17:15 Dion 1 11 dráha 4. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Klub z Viktorky 4
2.4.2016 11:15 Klub z Viktorky 7 dráha 3. Baráž o 1.ligu 2016/17 – muži :
Savona 6 8
17.1.2016 20:00 Ledoborci 3 4 dráha 2. Muži divize D :
Klub z Viktorky 5
17.1.2016 14:00 Klub z Viktorky 3 dráha 3. Muži divize D :
Zbraslav M 6
17.1.2016 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha 2. Muži divize D :
Dion VIP 4
16.1.2016 17:15 Ledoborci 3 3 dráha 1. Muži divize D :
Klub z Viktorky 7
3.1.2016 17:15 Klub z Viktorky 5 dráha A Muži divize D :
Brno - Západ 7
3.1.2016 11:15 Klub z Viktorky 3 dráha B Muži divize D :
Ledoborci 7 5
2.1.2016 20:00 PLC ICEBREAKERS 7 dráha 3. Muži divize D :
Klub z Viktorky 6
2.1.2016 14:00 Morning star Přírodověda 9 dráha 1. Muži divize D :
Klub z Viktorky 4
2.1.2016 8:30 Klub z Viktorky 8 dráha 4. Muži divize D :
RIPER Hradec Králové 2
22.11.2015 17:15 Kolibris 5 6 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 4
21.11.2015 17:15 Zbraslav M 5 dráha B Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 7
21.11.2015 11:15 Zbraslav L 9 dráha B Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 5
28.9.2015 14:30 Klub z Viktorky 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
PLC ICEBREAKERS 4
28.9.2015 8:30 Klub z Viktorky 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Troublemakers 4
26.9.2015 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha B Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 6
26.9.2015 8:30 Klub z Viktorky 1 dráha A Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 0
6.4.2015 11:00 Zbraslav ONI 4 dráha 3. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Klub z Viktorky 3
6.4.2015 8:00 Klub z Viktorky 3 dráha 2. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
PLC S&K 9
5.4.2015 17:00 Klub z Viktorky 3 dráha 1. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Brno - Západ 10
5.4.2015 11:00 Zbraslav M 10 dráha 4. Divize - finálový turnaj (muži) :Základní část
Klub z Viktorky 8
8.2.2015 15:00 Klub z Viktorky 4 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Demion 7
8.2.2015 8:30 Klub z Viktorky 9 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 1
7.2.2015 17:15 Loupežníci Jičín 9 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 3
7.2.2015 10:45 Klub z Viktorky 11 dráha 4. Muži divize C :Základní část
RIPER Hradec Králové HD 2
23.11.2014 17:15 Savona 3 1 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 7
23.11.2014 10:45 Karviná 8 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 2
22.11.2014 19:00 Ledoborci 3 2 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 11
22.11.2014 13:00 Klub z Viktorky 9 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 6
22.11.2014 8:00 Demion 3 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 5
28.9.2014 19:00 Klub z Viktorky 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 3 6
28.9.2014 13:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 8
28.9.2014 8:00 Klub z Viktorky 8 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Savona 3 4
27.9.2014 16:30 Klub z Viktorky 4 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Karviná 7
27.9.2014 10:30 Kolibris 3 5 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
22.3.2014 14:00 Klub z Viktorky 9 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Demion 3
22.3.2014 8:00 Ledoborci 2 8 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
15.3.2014 17:00 Klub z Viktorky 1 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zbraslav L 8
15.3.2014 11:00 Klub z Viktorky 15 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Loupežníci Jičín 1
16.2.2014 17:00 Zlatá Praha 3 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 9
16.2.2014 11:00 Klub z Viktorky 6 dráha 3. Muži divize C :Základní část
RPK Brno 8
15.2.2014 20:00 Kolibris 3 7 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 8
15.2.2014 14:00 Demion 7 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
15.2.2014 8:00 Klub z Viktorky 4 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Ledoborci 2 3
17.11.2013 20:00 Zbraslav L 5 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 6
17.11.2013 14:00 Loupežníci Jičín 0 dráha 2. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 11
17.11.2013 8:00 Klub z Viktorky 2 dráha 3. Muži divize C :Základní část
Zlatá Praha 3 9
16.11.2013 17:00 RPK Brno 8 dráha 4. Muži divize C :Základní část
Klub z Viktorky 4
16.11.2013 11:00 Klub z Viktorky 7 dráha 1. Muži divize C :Základní část
Kolibris 3 6
13.4.2013 12:45 Dion RM 6 dráha 2. MČR Baráže 2013 :Baráž o 2. ligu mužů
Klub z Viktorky 5
13.4.2013 9:00 Klub z Viktorky 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Karviná 4
6.4.2013 20:00 RIPER Hradec Králové 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 11
6.4.2013 8:00 Klub z Viktorky 8 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Grey Wolves Team 7
20.1.2013 8:00 RIPER Hradec Králové HD 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 5
19.1.2013 11:00 Klub z Viktorky 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 5 4
18.1.2013 20:00 Klub z Viktorky 9 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav L 8
18.1.2013 14:00 Loupežníci Jičín 1 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 13
9.12.2012 14:00 Klub z Viktorky 5 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Dion 1 9
8.12.2012 11:00 Savona 3 7 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 4
28.10.2012 14:00 Ledoborci 2 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 8
27.10.2012 17:00 Klub z Viktorky 5 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 4 6
30.9.2012 20:00 WHEELCHAIR 4 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 10
30.9.2012 14:00 Klub z Viktorky 9 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav ING 4
30.9.2012 8:00 Karviná 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 10
29.9.2012 17:00 Klub z Viktorky 8 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 3 5
29.9.2012 11:00 Tee Party M 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 13
23.9.2012 17:00 Klub z Viktorky 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Ledoborci 5 4
22.9.2012 20:00 Kolibris 3 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 12/13 (základní část)
Klub z Viktorky 1
8.4.2012 8:30 Klub z Viktorky 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Grey Wolves Team 9
17.3.2012 17:30 Klub z Viktorky 6 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledo Dion 7
17.3.2012 11:30 Zlatá Praha 2 0 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 1
4.12.2011 14:30 Klub z Viktorky 5 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav ING 8
4.12.2011 8:30 Zbraslav L 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 6
3.12.2011 14:30 Klub z Viktorky 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Ledoborci 3 7
3.12.2011 8:30 Modřany TP 3 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 4
23.10.2011 14:30 Klub z Viktorky 13 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
RIPER Hradec Králové HD 1
23.10.2011 8:30 Ledoborci 2 3 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 5
22.10.2011 14:30 Klub z Viktorky 3 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav M 6
22.10.2011 8:30 Ledoborci 4 2 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 12
25.9.2011 17:30 Klub z Viktorky 4 dráha 2. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 5 8
25.9.2011 11:30 Karviná 7 dráha 4. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 3
24.9.2011 17:30 RIPER Hradec Králové 2 dráha 3. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Klub z Viktorky 11
24.9.2011 11:30 Klub z Viktorky 8 dráha 1. 3.liga - muži :3. liga - muži 11/12 (základní část)
Dion 1 6
9.4.2011 14:30 S&K Tee Party 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 1
5.12.2010 17:30 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Brno - Východ 10
5.12.2010 11:30 Zbraslav H 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 3
4.12.2010 17:30 Demion 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 3
4.12.2010 11:30 Guerera TP 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 1
31.10.2010 17:30 Klub z Viktorky 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 3 7
31.10.2010 11:30 Klub z Viktorky 4 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 7
30.10.2010 20:30 Brno - Východ 11 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 2
30.10.2010 14:30 Klub z Viktorky 0 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
S&K Tee Party 14
30.10.2010 8:30 Klub z Viktorky 4 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav H 8
3.10.2010 14:30 Demion 1 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 9
3.10.2010 8:30 Guerera TP 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Klub z Viktorky 3
2.10.2010 17:30 Klub z Viktorky 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zlatá Praha 3 7
2.10.2010 11:30 Klub z Viktorky 0 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 10/11 (základní část)
Zbraslav OH 12
10.4.2010 20:00 Dion RM 7 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 3
10.4.2010 11:00 Klub z Viktorky 3 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 3 6
6.3.2010 17:00 Zbraslav H 8 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 3
6.3.2010 11:00 Demion 3 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 8
10.1.2010 14:00 Klub z Viktorky 7 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
RPK Brno 4
10.1.2010 8:00 Klub z Viktorky 9 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 5 8
6.12.2009 14:00 Brno - Východ 6 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 9
6.12.2009 8:00 Klub z Viktorky 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Dion RM 7
5.12.2009 17:00 Klub z Viktorky 6 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Zbraslav H 5
5.12.2009 11:00 Zlatá Praha 3 11 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 8
31.10.2009 17:00 Klub z Viktorky 8 dráha 1. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Demion 5
31.10.2009 11:00 RPK Brno 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 7
13.9.2009 17:00 Kolibris 5 4 dráha 2. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Klub z Viktorky 5
13.9.2009 11:00 Klub z Viktorky 2 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga - muži 09/10 (základní část)
Brno - Východ 14
5.4.2009 11:00 Klub z Viktorky 7 dráha 3. 2.liga - muži :2. liga muži - tie break (o 6.-7. místo)
Demion 6
4.4.2009 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Ledoborci 1 9
4.4.2009 11:00 Kolibris 3 8 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 9
8.3.2009 11:00 Brno - Východ 8 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 2
7.3.2009 17:00 Klub z Viktorky 4 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Demion 6
7.3.2009 8:00 Klub z Viktorky 8 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 5 3
22.2.2009 17:00 Dion 1 0 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 0
22.2.2009 8:00 Dion RM 10 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 5
21.2.2009 14:00 Ledoborci 1 9 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 7
23.11.2008 14:00 Klub z Viktorky 4 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Kolibris 3 7
22.11.2008 20:00 Klub z Viktorky 3 dráha 4. 2.liga - muži :základní část
Brno - Východ 5
22.11.2008 11:00 Demion 3 dráha 3. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 7
28.9.2008 11:00 Kolibris 5 6 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Klub z Viktorky 5
27.9.2008 17:00 Klub z Viktorky 5 dráha 2. 2.liga - muži :základní část
Dion 1 8
27.9.2008 8:00 Klub z Viktorky 7 dráha 1. 2.liga - muži :základní část
Dion RM 2
25.5.2008 13:00 Klub z Viktorky 6 dráha 3. Pohár ČSC 2008 :Skupina D
Savona M 8
25.5.2008 10:30 Aritma 2 5 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Skupina C
Klub z Viktorky 4
24.5.2008 16:30 Klub z Viktorky 2 dráha 2. Pohár ČSC 2008 :Skupina A
CC Ledoborci 11
24.5.2008 11:30 Zbraslav R 0 dráha 1. Pohár ČSC 2008 :Základní část
Klub z Viktorky 9
19.4.2008 18:55 Klub z Viktorky 4 dráha 1. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 2.ligu A
Brno - Východ 6
19.4.2008 12:25 Brno - Východ 9 dráha 3. Baráž o 1.a 2.ligu - muži :Baráž o 2.ligu A
Klub z Viktorky 8
6.4.2008 10:45 Zbraslav M 3 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Klub z Viktorky 7
6.4.2008 8:15 Klub z Viktorky 2 dráha 4. 2.liga - muži :Tie breaky
Kolibris 5 4
5.4.2008 15:45 Klub z Viktorky 4 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Dion TP 3
5.4.2008 8:15 Klub z Viktorky 12 dráha 2. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kamenný Újezd 3
16.3.2008 18:15 Klub z Viktorky 6 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kolibris 5 5
16.3.2008 10:45 Guerera TP 5 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Klub z Viktorky 6
15.3.2008 10:45 Klub z Viktorky 7 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Kladno The Bush 9
27.1.2008 18:15 Brno - Západ 6 dráha 1. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Klub z Viktorky 7
26.1.2008 20:45 Ledoborci 2 2 dráha 3. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Klub z Viktorky 12
26.1.2008 8:15 RPK Brno 4 dráha 4. 2.liga - muži :2.liga B - 2.část
Klub z Viktorky 6
25.11.2007 18:15 Klub z Viktorky 1 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kolibris 5 9
25.11.2007 8:15 Kladno The Bush 6 dráha 1. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Klub z Viktorky 2
24.11.2007 15:45 Dion RM 6 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Klub z Viktorky 3
24.11.2007 10:45 Klub z Viktorky 13 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 2.turnaj
Kamenný Újezd 2
30.9.2007 15:45 Klub z Viktorky 2 dráha 2. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion RM 10
29.9.2007 20:45 Kladno The Bush 0 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Klub z Viktorky 9
29.9.2007 10:45 Klub z Viktorky 8 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Dion TP 4
28.9.2007 18:15 Klub z Viktorky 5 dráha 3. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Zlatá Praha 2 5
28.9.2007 8:15 Klub z Viktorky 4 dráha 4. 2.liga - muži :2. a 3.liga - 1.turnaj
Brno - Západ 8
28.4.2007 11:55 Klub z Viktorky 19 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Kamenný Újezd 0
8.4.2007 11:55 Zbraslav M 5 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Klub z Viktorky 8
7.4.2007 17:55 Dion 1 10 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Klub z Viktorky 5
18.3.2007 20:55 Klub z Viktorky 6 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
KCK Piechowice 9
18.3.2007 14:55 Zlatá Praha 3 3 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Klub z Viktorky 7
17.3.2007 17:55 Klub z Viktorky 5 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
HU.Kingfishers 4
4.2.2007 14:55 Klub z Viktorky 8 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
El Greco 5
3.2.2007 20:55 RPK Brno 2 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Klub z Viktorky 7
3.2.2007 14:55 Klub z Viktorky 6 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :2.kolo
Brno - Západ 10
17.12.2006 8:55 Klub z Viktorky 6 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
KCK Piechowice 10
16.12.2006 17:55 Zbraslav H 10 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Klub z Viktorky 8
26.11.2006 20:55 Zlatá Praha 3 5 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Klub z Viktorky 4
25.11.2006 8:55 Klub z Viktorky 7 dráha 1. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
El Greco 6
8.10.2006 17:55 Klub z Viktorky 9 dráha 2. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
RPK Brno 6
7.10.2006 20:55 Kamenný Újezd 6 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Klub z Viktorky 13
7.10.2006 11:55 Klub z Viktorky 11 dráha 3. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Zbraslav M 6
24.9.2006 11:55 Brno - Západ 3 dráha 4. 2.liga - muži - skup.B :1.kolo
Klub z Viktorky 6
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo