horni

Fencl Jan (CC LETÍCÍ KAMENY PRAHA)

datum čas zápas dráha soutěž
27.4.2019 15:30 Dion CÉLINE 9 dráha 3. 1.liga – muži :Zápas o Baráž o Extraligu
Letící kameny 5
27.4.2019 10:30 Kolibris 2 7 dráha 1. 1.liga – muži :O vítěze skupin (1. z A v 1. z B)
Letící kameny 4
9.3.2019 15:30 Morning star Přírodověda 4 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
9.3.2019 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Dion 1 5
24.2.2019 15:30 Kolibris 5 3 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 7
24.2.2019 8:30 Cherry Stones 7 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 5
23.2.2019 15:30 Ledoborci Juniors 2 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
23.2.2019 8:30 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci 1 8
11.11.2018 15:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Klub z Viktorky 4
11.11.2018 8:30 Dion 1 5 dráha 1. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
10.11.2018 15:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Cherry Stones 6
10.11.2018 8:30 Letící kameny 6 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Kolibris 5 8
14.10.2018 18:30 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Morning star Přírodověda 2
14.10.2018 11:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga – muži :Skupina B
Ledoborci Juniors 4
13.10.2018 18:30 Ledoborci 1 4 dráha 3. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 6
13.10.2018 11:30 Klub z Viktorky 7 dráha 4. 1.liga – muži :Skupina B
Letící kameny 3
22.9.2018 12:30 Dion YB 6 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Letící kameny 4
22.9.2018 8:00 Kolibris 5 6 dráha 2. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Letící kameny 5
21.9.2018 17:45 Letící kameny 4 dráha 3. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Trutnov 2 3
21.9.2018 12:30 Letící kameny 13 dráha 1. Pohár ČSC 2018 :Skupina C
Savona 6 2
14.4.2018 10:30 Cherry Stones 6 dráha 2. 1.liga – muži :O 3. místo (2. z A vs 2. z B)
Letící kameny 2
30.3.2018 15:30 Brno - Západ 3 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
30.3.2018 8:30 Letící kameny 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Ledoborci 2 4
21.1.2018 18:30 Morning star Přírodověda 5 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 9
21.1.2018 11:30 PLC S&K 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
20.1.2018 18:30 Brno - Východ 4 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 9
20.1.2018 11:30 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Dion 1 4
5.11.2017 15:30 Letící kameny 3 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Zbraslav OH 4
5.11.2017 8:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
Morning star Přírodověda 5
4.11.2017 15:30 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – muži :skupina B
PLC S&K 7
4.11.2017 8:30 Ledoborci 2 1 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 6
1.10.2017 18:30 Letící kameny 8 dráha 2. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Západ 2
1.10.2017 11:30 Letící kameny 7 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Brno - Východ 2
30.9.2017 18:30 Dion 1 7 dráha 4. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 3
30.9.2017 11:30 Zbraslav OH 5 dráha 3. 1.liga – muži :skupina B
Letící kameny 3
16.9.2017 20:00 Zbraslav L 3 dráha 1. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Letící kameny 4
16.9.2017 15:30 Letící kameny 2 dráha 3. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Dion YB 5
16.9.2017 10:15 Letící kameny 3 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Tabery - Zbraslav 6
15.9.2017 14:45 Sokolky 1 dráha 2. Pohár ČSC 2017 :Skupina A
Letící kameny 0
2.4.2017 11:30 Letící kameny 0 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
PLC GUERERA 1
1.4.2017 18:30 Cherry Stones 8 dráha 3. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 7
1.4.2017 11:30 Zbraslav R 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 3
22.1.2017 15:30 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Dion YB 6
22.1.2017 8:30 Dion CÉLINE 10 dráha 2. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 5
21.1.2017 15:30 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Morning star Přírodověda 3
21.1.2017 8:30 PLC S&K 7 dráha 1. 1.liga – muži :2. kolo (skupina N1)
Letící kameny 10
20.11.2016 8:30 Letící kameny 0 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
PLC S&K 1
19.11.2016 15:30 Zbraslav R 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 5
19.11.2016 8:30 Letící kameny 10 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav L 4
25.9.2016 18:30 Brno - Východ 2 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 6
25.9.2016 11:30 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Zbraslav M 5
24.9.2016 18:30 Savona 6 2 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Letící kameny 8
24.9.2016 11:30 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část (skupina Z2)
Morning star Přírodověda 2
10.9.2016 17:45 Letící kameny 2 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Zbraslav W 9
10.9.2016 10:15 Savona I 5 dráha 1. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Letící kameny 6
9.9.2016 20:00 Letící kameny 1 dráha 2. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Sem Tam Brno 6
9.9.2016 15:30 Ledoborci 3 1 dráha 4. Pohár ČSC 2016 :Skupina C
Letící kameny 12
13.3.2016 8:30 Zbraslav OH 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 3
12.3.2016 15:30 Letící kameny 13 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Savona 6 2
12.3.2016 8:30 Zbraslav OH 0 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
31.1.2016 19:00 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
31.1.2016 12:00 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Dion CÉLINE 4
30.1.2016 19:00 PLC S&K 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 6
30.1.2016 12:00 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 7
1.11.2015 15:30 Zlatá Praha 1 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 11
1.11.2015 8:30 Savona 6 3 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
31.10.2015 15:30 Letící kameny 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 7
31.10.2015 8:30 Trutnov 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 3
11.10.2015 19:00 Dion CÉLINE 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
11.10.2015 12:00 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
PLC S&K 6
10.10.2015 19:00 Ledoborci 1 6 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 7
10.10.2015 12:00 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
13.9.2015 9:15 Liboc 5 dráha 4. Pohár ČSC 2015 :Čtvrtfinále
Letící kameny 3
12.9.2015 17:15 Letící kameny 12 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Savona 6 3
12.9.2015 11:15 Duhoví Jednorožci 4 dráha 1. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 2
11.9.2015 19:30 Falcon Praha 2 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
Letící kameny 11
11.9.2015 13:45 Letící kameny 7 dráha 3. Pohár ČSC 2015 :Skupina B
PLC LEDO 4
14.3.2015 15:30 Ledoborci 1 7 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 3
14.3.2015 8:30 Savona 4 8 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
18.1.2015 19:00 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion X 2
18.1.2015 12:00 Letící kameny 11 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledo Dion 2
17.1.2015 19:00 Dion YB 7 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
17.1.2015 12:00 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zbraslav OH 3
2.11.2014 15:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 6
2.11.2014 8:30 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Ledoborci 1 1
1.11.2014 15:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga – muži :Základní část
Savona 4 7
1.11.2014 8:30 Dion X 1 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 4
12.10.2014 19:00 Ledo Dion 1 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 8
12.10.2014 12:00 Letící kameny 3 dráha 1. 1.liga – muži :Základní část
Dion YB 4
11.10.2014 19:00 Zbraslav OH 7 dráha 2. 1.liga – muži :Základní část
Letící kameny 4
11.10.2014 12:00 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga – muži :Základní část
Zlatá Praha 1 5
14.9.2014 17:15 Savona 4 0 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :O 3. místo
Letící kameny 0
14.9.2014 15:00 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Semifinále
Zbraslav W 6
14.9.2014 12:15 Letící kameny 7 dráha 3. Pohár ČSC 2014 :Čtvrtfinále
Savona H 1
14.9.2014 9:45 Zlatá Praha 1 2 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Osmifinále
Letící kameny 4
13.9.2014 19:30 Letící kameny 6 dráha 4. Pohár ČSC 2014 :Skupina E
Liboc 4
13.9.2014 15:00 Kolibris 3 0 dráha 2. Pohár ČSC 2014 :Skupina E
Letící kameny 10
1.2.2014 16:00 Zbraslav M 2 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 6
1.2.2014 8:30 Zlatá Praha 1 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 12
19.1.2014 19:30 Letící kameny 1 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav OH 6
19.1.2014 12:00 Letící kameny 4 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledoborci 1 5
18.1.2014 19:30 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 6
18.1.2014 12:00 Liboc 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
3.11.2013 16:00 Ledo Dion 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 4
3.11.2013 8:30 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Zbraslav M 1
2.11.2013 16:00 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Zlatá Praha 1 4
2.11.2013 8:30 Zbraslav OH 5 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
13.10.2013 19:30 Ledoborci 1 4 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 7
13.10.2013 12:00 Trutnov 1 7 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
12.10.2013 19:30 Letící kameny 2 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Liboc 7
12.10.2013 12:00 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Ledo Dion 2
24.2.2013 17:00 Kolibris 2 9 dráha 2. Baráž o extraligu 2013/14 - muži :Baráž o Extraligu 2013/14
Letící kameny 0
24.2.2013 9:00 Aritma 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 10
23.2.2013 19:00 Kolibris 1 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
23.2.2013 11:30 Savona 4 7 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 3
3.2.2013 16:00 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Sem Tam Brno 11
3.2.2013 8:30 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Dion X 1
2.2.2013 16:00 Duhoví jednorožci 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
2.2.2013 8:30 Zbraslav R 10 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 5
18.11.2012 19:00 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Aritma 1 10
18.11.2012 11:30 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Kolibris 1 10
17.11.2012 19:00 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Savona 4 2
17.11.2012 11:30 Sem Tam Brno 8 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 9
4.11.2012 16:00 Dion X 3 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 6
4.11.2012 8:30 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Duhoví jednorožci 9
3.11.2012 16:00 Aritma 1 11 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Letící kameny 4
3.11.2012 8:30 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 12/13 (základní část)
Zbraslav R 11
20.4.2012 12:00 Letící kameny 0 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 2 1
19.4.2012 20:00 Letící kameny 4 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 7
19.4.2012 12:00 Letící kameny 3 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Aritma 1 6
18.4.2012 20:00 Dion X 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 9
18.4.2012 12:00 Sem Tam Brno 10 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 3
25.2.2012 19:00 Sem Tam Brno 6 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 2
25.2.2012 11:30 Letící kameny 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Dion X 5
5.2.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 5 4
5.2.2012 8:30 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Savona 4 3
4.2.2012 16:00 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Zbraslav R 7
4.2.2012 8:30 Kolibris 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 6
20.11.2011 19:00 Aritma 2 9 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
20.11.2011 11:30 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Sem Tam Brno 4
19.11.2011 19:00 Savona 5 2 dráha 3. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 5
19.11.2011 11:30 Dion X 1 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 7
30.10.2011 16:00 Savona 4 2 dráha 1. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 3
30.10.2011 8:30 Zbraslav R 6 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Letící kameny 8
29.10.2011 16:00 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Kolibris 1 13
29.10.2011 8:30 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :Extraliga - muži 11/12 (základní část)
Aritma 2 6
20.3.2011 14:00 Aritma 2 0 dráha 1. Baráž o extraligu - muži :Baráž o Playoff 2011
Letící kameny 0
19.3.2011 15:30 Savona 5 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 4
19.3.2011 9:00 Ledoborci 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 7
13.2.2011 19:00 Letící kameny 10 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
RPK Brno 1
13.2.2011 12:30 Zlatá Praha 1 3 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 9
12.2.2011 19:00 Kolibris 3 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
12.2.2011 12:30 Letící kameny 9 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 5
7.11.2010 15:30 Letící kameny 3 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 2 4
7.11.2010 9:00 Letící kameny 7 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Savona 5 1
6.11.2010 15:30 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Ledoborci 1 4
6.11.2010 9:00 RPK Brno 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 9
10.10.2010 19:00 Zlatá Praha 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
10.10.2010 12:30 Kolibris 3 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Letící kameny 6
9.10.2010 19:00 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Dion RM 2
9.10.2010 12:30 Letící kameny 12 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 10/11 (základní část)
Kolibris 2 5
13.2.2010 15:00 Letící kameny 4 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Westbay 8
13.2.2010 8:30 Aritma 2 7 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 2
17.1.2010 18:30 Letící kameny 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Savona 5 6
17.1.2010 12:00 S&K Tee Party 1 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 11
16.1.2010 18:30 Letící kameny 5 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Zlatá Praha 1 3
16.1.2010 12:00 Kolibris 3 0 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 9
8.11.2009 15:00 Letící kameny 9 dráha 2. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Ledoborci 1 2
8.11.2009 8:30 Westbay 5 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 4
7.11.2009 15:00 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Aritma 2 8
7.11.2009 8:30 Savona 5 10 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 3
11.10.2009 18:30 Letící kameny 7 dráha 4. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
S&K Tee Party 3
11.10.2009 12:00 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 8
10.10.2009 18:30 Letící kameny 2 dráha 3. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Kolibris 3 4
10.10.2009 12:00 Ledoborci 1 6 dráha 1. 1.liga - muži :1. liga - muži 09/10 (základní část)
Letící kameny 5
23.5.2009 19:00 Dion SJ 9 dráha 1. Pohár ČSC 2009 Construct :O 5. místo
Letící kameny 5
23.5.2009 15:00 Letící kameny 5 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina 5.-8.
Kolibris 3 4
23.5.2009 10:00 Demion 3 dráha 4. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Letící kameny 12
23.5.2009 8:00 Letící kameny 3 dráha 2. Pohár ČSC 2009 Construct :Skupina B
Aritma 1 4
7.2.2009 15:00 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Dion X 4
7.2.2009 8:30 Kolibris 1 6 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 8
18.1.2009 18:15 Kolibris 2 13 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 2
18.1.2009 11:30 Letící kameny 2 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Zbraslav R 7
17.1.2009 18:15 Letící kameny 8 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Aritma 1 11
17.1.2009 11:45 Trutnov 1 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
2.11.2008 15:00 Sem Tam Brno 7 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
2.11.2008 8:30 Dion X 10 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 3
1.11.2008 15:00 Letící kameny 5 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 1 9
1.11.2008 8:30 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - muži :základní část
Kolibris 2 7
12.10.2008 18:00 Zbraslav R 6 dráha 3. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 5
12.10.2008 11:30 Aritma 1 4 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Letící kameny 7
11.10.2008 18:00 Letící kameny 5 dráha 2. Extraliga - muži :základní část
Trutnov 1 4
11.10.2008 11:30 Letící kameny 3 dráha 1. Extraliga - muži :základní část
Sem Tam Brno 12
19.4.2008 15:25 Letící kameny 2 dráha 2. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Zbraslav R 4
19.4.2008 8:55 Zbraslav R 10 dráha 1. Baráž o extraligu a finálový turnaj - muži :Baráž o finálový turnaj
Letící kameny 2
17.2.2008 9:30 Zbraslav H 1 dráha 1. 1.liga - muži :Tie breaky
Letící kameny 5
16.2.2008 15:25 Savona 4 3 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
16.2.2008 8:55 Letící kameny 4 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Wallis M 3
13.1.2008 18:25 Zbraslav H 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
13.1.2008 11:55 Letící kameny 8 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Zlatá Praha 1 4
12.1.2008 18:25 Savona 5 6 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 3
12.1.2008 11:55 Letící kameny 5 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Prague TP M 0
4.11.2007 15:25 KCK Piechowice 2 dráha 2. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 8
4.11.2007 8:55 Letící kameny 1 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Savona 4 3
3.11.2007 15:25 Wallis M 3 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 4
3.11.2007 8:55 Letící kameny 4 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Zbraslav H 5
14.10.2007 18:25 Zlatá Praha 1 4 dráha 4. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 8
14.10.2007 11:55 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Savona 5 6
13.10.2007 18:25 Prague TP M 2 dráha 3. 1.liga - muži :základní část
Letící kameny 9
13.10.2007 11:55 Letící kameny 4 dráha 1. 1.liga - muži :základní část
KCK Piechowice 3
18.2.2007 15:25 Letící kameny 4 dráha 3. Extraliga - muži :Tie breaky
Kolibris 2 8
18.2.2007 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Zbraslav R 6
17.2.2007 15:25 Dion Silver 7 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Letící kameny 4
17.2.2007 8:55 Sem Tam Brno 15 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Letící kameny 0
14.1.2007 18:25 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Aritma 1 9
14.1.2007 11:55 Kolibris 1 9 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Letící kameny 6
13.1.2007 18:25 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Kolibris 2 5
13.1.2007 11:55 Letící kameny 7 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 2.kolo
Savona 4 4
5.11.2006 8:55 Aritma 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 2
4.11.2006 15:25 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Zbraslav R 8
4.11.2006 8:55 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Trutnov 1 6
15.10.2006 18:25 Savona 4 3 dráha 2. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 5
15.10.2006 11:55 Sem Tam Brno 9 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 4
14.10.2006 18:25 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Dion Silver 7
14.10.2006 11:55 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :základní část 1.kolo
Letící kameny 2
1.10.2006 14:30 Aritma 1 3 dráha 2. Pohár ČSC 2006 :Utkání o 3.- 8.místo
Letící kameny 5
1.10.2006 8:55 Letící kameny 9 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Demion 0
30.9.2006 15:00 Kolibris 2 5 dráha 3. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Letící kameny 9
30.9.2006 11:55 Letící kameny 4 dráha 4. Pohár ČSC 2006 :Základní část
Zbraslav H 5
21.4.2006 12:25 Aritma 1 8 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 7
20.4.2006 20:25 RSC Zbraslav 8 dráha 1. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 7
20.4.2006 12:25 Letící kameny 6 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Sem Tam Brno 8
19.4.2006 20:25 Letící kameny 7 dráha 3. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Kolibris 1 8
19.4.2006 12:25 Savona 2 7 dráha 2. Finálový turnaj MČR - muži :Základní část
Letící kameny 4
19.2.2006 17:55 CC Savona 3 4 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 5
19.2.2006 11:55 Kolibris 3 6 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 8
28.1.2006 14:55 Zlatá Praha 1 4 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 5
28.1.2006 8:55 Letící kameny 5 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
CC Kolibris 6 3
11.12.2005 20:55 Dion 1 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
11.12.2005 14:55 Letící kameny 9 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 2
11.12.2005 8:55 Brno - Východ 2 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
10.12.2005 17:55 Letící kameny 8 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Hungary 3
10.12.2005 11:55 Letící kameny 6 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 4
13.11.2005 10:15 Letící kameny 4 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Kolibris 3 7
12.11.2005 21:30 Letící kameny 4 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Utkání o 1.- 20.místo
Letící kameny 9
12.11.2005 14:45 RSC Zbraslav 7 dráha 3. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Letící kameny 5
12.11.2005 10:15 Letící kameny 8 dráha 2. Pohár ČSC 2005 :Základní část
Trutnov 1 0
24.4.2005 17:55 Letící kameny 0 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
CC Kolibris 6 9
24.4.2005 11:55 CC Savona 3 6 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
Letící kameny 4
13.3.2005 14:55 Letící kameny 2 dráha 1. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 2 6
13.3.2005 8:55 Savona 2 4 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 2
5.2.2005 17:55 Zlatá Praha 1 5 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 8
5.2.2005 11:55 Letící kameny 6 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Trutnov 1 1
23.1.2005 17:55 Letící kameny 0 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Kolibris 5 9
23.1.2005 11:55 Dion RM 3 dráha 2. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 9
22.1.2005 20:55 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga - muži :Základní část
Brno - Východ 3
22.1.2005 14:55 Klub z Viktorky 3 dráha 1. 1.liga - muži :Základní část
Letící kameny 10
22.1.2005 8:55 Letící kameny 11 dráha 3. 1.liga - muži :Základní část
Dion 1 2
3.10.2004 17:55 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "B"
Brno - Východ 9
3.10.2004 11:55 Kolibris 3 6 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "B"
Letící kameny 3
14.3.2004 14:55 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - muži :EKT "A"
Kolibris 3 5
14.3.2004 8:55 Kolibris 2 7 dráha 2. Extraliga - muži :EKT "A"
Letící kameny 5
7.2.2004 17:55 CC Kolibris 4M 8 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Letící kameny 6
7.2.2004 11:55 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
CC Aritma 4
18.1.2004 17:55 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
Savona 2 7
18.1.2004 11:55 Kolibris 1 7 dráha 1. Extraliga - muži :Základní část
Letící kameny 6
17.1.2004 20:55 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :Základní část
RSC Zbraslav 10
17.1.2004 14:55 CC Savona 3 7 dráha 4. Extraliga - muži :Základní část
Letící kameny 9
17.1.2004 8:55 Letící kameny 4 dráha 2. Extraliga - muži :Základní část
Kolibris 2 3
16.11.2003 18:00 Letící kameny 3 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 5.- 6.místo
Citadela 6
16.11.2003 13:45 Letící kameny 7 dráha 4. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 5. - 8.místo
Kolibris 2 6
16.11.2003 9:30 RSC Zbraslav 5 dráha 1. Pohár ČSC 2003 :Utkání o 1. - 8.místo
Letící kameny 4
15.11.2003 17:50 Letící kameny 4 dráha 3. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Aritma 1 3
15.11.2003 9:30 Letící kameny 7 dráha 2. Pohár ČSC 2003 :Skupina B
Kladno The Bush 4
30.3.2003 13:45 CC Kolibris 4M 5 dráha 2. Extraliga - muži :Finále
Letící kameny 3
30.3.2003 9:45 CC Kolibris 4M 8 dráha 3. Extraliga - muži :Finále
Letící kameny 1
29.3.2003 14:15 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 4
29.3.2003 8:15 Letící kameny 6 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 5
9.2.2003 11:00 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Kolibris 1 5
9.2.2003 8:15 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 8
2.2.2003 21:30 CC Kolibris 4M 7 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 4
2.2.2003 18:45 Kolibris 2 5 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 9
2.2.2003 13:35 CC Aritma 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 16:10 RSC Zbraslav 6 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 7
17.11.2002 11:00 CC Savona 3 4 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 5
17.11.2002 8:15 Kolibris 1 6 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 10
3.11.2002 21:30 CC Aritma 4 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 7
3.11.2002 18:45 Zlatá Praha 1 2 dráha 3. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 9
3.11.2002 13:35 Kolibris 2 7 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 9
6.10.2002 16:10 RSC Zbraslav 5 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 8
6.10.2002 11:00 CC Kolibris 4M 6 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 3
6.10.2002 8:15 CC Savona 3 2 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 9
29.9.2002 21:00 Letící kameny 7 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Trutnov 1 2
29.9.2002 17:10 Letící kameny 6 dráha 1. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
CC Savona L 3
29.9.2002 13:30 Letící kameny 12 dráha 2. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Dion SJ 4
29.9.2002 8:00 Letící kameny 5 dráha 4. Pohár ČSC 2002 :Pohár ČSC
Trutnov 1 4
31.3.2002 14:25 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :Finále
Letící kameny 3
31.3.2002 10:55 Kolibris 1 7 dráha 3. Extraliga - muži :Finále
Letící kameny 3
30.3.2002 20:05 Letící kameny 10 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 3
30.3.2002 14:10 Letící kameny 2 dráha 2. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 8
30.3.2002 8:15 Letící kameny 6 dráha 1. Extraliga - muži :Semifinále
CC Aritma 5
10.2.2002 16:05 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Letící kameny 4
10.2.2002 13:20 Letící kameny 7 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Kolibris 4M 5
20.1.2002 15:40 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Kolibris 2 1
20.1.2002 11:00 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 1
20.1.2002 8:15 CC Aritma 5 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 2
18.11.2001 20:45 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 5
18.11.2001 18:00 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Savona 2 4
18.11.2001 13:20 Letící kameny 8 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
CC Savona 3 2
4.11.2001 15:40 Letící kameny 3 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 7
4.11.2001 11:00 Letící kameny 7 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 2 5
4.11.2001 8:45 Kolibris 1 4 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 7
7.10.2001 20:45 Letící kameny 10 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 0
7.10.2001 18:00 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Kolibris 4M 6
7.10.2001 13:20 CC Aritma 4 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
Letící kameny 6
11.2.2001 11:00 Letící kameny 10 dráha 1. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 2 3
11.2.2001 8:15 Letící kameny 4 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 5
21.1.2001 20:45 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 6
21.1.2001 18:00 Kolibris 1 8 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 4
21.1.2001 13:20 Letící kameny 12 dráha 1. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 6
19.11.2000 15:40 CC Aritma 7 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 3
19.11.2000 11:00 Letící kameny 7 dráha 3. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 2 9
19.11.2000 8:15 Kolibris 1 6 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Letící kameny 4
5.11.2000 20:45 Letící kameny 12 dráha 2. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 2 5
5.11.2000 18:00 CC Aritma 6 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 0
5.11.2000 13:20 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 10
8.10.2000 15:40 Letící kameny 9 dráha 2. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 1 8
8.10.2000 11:00 Letící kameny 3 dráha 3. Extraliga - muži :1.hrací den
Zlatá Praha 2 6
8.10.2000 8:15 Letící kameny 6 dráha 4. Extraliga - muži :1.hrací den
CC Savona 3 5
1.10.2000 19:40 Kolibris 1 6 dráha 3. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
CC Letící kameny 1 7
1.10.2000 15:40 Kolibris 3 1 dráha 3. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
CC Letící kameny 1 8
1.10.2000 11:50 CC Kolibris 4M 3 dráha 2. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
CC Letící kameny 1 6
1.10.2000 8:00 CC Letící kameny 1 2 dráha 4. Pohár ČSC 2000 :Pohár ČSC
Trutnov 2 4
16.4.2000 16:45 M Gilldas 8 dráha 1. MČR mixy 2000 :Mixy
Savona 1 4
16.4.2000 14:10 M Gilldas 3 dráha 4. MČR mixy 2000 :Mixy
M Kolibris 3 10
16.4.2000 9:30 V.N.S 6 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
M Gilldas 7
15.4.2000 15:25 Letící kameny (M.Plzák) 6 dráha 3. MČR mixy 2000 :Mixy
M Gilldas 5
15.4.2000 11:05 M Gilldas 10 dráha 2. MČR mixy 2000 :Mixy
M CC Dion 1 8
2.4.2000 15:00 Letící kameny 2 dráha 4. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Kolibris 1 10
2.4.2000 12:00 CC Aritma 4 dráha 1. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 5
2.4.2000 9:00 Savona 2 6 dráha 4. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 4
1.4.2000 17:55 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Kolibris 1 4
1.4.2000 13:05 CC Aritma 8 dráha 3. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 5
1.4.2000 8:15 Savona 2 4 dráha 2. Extraliga - muži :Finálová turnaj
Letící kameny 4
20.2.2000 15:40 Letící kameny 12 dráha 2. Extraliga - muži :5.hrací den
Zlatá Praha 1 5
20.2.2000 11:00 CC Aritma 9 dráha 3. Extraliga - muži :5.hrací den
Letící kameny 4
20.2.2000 8:15 Letící kameny 8 dráha 4. Extraliga - muži :5.hrací den
CC Savona 3 5
6.2.2000 15:40 Letící kameny 8 dráha 2. Extraliga - muži :4.hrací den
Savona 2 2
6.2.2000 11:00 Letící kameny 5 dráha 4. Extraliga - muži :4.hrací den
CC Savona 3 10
6.2.2000 8:15 Kolibris 1 4 dráha 3. Extraliga - muži :4.hrací den
Letící kameny 5
23.1.2000 20:45 Letící kameny 11 dráha 4. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 2 7
23.1.2000 18:00 Letící kameny 14 dráha 2. Extraliga - muži :3.hrací den
Kolibris 2 3
23.1.2000 13:20 Letící kameny 9 dráha 1. Extraliga - muži :3.hrací den
Zlatá Praha 1 3
16.1.2000 15:15 Letící kameny 13 dráha 1. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Zlatá Praha 2 2
16.1.2000 10:35 CC Aritma 8 dráha 2. Extraliga - muži :Dohrávky z 26.9.1999
Letící kameny 5
7.11.1999 15:40 Kolibris 1 7 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Letící kameny 3
7.11.1999 11:00 Letící kameny 5 dráha 1. Extraliga - muži :2.hrací den
Kolibris 2 4
7.11.1999 8:15 Letící kameny 3 dráha 4. Extraliga - muži :2.hrací den
Savona 2 11
28.3.1999 15:00 Letící kameny 8 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 2
28.3.1999 12:00 CC Aritma 4 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Letící kameny 6
28.3.1999 9:00 Kolibris 1 8 dráha 4. 1.liga - muži :Finále
Letící kameny 3
27.3.1999 17:55 Letící kameny 6 dráha 1. 1.liga - muži :Finále
Zlatá Praha 1 7
27.3.1999 13:05 CC Aritma 8 dráha 3. 1.liga - muži :Finále
Letící kameny 7
27.3.1999 8:15 Kolibris 1 5 dráha 2. 1.liga - muži :Finále
Letící kameny 8
14.2.1999 11:00 Zlatá Praha 3 8 dráha 1. 1.liga - muži :5.kolo
Letící kameny 9
14.2.1999 8:15 Zlatá Praha 2 2 dráha 2. 1.liga - muži :5.kolo
Letící kameny 9
24.1.1999 20:45 Kolibris 1 4 dráha 3. 1.liga - muži :4.kolo
Letící kameny 7
24.1.1999 18:00 Zlatá Praha 1 6 dráha 4. 1.liga - muži :4.kolo
Letící kameny 6
24.1.1999 13:20 Kolibris 2 4 dráha 1. 1.liga - muži :4.kolo
Letící kameny 6
8.11.1998 15:40 Savona 2 8 dráha 1. 1.liga - muži :3.kolo
Letící kameny 4
8.11.1998 11:00 CC Aritma 10 dráha 3. 1.liga - muži :3.kolo
Letící kameny 4
8.11.1998 8:15 Zlatá Praha 3 5 dráha 4. 1.liga - muži :3.kolo
Letící kameny 10
25.10.1998 20:45 CC Aritma 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Letící kameny 1
25.10.1998 18:00 Zlatá Praha 2 6 dráha 3. 1.liga - muži :2.kolo
Letící kameny 6
25.10.1998 13:20 Savona 2 9 dráha 2. 1.liga - muži :2.kolo
Letící kameny 4
4.10.1998 15:40 Kolibris 1 2 dráha 4. 1.liga - muži :1.kolo
Letící kameny 8
4.10.1998 11:00 Kolibris 2 2 dráha 1. 1.liga - muži :1.kolo
Letící kameny 17
4.10.1998 8:15 Zlatá Praha 1 3 dráha 3. 1.liga - muži :1.kolo
Letící kameny 8
28.3.1998 15:30 Savona 5 1 dráha 2. 2.liga - muži A + B :Play off
Letící kameny 8
28.3.1998 10:40 Letící kameny 9 dráha 1. 2.liga - muži A + B :Play off
Kolibris 3 4
7.2.1998 18:00 Letící kameny 8 dráha 1. 2.liga - muži A + B :5.kolo
Savona 4 4
7.2.1998 13:20 Letící kameny 6 dráha 3. 2.liga - muži A + B :5.kolo
Kolibris 3 5
17.1.1998 11:00 Letící kameny 9 dráha 3. 2.liga - muži A + B :4.kolo
CK Montáž 5
17.1.1998 8:15 Letící kameny 9 dráha 4. 2.liga - muži A + B :4.kolo
1.CK Brno M 0
1.11.1997 18:00 Letící kameny 9 dráha 4. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Kolibris 5 0
1.11.1997 13:20 TJ Junior 2 2 dráha 2. 2.liga - muži A + B :3.kolo
Letící kameny 13
18.10.1997 15:40 Letící kameny 15 dráha 2. 2.liga - muži A + B :2.kolo
CC Kolibris 4M 3
18.10.1997 11:00 Letící kameny 16 dráha 4. 2.liga - muži A + B :2.kolo
TJ Junior 1
27.9.1997 18:00 CC Savona 3 3 dráha 1. 2.liga - muži A + B :1.kolo
Letící kameny 10
27.9.1997 13:20 Letící kameny 12 dráha 4. 2.liga - muži A + B :1.kolo
Savona 5 0
27.4.1997 9:00 M BCC 3 6 dráha 4. MČR mixy 1997 :2.kolo
M Kolibris 4 8
26.4.1997 11:50 Savona 3 6 dráha 2. MČR mixy 1997 :1.kolo
M BCC 3 5
26.4.1997 8:00 M Junior A 12 dráha 3. MČR mixy 1997 :1.kolo
M BCC 3 6
1.3.1997 15:15 BCC Z 0 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :Dohrávka
Kolibris 3 9
8.2.1997 13:20 CC Savona 3 12 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
BCC Z 10
8.2.1997 8:15 Kolibris 2 9 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :5.kolo
BCC Z 6
12.1.1997 18:00 Zlatá Praha 10 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
BCC Z 6
12.1.1997 15:40 TJ Junior 2 5 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :4.kolo
BCC Z 8
14.12.1996 15:40 CK Montáž 5 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
BCC Z 7
14.12.1996 11:00 1.CK Brno M 6 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
BCC Z 8
14.12.1996 8:15 Kolibris 3 8 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :3.kolo
BCC Z 10
3.11.1996 18:00 TJ Junior 4 dráha 3. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
BCC Z 11
3.11.1996 13:20 Kolibris 2 9 dráha 1. 2.liga - muži "A" a "B" :2.kolo
BCC Z 8
12.10.1996 15:40 TJ Junior 2 17 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :1.kolo
BCC Z 2
12.10.1996 11:00 Savona 1 3 dráha 4. 2.liga - muži "A" a "B" :1.kolo
BCC Z 11
12.10.1996 8:15 CK Montáž 11 dráha 2. 2.liga - muži "A" a "B" :1.kolo
BCC Z 8
21.4.1996 9:00 M BCC 1 15 dráha 1. MČR mixy 1996 :Mixy
M BCC 5 8
20.4.1996 15:55 M Junior 2 4 dráha 4. MČR mixy 1996 :Mixy
M BCC 5 10
20.4.1996 9:55 M BCC 4 12 dráha 2. MČR mixy 1996 :Mixy
M BCC 5 6
3.3.1996 13:20 BCC J 13 dráha 1. 2.liga - muži "B" :Dohrávka
CK Kolín R 3
3.3.1996 8:15 BCC J 7 dráha 4. 2.liga - muži "B" :Dohrávka
CK Kolín T 2
10.2.1996 13:35 BCC J 6 dráha 1. 2.liga - muži "B" :5.kolo
CK Kolín T 9
27.1.1996 20:45 Savona 2 3 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC J 6
27.1.1996 18:55 BCC D 3 dráha 2. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC J 7
27.1.1996 16:55 BCC J 9 dráha 4. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
Aritma 1 0
27.1.1996 13:15 BCC J 9 dráha A Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
Zlatá Praha Ž 0
27.1.1996 8:00 CK Montáž Ž 5 dráha 3. Pohár ČSC 1995 :Pohár ČSC
BCC J 5
14.1.1996 16:15 BCC J 7 dráha 1. 2.liga - muži "B" :4.kolo
CC Savona 3 12
14.1.1996 13:35 BCC J 9 dráha 4. 2.liga - muži "B" :4.kolo
CK Kolín R 7
2.12.1995 18:40 BCC J 6 dráha 2. 2.liga - muži "B" :3.kolo
CC Savona 3 6
2.12.1995 13:35 BCC J 9 dráha 3. 2.liga - muži "B" :3.kolo
CK Kolín T 0
12.11.1995 18:40 BCC J 9 dráha 3. 2.liga - muži "B" :2.kolo
CK Kolín R 9
12.11.1995 13:35 BCC J 0 dráha 4. 2.liga - muži "B" :2.kolo
CC Savona 3 9
25.3.1995 19:30 CC Aritma 12 dráha 1. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
BCC J 2
25.3.1995 12:45 CC Aritma 9 dráha 2. Baráž o 1.ligu - muži :Baráž o 1.ligu
BCC J 5
11.2.1995 16:00 BCC J 6 dráha 3. 2.liga - muži :5.hrací den
TJ Junior 2 4
11.2.1995 11:00 Savona 1 13 dráha 1. 2.liga - muži :5.hrací den
BCC J 0
11.2.1995 8:00 BCC J 6 dráha 1. 2.liga - muži :5.hrací den
CK Kolín 2 4
15.1.1995 16:00 BCC J 9 dráha 1. 2.liga - muži :4.kolo
TJ Junior 2
15.1.1995 13:30 Zlatá Praha 0 dráha 2. 2.liga - muži :4.kolo
BCC J 9
15.1.1995 8:00 BCC J 1 dráha 2. 2.liga - muži :4.kolo
Savona 1 16
12.11.1994 18:00 TJ Junior 5 dráha 2. 2.liga - muži :3.kolo
BCC J 8
12.11.1994 13:00 BCC J 5 dráha 1. 2.liga - muži :3.kolo
TJ Junior 2 10
23.10.1994 18:00 Zlatá Praha 10 dráha 4. 2.liga - muži :2.kolo
BCC J 3
23.10.1994 15:30 TJ Junior 4 dráha 2. 2.liga - muži :2.kolo
BCC J 6
23.10.1994 13:00 CK Kolín 2 8 dráha 3. 2.liga - muži :2.kolo
BCC J 6
24.9.1994 18:00 Zlatá Praha 8 dráha 4. 2.liga - muži :1.kolo
BCC J 8
24.9.1994 15:50 Savona 1 18 dráha 2. 2.liga - muži :1.kolo
BCC J 0
24.9.1994 13:30 BCC J 6 dráha 3. 2.liga - muži :1.kolo
TJ Junior 2 4
21.11.1993 8:00 M ÚDDM 1 9 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 3 3
20.11.1993 15:00 Aritma 2 2 dráha 2. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 3 9
20.11.1993 12:45 M ÚDDM 2 6 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M BCC 3 7
20.11.1993 8:00 M BCC 3 4 dráha 4. MČR mixy 1993 :Mixy
M Aritma - Citadela 13
dolni
    Český svaz curlingu © 2010     Curling Promo